Strony internetowe Elbląg

Strony internetowe Elbląg – tworzenie stron internetowych to specjalność naszej agencji. Profesjonalna strona www dobrze wypozycjonowana to najskuteczniejsza reklama Twojej marki i firmy. Zaprojektujemy stronę internetową, która pomoże Ci sprzedawać produkty i usługi.

 • Unikalny projekt strony internetowej wyposażony w system zarządzania treścią – CMS WordPress. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz zastosowanie sprawdzonych narzędzi sprawi, że Twoja strona internetowa znajdzie się na najwyższych pozycjach w rankingu Google
 • Dzięki responsywnej wersji strony internetowej Twoi Klienci mogą przeglądać oferowane przez firmę produkty i usługi na dowolnych urządzeniach mobilnych m.in. smartfonie bądź tablecie. Wygodna współpraca to m.in. dostęp do rezultatów prac oraz kontakt z ekspertami w razie potrzeby. Własna witryna to również wiele korzyści np. nieograniczony zasięg w wyszukiwarce Google oraz wzrost zaufania do marki
 • Niezwykle istotną rolę odgrywa bezpieczeństwo strony internetowej, które jest ważne nie tylko jeżeli chodzi o budowanie zaufania do firmy, ale również możliwość ewentualnych kar i konsekwencji prawnych. Dużą popularnością wśród użytkowników cieszą się funkcjonalne serwisy landing page, które skutecznie opisują produkty i usługi danej firmy. Witryna stworzona przez doświadczonych specjalistów stanowi gwarancję osiągnięcia wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Ciekawe historie i informacje związane z Elblągiem

COOLONE to kompleksowe rozwiązania internetowe – projektowanie oraz pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wiemy co należy zrobić, aby użytkownicy internetu stali się Twoimi Klientami!

Tworzenie stron internetowych Elbląg – indywidualny projekt graficzny

Oryginalne i charakterystyczne projekty – tworzymy oryginalne i charakterystyczne projekty, które mogą stanowić wizytówkę Państwa firmy. Niezależnie, czy chodzi o zaprojektowanie zupełnie nowej strony internetowej, czy aplikacji internetowej zawsze dajemy z siebie 100% możliwości i zaangażowania. Gwarantujemy, że zaprojektowana witryna z pewnością wyróżni się pośród całej konkurencji.

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Jednym z najważniejszych zagadnień dotyczących stron internetowych jest User Experience, czyli projektowanie doświadczeń użytkowników. Tworzymy witryny, które sprawiają, że odwiedzający pozostaje na nich dłużej i z chęcią wraca na nie w przyszłości. Innymi słowy, projektowane przez nas strony internetowe dostarczają użytkownikom dobrych wrażeń w trakcie przeglądania.

Strony internetowe Elbląg – prosty i sprawdzony system CMS

Wszystkie strony internetowe, które wykonujemy posiadają system CMS, który umożliwia wprowadzanie zmian na stronie. Witryna CMS posiada możliwość rozbudowy i edycji bez konieczności inwestowania w usługę programistyczną. Dzięki wdrożonemu przez nas systemowi Twoja strona www będzie rozwijać się wraz z Twoją firmą.

Strony przyjazne SEO

Profesjonalne działania SEO to doskonały sposób na pozycjonowanie strony internetowej bądź strony sklepu w wyszukiwarkach internetowych. SEO wdrażamy zarówno w nowopowstałych sklepach, jak i tych istniejących już wiele lat na rynku. Strony przyjazne pozycjonowaniu sprawią, że do Twoich produktów i usług trafi więcej Klientów z bezpłatnych wyników wyszukiwania.

Projektowanie stron internetowych Elbląg – responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsywna strona internetowa to przede wszystkim wygoda dla użytkowników internetu. To rozwiązanie daje im możliwość pełnego wykorzystania możliwości każdego z urządzeń, z których korzystają na co dzień. Projektowane przez nas responsywne witryny dostosowują się nie tylko do urządzenia, ale również do przeglądarki, z której korzystają internauci. Jest to zatem świetny sposób na zdobycie wielu nowych Klientów.

Wsparcie i opieka powdrożeniowa

Nasze kompleksowe usługi obejmują wsparcie i pomoc nie tylko podczas projektowania strony internetowej, ale również po jego zakończeniu. Oferujemy pomoc w sprawach marketingowych, technicznych i administracyjnych. Dodatkowo każda zrealizowana przez nas strona internetowa otrzymuje roczną gwarancję.

Strony internetowe Elbląg – korzyści:

Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na pełen pakiet korzyści m.in:

 • Pomoc i wsparcie w budowaniu wizerunku firmy i marki
 • Wzrost rozpoznawalności firmy w internecie
 • Łatwiejszy kontakt z Klientami
 • Większe zaufanie wśród Klientów
 • Poznanie potrzeb i oczekiwań odbiorców
 • Oszczędność na promocji i reklamie
 • Możliwość pozyskania wielu potencjalnych Klientów
 • Wdrożenie skutecznych narzędzi sprzedażowych

Etapy realizacji projektu

 • Precyzyjna analiza potrzeb i oczekiwań Klientów – opracowanie planu, specyfiki działania witryny, podpisanie umowy z Klientem oraz pobranie określonej wcześniej kwoty zaliczki
 • Zaprojektowanie makiety funkcjonalnej UX – przygotowanie treści, elementów graficznych, które mają zostać zamieszczone na stronie
 • Kodowanie frontendu
 • Wdrożenie CMS – systemu do zarządzania treścią
 • Wykonanie testów mających na celu sprawdzenie poprawnego działania strony internetowej
 • Publikacja witryny w sieci
 • Opieka i wsparcie powdrożeniowe – proces, który trwa zarówno podczas projektowania strony internetowej, jak i po jego zakończeniu

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Każdy wykonany przez nas projekt strony internetowej posiada specjalne zabezpieczenia, które nie tylko gwarantują prawidłowe działanie witryny przez długi okres czasu, ale również zapobiegają próbom ataków osób niepowołanych. Oferujemy rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo zarówno Klientom, jak i właścicielom stron. Kompleksowe zabezpieczenie strony www sprawi, że zbudujesz silną pozycję marki w internecie, a co za tym idzie pozyskasz szerokie grono nowych Klientów.

Nowoczesne strony typu landing page

Landing page to pojedyncza strona internetowa o bardzo konkretnej funkcji. Jej głównym celem jest promowanie oferty i generowanie konwersji. To właśnie na stronie docelowej ląduje odbiorca po kliknięciu reklamy. Zastanawiasz się czy opłaca się zakładać landing page? Oczywiście, że tak. W przeciwieństwie do strony firmowej pełnej różnych informacji, landing page realizuje jeden precyzyjnie określony cel, dzięki czemu jest skutecznym rozwiązaniem.

Strony internetowe Elbląg – spójność marki na stronie

Jednym z najważniejszych elementów wizerunku marki jest identyfikacja wizualna, która stanowi klucz do sukcesu w budowania wizerunku. Mowa tutaj m.in. o logo, kolorystyce oraz czcionce. Poza tym, istotne znaczenie odgrywa również szata graficzna materiałów promocyjnych, strony internetowej oraz design produktów. Gwarantujemy, iż przestrzegając wszystkich zasad spójności stworzymy dla Ciebie stronę internetową, która zapadnie w pamięci odbiorców na długi okres czasu.

Dlaczego profesjonalna strona jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Własna strona internetowa niesie ze sobą bardzo wiele korzyści, z których największe to: skuteczna forma reklamy, nieograniczony zasięg w Google, większa wiarygodność firmy, łatwiejszy kontakt z Klientami oraz możliwość prezentacji oferty i ciągła dostępność 24 godziny na dobę.

Czy wiesz, że ….. czyli ciekawostki o Elblągu

 • Elbląg to najniżej położone miasto polski (od 1,8 do 92 metrów nad poziomem morza)
 • Do 1454 roku w Elblągu stał zamek krzyżacki. Powstał w latach 1251 – 1309 i był najważniejszym zamkiem krzyżackim w Prusach
 • Katedra Świętego Mikołaja w Elblągu powstała w XIII wieku. To jeden z najwyższych obiektów sakralnych w Polsce. Wysokość wieży wynosi 97 m
 • W 1954 roku w Elblągu otwarto Muzeum Archeologiczno Historyczne. Budynek Muzeum mieści się na terenie Podzamcza, dawnego zamku krzyżackiego
Strony internetowe Elbląg

Strony internetowe Elbląg – FAQ

Strony internetowe Elbląg - co to jest RWD? +
RWD to inaczej responsywna witryna, dostosowana do wszystkich rodzajów ekranów urządzeń mobilnych. Dzięki responsywnej wersji strony internetowej użytkownicy mogą przeglądać produkty i usługi firm na dowolnych urządzeniach mobilnych.
Projektowanie stron internetowych Elbląg - jak długo trwa proces projektowania strony? +
Czas tworzenia strony www zależy od różnych czynników m.in. od ilości podstron. Projektowanie mniejszych stron tzw. wizytówek trwa najczęściej około tydzień, z kolei witryny bardziej rozbudowane, posiadające więcej podstron potrzebują ok. 3-4 tygodni czasu, aby mogły działać bez żadnych komplikacji.
Tworzenie stron internetowych Elbląg - jak wygląda proces tworzenia strony? +
Na początku poznajemy potrzeby i oczekiwania Klientów, podpisujemy umowę oraz pobieramy określoną kwotę zaliczki. W następnym etapie przechodzimy do przygotowania briefu, czyli planu graficznego witryny, poprawiamy błędy oraz umieszczamy przygotowane elementy graficzne i treści na szkielecie witryny. Ostatni etap to przeprowadzenie testów sprawdzających poprawne działanie strony oraz publikacja witryny w internecie.
Strony internetowe Elbląg - czy mogę sam zarządzać własną stroną internetową? +
Tak, samodzielne zarządzanie stroną www jest możliwe dzięki systemowi CMS. To świetne rozwiązanie, które umożliwia m.in. aktualizowanie portfolio oraz dodawanie nowych wpisów blogowych.
Strony internetowe Elbląg - co to jest SEO? +
SEO oznacza optymalizację Google, nazywane również pozycjonowaniem stron internetowych. Głównym zadaniem działań SEO jest osiągnięcie przez daną witrynę jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.
Projektowanie stron internetowych Elbląg - co to jest hosting? +
Hosting to miejsce na serwerze, w którym znajdują się pliki Twojej strony internetowej. Należy zaznaczyć, iż sten serwis działa bez przerwy przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.
Tworzenie stron internetowych Elbląg - czy utrzymanie witryny jest płatne? +
Tak, utrzymanie strony internetowej jest płatne, aczkolwiek jego ostateczny koszt zależy od różnych czynników m.in. dostawcy usług hostingowych. Dodatkowo cena utrzymania strony internetowej zależy także od innych czynników np. zasobów jakie potrzebuje dany sklep online bądź strona.
Strony internetowe Elbląg - jak wygląda dobrze zaprojektowana strona www? +
Strona internetowa stanowi przede wszystkim wizytówkę firmy, dlatego powinna zawierać wszystkie najistotniejsze dane na jej temat takie jak np. opis oferty oraz aktualne dane kontaktowe.
Strony internetowe Elbląg - czy projektujecie też sklepy internetowe? +
Oczywiście, że tak. Oferta naszej firmy obejmuje również tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych sklepów online. Projektując sklepy internetowe stosujemy wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne jakie pojawiają się na rynku, co pozwala nam spełnić wymagania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja