Tworzenie stron Chorzów

Strony internetowe Koszalin – projektujemy i realizujemy strony internetowe w nowoczesnej i modnej szacie graficznej, z funkcjonalnymi systemami CMS. Dobrze zaprojektowana strona www stanowi klucz do osiągnięcia sukcesu dla każdej firmy.

 • Dobrze zaprojektowana witryna wyposażona w nowoczesny system CMS-WordPress. Wiedza oparta na wieloletnim doświadczeniu najlepszych ekspertów sprawi, że Twoja witryna wyróżni się pośród całej konkurencji i zdobędzie pierwsze pozycje w rankingu Google
 • Dzięki responsywnej stronie internetowej Twoi Klienci będą mogli przeglądać oferowane przez Ciebie produkty i usługi na dowolnym urządzeniu. Wygodna i komfortowa współpraca ma duże znaczenie, ponieważ dzięki niej Klienci mają dostęp do postępów prac oraz kontakt ze specjalistami. Własna witryna to także szereg korzyści m.in. prezentacja oferty, nieograniczony zasięg w Google czy dostęp do szerokiej bazy Klientów
 • Nie należy zapominać o bezpieczeństwie strony nie tylko w kwestii wiarygodności, ale również możliwości ewentualnych kar. Warto zwrócić uwagę na nowoczesne i funkcjonalne serwisy landing page, które w skuteczny sposób opisują produkty i usługi danej firmy. Witryna stworzona przez najlepszych ekspertów w branży to doskonała metoda na pozyskanie wysokich pozycji w Google. Ciekawe informacje i historie związane z Koszalinem.

W ramach naszej kompleksowej oferty wykonujemy nowoczesne projekty stron internetowych, realizujemy je od A do Z. Strona zaprojektowana przez COOLONE sprawi, że Twoja firma szybciej się rozwinie, a co za tym idzie wzrosną zyski ze sprzedaży Twoich produktów i usług!

Tworzenie stron internetowych Koszalin – indywidualny projekt graficzny

Profesjonalne projektowanie stron www – gwarantujemy wykonanie w pełni funkcjonalnej, dowolnie skomplikowanej, atrakcyjnej wizualnie i indywidualnie zaprojektowanej strony internetowej. Pracujemy tak długo, aż finalny efekt będzie dla Ciebie odpowiedni.

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Skutecznie łączymy wszystkie Twoje cele biznesowe z potrzebami Klientów, poprzez kompleksowe projektowanie UX i UI. Jako doświadczona agencja UX projektujemy strony internetowe, e-sklepy, oraz aplikacje w oparciu o sprawdzone testy użyteczności. Stworzona przez nas witryna będzie łatwa obsłudze, szybka, intuicyjna i bezproblemowa.

Projektowanie stron Koszalin – prosty i sprawdzony system CMS

Strony internetowe zaprojektowane przez COOLONE wyposażone są w systemy samodzielnej administracji treścią CMS. Budujemy serwisy www zaawansowane graficznie, które dają możliwość łatwej i samodzielnej rozbudowy struktury oraz treści.

Strony internetowe Koszalin – strony przyjazne SEO

Kompleksowe pozycjonowanie stron polega na wyeliminowaniu ograniczeń, które spychają witrynę na dalekie pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania. Skutecznie prowadzone działania przez specjalistów od pozycjonowania witryn nie tylko poprawią strukturę strony, ale sprawią że stanie się ona przyjazna dla wyszukiwarki Google. Zwiększymy popularność i rozpoznawalność Twojej marki.

Responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsywność stron internetowych odgrywa bardzo ważną rolę, szczególnie w obecnym czasie, w dobie rozwoju internetu. Projektujemy strony dynamicznie dostosowujące się do wszystkich rodzajów ekranów urządzeń mobilnych m.in. komputera, tabletu czy smartfonu.

Wsparcie i opieka powdrożeniowa

Oferujemy komplet usług związanych, zarówno z budową, jak i utrzymaniem strony internetowej – grafika, programowanie, hosting, domeny, pozycjonowanie, powdrożeniowe wsparcie techniczne administracyjne, marketingowe, oraz pomoc w przygotowaniu merytorycznych treści.

Tworzenie stron www Koszalin – korzyści

 • Stały dostęp do najważniejszych informacji – mając własną witrynę Twoi Klienci w łatwy sposób znajdą to, czego szukają m.in. opis oferty czy aktualne dane kontaktowe. Witryna zwiększa wydajność firmy, ponieważ wszystkie najważniejsze informacje dostępne są 24 godziny na dobę na Twojej stronie
 • Oszczędność na kosztach drukowania i dystrybucji – witryna może działać jako broszura lub katalog online, który możesz zmienić lub zaktualizować w każdym dowolnym momencie. Korzystając z systemu CMS możesz wprowadzać zmiany szybko i bezpłatnie
 • Wygodne rozwiązanie dla Klientów – dzięki stronie internetowej odbiorcy mogą w dowolnym momencie sprawdzić Twoją ofertę oraz inne, istotne informacje na temat firmy
 • Wzrost zaufania Klientów – firma posiadająca swoją stronę internetową nie tylko prezentuje się atrakcyjniej w oczach Klientów, ale przede wszystkim wzbudza dużo większe zaufanie

Etapy realizacji projektu

 • Precyzyjna analiza potrzeb Klienta – szczegółowe opracowanie specyfiki strony internetowej, podpisanie umowy z Klientem oraz pobranie określonej kwoty zaliczki
 • Projekt makiety funkcjonalnej UX, czyli przygotowanie elementów graficznych, treści które mają zostać umieszczone na witrynie
 • Działania związane z kodowaniem frontendu
 • Wdrożenie systemu do zarządzania treścią CMS-WordPress
 • Przeprowadzenie specjalnych testów sprawdzających prawidłowe działanie nowo powstałej strony
 • Publikacja strony internetowej na wskazanym serwerze
 • Opieka i wsparcie – niezależnie od etapu działań zawsze możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc, również po zakończeniu projektu.

Strony internetowe Koszalin – bezpieczeństwo wykonywanych stron

Bezpieczeństwo Twojego serwisu www to bardzo istotna kwestia nie tylko dla użytkowników, ale również dla Ciebie. Dlatego warto zadbać o odpowiednią ochronę, aby później nie martwić się ewentualnymi karami i konsekwencjami prawnymi.

Projektując witryny korzystamy z nowoczesnych, sprawdzonych metod, które pozwalają dostosować stronę do stale zmieniającego się środowiska technicznego. Aby jak najlepiej zabezpieczyć stronę przed niepożądanym dostępem osób trzecich stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązanie, które dają 100% bezpieczeństwa.

Nowoczesne strony typu Landing page

Landing page to dedykowane strony internetowe lub podstrony danego serwisu, do których użytkownik trafia klikając w link odsyłający np. z wyszukiwarki. Projektujemy nowoczesne i funkcjonalne serwisy landing page, które skutecznie wspierają działania promocyjne, sprzedażowe lub dowolne inne działania związane z biznesem. Odpowiednio zaprojektowany serwis potrafi skutecznie realizować wszystkie stawiane przed nim cele.

Spójność marki na stronie www

Zależy Ci na spójnej marce w sieci? Powinieneś przede wszystkim zadbać o to, aby wizerunek wzbudzał zaufanie i wyłącznie pozytywne skojarzenia z marką. Projektowane przez nas witryny znacząco zwiększają zainteresowanie internautów oraz zachęcają do budowania trwałych relacji z Klientami. Spójność marki na stronie www obejmuje różne elementy m.in. grafiki, treści oraz sposób kontaktu z Klientem.

Strony internetowe Koszalin – dlaczego profesjonalna strona jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Zastanawiasz się, dlaczego profesjonalna strona internetowa jest ważna w obecnym czasie? Jak się okazuje korzyści jest naprawdę sporo. Największa z nich to dobra widoczność dla potencjalnych Klientów oraz możliwość wyszukania przez nich Twojej oferty. Firmowa strona internetowa to wręcz idealne narzędzie do kreowania wizerunku marki oraz komunikacji z Klientami, szczególnie jeśli jest dobrze skomunikowana z social media.

Czy wiesz, że…. czyli ciekawostki o Koszalinie

 • Wśród zabytków Koszalina są m.in. fragmenty murów obronnych z ok. 1320 roku, gotycka Katedra Niepokalanego Poczęcia (1333 r), XV- wieczny Dworek Kata
 • W granicach Koszalina jest Góra Chełmska- jej najwyższe wzgórze, to Krzyżanka (136 m. n. p. m. Stąd jest 8 km do Morza Bałtyckiego. Ponadto, na Krzyżance znajduje się zbudowana w 1888 roku wieża widokowa wysokości 31,5 m, dostępna dla zwiedzających
 • W Koszalinie są m.in. Filharmonia Koszalińska oraz Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego
Strony internetowe Koszalin

Strony internetowe Koszalin - FAQ

Strony internetowe Koszalin - jaki jest koszt wykonania strony internetowej? +
Koszt wykonania witryny każdorazowo ustalamy indywidualnie z Klientem. Wszystko zależy od wielkości danej strony oraz przewidywanych funkcji. Mimo tego, małe wizytówki kosztują zazwyczaj ok. 1500 zł, a strony bardziej rozbudowane, posiadające więcej zakładek są droższe.
Tworzenie stron internetowych Koszalin - jaki jest czas wykonania nowej strony? +
Podobnie jak w przypadku kosztów, wszystko zależy od rozmiarów strony, ilości podstron, funkcji dodatkowych oraz komunikacji. Mniejsze strony tworzymy najczęściej w ciągu 7 dni, natomiast witryny bardziej rozbudowane potrzebują większej ilości czasu około 3-4 tygodni, aby mogły działać bez żadnych zarzutów.
Projektowanie stron Koszalin - czy moja strona będzie widoczna w wyszukiwarce? +
Oczywiście, że tak. Wszystkie stworzone przez nas strony internetowe oraz sklepy otrzymują podstawową optymalizację, poprawę pozycji w rankingu Google. Należy jednak pamiętać, iż dokładna pozycja strony zależy od wielu czynników. Jeśli docelowy obszar internautów Twojej strony, czyli potencjalnych klientów jest obszerny i posiada dużą ilość konkurencji, niezbędne będzie skorzystanie z usług SEO.
Tworzenie stron www Koszalin - jak wygląda przebieg realizacji witryny? +
Pierwszy etap współpracy to podpisanie umowy, pobranie określonej kwoty zaliczki oraz określenie potrzeb Klienta. Każdą witrynę wykonujemy etapami i na każdym etapie przedstawiamy klientowi do akceptacji. Przygotowujemy projekt graficzny oraz wdrażamy system CMS. Gdy wszystkie elementy są już umieszczone na witrynie przeprowadzamy testy sprawdzające jej poprawne działanie. Finalnym etapem jest publikacja gotowej strony internetowej na serwerze.
Strony internetowe Koszalin - co to jest RWD strony? +
RWD, czyli inaczej responsywność witryny oznacza, że strona internetowa jest dostosowana do wszystkich rodzajów ekranów urządzeń mobilnych. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu użytkownicy mogą przeglądać Twoje produkty i usługi na dowolnym urządzeniu.
Tworzenie stron internetowych Koszalin - czy mogę sam edytować treści? +
Tak, wszystkie tworzone przez nas strony internetowe wyposażone są w bardzo wygodny system edytowania treści oraz grafiki - CMS WordPress. Każdy z naszych Klientów otrzymuje jasne i przejrzyste instrukcje dotyczące dokonywania zmian.
Strony internetowe Koszalin - czy utrzymanie strony www jest płatne? +
Tak, utrzymanie strony jest płatne. Należy jednak zaznaczyć, że jego ostateczny koszt zależy od wielu czynników np. od dostawcy usług hostingowych oraz domeny. Ponadto, cena utrzymania jest również uzależniona od zasobów, jakie potrzebuje dana strona internetowa.
Strony internetowe Koszalin - jak wygląda dobrze zaprojektowana strona internetowa? +
Strona internetowa to przede wszystkim wizytówka Twojej firmy. W związku z tym powinna zawierać wszystkie najważniejsze informacje na jej temat: dokładny opis oferty, produktów i usług, aktualne dane kontaktowe oraz inne ważne informacje. Witryna stworzona przez najlepszych ekspertów pomoże Ci szybko pozyskać szerokie grono nowych Klientów.
Projektowanie stron Koszalin - czy projektujecie też sklepy internetowe? +
Tak, tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych sklepów internetowych znajduje się w naszej ofercie. Proponujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania dla branży e-commerce. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne, wiedzę i doświadczenie jesteśmy w stanie stworzyć funkcjonalny a zarazem łatwy w nawigacji sklep online.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja