Strony internetowe Gdańsk

Prowadzisz firmę i potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej? Świetnie się składa, bowiem od wielu lat zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych i funkcjonalnych witryn. Zrealizowaliśmy już wiele projektów, zarówno mniejszych, jak i większych. Ogromne doświadczenie, lata praktyki oraz bogata wiedza pozwalają nam wykonywać nawet bardzo skomplikowane zlecenia! Strony internetowe Gdańsk to pewność i gwarancja pełnego profesjonalizmu. Nasza oferta to szeroki zakres usług związanych z tworzeniem stron internetowych. Doświadczeni specjaliści zaprojektują dla Ciebie stronę, dzięki której osiągniesz duży sukces na rynku!

Masz firmę w Poznaniu lub okolicach? Jeśli chcesz, aby Twój biznes szybko się rozwinął i zyskał szerokie grono Klientów, nie czekaj dłużej. Oprócz innowacyjnej strony www, gwarantujemy również skuteczne pozycjonowanie, które sprawi, że zdobędziesz wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą- zapraszamy!

Jako jeden z głównych priorytetów stawiamy sobie zadowolenie Klientów z osiągniętych rezultatów. Profesjonalizm i jakość ma dla nas bardzo duże znaczenie. Decydując się na skorzystanie z oferty COOLONE, możesz być pewien kompleksowej pomocy fachowców. Liczy się dla nas każdy, nawet najdrobniejszy detal. Co więcej? Szczegółowo sprawdzamy zarówno treść, jak i grafikę, ponieważ musi ona dobrze opisywać daną działalność firmy. Jasna i zrozumiała treść dla odbiorców pomoże ci pozyskać szerokie grono odbiorców. Pamiętaj, że witryna stanowi wizytówkę Twojej firmy, zatem musi zawierać wszystkie ważne informacje na jej temat tj. adres firmy czy aktualne dane kontaktowe. Nowoczesna strona internetowa zbuduje wiarygodność Twojej firmy w oczach użytkowników, dzięki czemu osiągniesz sukces!

Indywidualny projekt graficzny

Każdy projekt to inne zadanie, do którego podchodzimy w indywidualny sposób. Tworzenie stron wymaga od nas poświęcenia dużej ilości czasu oraz pełnego zaangażowania. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz oryginalną stronę www. Unikalna witryna ma duże znaczenie, szczególnie dzisiaj w obliczu wszechobecnej konkurencji. Wybierając COOLONE, zyskujesz gwarancje, że Twoja strona internetowa wyróżni się na tle konkurencji. Strony internetowe Gdańsk to doskonały wybór!

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) oraz User Interface (UI)

Projektujemy strony internetowe, które wyróżnia prosty i przyjemny interfejs oraz atrakcyjny wygląd. Podczas tworzenia stron działamy zgodnie z zasadami UX i UI, dzięki czemu każdy użytkownik może w łatwy sposób znaleźć interesujące go informacje. Warto zaznaczyć, iż dobre relacje z marką wpływają na pozytywne opinie Klientów. Internauci mogą w prosty sposób dokonywać zakupów oraz zapisać się do newsletteru.

Prosty i sprawdzony system CMS

Strony www tworzymy w oparciu o innowacyjny system do zarządzania treścią- WordPress. Rozwiązanie, które proponujemy umożliwia samodzielne zarządzanie witryną. Możesz m.in. zamieszczać na stronie internetowej ważne informacje na temat firmy czy prowadzić bloga, na którym dodatkowo możesz zarabiać.

Strona przyjazna SEO

Nie wolno zapominać o pozycjonowaniu. Niestety ulegające częstym zmianom algorytmy a także duża konkurencja sprawiają, że staje się ono coraz bardziej skomplikowane. Warto zatem zadbać o wszystkie elementy, które mają znaczenie dla optymalizacji SEO strony. Stawiając na strony internetowe Gdańsk, zdobędziesz najwyższe pozycje w Goglach!

Responsywna strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD)

Zespół pracowników COOLONE zwraca dużą uwagę na responsywność strony internetowej. Pamiętaj, że strona dostosowana do każdego rodzaju ekranu umożliwia internautom jej przeglądanie na różnych urządzeniach m.in. na smartfonie, laptopie czy tablecie. RWD witryny to odgrywa duże znaczenie, ponieważ pomaga zbudować wiarygodność, a więc i zaufanie w oczach Klientów. Responsywność spełnia szczególną rolę w dzisiejszych czasach, kiedy praktycznie każdy z nas korzysta z internetu używając urządzeń mobilnych.

Wsparcie powdrożeniowe i opieka nad stroną

Każdą stronę, którą tworzymy obejmuje roczna gwarancja. Tworzenie stron Gdańsk to 100% bezpieczeństwa oraz gwarancja aktualizacji skryptów. Służymy fachową pomocą, również wtedy, gdy chcesz rozbudować swoją stronę www. Zapewniamy kompleksową pomoc i wsparcie w pełnym zakresie (marketing, administracja, sprawy techniczne).

Strony internetowe Gdańsk – dlaczego warto?

 • Ciągła dostępność – strona zapewnia ciągły dostęp do wszystkich potencjalnych Klientów. To korzystne rozwiązanie, dzięki któremu żaden użytkownik nie musi czekać na Twoją dostępność. Wszystkie interesujące informacje znajdzie na Twojej stronie internetowej
 • Oszczędność – posiadając witrynę, możesz zamieszczać gazetki lub ulotki. W ten sposób oszczędzisz sporą ilość czasu i pieniędzy.
 • Ekstra reklama – zasięg bez jakichkolwiek ograniczeń to jedna z największych zalet wynikających z posiadania własnej strony. Zasięg odgrywa kluczowe znaczenie w obecnym czasie, kiedy większość użytkowników wykorzystuje wyszukiwarkę w celu znalezienia określonych produktów. Należy zaznaczyć, że strona www stanowi skuteczny i sprawdzony sposób reklamy i promocji, dzięki któremu możesz pozyskać szerokie grono Klientów
 • Wygoda Klienta – strona internetowa zapewnia wygodę i komfort użytkownikom. Każdy Klient ma możliwość sprawdzenia Twojej oferty w dowolnie wybranym momencie
 • Zaufanie – dzięki witrynie zdobędziesz zaufanie Klientów. Wiarygodność i zaufanie są dzisiaj niezwykle ważne, ponieważ większość internautów zanim skorzysta z danej oferty, czyta informacje na jej temat w sieci. Strona internetowa stanowi więc precyzyjną odpowiedź na potrzeby Klientów

Etapy realizacji projektu

Zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym etapie związanym z realizacją projektu strony www. Witryny projektujemy w oparciu o funkcjonalny system, który gwarantuje bardzo dobrą komunikację oraz kompleksowe wykonanie całego projektu. Stosujemy najnowocześniejsze narzędzia, sprawdzone metody, które pozwalają uzyskać oczekiwany efekt! Każda strona internetowa otrzymuje osobistego Project Managera, który dba o wszystkie szczegóły podczas jej tworzenia.

 1. Precyzyjna analiza potrzeb Klienta to pierwszy etap. Szczegółowo analizujemy wszystkie oczekiwania Klientów i gromadzimy ważne dane, które ułatwiają stworzenie funkcjonalnej a zarazem nowoczesnej strony www.
 2. Projekt graficzny – przygotowanie funkcjonalnej makiety UX, strony głównej, podstron a także grafiki umieszczanej na stronie internetowej to kolejny etap działań. Pamiętaj, że współpracując z nami, masz ciągły dostęp do wszelki działań na każdy etapie. Co więcej? W dowolnym momencie możesz przekazywać nam informacje zwrotne.
 3. Kodowanie – doświadczeni specjaliści COOLONE wdrażają system CMS. Projektowana strona otrzymuje także inne, równie ważne funkcje: kod źródłowy zostaje zoptymalizowany, wykonywane są testy zewnętrzne i wewnętrzne. Pod kątem makiety funkcjonalnej przeprowadzamy kodowanie frontendu.
 4. Uzupełnienie strony – połączenie domeny ze stroną www. Przy pomocy dowolnego serwera sprawdzamy, czy strona internetowa działa prawidłowo.
 5. Wsparcie powdrożeniowe – przeprowadzamy specjalne szkolenia, które dotyczą obsługi panelu do zarządzania treścią. Projektowanie stron internetowych Gdańsk to gwarancja fachowej opieki i ogromne wsparcie techniczne.

Ważne! Korzystając z naszej oferty zyskujesz stały dostęp do wszystkich wykonywanych prac!

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Tworząc witrynę przywiązujemy szczególną uwagę zarówno do jej wyglądu, jak i szybkości ładowania. Profesjonalna strona internetowa musi być przyjazna dla użytkowników. Ponadto, w żadnym wypadku nie wolno zapominać o bezpieczeństwie strony, ponieważ odgrywa ono bardzo duże znaczenie w budowaniu dobrego wizerunku firmy. Bezpieczeństwo strony jest równie istotne pod względem konsekwencji prawnych. Strony internetowe firm, które nie zapewniają bezpieczeństwa cieszą się niezbyt dobrą opinią na rynku.

Z kolei dla małych przedsiębiorstw negatywna ocena może stwarzać poważne zagrożenie. Dodatkowo, obowiązujące prawo zwraca bardzo dużą uwagę na bezpieczeństwo w internecie, znacznie podwyższając kary finansowe. Warto pamiętać, iż innowacyjna a jednocześnie w pełni funkcjonalna strona musi spełniać obowiązujące normy w kwestii bezpieczeństwa. Strony internetowe Gdańsk to świetne rozwiązanie zapewniające poczucie bezpieczeństwa Tobie oraz Twoim Klientom!

Nowoczesne strony typu Landing Page

Atrakcyjny wygląd strony internetowej odgrywa istotną rolę! Nowoczesny serwis landing page wyróżnia zarówno dobra prezencja, jak i duża skuteczność. Oprócz tego należy pamiętać, że serwis landing page musi przede wszystkim osiągnąć założony cel.

Zastanawiasz się, jak wygląda nowoczesna strona landing page? Charakteryzuje się atrakcyjnym wyglądem oraz ciekawą, interesującą treścią i grafiką. Serwis landing page to doskonałe rozwiązanie, które pomaga zbudować pozytywną opinię w oczach Klientów. Strona zawiera też wezwanie do działania, czyli „call to action”. Wybierając COOLONE, zyskujesz gwarancje otrzymania unikalnej, wyróżniającej się na tle konkurencji witryny, dzięki której odniesiesz duży sukces na rynku.

Spójność marki na stronie internetowej

Strona www składa się z kilku elementów: strona główna, dane firmy aktualności oraz blog. Część stron posiada dodatkowo podstronę zawierającą informacje na temat oferty firmy. Aby pozycjonowanie strony mogło być skuteczne, wszystkie jej elementy powinny tworzyć spójną całość. Gwarancją otrzymania w pełni profesjonalnej strony internetowej jest połączenie innowacyjnego projektu, responsywności oraz UX i UI. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możesz być pewien, że zaprojektowana strona będzie prezentować się idealnie w internecie!

Dlaczego profesjonalna strona internetowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Czy wiesz, że dzisiaj już praktycznie w każdym miejscu na Ziemi można usłyszeć o obecności użytkowników w sieci? Dotyczy to w szczególności mediów społecznościowych np. Facebooka, Instagrama czy TikToka. Dużą popularnością cieszy się również treść Video. Dzięki własnej witrynie możesz zyskać naprawdę wiele!

Korzystając z usług profesjonalistów, Twoja strona będzie pod pełną kontrolą. Nie musisz zwracać uwagi na często zmieniające się algorytmy, oraz martwić się ryzykiem otrzymania bana m.in. za złamanie regulaminu. Powinieneś jednak zadbać o dobry wizerunek firmy w sieci. Posiadając stronę internetową, masz możliwość jej linkowania z innych witryn. Strona firmowa to sprawdzony sposób na reklamę swojego biznesu w internecie. Profesjonalnie i kompleksowo przygotowany projekt to główny fundament, jeśli chodzi o zdobycie wysokich pozycji w Google.

Czy wiesz, że czyli ciekawostki o Gdańsku

 • Gdańsk, Sopot i Gdynia tworzą razem Trójmiasto nazywane także aglomeracją gdańską.
 • W Gdańsku jest największe Zoo w Polsce – jego powierzchnia to ok. 125 ha
 • Pierwsza niezależna organizacja związkowa w czasach komunistycznych NSZZ „Solidarność” powstała w Gdańsku w 1980 roku
 • PGE Arena Gdańsk ze względu na nowoczesną architekturę, pojemność, wygląd oraz idealne dopasowanie do terenu, nazywany jest przez wielu najpiękniejszym stadionem w Polsce
 • Bazylika Mariacka to największy kościół w Gdańsku, a zarazem największa ceglana świątynia na świecie
Strony internetowe Gdańsk

Strony internetowe Gdańsk - FAQ

Tworzenie stron internetowych Kraków - ile to kosztuje? +
Ogólny koszt strony internetowej jest zróżnicowany, bowiem zależy od wielu istotnych czynników. Koszt małej witryny, tzw. wizytówki to około 1500 zł- w tej cenie otrzymasz małą stronę, jednak bardzo dobrze dopracowaną. Tego typu stronę możesz później wykorzystać w celu pozyskania szerszego grona Klientów. Natomiast jeśli zależy Ci na bardziej rozbudowanej stronie, musisz liczyć się jednocześnie z większymi opłatami. W ofercie posiadamy specjalne pakiety, z których również możesz skorzystać. Klientom proponujemy tylko i wyłącznie najlepsze rozwiązania. Na każdą zrealizowaną usługę wystawiamy roczną gwarancję.
Ile czasu zajmuje projektowanie stron Gdańsk? +
Freelancerzy są w stanie przygotować stronę internetową w ciągu zaledwie kilku godzin, aczkolwiek nie będzie to projekt wysokiej jakości. Pracownicy COOLONE, aby wykonać w pełni profesjonalną stronę potrzebują około 3- 4 tygodni. To niezbędny czas, który jest potrzebny, aby dopracować wszystkie detale strony w 100%. Zaufaj nam, a otrzymasz w pełni funkcjonalną stronę www!
Strony internetowe Gdańsk- czy utrzymanie coś kosztuje? +
Utrzymanie strony internetowej jest płatne. Witryna musi posiadać serwis i domenę, aby mogła prawidłowo działać. Strony internetowe Gdańsk oferują możliwość wykupienia zarówno domeny, jak i serwisu. Zapewniamy fachowe doradztwo i wsparcie w dalszym funkcjonowaniu strony. Za Twoją zgodą, będziemy również przedłużać abonament.
Tworzenie stron www Gdańsk - jak wygląda realizacja stron www? +
Podpisanie umowy i pobranie zaliczki to pierwszy etap podczas tworzenia stron internetowych. Następnie przygotowujemy kreatywny brief. Co istotne? Pamiętaj, że w każdej chwili możesz dawać przekazywać nam wskazówki dotyczące Twojej strony. Kolejny krok to wybór odpowiedniej treści i grafiki, która ma trafić na stronę. Mimo, iż wykonanie projektu witryny wymaga dużej ilości czasu, jest to konieczne, aby była ona w pełni profesjonalna. Na szkielecie strony umieszczamy wybraną treść i przeprowadzamy testy sprawdzające. Szukamy ewentualnych błędów i poprawiamy je. Wykonujemy także optymalizację strony, dzięki czemu jej działanie jest szybkie i sprawne. W ten sposób przygotowana strona internetowa, jest gotowa do opublikowania.
Strony internetowe Gdańsk - jak powinna wyglądać dobra strona internetowa? +
Strona www to wizytówka Twojej firmy! Musi więc posiadać wszystkie ważne informacje- szczegółowy opis oferty oraz aktualne dane do kontaktu. Możesz również umieścić na stronie swoje przykładowe portfolio, dzięki czemu użytkownicy będą mogli zapoznać się z Twoim doświadczeniem. Kompleksowo stworzona strona to sprawdzona metoda na zdobycie szerszego grona Klientów.
Tworzenie stron Gdańsk- jakie korzyści może dać Ci strona internetowa? +
Co możesz zyskać dzięki własnej stronie? Każdy Klient może sprawdzić Twoją ofertę kiedy tylko chce. Jeśli chcesz trafić do większego grona odbiorców, możesz wykorzystać wyszukiwarkę Google. Ponadto, otrzymujesz możliwość prowadzenia bloga, a wiec i dodatkowego zarobku. Pamiętaj, że własna strona www buduje zaufanie w oczach Klientów.
Projektowanie stron internetowych Gdańsk- czy jest to trudne? +
Projektowanie stron internetowych jest do siebie bardzo podobne bez względu na rodzaj działalności danej firmy. Tworzenie stron internetowych Gdańsk to strzał w 10- wykorzystując ogromną wiedzę i bogate doświadczenie, zaprojektujemy dla Ciebie innowacyjną i funkcjonalną stronę.
Strony internetowe Gdańsk- czy projektujecie też sklepy internetowe? +
Jedną z naszych specjalizacji jest projektowanie sklepów online. Stosujemy sprawdzone i skuteczne narzędzia, które pozwalają nam stworzyć nowoczesny e- sklep. Zaprojektowaliśmy już wiele sklepów internetowych, co sprawiło, że zdobyliśmy zaufanie w oczach Klientów.
Czy na moją stronę mogę sam dodawać treści? +
Każda strona posiada system CMS WordPress do zarządzania treścią. Możesz sam m.in. uzupełniać swoje portfolio czy dodawać blogi. Nowoczesne strony internetowe to jedna z naszych głównych specjalizacji. Potrzebujesz funkcjonalnej witryny? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja