Strony internetowe Wałbrzych

Strony internetowe Wałbrzych – projektowanie stron internetowych oraz sklepów to nasza codzienność. Dostosowanie do każdej branży oraz system zarządzania treścią CMS WordPress to pewność i gwarancja otrzymania nowoczesnej i funkcjonalnej strony internetowej. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie!

 • Funkcjonalna i nowoczesna strona internetowa wyposażona w system zarządzania treścią CMS. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zdobytym umiejętnościom Twoja strona www w krótkim czasie znajdzie się na najwyższych pozycjach w rankingu Google. Unikalny i oryginalny projekt sprawi, że wyróżni się pośród całej konkurencji
 • Responsywna strona internetowa to świetne rozwiązanie, dzięki któremu Twoi Klienci mogą zapoznać się z oferowanymi przez firmę produktami bądź usługami na dowolnym urządzeniu. Dzięki komfortowej współpracy na każdym etapie działań mają oni dostęp m.in. do postępów i efektów prac oraz kontakt z ekspertami w razie potrzeby. Należy zaznaczyć, iż własna strona to również sporo korzyści m.in. większe zaufanie do firmy, większa rozpoznawalność w sieci oraz nieograniczony zasięg w Google
 • Dużą rolę podczas projektowania witryn odgrywa bezpieczeństwo. Nie należy o nim zapominać nie tylko w kontekście budowania wiarygodności firmy, ale również ewentualnych kar wynikających z obowiązującego prawa. Coraz większym zainteresowaniem wśród Klientów cieszą się funkcjonalne serwisy landing page, które w sposób skuteczny opisują produkty i usługi firm. Strona stworzona przez doświadczonych specjalistów to świetny sposób na zdobycie najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Ciekawe informacje oraz historie związane z Wałbrzychem

Projektowanie stron internetowych to dla nas chleb powszedni. Każdego dnia realizujemy wiele projektów, zarówno mniejszych, jak i bardziej skomplikowanych. Mimo, iż budowa witryny wiąże się z dużym poświęceniem i zaangażowaniem, jednak ostateczny efekt wynagradza wszelkie trudności.

Projektowanie stron internetowych Wałbrzych – indywidualny projekt graficzny

Potrzebujesz strony internetowej, która wyróżni się na tle całej konkurencji? To żaden problem. Korzystając z naszych usług zyskujesz gwarancję uzyskania indywidualnego, unikalnego projektu graficznego. Proponujemy rozwiązania odpowiednio dostosowane do Twoich własnych oczekiwań i wymagań.0

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Projektując strony internetowe przywiązujemy uwagę do wszystkich, nawet najdrobniejszych detali, dzięki czemu przygotowana witryna otrzymuje wszystkie najważniejsze funkcje, a tym samym jest przyjazna dla użytkowników. Ogromne znaczenie w tworzeniu witryn odgrywa łatwa i prosta nawigacja oraz przyjazny interfejs.

Strony internetowe Wałbrzych – prosty i sprawdzony system CMS

Wszystkie stworzone przez nas strony internetowe działają w oparciu o system zarządzania treścią CMS. To doskonałe rozwiązanie, które umożliwia łatwą zmianę aktualizacji, dodawanie zdjęć oraz wpisów blogowych. Innymi słowy, wszelkie wykonywane czynności staną się dla Ciebie łatwe i przyjemne.

Strony przyjazne SEO

Dostosowując się do obowiązujących norm SEO sprawimy, że Twoja strona internetowa pokona całą konkurencję w wyszukiwarce Google i stanie się jej przyjazna. Dzięki profesjonalnej optymalizacji strony oraz odpowiedniemu doborowi fraz i słów kluczowych szybko zwiększy się rozpoznawalność Twojej witryny w sieci, a co tym idzie pozyskasz wielu nowych Klientów.

Tworzenie stron internetowych Wałbrzych – responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

RWD to bardzo istotna funkcja, jeżeli chodzi o projektowanie stron internetowych. Responsywna wersja witryny gwarantuje dopasowanie do wszystkich urządzeń mobilnych takich jak m.in. laptopy, smartfony czy tablety. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik odwiedzający Twoją witrynę zobaczy jasny i czytelny układ. Responsywna strona www ma szczególne znaczenie dzisiaj, kiedy praktycznie każdy z nas korzysta z urządzeń mobilnych w pracy, szkole bądź w innych celach.

Wsparcie i opieka powdrożeniowa

Wybierając usługi COOLONE możesz liczyć na kompleksową pomoc i fachowe doradztwo specjalistów nie tylko podczas projektowania stron internetowych, ale również po jego zakończeniu. Wsparcie i opieka powdrożeniowa obejmuje sprawy marketingowe, administracyjne oraz techniczne.

Strony internetowe Wałbrzych – korzyści:

Zastanawiasz się, na jakie korzyści możesz liczyć stawiając na COOLONE?

 • Szybciej zbudujesz pozytywny wizerunek firmy i sprawisz, że stanie się rozpoznawalna w sieci
 • Zyskasz łatwy kontakt ze swoimi odbiorcami
 • Zbudujesz zaufanie wśród Klientów
 • Ponadto poznasz potrzeby i oczekiwania swoich odbiorców
 • Zaoszczędzisz na kosztach związanych z reklamą i promocją
 • Przyciągniesz uwagę wielu nowych Klientów
 • Wdrożysz skuteczne narzędzia sprzedażowe

Etapy realizacji projektu

 • Dokładna i szczegółowa analiza potrzeb i oczekiwań Klientów – opracowanie koncepcji i specyfiki witryny, podpisanie umowy z Klientem oraz pobranie określonej kwoty zaliczki
 • Makieta funkcjonalna UX – przygotowanie treści oraz elementów graficznych, które mają zostać umieszczone na stronie internetowej
 • Kodowanie frontendu
 • Wdrożenie systemu służącego do zarządzania treścią CMS
 • Przeprowadzenie testów sprawdzających poprawne funkcjonowanie strony internetowej
 • Publikacja witryny w sieci
 • Opieka i wsparcie powdrożeniowe – to etap, który trwa bez przerwy. Zawsze możesz liczyć na wsparcie i pomoc specjalistów

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Każda strona internetowa, którą projektujemy jest wyposażona w odpowiednie zabezpieczenie, które chroni ją przed próbami ataków osób trzecich. Co więcej? Wszystkie realizacje otrzymują gwarancję, która zapewnia ich poprawne funkcjonowanie przez długi okres czasu. Wdrażamy wyłącznie rozwiązania, które gwarantują pełne bezpieczeństwo nie tylko właścicielom witryn, ale również Klientom. Bezpieczna strona internetowa z pewnością pomoże Ci zbudować silną i stabilną pozycją marki w sieci.

Strony internetowe Wałbrzych – nowoczesne strony typu landing page

Zajmujemy się projektowaniem serwisów i landing page, które skutecznie opisują oferowane przez firmę produkty i usługi. To strony, które posiadają wszystkie najważniejsze informacje m.in. formularz kontaktowy oraz CTA „call to action” wzywający do działania. Gwarantujemy, że wybierając naszą ofertę otrzymasz w pełni funkcjonalny landing page ,który spełni wszystkie Twoje sprzedażowe cele.

Spójność marki na stronie www

Spójność Marki ma bardzo duże znaczenie w firmowym brandingu. Stosując w strategii marketingowej zasady spójności oraz przestrzegając podstawowych reguł stworzysz trwałe logo, które na długo zapadnie w pamięci Klientów. To skuteczny i sprawdzony sposób na promocję marki w internecie.

Dlaczego profesjonalna strona jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Strona internetowa stworzona przez najlepszych profesjonalistów to bardzo wiele korzyści, zarówno dla Ciebie, jak i firmy. Wśród największych jej atutów można wymienić: skuteczna forma promocji i reklamy, nieograniczony zasięg w wyszukiwarce Google, większa wiarygodność oraz rozpoznawalność firmy w sieci, ciągła dostępność oraz łatwiejszy kontakt z Klientami.

Czy wiesz, że …. czyli ciekawostki o Wałbrzychu

 • Według legendy tam, gdzie mieści się do dziś najstarszy kościół w mieście p. w. Matki Boskiej Bolesnej przy placu kościelnym, znajdowało się źródło wody, wokół którego powstało i rozwijało się miasto, a to źródło miało dać mu początek
 • W mieście zostało nakręconych wiele filmów i seriali, w reżyserii takich jak Andrzej Wajda czy Agnieszka Holland
 • Jednym z najbardziej znanych zabytków jest Zamek Książ, jest to największy zamek na dolnym Śląsku oraz 3 w całej Polsce
 • Na uwagę zasługuje również Stara Kopalnia Centrum Nauki i Sztuki oraz Palmiarnia Wałbrzych
Strony internetowe Wałbrzych

Strony internetowe Wałbrzych - FAQ

Projektowanie stron internetowych Wałbrzych – co to znaczy, że strona jest responsywna? +
Responsywna strona internetowa to witryna, która jest dostosowana do wszystkich ekranów urządzeń mobilnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klienci mogą przeglądać Twoją ofertę m.in. na smartfonie, tablecie bądź laptopie.
Tworzenie stron internetowych Wałbrzych - ile trwa projektowanie strony? +
Czas projektowania witryny zależy od różnych czynników np. wielkości oraz przeznaczenia. Tworzenie mniejszych stron tzw. wizytówek trwa zazwyczaj ok. tydzień czasu, z kolei strony bardziej rozbudowane, posiadające więcej podstron potrzebują ok. 3-4 tygodni. To czas niezbędny, aby stworzone strony mogły działać bez żadnych komplikacji.
Strony internetowe Wałbrzych - jak przebiega proces tworzenia witryny? +
Współpracę rozpoczynamy od poznania potrzeb i oczekiwań Klientów. Zbieramy wszystkie potrzebne informacje do wykonania kosztorysu oraz samej strony. Podpisujemy umowę oraz pobieramy określoną kwotę zaliczki a następnie przygotowujemy plan graficzny. Kolejny krok to przedstawienie go Klientowi oraz wniesienie ewentualnych poprawek. Gdy elementy graficzne i treści zostaną zaakceptowane rozpoczynamy programowanie strony internetowej. Ostatnie zadanie to testy sprawdzające poprawne działanie witryny oraz uruchomienie strony na serwerze.
Strony internetowe Wałbrzych – czy mogę sam zarządzać swoją stroną? +
Tak, samodzielne zarządzanie witryną jest możliwe dzięki wdrożonemu przez nas systemowi CMS. To świetne rozwiązanie, które pozwala m.in. na aktualizację treści, dodawanie wpisów blogowych czy aktualizowanie portfolio.
Projektowanie stron internetowych Wałbrzych – czym jest SEO? +
SEO to inaczej optymalizacja wyszukiwarki Google, nazywana także pozycjonowaniem. To działania, których głównym celem jest osiągnięcie przez stronę internetową jak najwyższej pozycji w rankingu Google na wybrane słowa i frazy kluczowe. Kompleksowe działania SEO sprawiają, że witryna staje się bardziej przyjazna wyszukiwarce.
Projektowanie stron internetowych Wałbrzych – co to jest hosting? +
Hosting jest miejscem na serwerze, w którym umieszczane są pliki Twojej witryny. To serwis, który działa nieustannie przez 24 godziny na dobę.
Tworzenie stron internetowych Wałbrzych – czy utrzymanie strony jest płatne? +
Tak, utrzymanie witryny jest płatne. Należy jednak pamiętać, iż ostateczny koszt jest uzależniony od różnych czynników m.in. dostawcy usług hostingowych. Ponadto, cena utrzymania strony zależy również od zasobów jakie potrzebuje.
Strony internetowe Wałbrzych – jak wygląda dobrze zaprojektowana strona? +
Strona internetowa to przede wszystkim wizytówka firmy, w związku z czym musi zawierać wszystkie najistotniejsze informacje z nią związane takie jak: opis oferty, aktualne dane kontaktowe oraz aktualności. Korzystając z naszej oferty możesz być pewien uzyskania strony www, która pomoże Ci pozyskać szerokie grono nowych Klientów.
Strony internetowe Wałbrzych – czy projektujecie też sklepy internetowe? +
Tak, zajmujemy się również tworzeniem nowoczesnych i funkcjonalnych sklepów online. Projektując e-sklepy korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja