Strony internetowe Gorzów Wielkopolski

Strony internetowe Gorzów Wielkopolski – projektujemy profesjonalne strony internetowe dla firm z różnych branż oraz instytucji. Tworzymy witryny w oparciu o nieszablonowe pomysły, które wyróżniają się w sieci i wpadają w oko. Zawsze staramy się wyróżnić mocne strony firmy, aby potencjalny Klient już po kilku sekundach wizyty na stronie wiedział co firma oferuje i jak można się z nią skontaktować.

 •  Nowoczesny projekt witryny działający w oparciu o system zarządzania treścią CMS. Zdobyte doświadczenie, wiedza oraz sprawdzone narzędzia sprawią, że Twoja strona www zdobędzie pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania Google
 • RWD odgrywa istotne znaczenie, ponieważ dzięki tej funkcji Twoi Klienci mogą przeglądać oferowane przez firmę produkty i usługi na wszystkich urządzeniach mobilnych. Komfortowa i wygodna współpraca na każdym etapie działań daje im m.in. dostęp do efektów prac oraz kontakt ze specjalistami. Własna strona internetowa to także wiele korzyści, z których największe to nieograniczony zasięg w Google oraz wzrost zaufania do firmy
 • Bezpieczeństwo witryny odgrywa bardzo ważną rolę, zarówno jeżeli chodzi o budowanie zaufania do firmy, jak i ewentualne kary i konsekwencje prawne jakie wynikają z obowiązującego prawa. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne i funkcjonalne serwisy landing page, które skutecznie opisują produkty i usługi firmy. Strona internetowa zaprojektowana przez najlepszych ekspertów to pewność i gwarancja zdobycia najwyższych pozycji w rankingu Google. Ciekawe informacje i historie związane z Gorzowem Wielkopolskim

Strona internetowa to obecnie najważniejsze narzędzie promocji Twojej marki. To dodatkowy pracownik Twojej firmy, który jest dostępny 24 godziny na dobę. Dlatego tak ważne jest, aby witryna zawierała wszystkie informacje związane z działalnością firmy oraz oferowanymi przez nią usługami.

Gorzow Wielkopolski projektowanie stron – indywidualny projekt graficzny

Tworzymy indywidualny projekt graficzny stron internetowych opartych na WordPress. Pracujemy tak długo, aż efekt końcowy będzie dla Ciebie w pełni satysfakcjonujący. W związku z tym, iż tworzenie stron internetowych to nasz standardowy zakres usług, potrafimy zrealizować zróżnicowane wymagania, nawet te bardzo duże.

Tworzenie stron internetowych Gorzów Wielkopolski – Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Zadbamy o to, aby Twoje miejsce w internecie było jak najbardziej przyjazne użytkownikowi i wyszukiwarce. User Interface, czyli interfejs użytkownika to pierwsza rzecz na stronie internetowej, jaką użytkownik widzi po jej otworzeniu w Google. Właśnie dlatego skupiamy się na tym, ponieważ pierwszy kontakt często decyduje o tym, czy użytkownik zostanie na witrynie oraz zapozna się z ofertą firmy.

Strony internetowe Gorzów Wielkopolski – prosty i sprawdzony system CMS

Choć na początku WordPress miał być wyłącznie platformą do blogowania, jednak bardzo szybko stał się jednym z najpopularniejszych systemów CMS. W jego oparciu możemy stworzyć strony www o różnym charakterze. System jest otwarty, posiada ogromne zaplecze wtyczek i modułów. Poprzez odpowiednią konfigurację WordPressa możemy przygotować blogi, portale, serwisy klubowe czy proste strony firmowe.

Strony internetowe Gorzów Wielkopolski – strony przyjazne SEO

Projektując strony internetowe stosujemy sprawdzone narzędzia i techniki, dzięki którym Twoja witryna znajdzie się na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google. Warto pamiętać, iż dobre pozycje w rankingu Google wpływają nie tylko na dochody firmy, ale również na jej szybszy rozwój. Prostym językiem mówiąc, tym sposobem Twoja witryna stanie się bardziej przyjazna wyszukiwarce.

Projektowanie stron www Gorzów Wielkopolski – responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

Czy wiesz, że statystyki jasno wskazują, iż coraz więcej użytkowników szuka informacji, produktów i usług za pomocą smartfona, telefonu bądź tabletu? Liczby te rosną z miesiąca na miesiąc. Strony oparte o nowoczesną technologię Responsive Web Design stają się koniecznością. Zaprojektujemy dla Ciebie responsywne strony, które poprawnie wyświetlają się zarówno na komputerze, laptopie, tablecie, jak i na telefonie. W dodatku są czytelne i przyjazne użytkownikowi.

Wsparcie i opieka powdrożeniowa

Wybierając profesjonalne usługi COOLONE możesz liczyć na wsparcie i pomoc, zarówno w sprawach marketingowych, administracyjnych, jak i technicznych. Ponadto, każdy zrealizowany przez nas projekt witryny otrzymuje 12-miesięczną gwarancję.

Strony internetowe Gorzów Wielkopolski – korzyści:

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na pełen pakiet korzyści m.in:

 • Pomoc w budowaniu wizerunku firmy
 • Większą rozpoznawalność marki w sieci
 • Prostszy i lepszy kontakt z odbiorcami
 • Wzrost zaufania wśród Klientów
 • Bardziej precyzyjne poznanie potrzeb i oczekiwań Klientów
 • Możliwość oszczędności na promocji i reklamie
 • Pozyskanie wielu nowych Klientów
 • Wykorzystanie skutecznych narzędzi sprzedażowych

Etapy realizacji projektu

 • Dokładna analiza potrzeb i oczekiwań Klientów, czyli opracowanie specyfiki działania strony, podpisanie umowy z Klientem oraz pobranie określonej kwoty zaliczki
 • Przygotowanie makiety funkcjonalnej UX, czyli zaplanowanie treści, grafiki, które mają zostać umieszczone na szkielecie strony internetowe
 • Kodowanie frontendu
 • Wdrożenie systemu służącego do zarządzania treścią, czyli CMS-u
 • Przeprowadzenie testów mających na celu sprawdzenie poprawnego działania witryny
 • Publikacja strony www w internecie
 • Oraz opieka i wsparcie, czyli proces, który nigdy się nie kończy

Projektowanie stron internetowych Gorzów Wielkopolski – bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Wszystkie zrealizowane przez nas projekty stron internetowych posiadają specjalne zabezpieczenie, które stanowi gwarancje przed próbami ataków osób trzecich. Dodatkowo, każda witryna otrzymuje gwarancję, która zapewnia prawidłowe działanie strony przez długi okres czasu. Naszym Klientom oferujemy rozwiązania, które zawsze zapewniają pełne bezpieczeństwo, zarówno Klientom, jak i właścicielom stron. Odpowiednie zabezpieczenie witryny pomoże Ci zbudować silną i stabilną pozycję marki w sieci, a tym samym pozyskać szerokie grono nowych odbiorców.

Strony internetowe Gorzów Wielkopolski – nowoczesne strony typu landing page

Strony landing page (One Page) są niezawodnym sposobem na pozyskanie nowych Klientów, sprzedaż produktów i zachęcenie do skorzystania z usług. Stanowią kluczowy element strategii e-marketingowej, opartej na pozyskiwaniu konwersji z ruchu płatnego. Tworzymy proste strony landing page, które zrealizują cele biznesowe, a przy tym nie będą stanowić obciążenia budżetu Twojej kampanii w sieci.

Spójność marki na stronie www

Jednym z elementów wizerunku marki jest identyfikacja wizualna. To klucz do sukcesu w jego prawidłowym budowaniu. Składają się na nią m.in. logo, kolorystyka, czy wykorzystywane czcionki. Ponadto, jest to również szata graficzna materiałów promocyjnych, szyldów i strony internetowej firmy oraz sam design produktów. Przestrzegając zasad spójności stworzymy dla Ciebie witrynę, która zapadnie na długo w pamięci odbiorców.

Projektowanie stron www Gorzów Wielkopolski – dlaczego profesjonalna strona jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Posiadając własną stronę internetową możesz liczyć na wiele korzyści m.in. skuteczną formę reklamy, globalny zasięg, większą wiarygodność firmy, lepszy kontakt z Klientami, możliwość prezentacji oferty oraz ciągłą dostępność.

Czy wiesz, że …. czyli ciekawostki o Gorzowie Wielkopolskim

 • Gotycka katedra Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny została wzniesiona w XIII wieku i jest najstarszą świątynią miasta
 • Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta powstało w 1945 roku i jest najstarszym muzeum województwa lubuskiego
 • W Gorzowie Wielkopolskim jest 9 parków m.in. Słowiański, Siemiradzkiego, Kopernika, Wiosny Ludów, 750-lecia, Zacisze) o łącznej powierzchni 138,3 ha
 • Plac Grunwaldzki to jeden z głównych placów Gorzowa Wielkopolskiego. Odbywają się tu ważne uroczystości, jest fontanna podświetlana o zmroku
Strony internetowe Gorzów Wielkopolski

Strony internetowe Gorzów Wielkopolski – FAQ

Strony internetowe Gorzów Wielkopolski – co to jest Responsive Web Design? +
To inaczej responsywna wersja witryny, czyli dostosowana do wszystkich rodzajów ekranów urządzeń mobilnych. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu internauci mogą przeglądać produkty i usługi firm na różnych urządzeniach np. smartfonie bądź tablecie.
Projektowanie stron www Gorzów Wielkopolski - ile trwa proces projektowania strony? +
Czas tworzenia strony internetowej zależy od wielu czynników m.in. wielkości strony oraz ilości podstron. Tworzenie najmniejszych stron tzw. wizytówek trwa zazwyczaj ok. tydzień, natomiast witryny bardziej rozbudowane potrzebują ok. 3-4 tygodni czasu. To niezbędny czas, aby przygotowana strona internetowa mogła działać bez żadnych komplikacji.
Tworzenie stron internetowych Gorzów Wielkopolski - jak przebiega proces projektowania strony? +
Pierwszy etap to poznanie potrzeb i oczekiwań Klientów, podpisanie umowy oraz pobranie określonej kwoty zaliczki. Następnie przechodzimy do przygotowania planu graficznego strony, poprawiamy ewentualne błędy oraz zamieszczamy przygotowane treści i elementy graficzne na szkielecie strony www. Ostatnim etapem jest wykonanie testów sprawdzających poprawne funkcjonowanie strony oraz publikacja witryny w sieci.
Strony internetowe Gorzów Wielkopolski - czy mogę sam zarządzać własną stroną? +
Oczywiście, że tak. Samodzielne zarządzanie stroną internetową jest możliwe dzięki wdrożonemu przez nas systemowi CMS. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala m.in. na dodawanie nowych wpisów blogowych lub aktualizowanie portfolia. Dzięki systemowi każda czynność staje się łatwa i przyjemna, nawet dla osób nieposiadających specjalistycznej wiedzy.
Tworzenie stron internetowych Gorzów Wielkopolski - co oznacza pojęcie SEO? +
SEO to inaczej optymalizacja Google, nazywana także pozycjonowaniem. Jej głównym celem jest zdobycie przez daną stronę jak najwyższej pozycji w rankingu Google.
Strony internetowe Gorzów Wielkopolski - co to jest hosting? +
Hosting to miejsce na serwerze, gdzie znajdują się pliki Twojej witryny. Warto dodać, iż jest to serwis, który działa bez przerwy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Projektowanie stron www Gorzów Wielkopolski - czy utrzymanie strony internetowej jest płatne? +
Tak, utrzymanie strony internetowej jest płatne, jednak jego koszt zależy od różnych czynników m.in. dostawcy usług hostingowych. Ponadto, cena związana z utrzymaniem witryny zależy również od innych czynników takich jak np. zasobów jakie potrzebuje sklep internetowy bądź strona.
Strony internetowe Gorzów Wielkopolski - jak wygląda dobrze zaprojektowana strona? +
Strona www to przede wszystkim wizytówka firmy, w związku z czym musi posiadać wszystkie najważniejsze informacje na jej temat m.in. opis oferty, aktualne dane kontaktowe oraz aktualności. Korzystając z naszych usług zyskujesz gwarancję otrzymania nowoczesnej i funkcjonalnej witryny.
Strony internetowe Gorzów Wielkopolski - czy oferta obejmuje również sklepy online? +
Tak, oferta COOLONE to również projektowanie nowoczesnych i funkcjonalnych e-sklepów. Tworzymy sklepy internetowe wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wymagania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja