Strony internetowe Toruń

Specjalizujemy się w projektowaniu profesjonalnych i nowoczesnych stron internetowych. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidulany, wykorzystując bogatą wiedzę i doświadczenie. Stawiając na kompleksowe usługi nasze firmy, możesz być pewien, że szybko osiągniesz oczekiwany efekt. Strony internetowe Toruń to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego biznesu. Doświadczeni eksperci zaprojektują dla Ciebie witrynę www, dzięki której osiągniesz ogromny sukces na rynku!

Prowadzisz firmę w Toruniu lub bliskich okolicach? Chcesz, żeby Twój biznes rozwinął skrzydła i pozyskał szerokie grono nowych Klientów? Jesteś w bardzo dobrym miejscu! Stworzymy dla Ciebie w pełni profesjonalną stronę internetową. Przeprowadzimy również skuteczne pozycjonowanie, dzięki któremu strona osiągnie najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Jako główny priorytet stawiamy sobie przede wszystkim zadowolenie Klientów z osiągniętych efektów. Profesjonalizm, wysoka jakość oraz precyzja wykonania to gwarancja otrzymania doskonałej witryny internetowej. Doświadczeni specjaliści zadbają zarówno o odpowiednią grafikę, jak i treści, które precyzyjnie opiszą działalność Twojej firmy i przyciągną uwagę Klientów. Należy jednak pamiętać, aby wszystkie usługi oferowane przez firmę, były jasne i czytelne dla użytkowników. Warto mieć na uwadze tą kwestię, gdyż strona www stanowi główną wizytówkę firmy, dlatego też powinna posiadać wszystkie istotne informacje m.in. aktualne dane kontaktowe oraz adres siedziby firmy. Nowoczesna witryna internetowa pomoże Ci zbudować pozytywny wizerunek w sieci. Przygotujemy stronę, dzięki której znacznie wzrosną zyski ze sprzedaży Twoich produktów i usług. Jeśli jesteś zainteresowany, przejrzyj naszą ofertę i skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

Indywidualny projekt graficzny

Rzetelnie dbamy o to, aby każdy przygotowywany przez nas projekt był unikalny i wyróżniał się na tle całej konkurencji. Należy zaznaczyć, iż oryginalny projekt graficzny ma bardzo duże znaczenie w obecnym czasie, ponieważ konkurencja z roku na rok jest coraz większa. Najlepsi eksperci COOLONE przygotują dla Ciebie innowacyjny i unikalny projekt graficzny, dzięki któremu Twoja witryna wyróżni się na tle innych. Zespół naszych pracowników to m.in. graficy z wieloletnim doświadczeniem, którzy przykładają ogromną uwagę do każdego , nawet najmniejszego szczegółu. Stawiając na strony internetowe Toruń, możesz być pewien uzyskania oryginalnej strony www!

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) oraz User Interface (UI)

Czy wiesz, że każda zaprojektowana przez nas strona internetowa oprócz świetnego wyglądu, jest również bardzo przyjazna dla użytkowników? Projekt, który jest zgodny z UX i UI sprawia, że poruszanie się po witrynie jest proste i przyjemne. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdy użytkownik bez żadnego problemu znajdzie wszystkie interesujące go informacje. Taki sposób kontaktu z marką wywołuje wiele pozytywnych skojarzeń. Klienci mogą w łatwy sposób dokonywać zakupów, wypełnić formularz kontaktowy czy zapisać się do newsletteru.

Prosty i sprawdzony system CMS

Każdą stronę www tworzymy w oparciu rozbudowany i zaawansowany system do zarządzania treścią WordPress. To korzystne rozwiązanie, które pozwala samodzielnie i w prosty sposób zarządzać witryną np. dodawać zdjęcia, publikować informacje na temat firmy, prowadzić bloga czy przeprowadzać aktualizacje.

Strona przyjazna SEO

Należy podkreślić, iż z roku na rok pozycjonowanie witryn internetowych jest coraz trudniejsze! Jest to spowodowane nie tylko zmieniającymi się algorytmami, ale także coraz większą konkurencją. Dlatego warto zadbać o wszystkie elementy, które mają wpływ na optymalizację SEO strony www. Wybierając strony internetowe Toruń, zyskujesz pewność, że Twoja witryna osiągnie najwyższe pozycje w Google!

Responsywna strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD)

Doświadczeni eksperci COOLONE podczas projektowania stron internetowych szczególną uwagę przywiązują do jej responsywności, czyli dostosowania do każdego ekranu urządzeń mobilnych. To doskonałe rozwiązanie dla użytkowników, bowiem dzięki temu mogą przeglądać Twoją stronę zarówno przy pomocy laptopa, komputera, jak i tabletu czy smartfonu. Co więcej? RWD to jeden z głównych elementów, jeśli chodzi o budowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmowej strony internetowej. Responsywność strony nabiera jeszcze większego znaczenia w obecnym czasie, gdy praktycznie każdy przegląda internet używając urządzeń mobilnych.

Wsparcie powdrożeniowe i opieka nad stroną

Każda zaprojektowana przez nas strona www objęta jest roczną gwarancją. Tworzenie stron Toruń to pewność i gwarancja bezpieczeństwa oraz aktualizacji skryptów. Jeśli chcesz rozbudować swoją witrynę- zawsze i chętnie służymy kompleksową pomocą i fachowym doradztwem! Każdy z Klientów otrzymuje od nas pełne wsparcie nie tylko w kwestii marketingowej, ale również technicznej i administracyjnej.

Strony internetowe Toruń – dlaczego warto?

 • Ciągła dostępność – jeśli posiadasz swoją stronę internetową, masz stały dostęp do wszystkich Klientów Dzięki witrynie żaden użytkownik nie musi czekać na Twoją dostępność- wszystkie ważne informacje sprawdzić może na Twojej stronie
 • Oszczędność – witryna www to nie tylko oszczędność pieniędzy. Na własnej stronie możesz umieszczać m.in. gazetki czy ulotki, dzięki którym oszczędzisz także sporą ilość czasu
 • Ekstra reklama – bardzo dużą zaletą posiadania strony internetowej jest nieograniczony zasięg w wyszukiwarce. Warto mieć na uwadze, iż każdego dnia wielu użytkowników poszukuje usług, korzystając z wyszukiwarki Google. Strona internetowa to doskonała forma reklamy, która pomoże Ci pozyskać nowych Klientów
 • Wygoda Klienta – witryna www zdecydowanie wpływa na komfort i wygodę Twoich Klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klienci mogą przeglądać Twoją ofertę o każdej porze i być na bieżąco z wszelkimi nowościami
 • Zaufanie – strona internetowa pomaga firmie stać się bardziej wiarygodną na rynku. Posiadanie strony internetowej ma bardzo duże znaczenie, bowiem większość osób nim skorzysta z usług danej firmy, sprawdza informacje na jej temat w internecie. Wykorzystując takie rozwiązanie możesz odpowiedzieć na potrzeby i zdobyć zaufanie Klientów!

Etapy realizacji projektu

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na pomoc, wygodę i komfort na każdym etapie działań! Opracowaliśmy specjalny system, który gwarantuje sprawną komunikację, szybkie wykonanie projektu, a co najważniejsze spełnienie wszystkich wymagań i oczekiwań Klientów. Współpracując z nami, każdy Klient otrzymuje profesjonalnego Project Managera, który dba o przygotowanie projektu na każdym etapie.

 1. Każdą współpracę zaczynamy od precyzyjnej analizy potrzeb Klienta. To istotny etap, w którym analizujemy wszelkie potrzeby i cele Twojej firmy. Co więcej? Na tym etapie określamy również wszystkie założenia i koncepcje. Pozyskujemy wszystkie ważne informacje, które są konieczne do stworzenia innowacyjnej i profesjonalnej strony internetowej.
 2. Projekt graficzny – kolejny krok to projektowanie funkcjonalnej makiety UX, grafiki strony głównej oraz podstron. Oczywiście zawsze masz możliwość wglądu do projektu graficznego, dzięki czemu możesz przekazać nam informacje zwrotne.
 3. Kodowanie – podczas tego etapu doświadczeni specjaliści COOLONE przygotowują całe zaplecze m.in. wdrożony zostaje system CMS. Witrynę internetową uzupełniamy także pod kątem funkcjonalności: optymalizujemy kod źródłowy, wykonujemy szereg testów wewnętrznych i zewnętrznych. Na tym etapie działań wykonujemy też kodowanie frontendu w oparciu o makietę funkcjonalną.
 4. Uzupełnienie strony- w kolejnym etapie następuje połączenie głównej domeny ze stroną internetową oraz sprawdzenie jej prawidłowego działania na dowolnym serwerze.
 5. Wsparcie powdrożeniowe- przeprowadzamy specjalistyczne szkolenia związane z obsługą panelu zarządzania treścią. Wybierając projektowanie stron internetowych Toruń, zyskujesz 100% gwarancji kompleksowej opieki nad projektem oraz duże wsparcie techniczne.

Współpraca z nami to profesjonalna pomoc na każdym etapie działań! Pamiętaj, że dzięki jasnej i wygodnej współpracy masz wgląd w postęp prac oraz ciągły kontakt z nami.

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Projektując strony internetowe dbamy nie tylko o ich dobry wygląd, ale również szybkość ładowania. Przywiązujemy także uwagę do tego, aby była przyjazna dla wszystkich użytkowników. Jednakże nie należy zapominać o bezpieczeństwie witryny! Otóż odgrywa ono bardzo istotną rolę m.in. wpływa na budowanie wizerunku w oczach Klientów. Jednak to nie wszystko, bezpieczeństwo strony jest ważne także z powodu obowiązujących kar i konsekwencji prawnych.

Firmy, w których wyciekają dane bardzo często muszą liczyć się z negatywną opinią. Niestety negatywna ocena przekłada się na słaby wizerunek w oczach Klientów przez długi okres czasu. Taka sytuacja może stanowić zagrożenie dla Twojej firmy, szczególnie jeśli prowadzisz mniejszy biznes. Należy też zwrócić uwagę na prawo, które w obecnym czasie coraz bardziej naciska na kwestię bezpieczeństwa użytkowników w internecie, jednocześnie podnosząc kary finansowe. Profesjonalna strona internetowa musi spełniać wszystkie wymagane standardy bezpieczeństwa. Stawiając na strony internetowe Toruń, możesz być w pełni spokojny- przestrzegamy wszystkie standardy W3C oraz inne wymogi prawne! Takie zastosowanie to gwarancja bezpieczeństwa zarówno dla Klientów, jak i właścicieli stron.

Nowoczesne strony typu Landing Page

O czym warto pamiętać? To, iż dobry wygląd strony internetowej ma bardzo duże znaczenie! Według przeprowadzonych badań jasno wynika, iż nowoczesne serwisy landing page cechują się wysoką skutecznością, szczególnie jeśli chodzi o prezentację usług bądź produktów. Warto jednak pamiętać, iż landing page muszą być w taki sposób zaprojektowane, aby osiągały wyznaczony cel!

A więc, jak wygląda innowacyjna strona landing page? Po pierwsze jest atrakcyjna, szata graficzna oraz treść na niej umieszczona ma za zadanie jak najlepiej przedstawiać i reklamować produkty lub usługi, oraz budować pozytywny wizerunek Twojej firmy. Co więcej? Landing page posiada także wezwanie „call to action”. Korzystając z kompleksowych usług COOLONE, możesz być pewien, że stworzony landing page będzie wyróżniał się na tle konkurencji wysoką konwersją, która pomoże firmie rozwinąć skrzydła.

Spójność marki na stronie internetowej

Każdy projekt strony internetowej składa się z kilku elementów m.in. strona główna, kontakt, o firmie, aktualności czy blog. Często zdarza się, iż jest jeszcze dodatkowa strona, która opisuje produkty lub usługi. Mimo, że obecnie coraz więcej firm i przedsiębiorstw wybiera tworzenie stron landing page, należy zadbać o to, aby poszczególne elementy tworzyły jedną całość. Dzięki takiemu rozwiązaniu witryna internetowa Twojej firmy w łatwiejszy sposób będzie się pozycjonować. Połączenie nowoczesnego designu, UX i UI oraz responsywności pozwala nam stworzyć w pełni profesjonalną stronę www, która będzie świetnie prezentować Twoją firmę w internecie!

Dlaczego profesjonalna strona internetowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

W dzisiejszych czasach coraz częściej słyszy się o obecności użytkowników w social mediach. Z roku na rok powstaje coraz więcej platform służących do komunikacji m.in. Facebook, Instagram czy TikTok. Ciągle wzrasta również popularność treści Video. Będąc właścicielem strony internetowej możesz zyskać naprawdę wiele korzyści, aczkolwiek 2 z nich zasługują na szczególną uwagę!

Po pierwsze strona www jest pod pełną kontrolą, dzięki czemu nie musisz martwić się algorytmami YouTube lub innych portali. Nie musisz przejmować się, że dostaniesz „bana” za nieprzestrzeganie regulaminu. Należy jednak pamiętać, aby kontrolować swoją prezentację, gdyż wywiera ona wrażenie na odbiorcy. Witryna internetowa stanowi doskonałe centrum Twojej obecności w internecie. Masz możliwość poprawienia konwersji m.in. poprzez linkowanie do niej z innych kanałów. To świetna metoda promowania strony internetowej, gdyż w ten sposób nie reklamujesz konkurencji. Profesjonalna strona internetowa to podstawa do osiągniecia najwyższych pozycji w Google, szczególnie dzisiaj, gdy zdecydowana większość internautów korzysta z wyszukiwarek.

Czy wiesz, że czyli ciekawostki o Toruniu

 • Pochodzenie nazwy miasta nie jest dokładnie znane. Część historyków wywodzi ją od prasłowiańskiego słowa Tor, które oznacza często uczęszczaną drogę. Z kolei inni uważają, że pochodzi od krzyżackiej twierdzy Thorun w Ziemi Świętej.
 • Niewątpliwym symbolem Torunia są pierniki! To najsłynniejszy toruński przysmak, który ma już ponad 700- letnią tradycję. Do wypieku stosuje się jedyny w swoim rodzaju miód, który zbierany jest nad Wisłą w okolicy miasta. Najpopularniejszym kształtem pierników jest od wielu wieków Katarzynka.
 • W Toruniu urodził się Mikołaj Kopernik. Pomnik Mikołaja Kopernika stoi na toruńskiej starówce.
 • Patronem Torunia jest św. Jan Chrzciciel, a święto miasta obchodzone jest co roku 24 czerwca
Strony internetowe Toruń

Strony internetowe Toruń - FAQ

Tworzenie stron internetowych Toruń- ile to kosztuje? +
Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na ogólny koszt wykonania witryny, na który składa wiele różnych czynników! Najczęściej koszt małych projektów internetowych tzw. wizytówek zaczyna się od około 1500 złotych. Za taką cenę możesz otrzymać małą wizytówkę, aczkolwiek świetnie dopracowaną, którą możesz wykorzystać w celu pozyskiwania nowych Klientów. Jeśli jednak potrzebujesz zaawansowanej witryny, musisz mieć na uwadze wyższą cenę. Znając możliwości swojego budżetu, możesz także skorzystać ze specjalnych pakietów. Proponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie na rynku, dzięki któremu możesz otrzymać wszystko to, co najważniejsze m.in. gwarancję i kompleksowy serwis przez cały rok!
Ile czasu zajmuje projektowanie stron www Toruń? +
Choć większość freelancalerów potrafi wykonać stronę www nawet w kilka godzin, są to projekty o niezbyt wysokiej jakości. Doświadczeni specjaliści COOLONE na przygotowanie profesjonalnej strony potrzebują około 3-4 tygodni. Przywiązujemy uwagę do wszystkich, nawet najmniejszych szczegółów, dzięki czemu możesz być w pełni spokojny o działanie witryny.
Strony internetowe Toruń - czy utrzymanie coś kosztuje? +
Tak, utrzymanie stron internetowych kosztuje. Serwis i domena stanowią 2 najważniejsze elementy, które są konieczne do właściwego działania witryny www. Decydując się na strony internetowe Toruń, otrzymujesz możliwość wykupienia domeny i serwisu. Również później nie musisz martwić się o nic, gdyż my regularnie będziemy przedłużać abonament.
Tworzenie stron www Toruń - jak wygląda realizacja stron www? +
Współpracę z Klientem rozpoczynamy od podpisania umowy a następnie pobieramy określoną kwotę zaliczki. Następny krok to przygotowanie planu strony, czyli tzw. kreatywnego briefu. Co istotne? W każdej chwili możesz dawać nam wskazówki, jak powinna wyglądać Twoja strona internetowa. W momencie, kiedy już wiemy jak będzie wyglądać Twoja strona, przygotowujemy odpowiednią grafikę i treści. Mimo, iż czasem proces ten może ulec pewnemu wydłużeniu, jest to spowodowane szczególnym zwracaniem uwagi na jakość! Gdy wszystko jest już gotowe, umieszczamy wcześniej przygotowane treści na szkielecie strony. Następnie przeprowadzamy specjalne testy, w których również i Ty możesz brać udział. Staramy się znaleźć ewentualne błędy i poprawić to co jeszcze można ulepszyć. Ostatnią rzeczą jaką wykonujemy, jest optymalizacja strony tak, aby działała sprawnie i szybko, po czym strona internetowa jest gotowa do publikacji.
Strony internetowe Toruń - jak powinna wyglądać dobra strona internetowa? +
Dobra, profesjonalna strona www to główna wizytówka działalności firmy. A więc, ważne jest, aby zawierała wszystkie najważniejsze informacje m.in. dane firmy, opis oferty, a także aktualne dane kontaktowe. Na własnej stronie warto również opisać wszystkie swoje zrealizowane już projekty oraz poinformować użytkowników o tych, które są w planach. Pamiętaj, że takie rozwiązanie pozwoli Ci pozyskać szerokie grono nowych Klientów!
Tworzenie stron Toruń - Jakie korzyści może dać Ci strona internetowa? +
Witryna internetowa stanowi przede wszystkim wizytówkę firmy. To dzięki niej Twoi Klienci mogą zapoznać się z ofertą o dowolnej porze. To doskonała metoda kontaktu z Klientem, która ma wpływ nie tylko na budowanie pozytywnego wizerunku firmy, ale również pozyskiwanie nowych Klientów. Powinieneś wiedzieć, że Klientów możesz także pozyskiwać za pomocą Google. Co więcej? Jeśli stronę Twojej firmy odwiedza duża liczba internautów, możesz prowadzić bloga i na nim dodatkowo zarabiać.
Projektowanie stron internetowych Toruń - czy jest to trudne? +
Należy zaznaczyć, iż tworzenie stron internetowych to to samo, co projektowanie witryn dla innych branż. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem bez problemu zaprojektują dla Ciebie profesjonalną i nowoczesną stronę www. Projektowanie stron internetowych Toruń to optymalne rozwiązanie zarówno dla Ciebie, jak i Twojej firmy.
Strony internetowe Toruń - czy projektujecie też sklepy internetowe? +
Oczywiście, że tak. Nasza oferta to m.in. projektowanie sklepów online. Zatem, jeśli potrzebujesz nowoczesnego sklepu internetowego- zaufaj nam! Przygotujemy dla Ciebie innowacyjny i funkcjonalny sklep internetowy. Stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania, dzięki czemu cieszymy się tak dobrą opinią w oczach wielu Klientów. Nowoczesne sklepy online to coś, co naprawdę lubimy!
Czy na moją stronę mogę sam dodawać treści? +
Tak, bowiem wszystkie witryny, które projektujemy zawierają prosty i intuicyjny system zarządzania treścią- CMS WordPress. Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwia samodzielne edytowanie oferty, dodawanie nowych realizacji czy zarządzanie portfolio.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja