Strony internetowe Wrocław

Potrzebujesz profesjonalnej witryny? Bardzo dobrze się składa! Projektujemy nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe. Bogata wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwala nam podejmować się realizacji wszystkich, nawet bardzo trudnych zleceń. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że uzyskasz taki efekt, jakiego oczekiwałeś! Strony internetowe Wrocław do doskonałe rozwiązanie nie tylko dla Twojej firmy, ale również dla jej Klientów! Najlepsi eksperci w branży przygotują dla Ciebie stronę internetową od A do Z, która pomoże szybciej rozwinąć Twój biznes!
Prowadzisz działalność we Wrocławiu lub okolicach? Marzysz, aby odnieść sukces na rynku i pozyskać szerokie grono Klientów? Świetnie się składa- stworzymy dla Ciebie nowoczesną i funkcjonalną stronę www. Zapewnimy Twojej witrynie również profesjonalne pozycjonowanie, które sprawi, że osiągnie najwyższe pozycje w wynikach Google. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jako jeden z głównych priorytetów stawiamy zadowolenie naszych Klientów z osiągniętych celów. Dlatego zwracamy uwagę przede wszystkim na profesjonalizm, jakość i precyzję wykonania. Co więcej? Doświadczeni pracownicy COOLONE przykładają uwagę każdego, nawet bardzo małego szczegółu. Rzetelnie sprawdzamy każdą grafikę i treść, aby była spójna z branżą firmy. To bardzo istotne, bowiem zarówno grafika, jak i treść umieszczana na stronie internetowej powinny precyzyjnie opisywać działalność firmy. Aby pozyskać szerokie grono Klientów, wszystkie usługi świadczone przez firmę muszą być jasne i czytelne dla każdego odbiorcy! Warto pamiętać, iż witryna stanowi w pewnym stopniu wizytówkę firmy, zatem powinna zawierać wszystkie najważniejsze informacje takie jak m.in. adres i dane kontaktowe firmy. Nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa to skuteczny sposób, aby zbudować pozytywny wizerunek w internecie. Pamiętaj, dzięki profesjonalnej stronie www osiągniesz sukces na rynku!

Indywidualny projekt graficzny

Każdą stronę, którą projektujemy traktujemy jako osobne, indywidulane zlecenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz być pewien, że otrzymasz oryginalną stronę internetową. Należy zaznaczyć, iż unikalny projekt strony ma kluczowe znaczenie, szczególnie dzisiaj, kiedy konkurencja nie śpi! Aczkolwiek nic straconego- powierzając wykonanie strony naszym specjalistom możesz być spokojny. Pracownicy COOOLONE przygotują dla Ciebie w pełni unikalną stronę www, która wyróżni się na tle całej obecnej konkurencji. Nasz zespół to wyłącznie doświadczeni eksperci, graficy, informatycy, którzy nie boją się podejmować nawet skomplikowanych zadań. Strony internetowe Wrocław do strzał w 10!

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) oraz User Interface (UI)

Każdy przygotowany przez nas projekt charakteryzuje się doskonałym wyglądem i przyjaznym interfejsem dla użytkowników. Witryna stworzona według zasad UX i UI zapewnia łatwą nawigację. Takie rozwiązanie sprawia, że internauci szybko znajdą wszystkie interesujące ich informacje. Pamiętaj, że taki kontakt z marką wpływa na pozytywną rekomendację. Klienci w prosty sposób mogą robić zakupy czy zapisać się do newsletteru.

Prosty i sprawdzony system CMS

Strony internetowe projektujemy w oparciu o rozbudowany system do zarządzania treścią WordPress. To bardzo dobre rozwiązanie, które pozwala w sposób samodzielny zarządzać witryną np. dodawać zdjęcia, prowadzić bloga firmowego czy umieszczać na stronie informacje na temat firmy.

Strona przyjazna SEO

Nie należy zapominać o pozycjonowaniu strony! Niestety z roku na rok staje się ono coraz trudniejsze, co jest spowodowane często zmieniającymi się algorytmami oraz konkurencją na rynku. Istotne jest, aby należycie dbać o wszystkie elementy, które wpływają na optymalizację SEO witryny. Strony internetowe Wrocław to gwarancja zdobycia najwyższych pozycji w Google!

Responsywna strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD)

Zespół COOLONE zwraca dużą uwagę na responsywność strony internetowej. Dzięki dostosowaniu strony do wszystkich rodzajów ekranu, wszyscy użytkownicy mogą przeglądać Twoją witrynę na dowolnym urządzeniu: tablecie, laptopie czy smartfonie. Powinieneś wiedzieć, ze responsywność stanowi fundament budowania dobrego wizerunku firmy! RWD ma szczególne znaczenie dzisiaj, kiedy praktycznie każdy z nas przegląda internet używając urządzeń mobilnych.

Wsparcie powdrożeniowe i opieka nad stroną

O czym warto pamiętać? Otóż, każdy projekt witryny, który przygotowujemy objęty jest roczną gwarancją! Tworzenie stron Wrocław to bardzo dobra decyzja- Klientom gwarantujemy bezpieczeństwo oraz wykonywanie aktualizacji skryptów. Służymy również kompleksową pomocą, jeśli chcesz rozbudować swoją stronę. Oferujemy profesjonalne wsparcie zarówno w kwestii marketingu, spraw technicznych, jak i administracyjnych.

Strony internetowe Wrocław – dlaczego warto?

 • Ciągła dostępność – własna strona www zapewnia stały dostęp do wszystkich Klientów. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu żaden użytkownik nie musi czekać na Twoją dostępność. Wszystkie niezbędne informacje znajdzie na Twojej stronie internetowej
 • Oszczędność – posiadając własną witrynę możesz umieszczać na niej ulotki, gazetki. To rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze
 • Ekstra reklama – bardzo dużą zaletą posiadania własnej strony www jest nieograniczony zasięg! Zasięg w wyszukiwarce Google odgrywa istotną rolę, bowiem coraz więcej użytkowników używa wyszukiwarki w celu znalezienia konkretnych produktów bądź usług. Własna strona internetowa to idealny sposób reklamy i promocji, dzięki której zdobędziesz szerokie grono Klientów
 • Wygoda Klienta – należy zaznaczyć, iż witryna internetowa ma duży wpływ na komfort internautów. Klienci mają możliwość przeglądania Twojej oferty o każdej porze dnia i nocy, mogą na bieżąco sprawdzać m.in. jakie produkty posiadasz w sprzedaży
 • Zaufanie – dzięki stronie internetowej firma ma dużą szansę zyskać większe zaufanie na rynku. Pamiętaj, że dzisiaj większość osób zanim wybierze usługi danej firmy, zapoznaje się w sieci z informacjami na jej temat. Witryna stanowi więc precyzyjną odpowiedź na potrzeby Klientów

Etapy realizacji projektu

Czy wiesz, że współpracując z nami możesz liczyć profesjonalną pomoc w pełnym zakresie? Strony internetowe projektujemy w oparciu o specjalny system, który gwarantuje nie tylko sprawną komunikację, ale również kompleksowe wykonanie projektu. Stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone metody działania, dzięki którym możesz być pewien, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy projekt strony www otrzymuje od nas indywidulanego Project Managera, który dba o jej odpowiednie przygotowanie na każdym etapie.

 1. Na pierwszym etapie przeprowadzamy szczegółową analizę potrzeb Klienta. Analizujemy przede wszystkim wszystkie potrzeby i oczekiwania Klientów. Co więcej? Ustalamy wszelkie koncepcje i zbieramy wszystkie najważniejsze informacje, które pomagają nam w stworzeniu nowoczesnej witryny.
 2. Projekt graficzny- projekt funkcjonalnej makiety UX, strony głównej, podstron a także grafik na stronie. Współpracując z nami każdy Klient ma ciągły dostęp do wszystkich prowadzonych prac na każdym etapie. Dzięki takiemu rozwiązaniu w każdej chwili możesz przekazywać nam ważne informacje zwrotne.
 3. Kodowanie – to krok, w którym specjaliści COOLONE wdrażają system CMS. Strona uzupełniana jest także o inne funkcjonalności- kod źródłowy zostaje zoptymalizowany, wykonywane są testy wewnętrzne i zewnętrzne (sprawdzające). W oparciu i makietę funkcjonalną przeprowadzamy też kodowanie frontendu.
 4. Uzupełnienie strony- na tym etapie następuje połączenie domeny ze stroną internetową. Następnie używając dowolnego serwera, sprawdzamy poprawne działanie witryny.
 5. Wsparcie powdrożeniowe- przeprowadzamy specjalne szkolenia w zakresie obsługi panelu do zarządzania treścią. Projektowanie stron internetowych Wrocław to gwarancja kompleksowej opieki nad stroną i wparcie w kwestii technicznej.

Korzystając z naszych usług, masz dostęp do wszystkich prac na każdym etapie działań. Oferujemy wygodne i komfortowe rozwiązanie!

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Tworząc strony internetowe przywiązujemy dużą uwagę zarówno do jej wyglądu, jak i szybkości ładowania. Witryna musi być przede wszystkim przyjazna dla użytkowników, jednak nie wolno zapominać bezpieczeństwie. Bezpieczna strona internetowa ma bardzo duże znaczenie, jeśli chodzi o budowanie wizerunku w oczach Klientów. Jednak to jeszcze nie wszystko! Bezpieczeństwo strony jest niezwykle ważne w aspekcie obowiązujących konsekwencji prawnych.

Firmy i przedsiębiorstwa, które pozwalają sobie na wyciekanie istotnych danych nie mają dobrej rekomendacji. Niestety negatywny wizerunek w oczach Klientów może być niebezpieczny, szczególnie dla mniejszych biznesów. Warto dodać, iż obecnie prawo bardzo duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo internetowe. Jednocześnie wzrastają także kary finansowe. Profesjonalna i funkcjonalna witryna musi spełniać wszystkie wymagania pod względem bezpieczeństwa. Stawiając na strony internetowe Wrocław nie musisz się martwić o nic! Proponujemy skuteczne i sprawdzone rozwiązanie, które zapewni bezpieczeństwo zarówno Tobie, jak i Twoim Klientom.

Nowoczesne strony typu Landing Page

Wygląd strony internetowej nie pozostaje bez znaczenia! Według przeprowadzonych badań jasno wynika, iż nowoczesne serwisy landing page charakteryzuje nie tylko skuteczność, ale także atrakcyjny wygląd oferowanych produktów i usług. Powinieneś jednak pamiętać, że landing page musi być tak zaprojektowany, aby osiągnął ustalony cel.

Zastanawiasz się, jak wygląda nowoczesna strona landing page? Serwis musi przede wszystkim zachęcać użytkowników atrakcyjną szatą graficzną i treścią, która zbuduje wizerunek w oczach Klientów. Landing page zawiera także wezwanie do działania, czyli „call to action”. Wybierając doświadczenie ekspertów COOLONE, zyskujesz pewność, że otrzymasz projekt, który wyróżni się na tle całej konkurencji. Dzięki landing page Twoja firma szybciej odniesie sukces!

Spójność marki na stronie internetowej

Każdy przygotowywany przez nas projekt składa się z kilku elementów (strony głównej, aktualności, informacji o firmie, bloga). Niektóre witryny wyposażone są jeszcze w dodatkową podstronę opisującą ofertę. Co istotne? Wszystkie elementy strony internetowej muszą tworzyć spójną całość, ponieważ wpływa to na lepsze pozycjonowanie. Innowacyjny projekt, UX, UI oraz responsywnosć to gwarancja otrzymania w pełni profesjonalnej strony, która będzie się atrakcyjnie prezentować w internecie.

Dlaczego profesjonalna strona internetowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

W dzisiejszych czasach praktycznie wszędzie można usłyszeć o obecności użytkowników w internecie, a w szczególności w social mediach (Facebook, Instagram czy TikTok). Dużym wzrostem popularności cieszy się również treść Video. Mając własną stronę możesz otrzymać wiele korzyści!

Twoja strona internetowa jest pod pełną kontrolą, dzięki czemu nie martwić się zmieniającymi się algorytmami, oraz tym że otrzymasz bana za nieprzestrzeganie obowiązującego regulaminu. Jednak mimo tego nie należy zapominać o dobrej prezencji w sieci, gdyż ma ona znaczący wpływ na odbiorców. Posiadając swoją witrynę, masz możliwość jej linkowania z innych stron, co przekłada się na wzrost konwersji. To skuteczna metoda na promocję i reklamę Twojego biznesu. Wykorzystując ten sposób promocji, nie reklamujesz konkurencji! Profesjonalna strona internetowa to podstawa do zdobycia najwyższych pozycji w Google.

Czy wiesz, że czyli ciekawostki o Wrocławiu

 • W 2016 roku Wrocław był Europejską Stolicą Kultury
 • W mieście znajduje się drugi co do wielkości rynek w Polsce- jego wymiary to 213 na 178 m, a cała powierzchnia wynosi 3,8 ha
 • Panorama Racławicka to olbrzymi cykloramiczny obraz- przedstawia scenę bitwy pod Racławicami. Autorzy dzieła to m.in. Jan Styka, Wojciech Kossak, Ludwig Boller
 • Wrocław znajduje się na 4 miejscu pod względem liczby mostów i kładek w Europie- więcej przepraw przez wodę ma już tylko Wenecja, Amsterdam i Sankt Petersburg
 • Sky Tower to najwyższy budynek mieszkalny w Polsce- jego wysokość to 212 m
Strony internetowe Wrocław

Strony internetowe Wrocław - FAQ

Tworzenie stron internetowych Wrocław - ile to kosztuje? +
Cena projektu witryny zależy od wielu czynników. Wybierając małe wizytówki, których koszt wynosi około 1500 zł, możesz otrzymać skromną, ale bardzo dobrze dopracowaną stronę i wykorzystać ją do pozyskania szerszego grona Klientów. Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanej strony internetowej, musisz liczyć się z większymi kosztami. Jednak możesz też skorzystać ze specjalnie przygotowanych pakietów. Naszym Klientom zawsze proponujemy najlepsze rozwiązania z możliwych. Oprócz gwarancji wykonywanych usług, zapewniamy również kompleksowy serwis przez cały rok!
Ile czasu zajmuje projektowanie stron Wrocław? +
Zastanawiasz się, jak długo będziesz musiał czekać na projekt witryny? Otóż, w przypadku freelancerów czas oczekiwania to tylko kilka godzin, jednego tego typu strony internetowe to projekty niskiej jakości. Pracownicy COLOONE, aby przygotować w pełni profesjonalną stronę www potrzebują zazwyczaj około 3- 4 tygodni. Jako doświadczeni specjaliści zwracamy uwagę na każdy szczegół. Stawiając na wiedzę naszych ekspertów, możesz być pewien prawidłowego działania strony internetowej przez wiele lat!
Strony internetowe Wrocław - czy utrzymanie coś kosztuje? +
Utrzymanie stron internetowych kosztuje. Co istotne? Aby strona mogła dobrze działać, musi posiadać 2 kluczowe elementy- domenę i serwis. Decydując się na strony internetowe Wrocław, masz możliwość wykupienia zarówno serwisu, jak i domeny. Nie musisz martwić się również o przyszłość strony, bowiem za Twoją zgodą regularnie będziemy przedłużać abonament.
Tworzenie stron www Wrocław- jak wygląda realizacja stron www? +
Pierwszy etap to podpisanie umowy i pobranie określonej kwoty zaliczki. Kolejno przechodzimy do przygotowania planu, czyli kreatywnego briefu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz dawać nam wskazówki dotyczące Twojej witryny. Następny krok to wybór odpowiedniej grafiki i treści na stronę. Owszem, wykonanie projektu strony internetowej to proces długotrwały, jednak jest to konieczne, aby witryna wyróżniała się najwyższą jakością. W następnym etapie umieszczamy wybrane treści na szkielecie strony i przeprowadzamy specjalne testy (znajdujemy i poprawiamy ewentualne błędy). Aby strona mogła działać szybko i sprawnie, przeprowadzamy profesjonalną optymalizację. To ostatni krok, po wykonaniu którego strona www jest gotowa do publikacji.
Strony internetowe Wrocław- jak powinna wyglądać dobra strona internetowa? +
Pamiętaj, że strona internetowa to przede wszystkim wizytówka Twojego biznesu! Powinna zawierać wszystkie najważniejsze informacje m.in. precyzyjny opis oferty czy aktualne dane kontaktowe. Warto też umieścić na swojej stronie własne portfolio, gdyż dzięki takiemu rozwiązaniu Klienci mają możliwość zapoznać się z Twoim doświadczeniem. Profesjonalna strona pomoże Ci pozyskać szerokie grono Klientów.
Tworzenie stron Wrocław- jakie korzyści może dać Ci strona internetowa? +
Dzięki stronie internetowej, Klienci mogą szczegółowo zapoznać się z Twoją ofertą o dowolnej porze. To niezwykle korzystne rozwiązanie, które skutecznie poprawia wizerunek firmy. Co więcej? Posiadanie własnej witryny ma zdecydowany wpływ na większą liczbę odbiorców. Do pozyskania nowych Klientów, możesz wykorzystać też wyszukiwarkę Google. Inny równie dobry sposób na poszerzenie grona Klientów, to prowadzenie bloga, na którym możesz dodatkowo zarabiać.
Projektowanie stron internetowych Wrocław- czy jest to trudne? +
Projektowanie stron internetowych jest zbliżone do siebie, bez względu na rodzaj branży. Nasi specjaliści wykorzystując wiedzę, doświadczenie i umiejętności, przygotują dla Ciebie innowacyjną a zarazem w pełni funkcjonalną stronę www. Projektowanie stron internetowych Wrocław to świetny wybór!
Strony internetowe Wrocław- czy projektujecie też sklepy internetowe? +
Tak. Zajmujemy się też projektowaniem sklepów internetowych. Potrzebujesz nowoczesnego projektu sklepu online? Jesteś w bardzo dobrym miejscu! Opierając się na sprawdzonych metodach i używając profesjonalnych narzędzi, stworzymy dla Ciebie funkcjonalny e- sklep. Bogata oferta, mnóstwo projektów zakończonych bardzo dobrym efektem sprawiają, że cieszymy się ogromnym zaufaniem i dobrą opinią wśród Klientów.
Czy na moją stronę mogę sam dodawać treści? +
Tak. Każda stworzona przez nas strona www zawiera specjalny system do zarządzania treścią- CMS WordPress. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz m.in. dodawać nowe portfolio. Nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe do nasza główna specjalizacja! Nie wahaj się dłużej, postaw na wiedzę profesjonalistów!

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja