Strony internetowe Słupsk

Strony internetowe Słupsk – najwyższa jakość, indywidualność oraz wyjątkowość każdego projektu. Wieloletnie, bogate doświadczenie w branży web designu oraz marketingu pozwala nam spełnić wszystkie oczekiwania i wymagania z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

 • Nowoczesna strona internetowa wyposażona w prosty w obsłudze system CMS służący zarządzaniu treścią. Bogate doświadczenie, wiedza i wieloletnia praktyka najlepszych ekspertów w branży to gwarancja, że Twoja witryna wyróżni się spośród całej konkurencji. Profesjonalne SEO sprawi, że strona w szybkim czasie zajmie wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania
 • Responsywna strona ma bardzo duże znaczenie, ponieważ dzięki niej Twoi Klienci mogą przeglądać ofertę a tym samym zapoznać się z Twoimi produktami i usługami na dowolnym urządzeniu. Wygodna współpraca to m.in. dostęp do postępów w pracy dla Klientów oraz stały kontakt ze specjalistami. Własna witryna to również bardzo wiele korzyści, z których największe to nieograniczony zasięg w Google oraz dostęp do szerokiej bazy Klientów, zarówno obecnych, jak i nowych
 • Ważną kwestią jest również bezpieczeństwo witryny, szczególnie w aspekcie budowania wizerunku firmy w oczach Klientów oraz potencjalnych kar i związanych z nimi konsekwencji prawnych. Na uwagę zasługują również nowoczesne serwisy landing page, które skutecznie opisują oferowane przez firmę produkty i usługi. Strona internetowa zaprojektowana przez doświadczonych profesjonalistów to doskonała metoda na zdobycie najwyższych pozycji w Google. Ciekawostki i atrakcje związane ze Słupskiem.

Pamiętaj, że od wyglądu strony zależy pierwsze wrażenie, które w sieci trwa zaledwie kilka sekund. Dzięki funkcjonalnej witrynie zaczniesz generować nieskończone drogi rozwoju własnej firmy, a tym samym osiągać satysfakcjonujące zyski. Zapraszamy do współpracy!

Projektowanie stron Słupsk – indywidualny projekt graficzny

Stawiając na usługi COOLONE zyskujesz pewność, że Twoja strona www bedzie wyjątkowa i wyróżni się na tle całej konkurencji. Projektujemy nieszablonowo – w 100 % indywidualny projekt graficzny spełni wszystkie Twoje oczekiwania i wymagania.

Tworzenie stron internetowych Słupsk – projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Pamiętaj, że użyteczność strony to główny klucz, który od bardzo dawna pełni istotną rolę w świecie internetu. Projektując witryny kierujemy się różnymi kryteriami użyteczności. Dlaczego? Wszystko po to, aby maksymalnie zwiększyć poziom zadowolenia i satysfakcji użytkownika, który korzysta ze strony oraz poprawić ruch na witrynie. Zawsze dbamy o to, aby odwiedzający stronę czuł się na niej dobrze i mógł się w łatwy i prosty sposób poruszać.

Strony internetowe Słupsk – prosty i sprawdzony system CMS

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych opartych na CMS WordPress. Czy wiesz, że na tym niezawodnym systemie zbudowano już prawie 80% wszystkich stron internetowych? Wykorzystując łatwy panel administracyjny będziesz mógł zarządzać swoją witryną m.in. dodawać treści, grafiki czy przeprowadzać aktualizacje, bez posiadania specjalistycznej wiedzy w tym zakresie.

Strony www przyjazne SEO

Każda strona internetowa bez względu na rodzaj wymaga oryginalnych treści oraz wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania Google. Najlepsi eksperci w branży zajmują się marketingiem w wyszukiwarce. Nasze działania to skuteczne pozycjonowanie, copywriting oraz optymalizacja strony internetowej. Stawiając na usługi naszej firmy możesz być pewien, że szybko dotrzesz do konkretnej grupy docelowej, a tym samym zbudujesz lojalną bazę Klientów.

Tworzenie stron www Słupsk – responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

W naszej pracy zawsze dbamy o dostępność swojej witryny, zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych. Tworzymy responsywne strony internetowe, dzięki czemu możesz być zawsze blisko swoich Klientów. Należycie dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, niezależnie od tego czy potrzebujesz zwykłej wizytówki, czy bardziej rozbudowanej strony zawierającej wiele podstron.

Wsparcie i opieka powdrożeniowa nad stroną

Dbałość o bezpieczeństwo witryny oraz jej stały rozwój to jedne z naszych głównych priorytetów, zarówno podczas projektowania stron jak i po jego zakończeniu. Realizujemy prace związane z pomocą w obsłudze i usuwaniu usterek. COOLONE to kompleksowa oferta, która obejmuje wsparcie administracyjne, marketingowe oraz w sprawach technicznych. To świetne rozwiązanie, które pomoże odciążyć zarówno Ciebie jak i Twoich pracowników od skomplikowanych zadań, które wymagają sporej ilości czasu.

Strony internetowe Słupsk – korzyści

 • Funkcja informacyjna – informacje jakich potrzebują Klienci to przede wszystkim opis oferty, usług, godziny pracy, adres oraz numer telefonu. Mając własną witrynę zyskujesz pewność, że wszystkie te informacje będą zawsze dostępne dla Klientów zainteresowanych Twoją ofertą
 • Oszczędność czasu i pieniędzy – m.in. poprzez umieszczanie katalogów, ulotek czy gazetek
 • Reklama – strona www to całodobowa reklama w internecie. Innymi słowy działa ona przez cały czas, każdego dnia, w święta oraz o każdej porze roku. Dzięki niej nie tylko przedstawisz swoją ofertę i usługi, ale również zyskasz szansę na znalezienie nowej grupy odbiorców
 • Wygoda i komfort dla Klientów – dzięki stronie internetowej internauci mogą w dowolnej chwili zapoznać się z oferowanymi przez ciebie produktami lub usługami
 • Większe zaufanie – pamiętaj, że firma, która prezentuje się dzięki atrakcyjnej wizualnie i funkcjonalnej stronie wzbudza dużo większe zaufanie wśród Klientów. To niezwykle ważne, gdyż zaufanie w biznesie to podstawa do osiągnięcia sukcesu

Projektowanie stron internetowych Słupsk – etapy realizacji projektu

 • Zbiór najważniejszych informacji – to najważniejszy krok, jeśli chodzi o projektowanie strony internetowej. Na tym etapie ustalamy jak będą wyglądać kolejne kroki m.in. poprzez precyzyjne zrozumienie potrzeb Klienta, czyli analizę tego czego dokładnie potrzebuje
 • Przygotowanie makiety funkcjonalnej UX – przygotowanie odpowiednich treści, materiałów graficznych, zarówno strony głównej, jak i podstron. Pamiętaj, że zawsze możesz dawać nam wskazówki dotyczące tego, jak powinna wyglądać Twoja strona
 • Kodowanie – na tym etapie tworzymy rzeczywistą witrynę, a co za tym idzie wszystkie elementy graficzne, mapy witryny i wykorzystujemy je do zaprojektowania nowoczesnej i funkcjonalnej strony internetowej. Również na tym etapie planowany jest frontend w oparciu o makietę funkcjonalną
 • Uzupełnienie strony internetowej – połączenie docelowej domeny ze stroną. Doświadczeni eksperci wykonują testy sprawdzające, aby upewnić się czy witryna działa sprawnie i bez zarzutów
 • Wsparcie i opieka powdrożeniowa – optymalizacja strony internetowej ma duże znaczenie, jeśli chodzi o jej przyszłość. Wybierając nasze usługi możesz liczyć na pomoc najlepszych specjalistów w branży

Potrzebujesz funkcjonalnej, nowoczesnej a zarazem prostej w obsłudze witryny? Świetnie się składa! Projektowanie profesjonalnych stron to nasza specjalizacja. Wszystkim Klientom zapewniamy pełen wgląd w postępy prac oraz kontakt z nami.

Strony internetowe Słupsk – bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Kwestia bezpieczeństwa witryn odgrywa duże znaczenie, zarówno jeżeli chodzi o budowanie wizerunku firmy, jak i w aspekcie ewentualnych kar i konsekwencji prawnych. Jeśli chcesz uniknąć kar, Twoja strona internetowa musi spełniać wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa m.in. standardy W3C oraz inne wymogi prawne.
Tworząc strony internetowe stosujemy tylko sprawdzone metody działania, dzięki czemu możemy dostosować Twoją stronę do ciągle zmieniającego się środowiska technicznego. Nasza oferta to wyłącznie skuteczne rozwiązania, które redukują podatność na niepożądany dostęp osób trzecich. Bezpieczeństwo jest dla nas jednym z głównych priorytetów.

Nowoczesne serwisy typu Landing Page

Serwisy typu landing page z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem pośród Klientów. Nic dziwnego, bowiem zalet takiego rozwiązania jest mnóstwo. Landing page pozwala przede wszystkim skutecznie wesprzeć kampanie marketingowe oraz zdobyć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Posiadając taką stronę internetową możesz łatwo zachęcić Klientów do kontaktu oraz zdobyć istotne informacje o nich.

Strona internetowa Słupsk – spójność marki na stronie www

Aby marka mogła być spójna musi posiadać unikalną a jednocześnie rozpoznawalną identyfikację wizualną. Składają się na nią m.in. odpowiednie czcionki, kolory oraz inne elementy projektu strony. Odpowiedni dobór kolorów, czcionek oraz zastosowanie odpowiedniej grafiki sprawi, że użytkownicy szybko zapamiętają wizerunek Twojej firmy i marki w swojej świadomości. To bardzo duży krok, jeżeli chodzi o budowanie lojalnej grupy odbiorców.

Dlaczego profesjonalna strona jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Niezależnie od tego rozpoczynasz dopiero swój biznes w sieci, czy masz już ugruntowaną pozycję powinieneś wiedzieć, że jest bardzo wiele powodów, dla których warto posiadać profesjonalną stronę internetową.

Największe zalety, jakie wynikają z posiadania własnej witryny to m.in. możliwość atrakcyjnej prezentacji oferty, nieograniczony zasięg w Google, dostępność 24 godziny na dobę. Stawiając na kompleksowe usługi COOLONE, możesz być pewny że twoja strona zajmie najwyższe pozycje w wyszukiwarce!

Czy wiesz, że…. czyli ciekawostki o Słupsku

 • Nazwa miasta pochodzi od nazwy rzeki, która płynie niedaleko Słupi. W średniowieczu występowała w 2 wariantach jako Stołp (a) oraz Słupsk (o)
 • Od 1999 roku w Słupsku o 12:00 grany jest hejnał na wieży słupskiego ratusza. Od 2009 roku w ramach współpracy Słupska i Ustki, grane są dwa hejnały obu miast.
 • Słupsk to ponadregionalny ośrodek kultury. W mieście odbywa się m.in. Festiwal Pianistyki Polskiej, Komeda Jazz Festival, Jesienny Przeciąg Gitarowy oraz Festiwal Kultury Wschodu „Moundus Orientalis”.
 • Młyn Zamkowy w Słupsku to najstarszy zachowany budynek przemysłowy w Polsce. Znajduje się w nim wystawa „Rzeczywistość kulturowa Pomorza dawniej i dziś”, która przedstawia zmiany, jakie zachodziły na ziemiach polskich w ostatnim stuleciu
Strony internetowe Słupsk

Strony internetowe Słupsk - FAQ

Strony internetowe Słupsk - jaki jest koszt tworzenia witryny? +
Koszt projektowania strony internetowej zależy od kilku czynników. Zazwyczaj małe strony kosztują około 1500 zł, a witryny posiadające większą ilość podstron i zakładek są droższe. Jednak każdy projekt strony internetowej wyceniamy indywidualnie z Klientem.
Tworzenie stron internetowych Słupsk - jak długo trwa projektowanie strony? +
Projektowanie stron to proces, który składa się z kilku etapów m.in. tworzenie projektów graficznych, programowanie witryny, wdrożenie odpowiednich materiałów oraz testy sprawdzające. Małe strony tzw. wizytówki jesteśmy w stanie zrealizować w około tydzień czasu, natomiast bardziej wymagające projekty zależą nie tylko od funkcjonalności ale również wielkości. Potrzebujemy ok. 3 - 4 tygodni, aby przygotować nowoczesną i w pełni profesjonalną stronę.
Projektowanie stron Słupsk - czy utrzymanie witryny jest płatne? +
Tak, utrzymanie strony internetowej jest płatne. Jego koszt zależy od dostawcy usług hostingowych oraz ceny domeny. Zazwyczaj są to opłaty roczne abonamentowe. Ostateczna cena utrzymania strony zależy od zasobów jakie potrzebuje witryna, sklep czy skrzynki pocztowe.
Strony internetowe Słupsk - jak przebiega proces projektowania strony? +
Pierwszy krok to podpisanie umowy oraz pobranie określonej kwoty zaliczki. W następnej kolejności przygotowujemy plan struktury logicznej strony, materiały graficzne oraz treści i umieszczamy je na szkielecie strony. Następnie wykonywane są specjalne testy sprawdzające prawidłowe działanie witryny, w których również możesz brać udział. To również etap, na którym poprawiamy ewentualne błędy. Ostatni krok w projektowaniu stron internetowych to optymalizacja.
Strony internetowe Słupsk - jak wygląda dobrze zaprojektowana strona www? +
Witryna to przede wszystkim wizytówka firmy, dlatego powinna zawierać wszystkie najważniejsze informacje na jej temat takie jak: opis oferty oraz aktualne dane kontaktowe. Ponadto, mając własną stronę możesz przedstawiać na niej wszystkie swoje projekty, zarówno te będące w realizacji, jak i zakończone. Pamiętaj, że jest to świetne narzędzie marketingowe, dzięki któremu w łatwy sposób pozyskasz nowych Klientów.
Projektowanie stron internetowych Słupsk - jakie korzyści wynikają z posiadania własnej strony? +
Największe zalety wynikające z posiadania własnej strony internetowej to: atrakcyjna prezentacja swoich produktów i usług, dostęp do szerokiej bazy Klientów oraz łatwy sposób nawiązywania kontaktów.
Strona internetowa Słupsk - czy tworzenie witryn jest trudne? +
Projektowanie stron internetowych wygląda bardzo podobnie, niezależnie od rodzaju branży firmy. Jednak, aby móc stworzyć nowoczesną i w pełni funkcjonalną witrynę konieczne jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia oraz wiedzy. Wybierając usługi COOLONE możesz być pewien szybkiej i sprawnej realizacji wszystkich projektów, nawet bardzo skomplikowanych.
Strony internetowe Słupsk - czy oferta obejmuje projektowanie sklepów internetowych? +
Tak, oferta naszej firmy obejmuje również projektowanie nowoczesnych e- sklepów. Proponujemy najlepsze rozwiązania dla branży e - commerce. Tworząc sklepy internetowe wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam zbudować jedyny w swoim rodzaju sklep online.
Strony internetowe Słupsk - czy mogę samodzielnie wykonywać aktualizacje na własnej stronie? +
Oczywiście, że tak. Na potrzeby witryny wdrażamy system CMS, dzięki któremu możesz samodzielnie przeprowadzać aktualizacje na stronie internetowej, bez posiadania specjalistycznej wiedzy.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja