Strony internetowe Jastrzębie Zdrój

Strony internetowe Jastrzębie Zdrój – tworzymy strony internetowe na najwyższym poziomie, aby Twoja firma mogła działać na większą skalę. W celu osiągnięcia lepszego kontaktu z Klientem dodamy Twoje social media tak jak: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube oraz interaktywne przyciski ułatwiające kontakt. Projektowanie stron internetowych to nasza pasja od wielu lat, dzięki której Twoja witryna pojawi się na top pozycjach wynikach wyszukiwania Google.

 • Nowoczesny projekt strony internetowej stworzony w oparciu o User Experience i User Interface. Wieloletnie doświadczenie i wiedza najlepszych fachowców w branży stanowi gwarancję, że Twój biznes wyróżni się pośród konkurencji. Skuteczne pozycjonowanie sprawi że Twoja witryna zajmie najwyższe pozycje w Google
 • Responsywność strony www to jeden z najważniejszych elementów podczas tworzenia stron internetowych. Dzięki RWD użytkownicy mogą zapoznać się z Twoją ofertą, produktami i usługami na dowolnym urządzeniu. Komfortowa i wygodna współpraca na każdym etapie to m.in. dostęp do postępów prac oraz stały kontakt z ekspertami. Własna strona internetowa to również wiele korzyści, przede wszystkim nieograniczony zasięg w wyszukiwarce i dostęp do szerokiej bazy Klientów
 • Istotną kwestią jest również bezpieczeństwo strony internetowej, która odgrywa szczególne znaczenie w budowaniu wizerunku firmy oraz kar i związanych z nimi konsekwencji prawnych. Warto zwrócić uwagę na landing page czyli nowoczesne i funkcjonalne serwisy, które z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród użytkowników. Ich popularność przede wszystkim z tego, że skutecznie opisują produkty i usługi danej firmy. Strona www zaprojektowana przez profesjonalistów to świetny sposób na zdobycie wysokich pozycji w Google. Ciekawe historie i atrakcje na temat miasta – Jastrzębia Zdrój.

Zależy nam na tym, aby pomóc Ci znaleźć nowych odbiorców. Oferujemy tworzenie stron internetowych, które pozwolą Ci dotrzeć do naprawdę zainteresowanych konsumentów.

Indywidualny projekt graficzny

Zawsze staramy się, by każda witryna była jedyna w swoim rodzaju, unikalna i jak najlepiej prezentowała ofertę naszego Klienta. Dlatego stawiamy nie tylko na przejrzystość, ale również jak najlepszą formę prezentacji. Nasi doświadczeni graficy tworzą atrakcyjne wizualnie i przyciągające uwagę grafiki. Oferujemy również atrakcyjne i trafne treści, a stąd już bardzo blisko do zwiększenia zysków, a co za tym idzie osiągnięcia sukcesu.

Strony www Jastrzębie Zdrój – projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Użyteczność strony to klucz, który działa od dawna pełni bardzo ważną rolę w świecie internetu. Podczas tworzenia stron internetowych kierujemy się wieloma kryteriami użyteczności. Wszystko po to, aby maksymalnie zwiększyć poziom satysfakcji internauty, który korzysta z Twojego serwisu oraz poprawić konwersję strony. To jest naszym głównym celem biznesowym. Dbamy o to, aby osoba odwiedzająca stronę czuła się na niej dobrze, potrafiła łatwo się poruszać oraz w szybki i przyjemny sposób osiągnąć założony cel.

Prosty i sprawdzony system CMS

Projektujemy strony na najpopularniejszym systemie CMS – WordPress, który umożliwia szybką i łatwą integrację z niezbędnymi narzędziami, zarówno marketingowymi, jak i analitycznymi. Wykorzystując prosty panel administracyjny będziesz mógł bez żadnego trudu zarządzać swoją własną witryną, nawet jeśli nie masz doświadczenia!

Strony internetowe Jastrzębie Zdrój – witryny przyjazne SEO

Czy wiesz, że nawet profesjonalnie stworzona strona wymaga unikalnych treści i wysokich pozycji w wyszukiwarce Google? Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się marketingiem w wyszukiwarkach m.in. skutecznym SEO, copywritingiem, oraz optymalizacją witryny. Gwarantujemy, że nasze sprawdzone działania sprawią, iż szybko dotrzesz do szerokiej grupy Klientów i zainteresujesz ich swoją ofertą.

Responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

Obecnie ponad 5 miliardów internautów na całym świecie korzysta z różnych urządzeń mobilnych. Responsywna witryna to ogromna szansa, aby pozyskać Klientów, którzy szukają Twoich usług lub produktów na różnych urządzeniach oraz zapewnić stronie wysoką widoczność w Google. Korzystając z naszych usług możesz być pewien że zadbamy o każdy detal, niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostej wizytówki czy bardziej rozbudowanego serwisu zawierającego wiele funkcji.

Wsparcie i opieka powdrożeniowa nad stroną

Projektując strony internetowe zawsze dbamy o jej bezpieczeństwo oraz stały rozwój. Przeprowadzamy techniczne prace związane opieką powdrożeniową nad witrynami, oferując m.in. kompleksową pomoc w obsłudze i eliminowaniu usterek. Oferta COOLONE obejmuje wsparcie administracyjne, marketingowe oraz techniczne stron internetowych. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu odciążysz siebie i swoich pracowników od trudnych zadań wymagających poświęcenia i czasu.

Strony internetowe Jastrzębie Zdrój – korzyści

 • Funkcja informacyjna – zarówno oferta, usługi, godziny pracy, adres, jak i numer telefonu to najważniejsze informacje, których potrzebują Twoi potencjalni Klienci. Posiadając własną stronę internetową masz pewność, że wszystkie te informacje będą zawsze dostępne dla Klientów zainteresowanych Twoją firmą, w każdej chwili i w każdym miejscu
 • Oszczędność czasu i pieniędzy m.in. poprzez zamieszczanie katalogów, gazetek czy ulotek
 • Funkcja reklamowa – strona internetowa jest całodobową reklamą w sieci. Co to oznacza? Działa cały czas, przez noc, dzień, święta i o każdej porze roku. Pamiętaj, że dzięki niej nie tylko zaprezentujesz swoją ofertę i usługi, ale również będziesz miał szansę znaleźć nowych potencjalnych Klientów
 • Wygodne rozwiązanie dla Klientów – dzięki stronie internetowej użytkownicy mogą w każdej dowolnej chwili zapoznać się z Twoją ofertą
 • Większe zaufanie – firma, która prezentuje się poprzez atrakcyjną wizualnie, nowoczesną i funkcjonalną witrynę będzie wzbudzać dużo większe zaufanie wśród potencjalnych Klientów, a zaufanie w biznesie jest podstawą do osiągnięcia sukcesu

Etapy realizacji projektu

Tworzenie stron internetowych, to proces złożony składający się z kilku etapów. Każde zadanie otrzymuje indywidualnego opiekuna tzw. Project Managera, który odpowiada za terminową realizację zadania.

 • Zbieranie informacji – to pierwszy i najważniejszy krok podczas projektowania witryny. Podczas niego ustalamy, jak będą wyglądać następne etapy. W tym miejscu najważniejsze jest dokładne zrozumienie potrzeb Klienta, czyli analiza tego, czego dokładnie potrzebuje
 • Kolejny krok to przygotowanie makiety funkcjonalnej UX, odpowiednich treści, materiałów graficznych strony głównej i podstron. Zawsze możesz przekazywać nam wskazówki w kwestii tego, jak powinna wyglądać Twoja witryna
 • Kodowanie – na tym etapie projektujemy rzeczywistą stronę internetową, a więc tworzymy wszystkie elementy graficzne, mapę witryny i używamy ich do stworzenia nowoczesnej i funkcjonalnej strony. Jest to również etap, podczas którego planowany jest frontend w oparciu o makietę funkcjonalną
 • Uzupełnienie witryny – połączenie strony internetowej z docelową domeną. Specjaliści wykonują specjalne testy sprawdzające, aby upewnić się, czy strona działa sprawnie i nie występują żadne błędy.
 • Wsparcie i opieka powdrożeniowa – zarówno zarządzanie, jak i dalsza optymalizacja strony w celu pozyskania większej ilości odbiorców ma duże znaczenie, jeśli chodzi o przyszłość witryny. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na pomoc najlepszych fachowców w branży

Jeśli marzysz o funkcjonalnej i prostej w obsłudze stronie internetowej, to bardzo dobrze trafiłeś. COOLONE pomoże Ci rozwinąć biznes. Klientom zapewniamy pełen wgląd w postępy prac i ciągły kontakt z nami.

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Bezpieczeństwo stron internetowych ma duże znaczenie nie tylko budowaniu wizerunku, ale również w kwestii możliwych kar i konsekwencji prawnych. Aby uniknąć kar Twoja strona musi spełniać wymagane normy bezpieczeństwa. Wybór naszych usług to gwarancja i pewność przestrzegania standardów W3C oraz innych wymogów prawnych.
Projektując witryny wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody działania, co pozwala nam dostosować stronę do stale zmieniającego się środowiska technicznego. Oferujemy skuteczne rozwiązania, które minimalizują podatność na niepożądany dostęp osób trzecich do Twojej strony internetowej. Pełne bezpieczeństwo witryny to dla nas jeden z głównych priorytetów.

Strony internetowe Jastrzębie Zdrój – nowoczesne serwisy typu Landing Page

Zastanawiasz się, dlaczego serwisy typu landing page cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Klientów? Zalet tego rozwiązania jest bardzo wiele. Przede wszystkim, skuteczny landing page pozwala wesprzeć kampanię marketingową, osiągnąć wysokie pozycje w Google oraz skutecznie zachęcić Klientów do kupienia Twojego produktu bądź usługi. Dzięki takiej stronie internetowej możesz w łatwy i wygodny sposób zachęcić Klienta do kontaktu oraz zdobyć potrzebne informacje o nim np. dane kontaktowe.

Spójność marki na stronie www

Zależy ci na zbudowaniu silnej i spójnej marki? Aby tak się stało marka musi mieć oryginalną a zarazem rozpoznawalną identyfikację wizualną, na którą składają się m.in. odpowiednie kolory, czcionki oraz inne elementy projektu witryny. Pamiętaj, że właściwy dobór kolorów, czcionek oraz grafiki sprawi że internauci szybciej zapamiętają wizerunek Twojej marki w swojej świadomości. To bardzo ważny krok w budowaniu lojalnej grupy odbiorców!

Strony internetowe Jastrzębie Zdrój – dlaczego profesjonalna strona jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Niezależnie od tego, czy zaczynasz dopiero swoją przygodę w internecie, czy Twoja firma zajmuje już ugruntowaną pozycję, powinieneś wiedzieć że, jest wiele powodów, dla których potrzebujesz nowoczesnej i profesjonalnej strony.

Wśród największych zalet wynikających z posiadania własnej strony www można wymienić: budowa wizerunku firmy w sieci, możliwość atrakcyjnej prezentacji produktów i usług, nieograniczony zasięg wyszukiwarce, dostępność 24 godziny na dobę oraz lepsza komunikacja z odbiorcami. Korzystając z kompleksowych usług COOLONE zyskujesz gwarancję, że Twoja strona zajmie najwyższe pozycje w Google!

Czy wiesz, że …… czyli ciekawostki o Jastrzębiu Zdroju

 • Od połowy do końca XIX wieku miasto było uzdrowiskiem. W latach 50 XX wieku odkryto tu duże zasoby węgla kamiennego, co przekształciło Jastrzębie Zdrój w ośrodek przemysłowy
 • W mieście między ulicami 1 Maja i Witczaka, znajduje się Park Zdrojowy im. doktora Mikołaja Witczaka- był on ówczesnym właścicielem kurortu. Nazwa ta funkcjonuje od 1991 roku
 • W Jastrzębiu Zdroju znajduje się XVIII wieczny klasycystyczno- barokowy pałac, otoczony parkiem. Co ciekawe, w parku otaczającym pałac stoi m.in. ponad 300- letni dąb
Strony internetowe Jastrzębie Zdrój

Strony internetowe Jastrzębie Zdrój - FAQ

Strony internetowe Jastrzębie Zdrój - ile kosztuje tworzenie witryny? +
Koszt projektowania strony internetowej uzależniony jest od wielu czynników. Jednak najczęściej małe strony tzw. wizytówki kosztują około 1500 zł, natomiast strony bardziej rozbudowane z większą ilością podstron i zakładek są droższe. Każdy projekt witryny wyceniamy indywidualnie z Klientem.
Strony www Jastrzębie Zdrój - ile trwa projektowanie strony? +
Tworzenie stron internetowych to złożony proces, który składa się z kilku ważnych etapów: research, tworzenie projektów graficznych, programowanie strony, wdrożenie materiałów, testy sprawdzające oraz wdrożenie na serwer docelowy. W przypadku mniejszych stron jesteśmy w stanie oddać ją do 7 dni roboczych, natomiast bardziej skomplikowane projekty są uzależnione od funkcjonalności i wielkości. Zespół COOLONE potrzebuje około 3 - 4 tygodni, aby przygotować rozbudowaną, w pełni profesjonalną stronę.
Strony internetowe Jastrzębie Zdrój - czy utrzymanie witryny jest płatne? +
Tak, utrzymanie strony internetowej jest płatne. Jego koszt zależy od dostawcy usług hostingowych oraz ceny domeny. Najczęściej są to opłaty roczne, abonamentowe. Ostateczna cena utrzymania witryny uzależniona jest od zasobów, jakie potrzebuje strona, sklep i skrzynki pocztowe.
Strony internetowe Jastrzębie Zdrój - jak wygląda proces projektowania strony internetowej? +
Pierwszy etap obejmuje podpisanie umowy oraz pobranie określonej kwoty zaliczki. Następnie przygotowujemy plan struktury logicznej strony, odpowiednie grafiki oraz treści i umieszczamy je na tzw. szkielecie strony. Kolejno, wykonywane są na testy sprawdzające prawidłowe funkcjonowanie witryny, w których możesz brać udział. Na tym etapie poprawiamy ewentualne błędy oraz ulepszamy to, co można poprawić. Ostatnim etapem w projektowaniu stron internetowych jest optymalizacja.
Strony www Jastrzębie Zdrój - jak wygląda dobrze przygotowana strona internetowa? +
Pamiętaj, że witryna to przede wszystkim wizytówka firmy. W związku z tym powinna zawierać wszystkie ważne informacje na jej temat np. szczegółowy opis oferty, produktów i usług oraz aktualne dane kontaktowe. Jednak to nie wszystko - mając własną stronę możesz prezentować na niej zakończone oraz będące w trakcie realizacji projekty. Takie rozwiązanie to doskonałe narzędzie marketingowe, dzięki któremu pozyskasz nowych Klientów.
Strony internetowe Jastrzębie Zdrój - na co mogę liczyć mając własną stronę? +
Największe korzyści wynikające z własnej witryny to: łatwy sposób nawiązywania kontaktów, możliwość atrakcyjnej prezentacji swojej oferty, oraz dostęp do szerokiej bazy Klientów.
Strony internetowe Jastrzębie Zdrój - czy proces projektowania stron jest trudny? +
Tworzenie witryn wygląda bardzo podobnie w każdej branży. Jednak, aby móc stworzyć nowoczesną, funkcjonalną i profesjonalną stronę niezbędne jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia oraz wiedzy w tym zakresie. Specjaliści, którzy posiadają umiejętności w tej branży w łatwy sposób przygotują dla Ciebie innowacyjną stronę internetową. Stawiając na usługi COOLONE, możesz być pewien szybkiej i sprawnej realizacji każdego, nawet bardzo skomplikowanego projektu.
Strony www Jastrzębie Zdrój - czy tworzycie również sklepy online? +
Tak, oferta naszej firmy obejmuje również tworzenie nowoczesnych sklepów internetowych, dedykowanych rozwiązań dla branży e - commerce. Projektując sklepy online wdrażamy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym możemy stworzyć unikalny projekt sklepu.
Strony internetowe Jastrzębie Zdrój - czy mogę sam aktualizować swoją stronę? +
Oczywiście, na potrzeby strony jest wdrażany system CMS, za pomocą którego można aktualizować stronę bez znajomości specjalistycznych języków programowania.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja