Strony internetowe Łódź – zadbaj o wizerunek firmy w sieci

Projektujemy profesjonalne, nowoczesne, atrakcyjne i responsywne strony www. Każdy projekt stanowi dla nas indywidulane zadanie, które wykonujemy wykorzystując zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Korzystając z naszych kompleksowych usług, możesz być pewien, że osiągniesz oczekiwany rezultat! Strony internetowe Łódź to świetne rozwiązanie zarówno dla Ciebie, jak i dla firmy. Doświadczeni eksperci stworzą stronę internetową, która sprawi, że Twoja firma szybciej się rozwinie. Dzięki nam osiągniesz ogromny sukces na rynku!

Prowadzisz biznes w Łodzi bądź okolicach? Chciałbyś, by Twoja firma zyskała szersze grono Klientów? Wybór naszych usług to najlepszy wybór z możliwych! Przygotujemy dla Ciebie profesjonalną stronę www, a stosując skuteczne pozycjonowanie sprawimy, że zajmie ona najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Wykonujemy strony internetowe od A do Z nie tylko w Łodzi, ale w całej Polsce.

Naszym głównym celem jest przede wszystkim zadowolenie Klientów z osiągniętych rezultatów. Stawiając na pełen profesjonalizm i najwyższą jakość, możesz być pewien, iż zaprojektowana strona spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Co więcej? Nasi specjaliści zadbają nie tylko o odpowiednie treści, ale również materiały graficzne, które dokładnie opiszą Twoją firmę oraz przyciągną uwagę Klientów na dłuższy czas. Należy pamiętać, aby wszystkie oferowane usługi były opisane w sposób jasny i czytelny. To niezwykle istotne, ponieważ strona to główna wizytówka firmy, dlatego powinna zawierać najważniejsze informacje m.in. aktualny adres firmy i dane kontaktowe.

Nowoczesna strona www z RWD pomoże Ci zbudować pozytywny wizerunek w internecie, jednocześnie otwierając przed Tobą wiele nowych możliwości! Stworzymy witrynę, która przyczyni się do wzrostu zysków ze sprzedaży. Zawsze działamy kompleksowo i profesjonalnie. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z naszą agencją. Zapraszamy!

Indywidualny projekt graficzny

Dbamy o to, aby każdy przygotowywany nowy projekt wyróżniał się swoją oryginalnością. Indywidulany projekt graficzny ma bardzo duże znaczenie w obecnym czasie, gdyż konkurencja jest ogromna. Doświadczony zespół COOLONE przygotuje dla Ciebie unikalny projekt graficzny, który sprawi, że Twoja strona wyróżni się na tle całej konkurencji! Nasi pracownicy do doświadczeni graficy, którzy przywiązują dużą uwagę nawet do najmniejszego detalu. Wybierając COOLONE, zyskujesz pewność i gwarancję otrzymania jedynej w swoim rodzaju witryny www. Unikalna i oryginalna grafika to jeden z najważniejszych elementów strony www.

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) oraz User Interface (UI)

Wszystkie stworzone przez nas strony internetowe oprócz doskonałej prezencji, są także bardzo przyjazne dla użytkowników. Warto zaznaczyć, iż projekt, który jest zgodny z UX i UI sprawia, że poruszanie się po witrynie jest łatwe i przyjemne. Co więcej? Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy użytkownik bez żadnego problemu znajdzie interesujące go informacje! Obcowanie z marką tym sposobem, wywołuje pozytywne skojarzenia. Klienci nie tylko łatwiej dokonują zakupów, zapisują się do newsletteru, ale także chętniej wypełniają formularz kontaktowy.

Prosty i sprawdzony system CMS

Wszystkie witryny projektujemy w oparciu o najbardziej zaawansowany system do zarządzania treścią- WordPress. Dzięki temu rozwiązaniu możesz samodzielnie i w łatwy sposób zarządzać stroną internetową m.in. przeprowadzać aktualizacje, dodawać zdjęcia, publikować informacje dotyczące wydarzeń i działalności firmy bądź prowadzić swojego bloga.

Strona przyjazna SEO

Każdego roku proces pozycjonowania witryn staje się coraz trudniejszy! Zastanawiasz się dlaczego tak się dzieje? Otóż, głównym tego powodem są coraz bardziej wymagające algorytmy a także coraz większa konkurencja. Dlatego też istotne jest, aby dbać o wszystkie elementy, które mają wpływ na optymalizację SEO strony internetowej. (pozycjonowanie strony) Projektując strony www zwracamy uwagę na wszystkie elementy pod kątem SEO. Działania związane z pozycjonowaniem to dla nasz codzienność. Stawiając na strony internetowe Łódź, zyskujesz pewność i gwarancję, że Twoja witryna zdobędzie najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google.

Responsywna strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD)

Specjaliści COOLONE podczas tworzenia stron internetowych dbają o jej responsywność, czyli aby była dostosowana do każdego ekranu urządzenia mobilnego. Pamiętaj, że dzięki takiemu rozwiązaniu wszyscy użytkownicy mogą przeglądać Twoją ofertę, korzystając zarówno z komputera, laptopa, jak i smartfonu czy tabletu. Należy dodać, iż RWD stanowi kluczowy element w budowaniu profesjonalnego wizerunku Twojej strony www oraz dobrych relacji z Klientami. Responsywność witryny nabiera szczególnego znaczenia dzisiaj, kiedy większość osób do przeglądania internetu, korzysta z urządzeń mobilnych.

Wsparcie powdrożeniowe i opieka nad stroną

Czy wiesz, że każdy stworzony przez nas projekt objęty jest 12-miesięczną gwarancją? Projektowanie stron Łódź to gwarancja bezpieczeństwa i aktualizacji skryptów. Co istotne? Jeśli planujesz w przyszłości rozbudowę swojej witryny- również służymy fachową i kompleksową pomocą! Każdy Klient może liczyć na nasze pełne wsparcie administracyjne, marketingowe oraz techniczne.

Strony internetowe Łódź – dlaczego warto?

 • Ciągła dostępność

Posiadając swoją stronę www, masz ciągły dostęp do wszystkich, zarówno aktualnych, jak i przyszłych Klientów. Dzięki witrynie nikt nie musi czekać na Twoją dostępność, ponieważ wszystkie ważne informacje sprawdzi na Twojej stronie internetowej

 • Oszczędność

Mając stronę internetową możesz zaoszczędzić nie tylko sporą ilość pieniędzy. Na własnej witrynie możesz umieszczać m.in. ulotki, gazetki, czy katalogi, dzięki którym oszczędzisz także czas!

 • Ekstra reklama

Jedna z największych zalet posiadania strony www, to praktycznie nieograniczony zasięg w wyszukiwarkach. Warto zaznaczyć, iż każdego dnia bardzo wiele osób poszukuje różnych produktów za pomocą wyszukiwarki internetowej. To świetne rozwiązanie, które bez większego wysiłku może pomóc Ci zyskać nowych odbiorców. Mając własną witrynę możesz prowadzić kampanie reklamowe w mediach społecznościowych m.in na Facebooku czy Instagramie

 • Wygoda Klienta

Posiadanie witryny internetowej w znaczący sposób zwiększa komfort i wygodę Twoich Klientów. Poprzez takie rozwiązanie Klienci mogą o każdej dowolnej porze przeglądać Twoją ofertę

 • Zaufanie

Powinieneś wiedzieć, że strona internetowa sprawia, że Twoja firma staje się bardziej wiarygodna na rynku. Jest to ważne, gdyż zdecydowana większość osób zanim wybierze usługi danej firmy, szuka informacji na jej temat w sieci. Tego typu rozwiązanie to także ogromna szansa dla Ciebie, ponieważ możesz precyzyjnie opowiedzieć na potrzeby i zdobyć zaufanie Klientów!

Etapy realizacji projektu

Współpraca z nami to przede wszystkim pełen komfort i wygoda na każdym etapie działań. Stworzyliśmy specjalny system, który daje pewność i gwarancję efektywnej i sprawnej komunikacji, szybką realizację projektu oraz zaspokojenie wszystkich potrzeb i oczekiwań Klientów. Co więcej? Każdy nasz Klient podejmując się współpracy, otrzymuje profesjonalnego Project Managera, który w sposób odpowiedzialny dba o terminowe wykonanie projektu na każdym etapie.

 1. Naszą współpracę zaczynamy od dokładnej analizy potrzeb Klienta. Powinieneś wiedzieć, iż jest to bardzo ważny etap, w którym szczegółowo analizujemy cele i potrzeby Twojego biznesu! Na tym etapie ustalamy również wszystkie koncepcje, założenia, precyzyjne rozplanowanie struktury logicznej. Zbieramy wszystkie istotne informacje, które są niezbędne do zaprojektowania profesjonalnej i nowoczesnej witryny internetowej.
 2. Projekt graficzny – na tym etapie zajmujemy się tworzeniem specjalnej, funkcjonalnej makiety UX, grafiki strony głównej i podstron. Następnie przekazujemy je Tobie do wglądu, dzięki czemu możesz przekazać nam informacje zwrotne.
 3. Kodowanie – to kolejny bardzo istotny krok, podczas którego doświadczeni eksperci COOLONE przygotowują całe zaplecze m.in. wdrożony zostaje system CMS. Strona internetowa jest uzupełniana również pod kątem funkcjonalności: kod źródłowy podlega optymalizacji, przeprowadzane są testy zewnętrze i wewnętrzne. Należy zaznaczyć, iż na tym etapie zajmujemy się także kodowaniem frontendu, opierając się o makietę funkcjonalną.
 4. Uzupełnienie strony- kolejny krok to połączenie docelowej domeny ze stroną www i sprawdzenie, czy działa prawidłowo na dowolnym serwerze.
 5. Wsparcie powdrożeniowe- organizujemy specjalne szkolenia z zakresu obsługi panelu zarządzania treścią. Decydując się na projektowanie stron internetowych Łódź, zyskujesz gwarancję opieki nad projektem oraz fachowe wsparcie techniczne!

Współpraca z nami to kompleksowa i fachowa pomoc na każdym etapie działań! Dzięki jasnej i przejrzystej współpracy masz zarówno wgląd w postępy prac, jak i stały kontakt z nami.

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Podczas tworzenia witryn internetowych należycie dbamy, zarówno o dobrą prezencję strony, jak i szybkość ładowania. Zwracamy również uwagę na to, aby była przyjazna dla wszystkich internautów. To jednak nie wszystko! Należy pamiętać o bezpieczeństwie strony internetowej. Bezpieczeństwo ma istotne znaczenie m.in. wpływa na budowanie wizerunku w oczach Klientów. Co więcej? Kwestia bezpieczeństwa witryny jest również ważna z powodu ewentualnych kar i konsekwencji prawnych z nimi związanych!

Firmy, w których wyciekają dane zazwyczaj muszą liczyć się z negatywną opinią, z to z kolei przekłada się na słaby wizerunek przez wiele lat. Taka sytuacja może stwarzać poważne zagrożenie dla prowadzonego biznesu, szczególnie jeśli prowadzisz mniejszą firmę. Również prawo w obecnym czasie kładzie coraz większy nacisk na bezpieczeństwo użytkowników w sieci, przyczyniając się tym samym do wyższych kar.

To jeden z głównych powodów, przez który strona internetowa musi spełniać wymagane standardy bezpieczeństwa. Wybierając strony internetowe Łódź, możesz być pewien, że przestrzegane są wszystkie standardy W3C oraz inne wymogi prawne! Dzięki takiemu rozwiązaniu zarówno właściciele stron, jak i Klienci czują się w pełni bezpiecznie.

Nowoczesne strony typu Landing Page

Oczywistą rzeczą jest, iż dobra prezencja w sieci odgrywa kluczową rolę. Przeprowadzone badania jasno pokazują, że strony typu landing page charakteryzuje zdecydowanie lepsza skuteczność, zwłaszcza w przypadku prezentacji swoich usług bądź produktów. Aczkolwiek należy pamiętać, że obecne landing page powinny być zaprojektowane w taki sposób, aby potrafiły zrealizować określony cel!

Potrzebujesz nowej strony internetowej i zastanawiasz się jak wygląda nowoczesny landing page? Przede wszystkim jest atrakcyjny wizualnie. Wszystkie elementy graficzne są umieszczone w odpowiedni sposób, zarówno szata graficzna jak i tekst mają za zadanie, jak najlepiej przedstawiać i reklamować dany produkt lub usługę a także budować markę Twojego biznesu. Landing page zawiera również specjalne wezwanie- „call to action”. Decydując się na skorzystanie z profesjonalnej oferty COOLONE, zyskujesz gwarancję, że zaprojektowany landing page będzie odznaczał się niezwykle wysoką konwersją, która pomoże firmie odnieść sukces!

Spójność marki na stronie internetowej

Każda witryna www, którą tworzymy składa się z wielu elementów m.in. strona główna, o firmie, kontakt, blog czy aktualności. Zdarza się także, iż jest jeszcze specjalna strona opisująca produkty bądź usługi. Choć dzisiaj coraz więcej firm stawia na projektowanie stron landing page, należy pamiętać, aby wszystkie elementy i podstrony tworzyły razem jedną spójną całość! To skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu Twój biznes będzie znacznie łatwiej pozycjonował się w oczach Klientów, gdyż jego wizerunek będzie bardziej stabilny.

Łącząc innowacyjny design, zasady UX i UI oraz responsywność, zaprojektujemy dla Ciebie stronę www, która z pełnym profesjonalizmem będzie prezentować Twoją firmę w sieci!

Dlaczego profesjonalna strona internetowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Obecnie coraz częściej mówi się o obecności w social mediach, coraz częściej powstają również nowe platformy do komunikacji np. Facebook, Instagram czy Tik Tok. Co więcej? Bez przerwy wrasta także zainteresowanie treścią Video. Posiadanie swojej strony internetowej niesie za sobą szereg korzyści, aczkolwiek 2 z nich są najbardziej istotne!
Witryna www jest pod Twoją pełną kontrolą. Nie musisz przejmować się algorytmami YouTube lub innych portali. Nie musisz martwić się, że otrzymasz bana za złamanie regulaminu.

Pamiętaj jednak, że to Ty kontrolujesz swoją prezentację, a więc również wrażenie na odbiorcy. Strona internetowa to świetne centrum Twojej obecności w sieci. Czy wiesz, że możesz do niej linkować z innych kanałów, poprawiając tym samym konwersję? Promując w ten sposób swoją witrynę, nie reklamujesz konkurencji! Nowoczesna i profesjonalna strona internetowa to główny fundament do zdobycia najwyższych pozycji w wyszukiwarce, zwłaszcza w dzisiaj, kiedy praktycznie każdy korzysta użytkownik korzysta z Google!

Czy wiesz, że czyli ciekawostki o Łodzi

 • Łódź nazywana jest bardzo często miastem festiwali. Odbywa się tutaj wiele imprez o randze międzynarodowej. Do najważniejszych zalicza się m.in. Festiwal Dialogu Łódź Czterech Kultur, Międzynarodowy Festiwal Fotografii czy Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej TrotuArt
 • Miasto nazywane jest także miastem kominów. Otóż, w przeszłości Łódź znana była, jako miasto jednej ulicy, stu pałaców i tysiąca kominów
 • W Łodzi obowiązuje specyficzna gwara regionalna, która obejmuje wiele słów, jakich nie usłyszysz nigdzie indziej! Typowo łódzkie słowa to m.in. krańcówka, tytka, angielka czy migawka
 • Najbardziej znana ulica to bez wątpienia Piotrkowska, powstała w miejsce traktu wiodącego do Piotrkowa Trybunalskiego. Obecnie ulica potocznie zwana „Pietryną” stanowi główny kręgosłup Łodzi. Spacerując po niej można odwiedzić ponad 100 restauracji i pubów otwartych do białego rana.
strony internetowe łódź

Strony internetowe Łódź - FAQ

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH ŁÓDŹ - ILE TO KOSZTUJE? +
Co warto mieć na uwadze? To, iż na ogólny kosz wykonania strony www składa się wiele różnych czynników! Ceny za projekt strony internetowej w formie tzw. wizytówki zaczynają się od około 1500 złotych. W tej kwocie otrzymasz małą wizytówkę, jednak precyzyjnie dopracowaną, z której później możesz korzystać w celu pozyskiwania nowych Klientów. Jeśli, jednak zdecydujesz się na bardziej zaawansowaną witrynę, również i cena ulegnie wzrostowi. Co istotne? Jeśli znasz dobrze swój budżet, jaki możesz przeznaczyć na projekt strony internetowej, możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanych pakietów cenowych! Oferujemy korzystne rozwiązanie, poprzez które możesz otrzymać wszystko co najbardziej istotne wraz z gwarancją i serwisem przez cały rok.
ILE CZASU ZAJMUJE PROJEKTOWANIE STRON WWW ŁÓDŹ? +
Freelancalerzy wykonują proste strony www nawet w 3 h, aczkolwiek są to projekty, po których nie powinieneś spodziewać się zbyt wiele. Profesjonaliści COOLONE na przygotowanie wysokiej jakości witryny internetowej potrzebują zazwyczaj około 3-4 tygodni. Pamiętaj, że doświadczeni specjaliści przywiązują uwagę do każdego, nawet najmniejszego szczegółu, dzięki czemu Twoja strona działać będzie sprawnie i szybko!
STRONY INTERNETOWE w Łodzi- CZY UTRZYMANIE COŚ KOSZTUJE? +
Utrzymanie stron internetowych kosztuje, ponieważ każda ze stron tego wymaga. Zarówno domena, jak i serwis to dwa najbardziej istotne elementy, które są niezbędne do prawidłowego działania witryny. Jeśli wybierzesz strony internetowe Łódź, nie musisz martwić się o nic! Korzystając z naszych usług, możesz wykupić domenę i serwis, a my regularnie będziemy przedłużać abonament.
TWORZENIE STRON WWW ŁÓDŹ - JAK WYGLĄDA REALIZACJA STRON WWW? +
Współpracę rozpoczynamy od podpisania umowy oraz pobrania ustalonej kwoty zaliczki. Następnie zaczynamy przygotowywać plan strony, czyli kreatywny brief. W każdej chwili możesz dać nam wskazówki, jak powinna wyglądać Twoja strona internetowa. Gdy już wiemy, jak mniej więcej będzie wyglądał projekt Twojej witryny, przygotowujemy odpowiednie treści i materiały graficzne. Zdarza się, iż proces ten może ulec wydłużeniu, aczkolwiek jest to spowodowane tylko i wyłącznie tym, że bardzo dużą uwagę zwracamy na jakość! Kiedy wszystko jest już gotowe, umieszczamy przygotowane materiały na tzw. szkielecie strony. Kolejny etap to testowanie, w którym również możesz brać udział. Na tym etapie szukamy ewentualnych błędów i poprawiamy to, co jeszcze można udoskonalić. Ostatnia rzecz, to skuteczna optymalizacja strony, aby działała najszybciej jak to możliwe. Tym sposobem strona gotowa jest do publikacji.
STRONY INTERNETOWE ŁÓDŹ - JAK POWINNA WYGLĄDAĆ DOBRA STRONA INTERNETOWA? +
Dobra strona internetowa powinna stanowić przede wszystkim wizytówkę działalności firmy. Istotne jest, aby zawierała takie informacje jak m.in. opis oferty, dane firmy czy dane kontaktowe. Co więcej? Warto także opisać na stronie zrealizowane już projekty oraz informować o tych, które są w trakcie realizacji. To skuteczne rozwiązanie, które pomoże Ci pozyskiwać nowych Klientów!
TWORZENIE STRON ŁÓDŹ - JAKIE KORZYŚCI MOŻE DAĆ CI STRONA INTERNETOWA? +
Strona internetowa to wizytówka firmy, dzięki której Klienci mogą przeglądać Twoją ofertę o dowolnej porze dnia i nocy. Taki sposób kontaktu z Klientem ma wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku Twojego biznesu. Możesz również pozyskiwać nowych Klientów za pomocą wyszukiwarki Google. Naprawdę warto zwrócić uwagę na moc wyszukiwarki, gdyż mnóstwo ludzi na całym świecie szuka różnych usług i produktów za jej pomocą. Dodatkowo, jeśli Twoją witrynę odwiedza duża liczba użytkowników, możesz prowadzić bloga i na nim również zarabiać.
PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH ŁÓDŹ - CZY JEST TO TRUDNE? +
Powinieneś wiedzieć, iż tworzenie stron internetowych to praktycznie to samo co tworzenie stron dla innych branż! Doświadczeni specjaliści bez większego problemu przygotują dla Ciebie profesjonalną i innowacyjną stronę www. Projektowanie stron internetowych Łódź to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb, zarówno Twoich, jak i firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.
STRONY INTERNETOWE w Łodzi - CZY PROJEKTUJECIE TEŻ SKLEPY INTERNETOWE? +
Tak. Nasza oferta obejmuje w swoim zakresie również sklepy internetowe. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego sklepu online- powierz to zadanie w nasze ręce! Przygotujemy dla Ciebie nowoczesny i funkcjonalny sklep internetowy. Podczas tworzenia sklepu online stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania. O tym, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, świadczy bardzo duża liczba powracających do nas Klientów. Projektowanie stron i sklepów online to coś co naprawdę lubimy.
CZY NA MOJĄ STRONĘ MOGĘ SAM DODAWAĆ TREŚCI? +
Jasne, że tak! Wszystkie strony internetowe, które tworzymy zawierają bardzo prosty w obsłudze system do zarządzania treścią (CMS WordPress). Dzięki takiemu rozwiązaniu, możesz zarówno samodzielnie edytować swoją ofertę, jak i dodawać nowe, wykonane realizacje a także zarządzać portfolio. Praca z systemem CMS jest łatwa i przyjemna.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony? Potrzebujesz nowoczesnego projektu sklepu internetowego? Wybierz funkcjonalną i responsywną stronę internetową od CoolOne! Nasza agencja interaktywna pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes i pozyskać wielu potencjalnych Klientów. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Projektowanie stron internetowych - Zapraszamy!

Darmowa konsultacja