Strony internetowe Tychy

Strony internetowe Tychy – czas na lepszą stronę Twojego biznesu online! Projektujemy strony dopasowane do działalności Twojej firmy – nie odwrotnie. To treść na Twojej witrynie jest najważniejsza, dlatego w oparciu o nią przygotowujemy indywidualny projekt

 •  Nowoczesny projekt witryny działający w oparciu o system zarządzania treścią CMS. Bogata wiedza, doświadczenie oraz wdrożenie specjalistycznych narzędzi sprawi, że Twoja strona www zdobędzie najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google
 • RWD strony internetowej odgrywa bardzo duże znaczenie. Dzięki responsywnej wersji strony Twoi Klienci mogą przeglądać oferty firmy na dowolnych urządzeniach mobilnych. Dzięki komfortowej współpracy na każdym etapie działań otrzymują oni dostęp do efektów prac oraz kontakt ze specjalistami. Posiadanie własnej strony internetowej niesie ze sobą również bardzo wiele korzyści m.in. nieograniczony zasięg w Google oraz większe zaufanie do firmy i marki
 • Kluczową rolę odgrywa bezpieczeństwo witryny, które jest istotne zarówno z punktu budowania zaufania do firmy, jak i ewentualnych kar i konsekwencji prawnych. Coraz większym zainteresowaniem wśród użytkowników cieszą się nowoczesne serwisy produktowe landing page, które opisują produkty i usługi firm. Strona internetowa zaprojektowana przez doświadczonych ekspertów to pewność zdobycia najwyższych pozycji w rankingu Google. Ciekawe informacje i historie związane z Tychami

Projektowanie stron internetowych to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim misja, której celem jest zbudowanie Twojego profesjonalnego wizerunku w sieci. Gwarantujemy, iż nasi doświadczeni specjaliści stworzą dla Ciebie skuteczną i innowacyjną witrynę!

Tworzenie stron internetowych Tychy – indywidualny projekt graficzny

Za cel bierzemy sobie indywidualny projekt, który odda charakter Twojego biznesu. Wszystkie strony internetowe projektujemy indywidualnie, ponieważ każda firma jest inna, ma różne usługi i swój styl – pamiętamy o tym podczas projektu. Profesjonalne strony internetowe to te przygotowane w sposób unikalny i oryginalny.

Tworzenie stron Tychy – projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Przygotujemy schemat nawigacji po stronie internetowej. Skupiamy się na tym, by jej projekt był zgodny z oczekiwaniami i przyzwyczajeniami użytkowników. Tworzymy projekt graficzny Twojej strony – naszym zadaniem jest uczynić ją jak najbardziej czytelną i przejrzystą.

Prosty i sprawdzony system CMS

Podczas projektowania stron internetowych wykorzystujemy system zarządzania treścią CMS WordPress, dzięki czemu będziesz miał możliwość jej samodzielnej edycji. Dzięki wdrożonemu przez nas systemowi Twoja witryna będzie rozwijać się wraz z Twoją firmą.

Strony internetowe Tychy – strony przyjazne SEO

Przygotowane przez nas strony internetowe są zoptymalizowane pod wyszukiwarkę Google, dzięki czemu są lepiej wyszukiwane w najpopularniejszej wyszukiwarce świata. Witryny przyjazne SEO sprawią, że do Twojej firmy trafi więcej Klientów z bezpłatnych wyników wyszukiwania.

Tworzenie stron www Tychy – responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

Przystosowanie stron internetowych na smartfony, tablety oraz laptopy to warunek konieczny, dlatego każda strona www przyjazna jest urządzeniom mobilnym. To sprawdzony sposób na zdobycie wielu nowych Klientów.

Wsparcie i opieka powdrożeniowa

Korzystając z naszych usług możesz liczyć na kompleksowe wsparcie i pomoc nie tylko podczas tworzenia strony internetowej, ale również po jego zakończeniu. Oferujemy pomoc marketingową, techniczną oraz administracyjną. Ponadto, każdy zrealizowany przez nas projekt witryny otrzymuje 12-miesięczną gwarancję.

Strony internetowe Tychy – korzyści:

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na pełen pakiet korzyści m.in:

 • Wsparcie w budowaniu wizerunku firmy i marki
 • Większa rozpoznawalność firmy w sieci
 • Lepszy i łatwiejszy kontakt z odbiorcami
 • Wzrost zaufania wśród Klientów
 • Precyzyjne poznanie oczekiwań i potrzeb Klientów
 • Możliwość oszczędności na promocji i reklamie
 • Szansa na pozyskanie wielu nowych odbiorców
 • Wykorzystanie skutecznych narzędzi sprzedażowych

Etapy realizacji projektu

 • Analiza potrzeb i oczekiwań Klientów, czyli opracowanie planu specyfiki funkcjonowania strony internetowej, podpisanie umowy z Klientem oraz pobranie określonej kwoty zaliczki
 • Projekt makiety funkcjonalnej UX – przygotowanie odpowiednich treści, grafiki, które mają zostać umieszczone na szkielecie strony internetowej
 • Kodowanie frontendu
 • Wdrożenie systemu do zarządzania treścią – CMS
 • Przeprowadzenie testów sprawdzających poprawne funkcjonowanie strony
 • Publikacja witryny w internecie
 • Opieka i wsparcie powdrożeniowe, czyli proces, który trwa nieustannie, zarówno podczas tworzenia strony internetowej, jak i po jego zakończeniu

Projektowanie stron internetowych Tychy – bezpieczeństwo wykonywanych stron www

Wszystkie stworzone przez nas strony www posiadają specjalne zabezpieczenie, które skutecznie zapobiega próbom ataków osób trzecich. Jednak to nie wszystko – jest to również zabezpieczenie, które gwarantuje prawidłowe funkcjonowanie witryny przez długi okres czasu. Profesjonalne zabezpieczenie strony sprawi, że zbudujesz silną pozycję marki w sieci, a tym samym zdobędziesz szerokie grono nowych odbiorców.

Nowoczesne strony typu landing page

Tworzymy strony internetowe landing page, które są cyfrowym CV. Pozwalają na skupienie uwagi na temacie. To znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, że przypadkowy użytkownik przeczyta całą ofertę, ponieważ wszystko czego potrzebuje znajduje się na samym początku. Strony landing page są nowoczesną i atrakcyjną wizytówką każdej firmy.

Projektowanie stron Tychy – spójność marki na stronie

Należy pamiętać, iż jednym z najistotniejszych elementów wizerunku marki jest identyfikacja wizualna, która jest kluczem do zbudowania pozytywnego wizerunku. Duże znaczenie odgrywa tutaj nie tylko logo, ale również kolorystyka oraz czcionka. Ponadto, ważna jest również szata graficzna materiałów promocyjnych, witryny oraz design produktów. Doświadczeni specjaliści COOLONE przestrzegają wszystkich zasad spójności, dzięki czemu są w stanie zaprojektować stronę internetową, która zapadnie w pamięci odbiorców na długi okres czasu.

Dlaczego profesjonalna strona jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Posiadanie własnej strony internetowej niesie ze sobą wiele korzyści m.in. możliwość skutecznej reklamy, nieograniczony zasięg w Google, większą wiarygodność i rozpoznawalność firmy w sieci, lepszy i łatwiejszy kontakt z Klientami oraz ciągłą dostępność przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Czy wiesz, że …. czyli ciekawostki o Tychach

 • Pierwszą murowaną budowlą w Tychach był Zamek Myśliwski wzniesiony w 1685 roku
 • Będąc w Tychach warto odwiedzić Browary Książęce, które powstały na początku XVII wieku na terenie obszaru dworskiego należącego do pszczyńskiego rodu Promniców. Obecnie mieści się tam Muzeum Tyskich Browarów Książęcych
 • Kościół świętej Marii Magdaleny powstał na miejscu pierwszego tyskiego kościoła, który zbudowano w okolicy 1500 roku. Murowana Maria Magdalena ukończona została w 1769 roku
 • 28 sierpnia 1922 roku Tychy odwiedził marszałek Józef Piłsudski
Strony internetowe Tychy

Strony internetowe Tychy – FAQ

Strony internetowe Tychy - co to jest responsywność? +
Responsywność oznacza, iż strona internetowa jest dostosowana do wszystkich rodzajów ekranów urządzeń mobilnych m.in. smartfona, tableta oraz laptopa. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala zdobyć wielu nowych Klientów.
Tworzenie stron internetowych Tychy - ile trwa projektowanie strony internetowej? +
Czas projektowania strony internetowej zależy od różnych czynników m.in. wielkości strony oraz ilości podstron. Jeżeli chodzi o tworzenie mniejszych witryn, trwa ono najczęściej około tygodnia czasu, z kolei strony bardziej rozbudowane potrzebują większej ilości czasu ok. 3-4 tygodni, aby mogły działać bez żadnych komplikacji.
Tworzenie stron www Tychy - jak wygląda proces tworzenia strony internetowej? +
Na samym początku poznajemy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, podpisujemy umowę oraz pobieramy ustaloną wcześniej kwotę zaliczki. W kolejnym kroku przygotowujemy brief, czyli plan graficzny witryny, poprawiamy ewentualne błędy oraz umieszczamy wszystkie przygotowane elementy graficzne i treści na szkielecie strony. Ostatnim etapem jest wykonanie testów mających na celu sprawdzenie poprawnego działania witryny oraz publikacja strony internetowej w sieci.
Projektowanie stron internetowych Tychy - czy mogę zarządzać sam własną stroną internetową? +
Tak, samodzielne zarządzanie witryną jest możliwe dzięki wdrożonemu przez nas systemowi CMS. Dzięki temu rozwiązaniu Klienci mogą m.in. aktualizować własne portfolio oraz dodawać nowe wpisy blogowe.
Strony internetowe Tychy - ile kosztuje zrobienie witryny? +
Tak jak do każdego projektu strony internetowej podchodzimy indywidualnie, tak również indywidualnie podchodzimy do wyceny. Projektowanie strony internetowej jest usługą niepowtarzalną i inną dla każdego Klienta. Jednak zawsze zależy nam, aby nasze ceny były konkurencyjne a Klienci zadowoleni. Właśnie dlatego staramy znaleźć się równowagę pomiędzy kosztem, a czasem koniecznym na wykonanie wysokiej jakości projektu strony internetowej.
Strony internetowe Tychy – co to jest SEO? +
SEO to optymalizacja Google, nazywana również pozycjonowaniem stron internetowych. Należy zaznaczyć, iż głównym celem działań SEO jest osiągnięcie przez daną stronę internetową jak najwyższej pozycji w rankingu Google.
Projektowanie stron internetowych Tychy - czy utrzymanie witryny jest płatne? +
Tak, utrzymanie strony internetowej jest płatne, lecz jego finalny koszt zależy od różnych czynników np. dostawcy usług hostingowych. Warto zaznaczyć, iż cena utrzymania strony zależy także od innych czynników m.in. zasobów jakie potrzebuje sklep internetowy bądź strona.
Strony internetowe Tychy - jakie są najważniejsze cechy dobrej strony internetowej? +
Na pewno strona musi być ładna – to podstawa. Klienci oczekują, że strony internetowe będą przyjemne dla oka i łatwe w obsłudze. Ponadto, witryna musi być również funkcjonalna, ma działać szybko, płynnie a także być pewni pełni responsywna. Ostatnią, ale równie ważną cechą jest SEO. Strona musi być odpowiednio zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek takich jak Google.
Strony internetowe Tychy - czy projektujecie też sklepy internetowe? +
Tak oferta COOLONE obejmuje również projektowanie nowoczesnych i funkcjonalnych sklepów internetowych. Tworząc e-sklepy wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne jakie pojawiają się na rynku. Ich wdrożenie pozwala nam spełniać wymagania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja