Strony internetowe Legnica

Strony internetowe Legnica – projektujemy i wdrażamy skuteczne strony internetowe. Dobrze zbudowana witryna wyposażona we wszystkie funkcjonalności będzie służyć, zarówno Tobie, jak i Twojej firmie przez długie lata. Tworzenie stron www z COOLONE to gwarancja najwyższej jakości prac nad każdym projektem.

 • Innowacyjna witryna wyposażona w zaawansowany system służący zarządzaniu treścią CMS – WordPress. Zdobyte doświadczenie i wiedza specjalistów to gwarancja że Twoja strona wyróżni się pośród całej konkurencji. Kompleksowe działania związane z pozycjonowaniem sprawią, że zajmie pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania Google
 • RWD strony internetowej to bardzo istotna kwestia, ponieważ dzięki niej Twoi odbiorcy mogą zapoznać się z oferowanymi produktami i usługami. Dzięki wygodnej współpracy Klienci mają dostęp do postępów prac oraz kontakt ze specjalistami. Własna, profesjonalna witryna to również wiele korzyści m.in. dostęp do bazy Klientów, możliwość prezentacji swoich produktów oraz nieograniczony zasięg w wyszukiwarce Google
 • Bezpieczeństwo strony odgrywa szczególnie ważną rolę, jeżeli chodzi o wizerunek firmy w oczach Klientów oraz możliwość kar i wynikających z nich konsekwencji prawnych.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne i funkcjonalne serwisy landing page, dzięki którym możesz skutecznie opisać produkty oraz usługi firmy. Witryna stworzona przez doświadczonych fachowców to świetny sposób na osiągnięcie wysokich pozycji w Google. Ciekawe historie i interesujące fakty związane z Legnicą
Stawiasz swoje pierwsze kroki w biznesie i nie masz jeszcze strony internetowej? A może Twoja witryna od wielu lat pozostaje taka sama i nic się na niej nie zmienia? Koniecznie skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie indywidualną stronę, która będzie najlepszą wizytówką Twojej firmy.

Tworzenie stron Legnica – indywidualny projekt graficzny

Tworzenie stron internetowych to branża, którą zajmujemy się od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie i zdobyta wiedza pozwalają na indywidualne dostosowanie danej strony do potrzeb każdego Klienta. Projektując witryny opieramy się przede wszystkim na rozmowie z Klientem, ponieważ to na jej podstawie budujemy główną koncepcję, która pozwala nam stworzyć unikalny i jedyny w swoim rodzaju projekt strony.

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Zależy Ci, aby Twoja strona bądź sklep był wyjątkowy i dostosowany do specyfiki oferty? Świetnie trafiłeś! Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny – doświadczeni specjaliści nie tylko zaprojektują grafikę witryny, ale doradzą jak wykorzystać jej funkcje, aby prezentowała się jak najlepiej. Każdy projekt realizujemy przy bezpośredniej współpracy z Klientem.

Tworzenie stron internetowych Legnica – prosty i sprawdzony system CMS

Budowa stron internetowych oraz ich późniejsza obsługa byłaby znacznie utrudniona, gdyby nie zastosowany przez nas system CMS, czyli system zarządzania treścią. Dzięki niemu, zarówno wprowadzanie, modyfikacja, jak i rozbudowa contentu na witrynie są możliwe z poziomu prostego edytora, do którego obsługi nie potrzebujesz specjalnych umiejętności.

Strony internetowe Legnica – strony przyjazne SEO

Zespół naszych pracowników tworzą nie tylko web deweloperzy, ale również specjaliści SEO. Zawsze dzielimy się swoją wiedzą oraz nowinkami z branży, aby móc zaoferować Klientom w pełni profesjonalne tworzenie stron internetowych dostosowanych do aktualnych trendów. Wszystkie nasze serwisy są nie tylko w 100% bezpieczne, ale również funkcjonalne i przygotowane do optymalizacji SEO.

Responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsywny projekt strony internetowej, to projekt dostosowany do wszystkich rodzajów ekranów urządzeń mobilnych. Wszystkie serwisy projektujemy z myślą o urządzeniach mobilnych, aby strona była czytelna i wygodna dla każdego użytkownika. Dzięki takiemu rozwiązaniu internauta nie napotka nigdy problemów wynikających ze źle przemyślanych elementów, które sprawdzają się tylko na urządzeniach stacjonarnych.

Wsparcie i opieka powdrożeniowa

Po zakończonym projekcie strony internetowej oferujemy nie tylko skuteczne pozycjonowanie w Google, ale również cały szereg innych działań e-marketingowych. Na wszystkie zaprojektowane przez nas witryny udzielamy gwarancji oraz zapewniamy pełne wsparcie administracyjne i techniczne.

Projektowanie stron internetowych Legnica – korzyści

 • Ciągły dostęp do najistotniejszych danych – mając własną stronę internetową Twoi Klienci znajdują to, czego potrzebują m.in. szczegółowy opis Twojej oferty, produktów i usług bądź dane kontaktowe
 • Oszczędność czasu oraz pieniędzy, za pomocą umieszczanych ulotek, gazetek czy folderów
 • Całodobowa reklama – wykorzystując własną stronę internetową możesz reklamować produkty i usługi firmy o dowolnej porze. To doskonała metoda promocji oraz zaprezentowania swojej marki
 • Wygodne i komfortowe rozwiązanie dla klientów – posiadając własną witrynę użytkownicy mogą w każdej chwili sprawdzić Twoją ofertę oraz inne aktualności znajdujące się na stronie
 • Wzrost zaufania Klientów – pamiętaj, że firma która posiada własną stronę internetową prezentuje się atrakcyjnie i wzbudza większe zaufanie wśród odbiorców

Etapy realizacji projektu

 • Precyzyjna analiza potrzeb Klienta, opracowanie specyfiki witryny, podpisanie umowy oraz pobranie określonej kwoty zaliczki
 • Przygotowanie makiety funkcjonalnej UX – czyli, przygotowanie elementów graficznych, treści, które mają zostać umieszczone na stronie głównej i podstronach
 • Przygotowanie oraz zakodowanie frontendu
 • Zaprogramowanie i wdrożenie systemu zarządzania treścią CMS-WordPress
 • Przeprowadzenie testów sprawdzających nowo powstałej strony
 • Publikacja witryny na wskazanym serwerze

Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na naszą pomoc, również po zakończeniu projektowania strony internetowej. Oferujemy kompleksową pomoc i fachowe wsparcie specjalistów.

Strony internetowe Legnica – bezpieczeństwo wykonywanych stron

Należy pamiętać, że strona internetowa musi spełniać wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa m.in. standardy W3C oraz inne wymogi prawne, aby uniknąć kar oraz konsekwencji prawnych.

Projektując strony www korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod, które pozwalają nam dostosować witrynę do środowiska technicznego, które ciągle ulega zmianom. Bezpieczeństwo strony to nasz priorytet, dlatego zawsze wdrażamy rozwiązania, które mają na celu zmniejszanie ryzyka dostępu dla osób trzecich.

Nowoczesne strony typu Landing Page

Potrzebujesz witryny, która skutecznie wypromuje określony produkt lub usługę? Oferujemy tworzenie stron www, które doskonale zaprezentują Twoje produkty bądź usługi. Wykorzystamy naszą biznesową wiedzę oraz techniczne umiejętności, aby zaprojektować dla Ciebie skuteczną landing page, która przełoży się na realny wzrost liczby Klientów. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że landing page skutecznie buduje pozytywny wizerunek marki i generuje konwersję.

Strony internetowe Legnica – spójność marki na stronie www

Spójny wizerunek to przede wszystkim dobry wizerunek. Może warto popracować nad tym, aby wzbudzał zaufanie i pozytywne skojarzenia z Twoją marką. Projektowane przez nas strony internetowe nie tylko wywołają zainteresowanie użytkowników, ale zachęcą do budowania relacji. Na spójność marki na stronie internetowej mają wpływ m.in. identyfikacja wizualna, komunikacja z Klientem oraz pasujące i spójne grafiki.

Dlaczego profesjonalna strona jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Zastanawiasz się, dlaczego warto posiadać profesjonalną stronę internetową? Tak naprawdę korzyści wynikających z jej posiadania jest mnóstwo. Największe z nich to: możliwość atrakcyjnej prezentacji oferowanych produktów i usług, nieograniczony zasięg w wyszukiwarce Google, dostępność 24 godziny na dobę oraz ciągły dostęp do bazy swoich Klientów. Kompleksowo przygotowana witryna w krótkim czasie zdobędzie wysokie pozycje w Google.

Czy wiesz, że ….. czyli ciekawostki o Legnicy

 • W 1241 roku w Dobrym Polu miała miejsce Bitwa pod Legnicą. Ok. 6 tysięcy rycerzy i wojowników ze Śląska i Wielkopolski starło się z ok. 8 tysiącami Tatarów. Wojska imperium mongolskiego zwyciężyły, zginął m.in. książę Henryk II Pobożny
 • W latach 50 XX wieku w Legnicy powstała Huta Miedzi, a po odkryciu nowych rud miedzi pod Lubiniem, utworzono Legnicko-Głogowski Okręg Miedziowy
 • Zamek Piastowski w Legnicy, to jeden z najstarszych polskich zamków. W 1241 roku zamek skutecznie obronił się przed oblegającymi wojskami mongolskimi
 • W Legnicy znajduje się katedra Świętych Apostołów Piotra i Pawła- jej budowę ukończono w 1380 roku
Strony internetowe Legnica

Strony internetowe Legnica - FAQ

Strony internetowe Legnica - ile kosztuje projektowanie witryny? +
Każdy projekt strony internetowej oceniamy indywidualnie z Klientem. Ostateczny koszt zależy m.in. od stopnia skomplikowania strony, ilości podstron oraz zakładek. Najczęściej małe witryny kosztują ok. 1500 zł, natomiast bardziej rozbudowane strony są droższe.
Tworzenie stron internetowych Legnica - ile trwa proces projektowania strony? +
Bardzo podobnie jak z ceną witryn, wszystko zależy od tego, jaki stopień skomplikowania ma dany projekt. Średni czas na stworzenie małej strony tzw. wizytówki to ok. 7 dni roboczych. Witryny bardziej rozbudowane potrzebują około 3-4 tygodni czasu. To niezbędny czas, aby strona internetowa mogła działać bez żadnych zarzutów.
Tworzenie stron Legnica - co oznacza RWD strony www? +
RWD strony, to inaczej responsywność, czyli funkcja, która odpowiada za dostosowanie witryny do wszystkich rodzajów urządzeń mobilnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu internauci mogą przeglądać Twoje produkty i usługi na dowolnym urządzeniu, zarówno w stacjonarnym, jak i mobilnym.
Projektowanie stron internetowych Legnica -czy mogę samodzielnie przeprowadzać aktualizacje? +
Tak, dzięki wdrożonemu przez nas systemowi CMS możliwe jest samodzielne zarządzanie witryną m.in. edytowanie treści, aktualizacja portfolio, czy dodawanie wpisów blogowych.
Strony internetowe Legnica - jak przebiega współpraca? +
Jako pierwsze podpisujemy umowę i pobieramy określoną kwotę zaliczki. Kolejny krok to ustalenie wyglądu oraz wszystkich funkcji witryny, przygotowanie projektu graficznego oraz wdrożenie systemu do zarządzania treścią. Gdy wszystkie elementy zostaną umieszczone na szkielecie strony, przeprowadzamy specjalne testy sprawdzające jej poprawne funkcjonowanie, a następnie umieszczamy gotową witrynę na serwerze.
Strony internetowe Legnica - czy utrzymanie strony jest płatne? +
Tak, utrzymanie strony internetowej jest płatne, jednak jego koszt zależy m.in. od dostawcy usług hostingowych oraz ceny danej domeny. Ponadto, cena utrzymania strony www zależy również od zasobów jakie potrzebuje dana witryna.
Tworzenie stron internetowych Legnica - czym wyróżnia się dobrze zaprojektowana strona? +
Strona internetowa to przede wszystkim wizytówka firmy, a więc musi zawierać wszystkie ważne informacje na jej temat, takie jak: opis oferty czy aktualne dane kontaktowe. Strona zaprojektowana przez doświadczonych profesjonalistów pomoże Ci pozyskać nowych Klientów.
Projektowanie stron internetowych Legnica - jakie korzyści? +
Wśród największych korzyści jakie wynikają z posiadania własnej strony internetowej można wymienić: możliwość atrakcyjnego przedstawienia oferowanych produktów i usług danej firmy, nieograniczony zasięg w Google, stały dostęp do bazy Klientów oraz łatwiejszy sposób nawiązywania kontaktów.
Strony internetowe Legnica - czy zajmujecie się również projektowaniem e-sklepów? +
Tak, oferta COOLONE obejmuje również projektowanie nowoczesnych sklepów internetowych, dedykowanych rozwiązań dla branży e-commerce. Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, sprawia że stworzony sklep jest funkcjonalny, a zarazem prosty i łatwy w nawigacji.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja