Strony internetowe Konin

Strony internetowe Konin- tworzymy nowoczesne strony www, administrujemy witryny Klienta, aktualizujemy je i pozycjonujemy. Projektowanie stron to dla nas nie tylko praca, ale również misja, której celem jest budowanie Twojego profesjonalnego wizerunku w sieci. Doświadczeni specjaliści COOLONE stworzą indywidualny, wyróżniający się na tle konkurencji projekt graficzny, dzięki któremu Twoja firma osiągnie sukces!

 • Unikalny projekt strony stworzony w oparciu o UX i UI to gwarancja profesjonalizmu. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i lata praktyki sprawią, że Twoja strona wyróżni się na tle całej konkurencji. Ponadto, poprzez skuteczne SEO witryna zdobędzie pierwsze pozycje w Google
 • Responsywna strona www, czyli dopasowana do wszystkich ekranów urządzeń mobilnych to nie tylko spełnienie oczekiwań Klientów, ale także kolejny krok w stronę Twojego sukcesu. Dzięki jasnej i komfortowej współpracy Klienci mają stały wgląd w postępy prac na każdym etapie działań. Posiadanie własnej strony internetowej to również wiele korzyści m.in. nieograniczony zasięg w wyszukiwarce czy stały dostęp do Klientów
 • Bezpieczeństwo strony to jeden z głównych priorytetów, zarówno jeśli chodzi o budowanie dobrego wizerunku firmy, jak i ewentualnych kar i związanych z nimi konsekwencji prawnych. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne serwisy typu landing page, które skuteczniej prezentują oferowane przez firmę produkty i usługi. Strona internetowa zaprojektowana w profesjonalny sposób to gwarancja zdobycia wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. Najciekawsze historie na temat Konina- ciekawostki, które warto znać oraz pytania i odpowiedzi dotyczące tworzenia stron www

Nasi specjaliści zadbają zarówno o materiały graficzne, jak i merytoryczne treści, które w precyzyjny sposób opiszą działalność Twojej firmy. Gwarantujemy ciekawy projekt strony internetowej, skuteczne pozycjonowanie oraz wszelkie inne działania wspierające w internecie stronę naszego Klienta. Dzięki nowoczesnej i funkcjonalnej witrynie wzrosną zyski ze sprzedaży Twoich produktów i usług. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

Indywidualny projekt graficzny

Unikalne projekty graficzne stron internetowych to coś, co nas wyróżnia. Każdy projekt budujemy indywidualnie, uwzględniając wytyczne Klienta, co gwarantuje nie tylko oryginalność, ale także nowoczesny design. Strona przygotowana przez ekspertów COOLONE sprawi, że Twoja firma będzie się prezentować niepowtarzalnie- doświadczeni graficy należycie zadbają o każdy jej szczegół.

Tworzenie stron internetowych Konin – projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Każdy nasz projekt strony internetowej jest zgodny z dobrymi zasadami UX i UI design. Tworzymy strony www i aplikacje jak najbardziej przyjazne odbiorcom- nawigacja po witrynie jest prosta i przyjemna. Co to oznacza w praktyce? Klienci mogą szybciej i łatwiej zapisać się do newslettera, dokonać zakupów czy wypełnić formularz kontaktowy. Wykorzystanie zasad User Experience i User Interface znacząco podniesie skuteczność Twojego projektu.

Prosty i sprawdzony system CMS

Witryny projektujemy w oparciu o zaawansowany system zarządzania treścią- WordPress. Dzięki niemu możesz w prosty sposób modyfikować i dodawać nowe treści do serwisów www, dodawać zdjęcia, przeprowadzać aktualizacje czy prowadzić firmowego bloga. CMS dzięki swej prostocie jest świetnym narzędziem do kreowania własnej strony internetowej.

Tworzenie stron www Konin – strony przyjazne SEO

Biorąc pod uwagę fakt, iż algorytmy z roku na rok stają się coraz bardziej wymagające a konkurencja nie śpi, pozycjonowanie stron jest coraz bardziej skomplikowane. Z tego powodu niezwykle ważne jest, aby we właściwy sposób zadbać o wszystkie sprawy związane z optymalizacją SEO strony. Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy, możesz być pewien, że Twoja strona internetowa zdobędzie najwyższe pozycje w Google.

Responsywna strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD)

Czy wiesz, że od 40 do 70% ruchu na stronach internetowych pochodzi z urządzeń mobilnych? Dlatego wszystkie nasze strony są responsywne i nie mają problemów z wyświetlaniem na tabletach i smartfonach. Dzięki RWD użytkownicy mogą przeglądać Twoją ofertę na dowolnym urządzeniu. Ponadto, dostosowanie strony www do ekranów urządzeń mobilnych to fundament, jeśli chodzi o budowanie pozytywnego wizerunku firmy. To aspekt szczególnie ważny w obecnych czasach, kiedy praktycznie każdy przegląda internet używając urządzeń mobilnych.

Wsparcie powdrożeniowe i opieka nad stroną

Każdy projekt, który wykonujemy otrzymuje od nas roczną gwarancję. Stawiając na kompleksowe usługi COOLONE możesz być pewien bezpieczeństwa oraz aktualizacji skryptów. Zawsze możesz liczyć na pomoc i fachowe doradztwo naszych specjalistów. Oferujemy zarówno wsparcie w sprawach administracyjnych, marketingowych, jak i technicznych.

Strony internetowe Konin – dlaczego warto?

 • Stała dostępność- własna witryna to ciągły dostęp do Klientów. Żaden z nich nie musi czekać, aż będziesz dostępny- wszystkie interesujące go informacje znajdzie na Twojej stronie
 • Oszczędność- mając własną stronę www oszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze. Możesz na niej umieszczać m.in. ulotki, katalogi bądź gazetki, oszczędzając w ten sposób dodatkową ilość czasu
 • Ekstra reklama- nieograniczony zasięg w Google to jeden z największych atutów posiadania strony internetowej. Używając wyszukiwarki bez większego poświęcenia i zaangażowania możesz pozyskać szerokie grono nowych Klientów
 • Wygoda i komfort Klienta- witryna znacząco wpływa na komfort Klientów. Dzięki niej użytkownicy mogą o dowolnej porze zapoznać się z Twoją ofertą
 • Zaufanie- dzięki własnej stronie staniesz się bardziej wiarygodny. Pamiętaj, ze większość osób nim skorzysta z oferty, szuka w internecie informacji na temat konkretnej firmy. Co to oznacza dla Ciebie? Możesz wykorzystać stronę internetową, precyzyjnie i szczegółowo opowiadając o sobie, a co za tym idzie zdobyć zaufanie odbiorców

Współpraca z COOLONE to wygoda i komfort na każdym etapie działań. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy specjalny system, który gwarantuje efektywną komunikację oraz sprawną i szybką realizację projektu. Ponadto, każdy projekt, otrzymuje od nas indywidualnego Project Managera, który dba o terminową realizację projektu na każdym etapie.

 1. Pierwszy etap pracy obejmuje szczegółową analizę potrzeb Klienta. Precyzyjnie analizujemy wszystkie potrzeby i cele Twojej firmy. Zbieramy wszystkie najbardziej istotne informacje, które są konieczne do stworzenia w pełni profesjonalnej strony www. Wspólnie z Klientem ustalamy koncepcje, założenia oraz rozplanowanie struktury logicznej.
 2. Projekt graficzny – projektujemy makietę funkcjonalną UX, grafiki strony głównej i podstron. W każdym dowolnym momencie możesz przekazywać nam informacje zwrotne na temat tego, jak powinna wyglądać Twoja strona.
 3. Kodowanie – na tym etapie eksperci COOLONE przygotowują całe zaplecze, wraz z systemem CMS i bazą danych. Uzupełniamy również stronę pod kątem jej funkcjonalności, optymalizujemy kod źródłowy oraz przeprowadzamy testy wewnętrze i zewnętrzne. To także etap, na którym kodujemy frontend bazując na makiecie funkcjonalnej.
 4. Uzupełnienie strony – łączymy docelową domenę ze stroną, a następnie sprawdzamy jej prawidłowe funkcjonowanie na dowolnych serwerach.
 5. Wsparcie powdrożeniowe – przeprowadzamy specjalne szkolenia z obsługi panelu zarządzania treścią. Korzystając z naszych usług otrzymujesz nie tylko opiekę fachowców, ale także pełne wsparcie techniczne.

Współpraca z nami przebiega komfortowo i wygodnie na każdym etapie działań- zyskujesz pełen wgląd w postępy prac oraz stały kontakt ze specjalistami.

Tworzenie stron Konin – bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Podczas projektowania stron internetowych duże znaczenie odgrywa kwestia bezpieczeństwa. Jest ono ważne m.in. wizerunku firmy w oczach Klientów oraz ewentualnych kar i konsekwencji prawnych. Co istotne? Firmy, które nie zabezpieczają odpowiednio swoich danych muszą liczyć się z negatywną opinią, a w konsekwencji ze słabym wizerunkiem. To poważne zagrożenie, zwłaszcza dla średnich i mniejszych biznesów.

Również prawo w obecnym czasie kładzie coraz większy nacisk na bezpieczeństwo użytkowników w internecie. Aby uniknąć wysokich kar, strona internetowa musi spełniać wymagane standardy bezpieczeństwa. Wybierając usługi COOLONE zyskujesz pewność i gwarancję przestrzegania standardów W3C oraz wszelkich innych wymogów prawnych. Takie rozwiązanie daje właścicielom stron i użytkownikom poczucie bezpieczeństwa.

Strony internetowe Konin – nowoczesne strony typu Landing page

Czy wiesz, że strony typu landing page wyróżnia znacznie lepsza skuteczność, szczególnie jeśli chodzi o prezentację produktów i usług? Należy jednak pamiętać, że nowoczesne serwisy powinny być ukierunkowane na realizację określonych celów, oraz stworzone we właściwy sposób.
Choć nowoczesny landing page jest atrakcyjny wizualnie, jednak jego elementy nie są umieszczane przypadkowo. Co to oznacza w praktyce? Zarówno grafika, jak i umieszczane na stronie treści powinny prezentować i promować produkty bądź usługi oraz budować silną pozycję marki. Poza tym landing page zawiera również specjalne wezwanie do działania „call to action”. Wybierając kompleksową ofertę COOLONE, możesz być pewien, że zaprojektowana witryna będzie cechować się wysoką konwersją, a co za tym idzie wzrosną zyski ze sprzedaży Twoich produktów i usług.

Spójność marki na stronie internetowej

Każdy projekt strony www złożony jest z kilku elementów: strona główna, kontakt, o firmie, aktualności czy blog. Istotne jest, aby wszystkie podstrony były zaprojektowane w przemyślany sposób i razem tworzyły jedną spójność. Strona internetowa spójna ze strategią i założeniami marki w nieprzeceniony sposób pomoże Ci kreować wizerunek w internecie. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu Twoja firma będzie się łatwiej pozycjonowała w oczach Klientów.

Projektowanie stron internetowych Konin – dlaczego profesjonalna strona internetowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Coraz więcej mówi się o obecności w social mediach- z roku na rok powstaje coraz więcej platform do komunikacji m.in. TikTok, Instagram czy Facebook. Ponadto, nieprzerwanie wzrasta zainteresowanie treścią Video. Mimo, iż zalet wynikających z posiadania własnej strony jest bardzo wiele, jednak dwie rzeczy są szczególnie istotne.

Po pierwsze, strona jest pod twoją pełną kontrolą, przez co nie musisz przejmować się algorytmami YouTube czy innych portali. Nie musisz przejmować się również ryzykiem otrzymania bana za załamanie zasad regulaminu. Pamiętaj jednak, że to Ty ponosisz odpowiedzialność za swoją prezencję oraz wrażenie na odbiorcy. Po drugie, strona internetowa stanowi centrum Twojej obecności w internecie. Poprzez linkowanie do niej z innych kanałów znacząco wzrośnie konwersja! Profesjonalny projekt witryny to podstawa, jeśli chodzi o zdobycie wysokich pozycji w Google.

Czy wiesz, że …. czyli ciekawostki o Koninie

 • Nazwa miejscowości pochodzi od legendy o księciu Leszku, który brał udział w polowaniu w tych okolicach. Gdy oddalił się za zwierzyną w okolicy pojawili się bandyci, którzy próbowali go napaść. Księcia uratował biały rumak, który przepłoszył bandę
 • W Koninie znajduje się najstarszy znak drogowy w Polsce. To tzw. Słup Koniński, zbudowany z kamienia.
 • W mieście co roku odbywa się Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki. Pierwszy raz odbył się w 1979 roku. Każdego roku w wydarzeniu biorą udział setki tancerzy, zespołów i solistów
 • W Koninie jest wiele zabytków- najsłynniejsze z nich to: dworek Zofii Urbanowskiej, Kościoły św. Bartłomieja i Andrzeja oraz pałac Reymonda
Strony internetowe Konin

Projektowanie stron Konin - FAQ

Strony internetowe Konin - ile kosztuje projektowanie stron? +
Cena usługi tworzenia strony www zależy od tego, jak bardzo będzie ona rozbudowana. Małe wizytówki kosztują ok. 1500 zł. Choć są to małe strony, jednak doskonale dopracowane, dzięki czemu możesz je później wykorzystać do pozyskiwania nowych Klientów. Strony bardziej rozbudowane kosztują więcej. Możesz również skorzystać ze specjalnych pakietów cenowych, które zawierają wszystko co niezbędne- m.in. gwarancję i serwis.
Tworzenie stron internetowych Konin - ile trwa projektowanie witryny? +
Mimo, że nie brakuje ofert freelancelerów, którzy potrafią wykonać stronę w ciągu 2- 3h, jednak są to projekty niskiej jakości. Webmasterzy COOLONE na przygotowanie w pełni profesjonalnej i funkcjonalnej strony internetowej potrzebują 3- 4 tygodnie. To niezbędny czas, aby dopracować wszystkie detale, a tym samym stworzyć stronę działającą bez jakichkolwiek zarzutów.
Strony internetowe Konin - czy utrzymanie strony jest płatne? +
Każda ze stron internetowych wymaga utrzymania. Serwis i domena to dwa elementy, bez których witryna nie jest w stanie działać. Korzystając z naszej oferty masz możliwość wykupienia jednego i drugiego oraz regularne przedłużanie abonamentu.
Tworzenie stron Konin - jak wygląda proces przygotowania strony? +
Pierwszy etap współpracy to podpisanie umowy i pobranie określonej kwoty zaliczki. Następnie przechodzimy do przygotowania kreatywnego briefu, czyli planu strony. Pamiętaj, że w dowolnej chwili możesz przekazywać nam wskazówki, jak powinna wyglądać Twoja strona. Gdy już wszystko jest gotowe łącznie z grafiką, przygotowane materiały umieszczamy na szkielecie strony. W następnym kroku wykonujemy testy, w których również i Ty możesz uczestniczyć. To etap, podczas którego poprawiamy ewentualne błędy. Ostatni krok to optymalizacja strona, tak aby działała szybko i sprawnie. Tym sposobem witryna jest gotowa do publikacji!
Strony internetowe Konin - jak powinna wyglądać dobra strona? +
Pamiętaj, że strona www to przede wszystkim wizytówka firmy. Dlatego powinna zawierać wszystkie najistotniejsze informacje na jej temat m.in. dane kontaktowe i opis oferty. Na stronie możesz również opisać zrealizowane projekty oraz te będące w trakcie realizacji. Dobrze przygotowana strona stanowi skuteczne narzędzie marketingowe do pozyskiwania Klientów.
Strony internetowe Konin - jakie korzyści może dać Ci własna strona www? +
Prawdę mówiąc zalet wynikających z posiadania własnej strony jest bardzo wiele. Największe z nich to m.in. możliwość zapoznania się z ofertą firmy o dowolnej porze, pozyskiwanie nowych Klientów dzięki wyszukiwarce Google czy prowadzenie firmowego bloga.
Tworzenie stron internetowych Konin- czy projektowanie stron jest trudne? +
Projektowanie witryn wygląda bardzo podobnie, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności. Osoby z doświadczeniem w tym zakresie bez problemu wykonają profesjonalną stronę internetową. Stawiając na kompleksowe usługi COOLONE, możesz być pewien szybkiej i sprawnej realizacji projektu.
Strony internetowe Konin - czy oferta obejmuje projektowanie sklepów online? +
Oczywiście, zajmujemy się również tworzeniem nowoczesnych i funkcjonalnych sklepów internetowych. Podczas projektowania e- sklepu korzystamy wyłącznie ze najnowocześniejszych i sprawdzonych rozwiązań. Tworzenie witryn i sklepów to dla nas codzienność.
Tworzenie stron Konin - czy mogę sam dodawać treści na moją stronę? +
Tak. Każda wykonana przez nas strona posiada łatwy w obsłudze system zarządzania treścią- CMS WordPress, który umożliwia samodzielną edycję oferty, zarządzanie portfolio czy dodawanie nowych projektów.

Potrzebujesz nowoczesnej i funkcjonalnej strony www? Nie zastanawiaj się dłużej, koniecznie sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami. Najlepsi specjaliści w branży pomogą zbudować silną pozycję Twojej marki w sieci. Zapraszamy!

Darmowa konsultacja