Strony internetowe Grudziądz

Strony internetowe Grudziądz – projektujemy wysokiej jakości, zgodne z RODO, responsywne witryny z intuicyjnym i łatwym w obsłudze systemem zarządzania treścią CMS. Realizowane przez nas serwisy internetowe wyróżniają się indywidualnymi projektami graficznymi. Tworzenie stron internetowych jest głównym profilem naszej działalności – zajmujemy się kompleksową realizacją wszystkich, nawet bardzo wymagających projektów.

 • Intuicyjna i łatwa w nawigacji strona internetowa posiadająca system zarządzania treścią CMS. Dzięki wieloletniej wiedzy i doświadczeniu specjalistów Twoja strona internetowa będzie zupełnie inna niż u konkurencji. Profesjonalne działania SEO sprawią, że zajmie najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google
 • Duże znaczenie odgrywa responsywność stron internetowych, ponieważ dzięki niej odbiorcy mogą przeglądać Twoją ofertę na dowolnym urządzeniu. Jasna i komfortowa współpraca to m.in stały dostęp do rezultatów prac oraz kontakt z ekspertami. Własna strona internetowa daje wiele korzyści, z których największe to: nieograniczony zasięg w Google oraz dostęp do bazy Klientów
 • Nie wolno zapominać również o bezpieczeństwie witryny, które jest szczególnie ważne nie tylko jeżeli chodzi o wizerunek firmy, ale również kary i konsekwencje prawne.

Szczególnie dużą popularnością cieszą się nowoczesne serwisy landing page, które skutecznie opisują produkty lub usługi firmy. Strona internetowa zaprojektowana przez doświadczonych specjalistów stanowi doskonałą metodę na zdobycie pierwszych miejsc w rankingu Google. Ciekawostki i interesujące fakty związane z Grudziądzem
W COOLONE Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych w oparciu o sprawdzone technologie. Dotychczasowe doświadczenie pozwala nam na budowanie witryn dedykowanych zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym, niezależnie od rodzaju branży, w której działają.

Tworzenie stron internetowych Grudziądz – indywidualny projekt graficzny

Projektowanie stron www to dziedzina, którą zajmujemy się od bardzo wielu lat. Nasze doświadczenie pozwala na indywidualne dostosowanie tworzonej strony do potrzeb każdego Klienta. Kiedy projektujemy witrynę punktem wyjścia jest przede wszystkim rozmowa z Klientem, bowiem to na jej podstawie tworzymy koncepcję i indywidualny projekt graficzny, który wyróżnia się na tle konkurencji.

Tworzenie stron www Grudziądz – projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Projektowanie i tworzenie stron internetowych należy zawsze realizować z uwzględnieniem wszystkich potrzeb użytkowników. Nasze strony są nie tylko proste, ale również intuicyjne tak, aby wizyta na stronie była dla internauty możliwie przyjemne i zakończona sukcesem.

Strony internetowe Grudziądz – prosty i sprawdzony system CMS

Projektując witryny stosujemy wyłącznie nowoczesny i zaawansowane systemy do zarządzania treścią, takie jak CMS WordPress. Poprzez takie rozwiązanie wszystkie stworzone przez nas strony internetowe, sklepy bądź aplikacje są nie tylko wydajne, ale również przyjazne internautom, bezpieczne i w pełni funkcjonalne.

Strony www przyjazne SEO

Należy pamiętać, że tworzenie strony internetowej musi również uwzględniać wszystkie funkcjonalności przydatne z perspektywy optymalizacji witryny pod kątem wyszukiwarek, a przede wszystkim Google. Możliwość dodawania meta tagów czy przyjazne adresy URL to standard każdej wykonywanej przez nas strony.

Strony internetowe Grudziądz – responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

Projektujemy strony internetowe z zastosowaniem technologii Responsive Web Design, czyli przygotowane do pracy z każdym układem i z każdym rodzajem ekranu. Dzięki takiemu rozwiązaniu końcowy użytkownik nigdy nie napotka problemów wynikających ze źle przemyślanych elementów, które sprawdzają się na ekranach urządzeń stacjonarnych, a jednak nie są użyteczne na tabletach bądź smartfonach. Tworzymy rozwiązania, które zapewniają, że obsługa i nawigacja jest zawsze w maksymalny sposób dostosowana do danego urządzenia.

Wsparcie i opieka powdrożeniowa

Po wykonaniu witryny, w ramach usług dodatkowych oferujemy również pozycjonowanie w wyszukiwarce Google oraz cały szereg działań marketingowych. Na wszystkie strony, zarówno wizytówki, jak i bardziej rozbudowane witryny udzielamy gwarancji oraz zapewniamy pełne wsparcie i support pogwarancyjny.

Projektowanie stron internetowych Grudziądz – na co mogę liczyć?

 • Stały dostęp do najważniejszych informacji – dzięki własnej stronie internetowej Twoi odbiorcy szybko znajdują to, czego potrzebują m.in. opis oferty, produktów i usług czy dane kontaktowe
 • Oszczędność czasu i pieniędzy, poprzez umieszczanie ulotek, gazetek czy folderów
 • Reklama 24 godziny na dobę – wykorzystując stronę internetową możesz reklamować swoje produkty każdego dnia i o każdej porze. To świetna forma promocji, zaprezentowania swojej oferty, a także możliwość pozyskania nowych odbiorców
 • Wygoda dla Klientów – posiadając własną stronę użytkownicy mogą w każdym momencie sprawdzić Twoją ofertę
 • Większe zaufanie – firma, która prezentuje się atrakcyjnie dzięki stronie internetowej wzbudza znacznie większe zaufanie pośród Klientów

Etapy realizacji projektu

 • Analiza potrzeb, opracowanie specyfikacji strony internetowej oraz podpisanie umowy
 • Opracowanie oraz wykonanie makiety funkcjonalnej UX – przygotowanie treści, grafik które mają zostać umieszczone na stronie głównej oraz podstronach
 • Przygotowanie oraz zakodowanie frontendu
 • Zaprogramowanie systemu zarządzania treścią
 • Wykonanie testów nowo powstałego projektu internetowego
 • Publikacja strony internetowej na wskazanym serwerze pod docelową domeną
 • Po zakończonym projekcie strony internetowej oferujemy również szkolenie z zarządzania panelem administracyjnym, wsparcie i opiekę powdrożeniową.

Projektowanie stron Grudziądz – bezpieczeństwo wykonywanych stron www

Chcesz uniknąć wysokiej kary, jakie wynikają z obowiązującego prawa? Pamiętaj o tym, że Twoja strona internetowa musi spełniać wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa m.in standardy W3C oraz inne wymogi prawne.
W naszych działaniach wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody, dzięki którym możemy dostosować Twoją witrynę do ciągle zmieniającego się środowiska technicznego. Bezpieczeństwo strony to jeden z naszych głównych celów, dlatego zawsze stosujemy rozwiązania, które minimalizują ryzyko zagrożenia praktycznie do zera.

Strony internetowe Grudziądz – nowoczesne strony typu Landing Page

Należy zaznaczyć, iż oferowana przez nas usługa landing page to nie tylko zwykły projekt graficzny strony. To przede wszystkim oryginalne i indywidualne podejście do przedstawienia i zaprezentowania firmy oraz jej oferty.
Atrakcyjny wizualnie i responsywny serwis landing page to wizytówka firmy, która świadczy o jakości jej usług. Gwarantujemy, że tego typu strona z pewnością posłuży Ci nie tylko do prezentacji produktów i usług, ale również informacji na temat działalności firmy.

Spójność marki na stronie www

Spójność Marki to nie tylko wzorzec ekspresji, który wpływa na to co ludzie myślą o Twojej firmie. Pamiętaj, im bardziej spójny przekaz, tym bardziej spójny jest Twój branding – czy za pomocą słów projektu, oferty bądź wizerunku. Dzięki naszym profesjonalnym działaniom Twoja Marka zbuduje świadomość, zaufanie i lojalność wobec Klientów.

Dlaczego profesjonalna strona jest tak ważna w obecnych czasach?

Aby Twoja firma mogła dobrze funkcjonować musi zaistnieć w branży. Doskonałym sposobem na to jest posiadanie profesjonalnej strony internetowej. Dlaczego? Własna witryna to bardzo wiele zalet m.in. atrakcyjna prezentacja produktów i usług, nieograniczony zasięg w Google, dostępność każdego dnia i o każdej porze oraz ciągły dostęp do bazy Klientów, zarówno obecnych, jak i przyszłych. Dzięki dobrze przygotowanej stronie oraz kompleksowym działaniom specjalistów strona internetowa szybko zdobędzie wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Czy wiesz, że …. czyli ciekawostki o Grudziądzu

 • W granicach Grudziądza położone jest Jezioro Rudnickie Wielkie (ok. 1,8 km2 powierzchni, maksymalna głębokość 11,5 m). Jest na nim wyspa o powierzchni 0,7 ha. Nad jeziorem są plaże, ośrodki wypoczynkowe, punkty gastronomiczne, wypożyczalnie sprzętu sportowo- turystycznego
 • Ogród botaniczny znajduje się nad Trynką, między ulicami Bema a Armii Krajowej. Zajmuje powierzchnię 0,51 ha i został założony w 1935 roku
 • Zamek Krzyżacki zbudowano w Grudziądzu w pierwszej połowie XIII wieku, od 1466 roku był siedzibą starostów królewskich. Został zniszczony w 1945 roku. W 2014 roku odbudowano wieżę Klimek- w jej sąsiedztwie znajdują się pozostałości murów i kaplicy zamkowej
Strony internetowe Grudziądz

Strony internetowe Grudziądz - FAQ

Strony internetowe Grudziądz - jaki jest koszt projektu strony? +
Na naszej stronie nie podajemy ostatecznych cen dotyczących projektowania witryn, ponieważ każdy projekt oceniamy w sposób indywidualny z Klientem. Zazwyczaj małe strony internetowe tzw. wizytówki to koszt około 1500 zł, z kolei strony bardziej rozbudowane, posiadające więcej podstron są droższe.
Projektowanie stron internetowych Grudziądz - jak długo trwa budowa strony? +
Jeżeli chodzi o tworzenie witryn sytuacja wygląda bardzo podobnie, jak z kosztem stron. Wszystko uzależnione jest od tego, jaki stopień skomplikowania posiada dany projekt. Średni czas potrzebny na stworzenie prostej, małej strony to 7 dni roboczych, natomiast strony bardziej rozbudowane potrzebują około 3-4 tygodni czasu.
Tworzenie stron internetowych Grudziądz - co to znaczy że strona jest responsywna? +
Responsywna witryna to taka, która jest dostosowana do wszystkich rodzajów urządzeń mobilnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy mogą przeglądać Twoją ofertę na dowolnym urządzeniu.
Tworzenie stron Grudziądz - czy mogę sam wykonywać aktualizacje? +
Oczywiście, że tak. Jest to możliwe dzięki systemowi CMS, który pozwala na samodzielne zarządzanie stroną m.in. edycję treści, dodawanie portfolio czy inne aktualizacje.
Strony internetowe Grudziądz - jak wygląda współpraca? +
Na samym początku podpisujemy umowę i pobieramy określoną kwotę zaliczki. Następnie ustalamy wygląd oraz poszczególne funkcje strony, tworzymy projekt graficzny witryny, wdrażamy system CMS oraz wprowadzamy treści. Po umieszczeniu wszystkich elementów na szkielecie strony i wykonaniu testów sprawdzających poprawne jej działanie umieszczamy gotową stronę na serwerze.
Strony internetowe Grudziądz - czy utrzymanie strony jest płatne? +
Tak, utrzymanie witryny jest płatne, aczkolwiek jego koszt zależy od dostawcy usług hostingowych oraz ceny domeny. Ostateczna cena utrzymania strony internetowej zależy m.in. od zasobów jakie potrzebuje dana witryna bądź sklep internetowy.
Projektowanie stron internetowych Grudziądz - jak wygląda dobrze stworzona strona? +
Należy pamiętać, że strona internetowa stanowi przede wszystkim wizytówkę firmy, dlatego musi zawierać wszystkie ważne informacje dotyczące jej działalności, takie jak np. opis oferty, aktualności oraz aktualne dane kontaktowe. Dobrze zaprojektowana strona z pewnością pomoże Ci pozyskać szerokie grono nowych Klientów
Tworzenie stron internetowych Grudziądz - jakie korzyści? +
Największe korzyści, jakie wynikają z posiadania własnej, profesjonalnej strony internetowej to: możliwość atrakcyjnej prezentacji swoich produktów i usług, nieograniczony zasięg w wyszukiwarce Google, dostęp do bazy Klientów oraz prostszy sposób nawiązywania kontaktów z odbiorcami.
Strony internetowe Grudziądz - czy projektujecie również sklepy online? +
Tak, w ofercie naszej firmy znajduje się również tworzenie nowoczesnych, funkcjonalnych i zaawansowanych sklepów internetowych. Klientom oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania dla branży e-commerce. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym zaprojektowany sklep jest unikalny i łatwy w nawigacji.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja