Strony internetowe Szczecin

Tworzymy nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, wykorzystując zdobytą wiedzę oraz własne doświadczenie. Wybierając COOLONE zyskujesz pewność i gwarancję, że osiągniesz zamierzone cele. Strony internetowe Szczecin bardzo dobre rozwiązanie, które przynosi obustronne korzyści- zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego biznesu! Najlepsi eksperci w branży zaprojektują witrynę, dzięki której Twoja firma szybciej się rozwinie i zdobędzie szerokie grono nowych Klientów.

Prowadzisz firmę w Szczecinie bądź okolicach? Zależy Ci, aby Twoja firma zyskała nowych Klientów? Trafiłeś pod właściwy adres! Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę www i wypozycjonujemy ją tak, aby zdobyła najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Naszym głównym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja Klientów z osiągniętych efektów. Wybierając nasze usługi, wybierasz najwyższą jakość i pełen profesjonalizm, dzięki czemu możesz być pewien, że zaprojektowana witryna spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Nasi doświadczeni specjaliści przygotują odpowiednie treści oraz materiały graficzne, które precyzyjnie opiszą Twój biznes, a co za tym idzie przyciągną uwagę Klientów. Istotne jest, aby wszystkie usługi oferowane przez Twoją firmę były opisane w jasny i zrozumiały dla odbiorców sposób. Pamiętaj, że strona internetowa to wizytówka firmy, dlatego musi zawierać wszystkie najważniejsze informacje takie jak: aktualny adres firmy oraz dane kontaktowe. Innowacyjny projekt witryny z RWD pozwoli Ci zbudować pozytywny wizerunek w sieci i otworzy przed Tobą wiele nowych możliwości. Gwarantujemy, że stworzymy stronę internetową, dzięki której znacznie wzrosną zyski ze sprzedaży Twoich produktów/ usług. Nie czekaj dłużej, już rozpocznij współpracę z COOLONE.

Indywidualny projekt graficzny

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby projekt Twojej strony www był unikalny i jedyny w swoim rodzaju. To niezwykle ważne, zwłaszcza w obecnym czasie, kiedy konkurencja jest naprawdę ogromna. Doświadczony zespół ekspertów stworzy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny, dzięki czemu wyróżnisz się na tle całej konkurencji! Nasza ekipa to również doświadczeni graficy, którzy zwracają uwagę na każdy, nawet bardzo drobny detal. Stawiając na strony internetowe Szczecin, możesz być pewien, że otrzymasz oryginalną witrynę.

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) oraz User Interface (UI)

Każda strona, którą projektujemy pomijając świetną prezencję, jest również bardzo przyjazna dla użytkowników. Dzięki temu, że projekt jest zgodny z UX i UI nawigacja po witrynie jest łatwa i przyjemna. Ponadto, dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik szybciej odnajdzie interesujące go informacje. Relacja z marką tym sposobem wywołuje mnóstwo pozytywnych skojarzeń. Klienci nie tylko łatwiej robią zakupy, ale chętniej zapisują się do newsletterów czy wypełniają formularz kontaktowy.

Prosty i sprawdzony system CMS

Strony internetowe projektujemy w oparciu o nowoczesny i zaawansowany system do zarządzania treścią- WordPress. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możesz w prosty sposób zarządzać swoją stroną np. wykonywać aktualizacje, dodawać nowe grafiki, publikować informacje związane z działalnością firmy czy prowadzić swojego bloga.

Strona przyjazna SEO

Niestety z roku na rok proces pozycjonowania witryn jest coraz bardziej skomplikowany. Dlaczego? Głównym winowajcom są coraz bardziej wymagające algorytmy oraz coraz większa konkurencja. Właśnie dlatego ważne jest, aby dbać o wszystkie elementy, które wpływają na optymalizację SEO strony www. Jednak, stawiając na strony internetowe Szczecin, nie musisz się o nic martwić- gwarantujemy, że Twoja strona osiągnie najwyższe pozycje w rankingu Google.

Responsywna strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD)

Zespół ekspertów COO0LONE podczas projektowania strony, dba również o jej responsywność. Innymi słowy, chodzi o to aby strona była dostosowana do wszystkich ekranów urządzeń mobilnych. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu użytkownicy mogą przeglądać Twoją ofertę korzystając nie tylko z komputera, ale również smarftona czy tabletu. Warto pamiętać, że RWD to bardzo istotny element, jeśli chodzi o budowanie profesjonalnego wizerunku strony internetowej. To szczególnie ważne dzisiaj, kiedy praktycznie każdy korzysta z urządzeń mobilnych.

Wsparcie powdrożeniowe i opieka nad stroną

Każdy przygotowany przez nas projekt strony internetowej objęty jest 12- miesięczną gwarancją. Projektowanie stron Szczecin to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również aktualizacja skryptów. Zarówno na etapie współpracy, jak w późniejszym czasie Klient może liczyć na nasza pomoc administracyjną, techniczną i marketingową.

Strony internetowe Szczecin – dlaczego warto?

 • Stała dostępność – mając własną witrynę, posiadasz stały dostęp nie tylko do aktualnych, ale również przyszłych Klientów. Co więcej? Dzięki stronie internetowej nikt nie musi czekać na to, aż będziesz dostępny. Wszystkie interesujące go informacje znajdzie na Twojej stronie
 • Oszczędność – strona www to również spora oszczędność pieniędzy. Ponadto, na własnej witrynie możesz także umieszczać ulotki czy gazetki, oszczędzając w ten sposób czas
 • Ekstra reklama – nieograniczony zasięg w Google to jedna z największych zalet posiadania własnej strony internetowej. To doskonałe rozwiązanie, które bez większego nakładu pracy pomoże ci pozyskać nowych Klientów
 • Wygoda – posiadanie strony internetowej wpływa też na komfort i wygodę Twoich Klientów. Pamiętaj, że dzięki stronie mogą oni w dowolnym momencie przeglądać
  Twoją ofertę
 • Wzrost zaufania – dzięki stronie www, Twój biznes stanie się bardziej wiarygodny na rynku. To bardzo duża szansa dla Ciebie, ponieważ możesz precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby i zdobyć zaufanie wielu Klientów

Etapy realizacji projektu

Współpracując z nami możesz liczyć na pełen komfort i wygodę już od samego początku. Opracowaliśmy specjalny system, który zapewnia efektywną i sprawną komunikację, szybką realizację projektu i co najważniejsze, zaspokojenie potrzeb i oczekiwań obecnych i nowych Klientów. Oprócz tego, każdy Klient otrzymuje od nas indywidualnego opiekuna -Project Managera, który dba o terminową realizację projektu.

 1. Pierwszym etapem naszej współpracy jest analiza potrzeb Klienta. Należy zaznaczyć, iż jest to bardzo ważny etap, podczas którego szczegółowo analizujemy wszystkie cele i potrzeby Twojej firmy. Co więcej? Na tym etapie ustalamy też wszelkie koncepcje, założenia. Gromadzimy istotne informacje, które są niezbędne do rozpoczęcia projektowania nowoczesnej witryny internetowej.
 2. Projekt graficzny – tworzymy funkcjonalną makietę UX, grafikę na stronę główną i podstrony. Następnie przekazujemy je Tobie, dzięki czemu możesz samodzielnie ocenić wstępny projekt i przekazać nam informacje zwrotne.
 3. Kodowanie – na tym etapie nasi eksperci przygotowują całe zaplecze- m.in. zostaje wdrożony system CMS. Poza tym strona internetowa jest uzupełniana także pod kątem funkcjonalności. Co to oznacza? Kod źródłowy jest optymalizowany i przeprowadzane są testy zewnętrzne i wewnętrzne. Zajmujemy się również kodowaniem frontendu, bazując na makiecie funkcjonalnej.
 4. Uzupełnienie witryny – to integracja docelowej domeny ze stroną internetową i sprawdzenie czy działa tak, jak powinna.
 5. Wsparcie powdrożeniowe – wybierając projektowanie stron internetowych Szczecin, otrzymujesz kompleksową opiekę nad projektem oraz fachowe wsparcie techniczne. Ponadto, organizujemy też specjalne kursy i szkolenia dotyczące obsługi panelu zarządzania treścią.

Współpraca z COOLONE, to fachowa pomoc doświadczonych specjalistów na każdym etapie działań. Jasne warunki współpracy sprawiają, że masz nie tylko stały wgląd w postępy prac, ale przede wszystkim ciągły kontakt z nami.

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Tworząc strony internetowe dbamy nie tylko o jej dobrą prezencję, ale również o szybkość ładowania. Zwracamy szczególną uwagę na to, aby witryna była przyjazna dla wszystkich użytkowników. Istotne znaczenie ma również bezpieczeństwo strony, ponieważ wpływa m.in. na budowanie dobrego wizerunku w oczach Klientów. Ponadto, bezpieczeństwo strony www jest ważne także w kwestii ewentualnych kar oraz konsekwencji prawnych z nimi związanych.

Firmy, które nie dbają odpowiednio o swoje bezpieczeństwo, a co za tym idzie pozwalają na wyciek danych, muszą liczyć się z negatywną oceną. To z kolei przekłada się na ich słaby wizerunek w sieci. Co więcej? Również prawo obowiązujące w obecnym czasie kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo internautów w sieci. To jeden z głównych powodów, przez który strona internetowa musi spełniać wymagane normy bezpieczeństwa. Nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa może skutkować wysokimi karami. Stawiając na strony internetowe Szczecin, zyskujesz gwarancję przestrzegania wszystkich standardów W3C i innych wymogów prawnych. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu zarówno Klienci, jak i właściciele witryn mogą czuć się w pełni bezpiecznie.

Nowoczesne strony typu Landing Page

Atrakcyjny wygląd strony ma bardzo duże znaczenie. Według przeprowadzonych badań wynika, że strony typu landing page cechują się znacznie wyższą skutecznością, szczególnie jeśli chodzi o prezencję produktów lub usług. Jednak jest jedna rzecz, o której nie wolno zapominać- landing page powinny być tak zaprojektowane, aby mogły zrealizować założony cel.

Jak wygląda nowoczesna strona landing page? Po pierwsze jest to witryna atrakcyjna wizualnie. Wszystkie elementy graficzne są umieszczone we właściwy sposób. To niezwykle ważne, bowiem głównym zadaniem szaty graficznej oraz tekstów jest jak najlepsze przedstawienie oraz reklama określonych produktów i usług. Odpowiednio umieszczone elementy na stronie internetowej pomagają budować markę Twojej firmy. Oprócz tego, landing page zawiera także specjalne wezwanie „call to action”. Wybierając usługi COOLONE, możesz być pewien, że stworzony landing page będzie wyróżniał się wysoką konwersją, dzięki której Twój biznes odniesie sukces na rynku!

Spójność marki na stronie internetowej

Każda strona internetowa, którą projektujemy składa się z kilku elementów: strona główna, informacje o firmie, blog, kontakt czy aktualności. Czasem witryna posiada również dodatkową podstronę opisująca produkty/ usługi. Mimo, iż dzisiaj coraz więcej firm wybiera landing page, należy jednak pamiętać, że wszystkie elementy i podstrony muszą tworzyć jedną spójną całość. Spójność marki na stronie www sprawi, że Twoja firma będzie się znacznie łatwiej pozycjonowała w oczach Klientów, ponieważ jej wizerunek będzie stabilny.

Integrując nowoczesny design, UX i UI oraz RWD (responsywność) zaprojektujemy dla Ciebie witrynę, która w sposób profesjonalny będzie prezentować Twoją firmę w sieci.

Dlaczego profesjonalna strona internetowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

W dzisiejszych czasach media społecznościowe nabierają coraz większego znaczenia. Coraz częściej powstają nowe portale do komunikacji m.in. Instagram, FB, czy Tik Tok. Ponadto, ciągle wzrasta również zainteresowanie treścią video. Choć posiadanie własnej stroni niesie ze sobą pełen pakiet korzyści, jednak 2 z nich mają szczególne znaczenie.

Po pierwsze, strona internetowa jest pod Twoją pełną kontrolą. Nie musisz zwracać uwagi na algorytmy YouTube czy innych portali. Nie musisz się również martwić, że zostaniesz ukarany banem za złamanie regulaminu. Pamiętaj jednak, że to Ty odpowiadasz za wygląd strony, a co za tym idzie za wrażenie na odbiorcy. Witryna, to główne centrum Twojej obecności w internecie. Możesz do niej linkować z innych kanałów, poprawiając jednocześnie konwersję. To świetna forma promocji, bowiem w ten sposób nie reklamujesz swojej konkurencji. Nowoczesna strona www to pierwszy krok, jeśli chodzi o osiągniecie wysokich pozycji w Google. To szczególnie ważne dzisiaj , kiedy praktycznie wszyscy użytkownicy korzystają z wyszukiwarki Google.

Czy wiesz, że czyli ciekawostki o Szczecinie

 • Jezioro Dąbie jest czwartym co do wielkości śródlądowym zbiornikiem wodnym w Polsce, a sam Szczecin to trzecie co do wielkości miasto w naszym kraju- jego powierzchnia zajmuje 301 km
 • W Szczecinie znajduje się największy w Polsce i trzeci największy w Europie cmentarz- Szczeciński Cmentarz Centralny, który liczy 163 ha powierzchni
 • Szczecin należy do niezwykle zielonych miast. W jego granicach znajduje się aż 15 parków, które zajmują łącznie ponad 142 ha. Nazywany jest też miastem magnolii, gdyż na wiosnę te drzewa kwitną tutaj w bardzo dużych ilościach. Ponadto, jedną z imprez organizowanych w mieście jest „Kwietniowy Rajd Magnolii”- prestiżowa impreza motoryzacyjna
Strony internetowe Szczecin

Strony internetowe Szczecin - FAQ

Projektowanie stron internetowych Szczecin - jaki jest koszt? +
Na ostateczny koszt strony www ma wpływ wiele różnych czynników. Strony internetowe tzw. wizytówki kosztują najczęściej około 1500 zł. W tej cenie otrzymasz małą stronę, lecz bardzo dobrze dopracowaną. Możesz ją wykorzystać w późniejszym czasie np. w celu pozyskania nowych Klientów. Witryny bardziej rozbudowane są droższe. Najważniejsze jest jednak to, aby znać swój budżet, jaki możesz przeznaczyć na projekt strony. Poza tym możesz również skorzystać ze specjalnych pakietów. Proponujemy wyłącznie korzystne rozwiązania, dzięki którym otrzymasz wszystko to, co najbardziej istotne wraz z serwisem i roczną gwarancją.
Tworzenie stron www Szczecin - jak długi trwa? +
Choć freelancalerzy wykonują proste projekty stron nawet w 3h, jednak są to witryny niskiej jakości. Specjaliści COOLONE, aby zaprojektować w pełni profesjonalną stronę potrzebują ok. 3-4 tygodni. Zastanawiasz się dlaczego tak długo? Przywiązujemy uwagę do wszystkich, nawet najdrobniejszych detali. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz być pewien, że Twoja witryna będzie działać bez zarzutów!
Strony internetowe Szczecin - czy utrzymanie witryny jest płatne? +
Tak utrzymanie witryn jest płatne, gdyż każda ze stron tego wymaga. Należy pamiętać, że zarówno domena, jak i serwis to dwa najważniejsze elementy, które są niezbędne do właściwego działania strony www. Wybierając strony internetowe Szczecin nie musisz martwić się niczym- oferujemy możliwość zakupu domeny i serwisu. Poza tym możesz również skorzystać ze specjalnego abonamentu, który po wyrażeniu Twojej zgody będziemy regularnie przedłużać.
Tworzenie stron Szczecin - jak wygląda proces realizacji stron? +
Pierwszym etapem współpracy jest podpisanie umowy oraz pobranie ustalonej wcześniej kwoty zaliczki. Kolejny krok to przygotowanie planu strony, czyli tzw. kreatywnego briefu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz dać nam wskazówki, jak powinna wyglądać Twoja strona www. Następny etap obejmuje przygotowanie odpowiednich treści i materiałów graficznych. Gdy wszystko jest już gotowe na szkielecie strony umieszczamy przygotowane materiały. Kolejny krok, to testowanie witryny, w którym również możesz brać udział. To etap, w którym szukamy ewentualnych błędów i ulepszamy to, co jeszcze można udoskonalić. Ostatnią rzeczą jest optymalizacja strony, dzięki której może ona działać szybko i sprawnie. I gotowe- stronę można opublikować.
Strony internetowe Szczecin - jak powinna wyglądać dobra strona www? +
Dobra witryna powinna stanowić przede wszystkim wizytówkę firmy. Dlatego ważne jest, aby zawierała takie informacje jak m.in. opis oferty, dane firmy oraz dane kontaktowe. Ponadto, warto również umieścić i opisać na stronie zrealizowane już projekty oraz poinformować użytkowników o tych, które są w trakcie realizacji. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu pozyskasz nowych Klientów.
Projektowanie stron internetowych Szczecin- jakie korzyści może dać Ci strona internetowa? +
Przede wszystkim witryna, to wizytówka firmy. Dzięki niej Twoi Klienci mogą przeglądać Twoją ofertę w dowolnym momencie. Pamiętaj, że taki sposób kontaktu z Klientem wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku w sieci. Poza tym możesz też pozyskiwać nowych Klientów poprzez wyszukiwarkę Google. Warto o tym pamiętać, szczególnie dzisiaj kiedy większość osób korzysta z wyszukiwarki szukając konkretnych produktów/usług. Jednak to nie wszystko- jeśli Twoją stronę internetową odwiedza duża liczba użytkowników, możesz prowadzić bloga firmowego i dodatkowo na nim zarabiać.
Tworzenie stron internetowych Szczecin - czy to jest skomplikowane? +
Projektowanie stron www wygląda bardzo podobnie bez względu na rodzaj branży. Eksperci COOLONE bez problemu przygotują dla Ciebie profesjonalną i nowoczesną witrynę. Strony internetowe Szczecin, to precyzyjna odpowiedź na potrzeby Klientów. Co więcej? To rozwiązanie szyte na miarę potrzeb Twoich i firmy!
Strony internetowe Szczecin - czy tworzycie tez e- sklepy? +
Oczywiście, że tak. Nasza oferta to również projektowanie sklepów internetowych. Zależy ci na profesjonalnym sklepie online? Dobrze trafiłeś! Gwarantujemy, że przygotujemy dla Ciebie funkcjonalny i nowoczesny e- sklep. Projektowanie sklepów internetowych to coś, co naprawdę lubimy. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie a najlepszym tego dowodem są licznie powracający do nas Klienci.
Strony internetowe Szczecin - czy mogę sam dodawać treści na moją stronę? +
Pewnie, że tak! Każda stworzona przez nas strona www posiada prosty w obsłudze system do zarządzania treścią – CMS WordPress. To właśnie dzięki niemu możesz nie tylko samodzielnie edytować swoją ofertę, ale także zarządzać portfolio.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja