Sklepy internetowe Łódź – sprawdzona agencja interaktywna kluczem do sukcesu

Zaprojektujemy dla ciebie sklep internetowy, który osiągnie sukces!

Konkurencja w branży e-commerce jest ogromna. Postaw na COOLONE i zyskaj pewność, że Twój sklep internetowy w 100% spełni wymagania internautów w sieci. Zleć projektowanie strony naszym ekspertom i zapewnij Klientom najwyższe standardy zakupów. Pamiętaj, że na sukces sklepu internetowego składa się wiele różnych czynników, o które Ty jako jego właściciel musisz zadbać. Od tego zależy Twoja pozycja na rynku.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług zyskujesz pewność i gwarancję, że wszystkie obszary działania sklepu, które dotyczą projektu strony internetowej,  jej funkcjonalności i wyglądu zostaną stworzone w jak najlepszy sposób. Stworzenie sklepu internetowego z nami czysta przyjemność! Spełniamy wszystkie, nawet najbardziej wygórowane wymagania.

Realizacja sklepu internetowego – dbamy o każdy element

 • system CMS WordPress – system, który służy do zarządzania treścią. Dzięki niemu możliwe jest łatwe i proste zarządzanie asortymentem oraz całą sprzedażą w sklepie internetowym
 • indywidualne integracje z zewnętrznymi systemami takimi jak m.in.  Allegro, firmami kurierskimi, porównywarki cen, czy serwisy opinii itp.
 • responsywność, czyli dostosowanie witryny firmowej do ekranów urządzeń mobilnych m.in.  tabletów i smartfonów
 • optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (pod kątem SEO)

Sklepy internetowe w Łodzi – wszystko czego potrzebuje Twój e-sklep

 • integracja z systemem płatności online – m.in. PayU, Przelewy24 – połączenia z systemami płatności umożliwiają łatwe i szybkie zamówienia, prosty odbiór oraz brak jakichkolwiek problemów z dostawą zamówień
 • brak limitów, jeśli chodzi o ilość produktów oraz kategorii
 • układ graficzny sklepu internetowego dopasowany do specyfiki firmy, wyróżniający się funkcjonalnością i nowoczesnością
 • brak dodatkowych, ukrytych opłat oraz abonamentu

Wykonanie sklepu internetowego – sprawdzona agencja reklamowa

Projektowanie sklepów online, które są niezawodne to zadanie dla najlepszych profesjonalistów. Liczy się atrakcyjna grafika, która zatrzyma wzrok odbiorców. Przyjazna nawigacja zachęci go do działania. Intuicyjna ścieżka zakupowa, dzięki której polubi właśnie Twój sklep. Dobry sklep online powinien być również zoptymalizowany pod wyszukiwarkę Google. W COOLONE wiemy jak założyć sklep internetowy, który spełni wszystkie te kryteria. Tworzenie sklepów w oparciu o sprawdzone i niezawodne rozwiązania e-commerce to nasza zawodowa codzienność.

Projektowanie sklepów internetowych PrestaShop

Jesteśmy profesjonalną agencją, która zajmuje się projektowaniem i obsługą sklepów internetowych pracujących na systemie PrestaShop. To sklepy w 100% nastawione na odbiorców, szyte na miarę, dopasowane funkcjonalnie do oczekiwań wszystkich internautów. Nasz doświadczony zespół nie tylko gwarantuje kompleksowe wsparcie, ale w sposób aktywny współpracuje z Klientami, by móc osiągać jak najlepsze efekty oraz tworzyć wyjątkowe sklepy internetowe. Klientów zawsze traktujemy jak Partnerów – do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny, tworząc sklepy online nie tylko spełniające oczekiwania naszych Klientów, firm, ale również potrzeby odbiorców końcowych. Wszystkie sklepy internetowe, które tworzymy posiadają unikalne projekty graficzne, dzięki czemu wyróżniają się pośród konkurencji. Dbamy również o ich optymalizację w wyszukiwarkach. E-commerce PrestaShop to m.in. autorski projekt graficzny, responsywność oraz wiele funkcjonalności np. intuicyjny panel zarządzania.

Tworzenie sklepów internetowych WordPress

Nowoczesne narzędzia jakie wykorzystujemy w naszej agencji marketingowej dają możliwość połączenia Twojej strony firmowej oraz sklepu online na jednej domenie. Oprogramowanie WordPress +WooCommerce to świetne rozwiązanie, które łączy w sobie system zarządzania treścią CMS oraz system e-commerce. Wszystkie sklepy tworzone na podstawie tego funkcjonalnego systemu wyróżniają się nie tylko intuicyjnością, ale są również bardzo proste w obsłudze, zarówno dla sprzedających, jak i dla internautów. Profesjonalny i kompleksowy projekt e-sklepu gwarantuje większą liczbę wejść na stronę oraz wzrost sprzedaży usług bądź produktów. Unikalny projekt graficzny, przejrzysta struktura oraz doskonała funkcjonalność sprawiają, że Twój sklep przyciąga wielu nowych Klientów, zdobywa popularność oraz wysoką pozycję na rynku.

Czy wiesz, że…..

Poza tworzeniem biznesów internetowych w Łodzi i okolicach, oferujemy również ich skuteczne pozycjonowanie (optymalizacja sklepu). Powierzając biznes online specjalistom z COOLONE zyskasz pewność, że będzie wyróżniał się optymalizacją SEO. Pozycjonowaniem stron internetowych oraz e-commerce zajmujemy się od wielu lat. Wiemy doskonale, jak powinien być zbudowany sklep, żeby dobrze pozycjonował się wyszukiwarce Google! Zapraszamy do współpracy!

Sklepy internetowe Łódź – projektowanie nowoczesnych sklepów online

Dobry sklep internetowy to taki, w którym użytkownicy mogą wygodnie i komfortowo podejmować decyzję dotyczącą zakupu. Oferujemy nowoczesne sklepy online – projektujemy i tworzymy spersonalizowane rozwiązania e-commerce, bazujące wyłącznie na bezpiecznych platformach. Jeśli potrzebujesz oryginalnego projektu graficznego sklepu – postaw na nasze doświadczenie oraz wiedzę w projektowaniu nowoczesnych sklepów internetowych. Doświadczeni eksperci nie tylko dobiorą odpowiednie elementy graficzne, ale zadbają również o funkcjonalność sklepu i dostosują ją do potrzeb Twoich oraz Klientów.

Tworzenie sklepów internetowych Łódź – etapy procesu

Analiza Twoich potrzeb i oczekiwań

To czas, który poświęcamy nie tylko na poznanie Twojej firmy, ale również analizę potrzeb i specyfiki branży oraz ustalenie wszystkich celów biznesowych jakie chcesz osiągnąć. To etap, na którym podzielisz się z nami swoją wizją i pomysłami, a my opowiemy Ci o tym jak działamy, przedstawimy nasze pomysły i inspiracje oraz zgromadzimy niezbędne informacje do rozpoczęcia tworzenia sklepu. Należy zaznaczyć, iż wszystko to odbywa się na bazie znajomości aktualnych trendów, wiedzy oraz doświadczenia zdobytego podczas zrealizowanych projektów e-commerce.

Przygotowanie makiety funkcjonalnej

Głównym zadaniem makietowania jest precyzyjne zaplanowanie struktury e-commerce oraz pokazanie tego, jak internauta będzie poruszał się po stronie sklepu online oraz jak będzie wyglądała interakcja. Dzięki przygotowanemu prototypowi możliwe jest dokładne i precyzyjne rozplanowanie rozmieszczenia wszystkich elementów oraz mechanizmów. To właśnie na ich podstawie tworzony jest projekt sklepu online. Ponadto, duże znaczenie ma również responsywność strony www (technologia Responsive Web Design), czyli funkcja sklepu, która pozwala dostosować witrynę do wszystkich urządzeń mobilnych. To świetne rozwiązanie, które wpływa na doświadczenia internautów, bowiem dzięki niemu mogą oni przeglądać Twoją ofertę, a więc produkty i usługi na dowolnych urządzeniach.

Tworzenie sklepu internetowego – przygotowanie szaty graficznej

Oferujemy dwie możliwości: autorski projekt bądź kupno komercyjnego szablonu.  W pierwszym przypadku na początku zaprojektujemy stronę główną sklepu oraz kilka przykładowych podstron, zwracając uwagę na zasady User Experience, również w wersji mobilnej. W projekcie wykorzystujemy autorskie koncepcje, dlatego masz pewność i gwarancję, że Twoja witryna będzie jedyna w swoim rodzaju. Drugą opcję, czyli zakup szablonu, który następnie jest dostosowywany do danego Klienta i projektu polecamy szczególnie w przypadku ograniczonego budżetu.

Projekt sklepu internetowego – kodowanie e-sklepu

Kolejne zadania, które wykonujemy podczas projektowania sklepu internetowego to m.in.  programowanie, wdrożenie silnika, optymalizacja kodu źródłowego oraz wdrożenie właściwych modułów zewnętrznych i wewnętrznych. Doświadczeni eksperci COOLONE odpowiednio dbają także o utworzenie baz danych, właściwych elementów graficznych, animacji oraz obrazów, które prezentują asortyment.

Wdrożenie techniczne CMS

W tym miejscu skupiamy się na tzw. backendzie – przeprowadzamy integrację oraz przygotowujemy część administracyjną. To etap, w którym wdrażamy m.in. integrację z porównywarkami cen, marketplace, hurtowniami, systemami księgowymi, bramkami płatności, kurierami. Innymi słowy, wdrażamy wszystko to co zostało ustalone z Tobą na pierwszym etapie współpracy, czyli po analizie Twoich potrzeb.

Wdrożenie graficzne (design)

To etap, w trakcie którego ostatecznie konsultujemy z Tobą stworzoną wcześniej grafikę i po uzyskaniu akceptacji przygotowujemy HTML frontendu dla Twojego sklepu internetowego.

Testowanie

Szczegółowe sprawdzenie tego, czy sklep internetowy działa poprawnie w różnych obszarach. Prościej mówiąc, wykonujemy testy wszystkich modułów, funkcji, oraz integracji na wszystkich urządzeniach, w tym również mobilnych.

Uruchomienie sklepu internetowego

Gdy mamy już 100% pewności, że zaprojektowany przez nas sklep działa poprawnie, uruchamiamy stronę. W tym momencie Twoi Klienci mogą już dokonywać zakupów w Twoim sklepie internetowym, a Ty możesz zająć się zamówieniami i ich realizacją.

Wsparcie techniczne i pomoc

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sklep online wymaga nie tylko wsparcia, ale i pomocy podczas projektowania oraz po jego zakończeniu. Dlatego w ramach naszej współpracy oferujemy pomoc w szerokim zakresie: technicznym, marketingowym i administracyjnym. Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji!

Sklepy internetowe Łódź – hosting i domena

Jedną z kluczowych kwestii podczas otwierania własnego sklepu internetowego jest wybór właściwej domeny. Powinna być ona nie tylko niepowtarzalna, ale również łatwa do zapamiętania. Oferujemy możliwość zakupu domeny, która stanie się unikalnym adresem Twojego sklepu, który będzie budował wizerunek oraz wiarygodność firmy.

Ponadto, istotny jest również wybór hostingu dla sklepu internetowego, który będzie wpływał na wiele kwestii technicznych sklepu oraz płynność i szybkość wyświetlanych w nim elementów. Warto o tym pamiętać, bowiem szczególną uwagę zwracają na to kupujący. W naszej ofercie usług posiadamy własne serwery, na których świadczymy usługi hostingu dla sklepów internetowych oraz stron www.

Profesjonalne sklepy internetowe Łódź – o czym warto pamiętać?

Nowoczesna technologia RWD (Responsive Web Design)

Nie jest tajemnicą, że dzisiaj responsywne witryny i sklepy internetowe są absolutnym must have. Dzięki RWD witryna Twojego sklepu online będzie mogła wyświetlać się poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych m.in. smartfonach bądź tabletach. Warto o tym pamiętać, bowiem w obecnych czasach większość konsumentów dokonuje zakupów korzystając właśnie z tych urządzeń.

Intuicyjny system CMS WordPres

Wykorzystując CMS WordPress właściciele sklepów internetowych mogą dokonywać zmian na witrynie np. dodawać treści, grafiki bądź zarządzać produktami bez posiadania specjalistycznej wiedzy w tym zakresie

Sklep internetowy powinien być stworzony w taki sposób, aby dokonywanie zakupów było przyjemne i łatwe

Dokonywanie zakupów zawsze powinno być łatwe i przyjemne. Warto mieć to na uwadze, bowiem nawet bardzo małe utrudnienie może znacząco zniechęcić użytkowników do ponownych odwiedzin lub zakupów w Twoim sklepie

Wewnętrzna wyszukiwarka

Wewnętrzna wyszukiwarka to doskonałe rozwiązanie. Dzięki niej Klient sklepu nie będzie miał problemów ze znalezieniem produktów bądź usług, których szuka

Sklepy internetowe Łódź – postaw na responsywność, wysoką jakość, stwórz profesjonalny e-commerce i zwiększ konwersję w swoim sklepie

W dzisiejszych czasach responsywne strony internetowe stają się głównym i najważniejszym kanałem komunikacji z Klientem. Jednocześnie witryny spełniają wiele funkcji. Właśnie z tego powodu utworzenie strony internetowej wymaga szczegółowej analizy potrzeb i celów. Istotne jest określenie priorytetów i głównych roli jakie odgrywa witryna m.in. podnoszenie świadomości marki, poprawa sprzedaży oraz osiągnięcie celów informacyjnych. Zdajemy sobie sprawę, że skuteczna i responsywna witryna sklepu może być tworzona wyłącznie przez osoby, które są do tego odpowiednio przygotowane. Dlatego zatrudniamy tylko specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą na temat marketingu, programowania oraz projektowania witryn.

Responsywny sklep online jest w pełni funkcjonalny oraz bardziej komfortowy w użytkowaniu dla Klientów, szczególnie tych, którzy korzystają z urządzeń mobilnych takich jak smartfony bądź tablety. Dzięki RWD chętnie finalizują oni transakcje i powracają ponownie.

Sklepy internetowe Łódź – co zyskam dzięki Responsive Web Design?

 • więcej czasu jaki użytkownik spędza na Twojej stronie internetowej
 • większa szansa na skorzystanie z usług bądź produktów przez Klienta, bez względu na specyfikę branży
 • unikalny układ, dzięki któremu nie ma konieczności powiększania elementów graficznych, tekstów bądź przewijania w poziomie
 • wyższa pozycja sklepu w rankingu Google na urządzeniach mobilnych

Sklepy internetowe Łódź – system CMS, integracje i zabezpieczenia

Wszystkie stworzone przez nas sklepy online posiadają system, który służy do zarządzania treścią – CMS WordPress. To system, który pozwala zarządzać całym asortymentem oraz sprzedażą internetową. Ponadto, integrujemy także zewnętrzne systemy takie jak m.in. Allegro, firmy kurierskie, systemy płatności internetowych, porównywarki cen, serwisy opinii, stany magazynowe czy hurtownie.

Projektujemy sklepy internetowe zgodne z RODO

Projektujemy sklepy internetowe zgodne z RODO, które gwarantują bezpieczeństwo nie tylko pod kątem prawnym, ale również finansowym. Należy pamiętać, iż RODO stanowią przepisy, które nakładają na właścicieli sklepów internetowych wiele obostrzeń związanych np. ze zbieraniem, przetwarzaniem oraz zabezpieczaniem danych Klientów.

Wybierając nasze kompleksowe usługi zyskujesz pewność i gwarancję, że Twój działający sklep internetowy będzie w 100% zgodny z RODO, dzięki czemu nie musisz przejmować się kontrolami oraz ewentualnymi karami finansowymi.

Sklep bezpieczny w internecie – certyfikat SSL

Certyfikat SSL to podstawowe zabezpieczenie transakcji. Służy do szyfrowania przesyłu danych, gwarantując ich bezpieczeństwo. Wpływa również pozytywnie na wizerunek sklepu oraz zaufanie do marki. Warto o tym pamiętać, bowiem coraz więcej Klientów zwraca uwagę na bezpieczeństwo transakcji oraz fakt posiadania przez sklep certyfikatu SSL. Sklep, który posiada taki certyfikat zwiększa potencjalną ilość Klientów oraz nowych zamówień.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Łódź

Na pozycjonowanie sklepów, tak jak pozycjonowanie wszystkich innych witryn składa się szereg działań, które mają na celu najwyższą pozycję w wynikach Google. Chodzi przede wszystkim o to, aby na określone frazy i słowa kluczowe to właśnie Twój sklep internetowy wyświetlał się na szczycie listy organicznego wyszukiwania, wyprzedzając tym samym konkurencję. W ramach pozycjonowania prowadzonego przez naszych ekspertów dla Twojego sklepu świadczymy takie usługi jak m.in. audyt sklepu online, ustalenie strategii pozycjonowania sklepu, obsługa, optymalizacja, content marketing oraz testy i poprawki. Stawiając na pozycjonowanie sklepu internetowego z COOLONE zyskasz pewność i gwarancję, że zlecone zadania będą wykonane z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi SEO i w sposób w 100% bezpieczny.

Własny sklep internetowy – dlaczego warto?

Własny sklep internetowy to przede wszystkim skuteczne narzędzie sprzedaży. To świetne rozwiązanie, które zapewnia łatwe i przyjemne zakupy online, komfort i wygodę dla użytkowników, niskie koszty utrzymania dla właścicieli oraz możliwość składania zamówień o każdej porze.

Warto również wspomnieć o możliwości handlu w formie dropshipping. To model sprzedaży, w którym odpowiedzialność za cały proces wysyłki przenoszona jest na dostawcę produktów. Tym sposobem nie musisz kupować towaru, ani go magazynować bądź przechowywać. Do Twoich obowiązków należeć będą wyłącznie działania związane z rozwojem biznesu, działania obsługi sklepu oraz transakcje. Wszystkie inne obowiązki wykona za ciebie Twój dostawca. Dropshipping daje możliwość współpracy i korzystanie z zintegrowanych hurtowni. Należy również dodać, iż sklep online to także możliwość sprzedaży na dedykowanych platformach marketplace m.in. na Facebooku.

Ważne! Korzystając z naszej oferty masz pewność, że zadbamy o odpowiednią optymalizację wszystkich aspektów funkcjonowania sklepu internetowego, w tym m.in. opisów produktów i kategorii, wszystkich adresów URL, opisów meta description, mapy strony, zdjęć na stronie, komentarzy i opinii Klientów, wewnętrznych i zewnętrznych linków, a także szybkości ładowania strony. Gwarantujemy, że każdy element zostanie dopracowany do perfekcji. Nie wahaj się dłużej, już dziś dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Sprzedaż online vs sprzedaż stacjonarna – dlaczego sklep internetowy jest lepszym rozwiązaniem?

Wśród największych zalet, jakie wynikają z posiadania sklepu internetowego można wymienić:

 • mniejsze koszty prowadzenia sklepu online
 • lepsza prezentacja oferty w internecie, czyli produktów i usług oferowanych przez Twój sklep internetowy
 • większy zasięg globalny
 • szybsze i łatwiejsze przeprowadzanie badań i analiz rynkowych
 • oszczędność czasu
 • oraz większa ergonomia pomieszczeń

Sklepy internetowe Łódź – co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Tworzymy sklepy internetowe i strony od wielu lat. Zaprojektujemy dla Ciebie indywidualny projekt i przeprowadzimy integrację z Allegro, systemami płatności i magazynowymi. Fachowo doradzimy, co może być dla Twojego sklepu ważne.

Pełna opieka administracyjna

Pamiętaj, że tworzysz sklep internetowy, aby sprzedawać a nie uczyć się konfiguracji i programowania skryptów. Klientom zapewniamy pełną obsługę administracyjną, poczynając od konfiguracji domeny, aktualizacji sklepu i naprawy, aż po kontakt techniczny z firmami zajmującymi się hostingiem.

Reklama w sieci

Gdy masz już sklep internetowy, pora na sprzedaż. Pomożemy znaleźć Klientów – dopasujemy właściwe dla Twojego biznesu formy reklamy w internecie. Nasi specjaliści poprowadzą Twoje kampanie Google Ads oraz wypozycjonują stronę internetową.

Tysiące zrealizowanych projektów

Od początku naszej działalności wykonaliśmy wiele różnego rodzaju projektów Nasza oferta dedykowana jest nie tylko Klientom indywidualnym, ale również firmom i przedsiębiorstwom, które reprezentują różnego rodzaju branże, w tym także polskie produkty oraz zagraniczne. Dlatego w naszej ofercie znajdują się m.in sklepy internetowe Warszawa, Kraków, Gdańsk oraz wiele innych miast i miejscowości w całej Polsce.

Potrzebujesz niestandardowego rozwiązania? Skontaktuj się z nami i opowiedz o wszystkich swoich oczekiwaniach. Stworzymy dla Ciebie w pełni funkcjonalny, dedykowany sklep internetowy. Sklep szyty na miarę to wygodne zarządzanie, oszczędność czasu, niezawodność oraz wyższa efektywność. Wybierz najlepszych specjalistów od tworzenia sklepów internetowych. Zapraszamy do COOLONE!

Sklepy internetowe Kraków - FAQ

DLACZEGO WARTO MIEĆ SKLEP INTERNETOWY? +
Własny sklep internetowy to obecnie najlepsze narzędzie sprzedaży. To rozwiązanie, które zapewnia łatwe i przyjemne zakupy online – wygodę, niskie koszty utrzymania, możliwość składania zamówień 24 godziny na dobę, a także wysoką rentowność. Kolejna zaleta to powszechna praktyka handlu w formie dropshipping. Dropshipping oznacza przeniesienie całego procesu wysyłki na dostawcę produktów.

Prościej mówiąc, nie musisz już kupować towaru ani nie martwić się o miejsce do jego magazynowania i przechowywania. Wystarczy, że zajmiesz się działaniami związanymi z rozwojem sklepu, obsługą Klienta oraz transakcjami. Wszelkie sprawy związane z logistyką zorganizuje za Ciebie Twój dostawca. Sklep online daje również możliwość sprzedaży w platformach marketplace.

Nie zastanawiaj się dłużej, wejdź do świata e-commerce i zacznij mieć swój udział w prognozowanym zysku! Supermarket online to świetny wybór. Postaw na sprawdzone rozwiązania.
SKLEPY INTERNETOWE WARSZAWA – CO NAS WYRÓŻNIA? +
Wieloletnie i bogate doświadczenie na rynku – od wielu lat tworzymy profesjonalne strony internetowe oraz sklepy online. Szkolimy się u najlepszych, aby móc zapewnić Klientom najskuteczniejsze rozwiązania
Tysiące realizacji – wykonywaliśmy mnóstwo projektów. Obsługujemy Klientów indywidualnych, jak i firmy reprezentujące setki różnych branż, w tym także polskie produkty i zagraniczne
Wszechstronny zespół – pracują u nas wykwalifikowani eksperci od marketingu oraz graficy i programiści z wieloletnim stażem
Kompleksowa obsługa – oprócz projektowania stron i sklepów internetowych zapewniamy również wsparcie w zakresie Google Ads, SEO, Facebook oraz wiele więcej

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony? Potrzebujesz nowoczesnego projektu sklepu internetowego? Wybierz funkcjonalną i responsywną stronę internetową od CoolOne! Nasza agencja interaktywna pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes i pozyskać wielu potencjalnych Klientów. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Projektowanie stron internetowych - Zapraszamy!

Darmowa konsultacja