Sklepy internetowe Warszawa – łatwe i przyjemne zakupy online

Czy wiesz, że potencjalny Klient potrzebuje tylko kilku sekund, aby móc ocenić Twój sklep internetowy? Opinie Klientów są niezwykle istotne! Właśnie z tego powodu nie możesz pozwolić sobie na jakiekolwiek błędy. Pamiętaj, że konkurencja w e-commerce jest naprawdę ogromna, a żeby móc sprzedawać trzeba się wyróżnić. Szukasz wykonawcy, który poświęci czas i zaangażuje się w to, aby poznać Twoją markę, wybrane produkty oraz stworzyć rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb?

Świetnie, że z nami jesteś – tworzenie sklepów internetowych Warszawa z COOLONE to idealna propozycja dla Ciebie. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim biznesie. Zapraszamy!

Sklepy internetowe Warszawa – otrzymasz wszystko, czego potrzebuje Twój sklep

 • Integracja z systemem płatności błyskawicznych m.in. PayU, Przelewy24 – szybkie i łatwe zamówienie, prosty odbiór, brak jakichkolwiek problemów z dostawą
 • brak ograniczeń w zakresie ilości produktów i kategorii
 • nowoczesny układ graficzny, dopasowany do specyfiki branży
 • brak dodatkowych opłat oraz abonamentu
 • prosty i intuicyjny panel do zarządzania sklepem

Budowa sklepów online dla Klientów z Warszawy i okolic – PrestaShop, WooCommerce

Tworzenie sklepów, zarówno w Warszawie, jak i innych miastach wymaga dostosowania się do wymagań konkretnego biznesu, w tym m.in. liczby produktów bądź wymaganych formalności. Właśnie dlatego wykorzystujemy możliwości wielu różnych platform sklepowych, aby móc dostarczać naszym Klientom rozwiązania skrojone na miarę ich potrzeb.

PrestaShop

To platforma, która posiada otwarty kod, który daje duże możliwości modyfikacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz dostosować e-commerce stworzony w PrestaShop do oczekiwań i upodobań Twoich odbiorców. Ponadto dostępne są także liczne wtyczki, integracje i wdrożenia, dzięki którym możliwości personalizacji są naprawdę ogromne.

Warto przy tym zaznaczyć, iż sklepy PrestaShop są szczególnie polecane przedsiębiorcom, którzy planują sprzedaż dużej ilości produktów, a tym samym oferują szeroki asortyment swoim Klientom. Wybierając tę platformę, nie musisz przechodzić przez zawiły proces rejestracji. Otrzymasz gotowe i nowoczesne narzędzie do sprzedaży produktów i usług

WooCommerce

To wtyczka do najbardziej popularnego systemu do zarządzania treścią – WordPressa. Pozwala na sprzedaż produktów oraz łatwe i proste zarządzanie sklepem. Co więcej? Dostępny jest również duży wybór wtyczek, które umożliwiają wprowadzanie dodatkowych funkcjonalności związanych z płatnością lub wysyłką, a także ułatwiają promocję.

Czy wiesz, że…..

Oferta COOLONE to nie tylko zakładanie sklepów internetowych w Warszawie, ale również ich pozycjonowanie. Zatem, jeżeli chcesz skutecznie wypromować swój biznes e-commerce, koniecznie skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej propozycji!

Sklepy internetowe Warszawa – tworzenie nowoczesnych sklepów internetowych

Nowoczesne sklepy internetowe są przede wszystkim intuicyjne i wygodne. Należy jednak pamiętać, że pierwsze wrażenie jest istotne i dotyczy nie tylko sklepów stacjonarnych, ale również tych online. Dobre sklepy internetowe są zaprojektowane tak, aby zachęcały użytkowników nowoczesnym, ciekawym oraz przejrzystym designem. Zawsze dbamy o to, aby zakupy były komfortowe i przyjemne – jesteśmy przekonani, że przełoży się to na pełne koszyki oraz wzrost Twoich zysków.

Nowoczesny i funkcjonalny interfejs użytkownika jest podstawą, jeżeli chodzi o współczesne serwisy sprzedażowe. System musi być przede wszystkim przyjazny, aby użytkownik mógł szybko dotrzeć do interesujących go produktów.

Tworzenie sklepów Warszawa – etapy współpracy

Należy zaznaczyć, iż proces tworzenia biznesu online składa się z kilku etapów. Poniżej omawiamy poszczególne działania:

Poznanie oczekiwań Klienta oraz specyfiki jego branży

Projektowanie sklepów rozpoczynamy od rozmowy. Może być to zarówno rozmowa w naszym biurze, online, jak i telefoniczna. Zawsze chcemy dokładnie poznać wszystkie Twoje cele biznesowe, specyfikę branży oraz dowiedzieć się, jakich efektów końcowych oczekujesz. Przyjdź do naszego biura, skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą internetową.

Przygotowanie makiety

Gdy wszystkie szczegóły zostaną ustalone nasi specjaliści rozpoczynają pracę. Pierwszy etap to makietowanie sklepu internetowego, czyli inaczej prototypowanie, które ma na celu precyzyjne zaplanowanie struktury e-commerce oraz pokazanie, w jaki sposób użytkownik będzie poruszał się po stronie i jak będzie wyglądała interakcja. Co więcej? Dzięki makiecie możliwe jest rozplanowanie rozmieszczenia poszczególnych elementów i mechanizmów. W oparciu o to przygotowywany jest projekt graficzny.

Duże znaczenie ma również technologia Responsive Web Design (responsywność). Polega ona na stworzeniu makiety sklepu, dzięki której strona internetowa będzie w sposób poprawny wyświetlać się, zarówno na komputerze, jak i na innych urządzeniach mobilnych.

Przygotowanie projektu e-sklepu

Po przedstawieniu makiety przechodzimy do wykonania projektu graficznego. To istotny etap, ponieważ właśnie na nim projekt Twojego biznesu nabiera barw. Tworzymy layouty, które będą umieszczone na stronie głównej oraz na innych podstronach sklepu – dobieramy kolory, fonty oraz tworzymy logo i dbamy o to, aby sklep internetowy zrobił duże wrażenie na Twoich Klientach. Warto zaznaczyć, iż wszyscy nasi specjaliści zawsze zwracają uwagę na User Experience (UX) i User Interface (UI). Bez tych zasad użyteczności nie może powstać żaden profesjonalny sklep internetowy.

Kodowanie sklepów internetowych

Programowanie, wdrożenie silnika i zaplecza, optymalizacja kodu źródłowego, wdrożenie odpowiednich modułów zewnętrznych wewnętrznych, to kolejne etapy przy tworzeniu sklepów internetowych. Zespół doświadczonych specjalistów COOLONE zadba również o utworzenie baz danych, dodanie elementów graficznych, animacji, obrazów ,a także o integrację z systemami płatności i firmami kurierskimi.

Wdrożenie treści

Gdy wszystkie powyższe kwestie zostaną już zakończone, przechodzimy do wdrażania treści. Odpowiedni content marketing, czyli wartościowe i unikalne treści stanowią istotny czynnik rankingowy w wyszukiwarce Google. Ponadto, są również ważne dla użytkowników. Jako profesjonalna agencja interaktywna zajmujemy się również przygotowaniem contentu do projektu Twojego sklepu www. Pamiętaj, że zawsze możesz dostarczyć nam przygotowane przez Ciebie treści, a my je wdrożymy

Testowanie projektu sklepu internetowego

Następny krok to testowanie, sprawdzanie, czy wszystko działa tak jak powinno. Na tym etapie przeprowadzamy weryfikację danych, prędkości ładowania strony internetowej sklepu oraz sprawdzamy działanie stworzonych funkcjonalności. Jeśli zajdzie taka konieczność, wprowadzamy stosowne poprawki

Uruchomienie sklepu internetowego

Gdy mamy już 100% pewności, że zaprojektowany przez nas sklep online działa jak należy uruchamiamy stronę. Od tej chwili Klienci mogą robić już zakupy online w Twoim sklepie

Wsparcie techniczne i pomoc

Wiemy, że sklep internetowy wymaga odpowiedniego wsparcia. W ramach naszej współpracy oferujemy Ci pomoc techniczną, marketingową i administracyjną, zarówno na etapie projektowania sklepów internetowych, jak i po jego zakończeniu

Sklepy internetowe Warszawa – hosting i domena

Zdajemy sobie sprawę, że wybór hostingu przy uruchamianiu sklepu online może być dla wielu użytkowników problemem, szczególnie gdy zajęty jest prowadzeniem własnego przedsiębiorstwa. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych Klientów z Warszawy oferujemy możliwość zakupu, zarówno hostingu, jak i domeny.

Profesjonalne e-sklepy Warszawa – co warto wiedzieć?

Responsywne strony internetowe są dzisiaj niezbędne – Twój sklep online tak samo, jak strona internetowa powinna wyświetlać się na każdym urządzeniu mobilnym. Warto o tym pamiętać, ponieważ wiele osób robi zakupy spożywcze online, korzystając ze smartfona bądź tabletu

 • System do zarządzania treścią CMS WordPress – CMS sprawia, że właściciel sklepu online może dodawać treści, grafiki oraz zarządzać produktami. Co istotne? Nie musi przy tym posiadać specjalistycznej wiedzy w tym zakresie
 • Sklep online powinien być w taki sposób zaprojektowany, aby zakupy nie stwarzały Klientom jakichkolwiek problemów. Warto mieć to na uwadze, bowiem nawet niewielkie utrudnienie może wpłynąć na zachowanie internauty i znacząco zniechęcić go do zakupów
 • Doskonałym rozwiązaniem jest również wewnętrzna wyszukiwarka, dzięki której Klient nie będzie miał problemów ze znalezieniem interesujących go produktów

Responsywny sklep internetowy Warszawa – zwiększ konwersję o 50%

Wyżej wspomniana technologia RWD jest obecnie jedną z tych, bez której większość powstających witryn i sklepów internetowych skazanych jest na porażkę. W obecnym czasie, gdy internet bardzo szybko się rozwija oraz gdy większość ruchu na stronie to osoby, które korzystają z takich urządzeń jak smartfony lub tablety bardzo istotnym jest, aby sprostać ich oczekiwaniom.

Responsywny sklep internetowy pozwala nie tylko na dopasowanie swojego układu do szerokości ekranu, ale również zapewnia przyjemne korzystanie z niego. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twój Klient będzie zdecydowanie bardziej zainteresowany ofertą, a tym samym chętniej dokona zakupu. Proces zamówienia produktu stanie się dla niego łatwy, szybki i przyjemny.

Co możesz zyskać dzięki responsywnej wersji strony sklepu online?

 • zwiększenie czasu, jaki użytkownik spędzi na stronie sklepu
 • większa szansa na zakup produktów lub usług przez Klienta niezależnie od branży (m.in produkty spożywcze, wędliny, pieczywo, warzywa, mrożonki, przyprawy, napoje, żywność ekologiczna, kosmetyki oraz wiele innych)
 • układ, dzięki któremu nie ma konieczności powiększania tekstu, zdjęć lub przewijania w poziomie
 • wyższe pozycje sklepu w rankingu Google na urządzeniach mobilnych

Sklepy online Warszawa – System CMS, zabezpieczenia i integracje

Każdy zaprojektowany przez nas sklep internetowy posiada system służący do zarządzania treścią – CMS, dzięki któremu możesz zarządzać asortymentem i całą sprzedażą. Ponadto, integrujemy również zewnętrzne systemy takie jak m.in.  Allegro, firmy kurierskie, systemy płatności online, programy magazynowe, hurtownie, porównywarki cen, serwisy opinii itp.

Tworzenie sklepów zgodnych z RODO

Zarówno bezpieczeństwo, jak i działanie zgodnie z literą prawa jest fundamentem działalności każdego przedsiębiorstwa. Zatem, prowadząc sklep internetowy należy przestrzegać przepisów prawa polskiego i unijnego. RODO nakłada na sprzedającego określone obowiązki związane z ogólnie pojętą ochroną danych Klienta. Mowa tutaj m.in. o zbieraniu, przetwarzaniu, udostępnianiu i przechowywaniu danych. Nie stosowanie się do ustalonych norm może wiązać się z poważnymi karami finansowymi.

Bezpieczne sklepy online Warszawa – certyfikat SSL

Sklep internetowy musi być bezpieczny. Standardem stosowanym do szyfrowania danych jest certyfikat SSL (Secure Socket Layer). Otrzymanie certyfikatu jest równoznaczne z tym, że został wdrożony protokół sieciowy, używany do bezpiecznych połączeń internetowych. To rozwiązanie, które zapewnia poufność danych jakie powierza Ci Klient. Innymi słowy, jego dane teleadresowe, szczegóły poszczególnych operacji płatniczych i hasła pozostają w 100% procentach chronione.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Zaprojektowanie sklepu internetowego to dopiero połowa sukcesu. Dlaczego? Należy pamiętać, iż sklep powinien być zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarki Google, czyli zajmować jak najwyższe pozycje w bezpłatnych organicznych wynikach wyszukiwania.

Działania związane z pozycjonowaniem warto także uzupełnić o kampanie Google Ads. Tym sposobem szybciej dotrzesz do swojej grupy docelowej, zwiększysz rozpoznawalność firmy oraz pomnożysz współczynnik konwersji. W naszej ofercie oprócz projektowania stron jest także profesjonalne pozycjonowanie.

Dlaczego warto postawić na sprzedaż internetową niż w sklepie stacjonarnym?

Mimo, iż działające w całej Polsce sklepy stacjonarne takie jak np. sklep spożywczy, mają wiele swoich zalet, w tym m.in możliwość zobaczenia na żywo wybranych produktów, jednak atutów wynikających z e-zakupów jest zdecydowanie więcej. O jakich konkretnie mowa?

 • redukcja kosztów
 • możliwość lepszej prezentacji swojej oferty
 • zapewnienie większego zasięgu – globalność
 • szybkość i łatwość w przeprowadzaniu badań rynkowych
 • oszczędność czasu
 • większa ergonomia pomieszczeń

Myślisz o prowadzeniu własnego e-sklepu? Zależy Ci na tym, aby Twój sklep e-commerce wyposażony był w najnowsze funkcjonalności, a jego design zrobił wrażenie na odwiedzających? A może potrzebujesz więcej informacji w tym zakresie? Koniecznie sprawdź ofertę COOLONE i skontaktuj się z nami. Zawsze i chętnie służymy kompleksową pomocą i fachowym doradztwem. Zapraszamy!

Sklepy internetowe Warszawa - FAQ

DLACZEGO WARTO MIEĆ SKLEP INTERNETOWY? +
Własny sklep internetowy to obecnie najlepsze narzędzie sprzedaży. To rozwiązanie, które zapewnia łatwe i przyjemne zakupy online – wygodę, niskie koszty utrzymania, możliwość składania zamówień 24 godziny na dobę, a także wysoką rentowność. Kolejna zaleta to powszechna praktyka handlu w formie dropshipping. Dropshipping oznacza przeniesienie całego procesu wysyłki na dostawcę produktów.

Prościej mówiąc, nie musisz już kupować towaru ani nie martwić się o miejsce do jego magazynowania i przechowywania. Wystarczy, że zajmiesz się działaniami związanymi z rozwojem sklepu, obsługą Klienta oraz transakcjami. Wszelkie sprawy związane z logistyką zorganizuje za Ciebie Twój dostawca. Sklep online daje również możliwość sprzedaży w platformach marketplace.

Nie zastanawiaj się dłużej, wejdź do świata e-commerce i zacznij mieć swój udział w prognozowanym zysku! Supermarket online to świetny wybór. Postaw na sprawdzone rozwiązania.
SKLEPY INTERNETOWE WARSZAWA – CO NAS WYRÓŻNIA? +
Wieloletnie i bogate doświadczenie na rynku – od wielu lat tworzymy profesjonalne strony internetowe oraz sklepy online. Szkolimy się u najlepszych, aby móc zapewnić Klientom najskuteczniejsze rozwiązania
Tysiące realizacji – wykonywaliśmy mnóstwo projektów. Obsługujemy Klientów indywidualnych, jak i firmy reprezentujące setki różnych branż, w tym także polskie produkty i zagraniczne
Wszechstronny zespół – pracują u nas wykwalifikowani eksperci od marketingu oraz graficy i programiści z wieloletnim stażem
Kompleksowa obsługa – oprócz projektowania stron i sklepów internetowych zapewniamy również wsparcie w zakresie Google Ads, SEO, Facebook oraz wiele więcej

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony? Potrzebujesz nowoczesnego projektu sklepu internetowego? Wybierz funkcjonalną i responsywną stronę internetową od CoolOne! Nasza agencja interaktywna pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes i pozyskać wielu potencjalnych Klientów. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Projektowanie stron internetowych - Zapraszamy!

Darmowa konsultacja