Strony internetowe Opole

Strony internetowe Opole – projektujemy nowoczesne, atrakcyjne i funkcjonalne strony internetowe. Posiadamy własne studio graficzne oraz świetnych programistów. Doradzamy naszym Klientom oraz służymy pomocą techniczną. Innymi słowy, tworzymy strony www od podstaw.

 • Innowacyjny projekt strony internetowej funkcjonujący w oparciu o system zarządzania treścią CMS. Połączenie wiedzy, doświadczenia oraz zastosowanie specjalnych narzędzi sprawi, że Twoja witryna osiągnie pierwsze pozycje w rankingu Google
 • Responsywna strona internetowa odgrywa istotną rolę, ponieważ dzięki niej Twoi Klienci mogą zapoznać się z ofertą firmy na dowolnym urządzeniu m.in. smartfonie bądź tablecie. Komfortowa współpraca na każdym etapie działań to przede wszystkim dostęp do efektów prac oraz kontakt ze specjalistami w razie potrzeby. Posiadanie własnej witryny to także wiele korzyści np. nieograniczony zasięg w Google oraz wzrost zaufania do firmy
 • Bardzo ważną rolę podczas projektowania stron internetowych odgrywa również bezpieczeństwo strony. Jest ono istotne nie tylko jeżeli chodzi o budowanie zaufania do firmy, ale również w kontekście ewentualnych kar i konsekwencji prawnych. Dużym zainteresowaniem wśród internautów cieszą się funkcjonalne i nowoczesne serwisy landing page, które opisują produkty i usługi firm. Strona www stworzona przez doświadczonych specjalistów stanowi gwarancję zdobycia pierwszych pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Ciekawe historie informacje związane z Opolem.

Tworzymy strony internetowe, których celem jest pozyskiwanie nowych Klientów na usługi i produkty jakie świadczy Twoja firma. Jeśli potrzebujesz strony firmowej, rozbudowanego serwisu internetowego, landing page lub sklepu internetowego to zapraszamy Cię do kontaktu!

Tworzenie stron www Opole – indywidualny projekt graficzny

Przygotujemy dla Ciebie projekt strony internetowej dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Gwarantujemy, że otrzymasz od nas prototyp graficzny, na którym będziemy pracować.

Tworzenie stron internetowych Opole – projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Stworzymy dla Ciebie schemat nawigacji po stronie internetowej. Zadbamy o to, aby przygotowany projekt był w pełni zgodny z oczekiwaniami i przyzwyczajeniami internautów. Sprawimy, że witryna stanie się jak najbardziej czytelna i przejrzysta.

Prosty i sprawdzony system CMS

Chcesz zarządzać własną stronę internetową samodzielnie? Nie ma żadnego problemu! Wyposażymy ją w łatwy w obsłudze system zarządzania treścią CMS, dzięki czemu każda czynność m.in. aktualizacja portfolio czy dodawanie nowych wpisów blogowych będzie dla Ciebie łatwe i przyjemne. Pamiętaj, że siła tkwi w prostocie.

Strony internetowe Opole – strony przyjazne SEO

Bardzo duży nacisk stawiamy na to, żeby nasze strony internetowe były jak najlepiej widoczne w wyszukiwarce Google. Pamiętaj, że to właśnie przez wyszukiwarkę pozyskasz najwięcej nowych Klientów. Witryny przyjazne SEO sprawią, że z usług Twojej firmy skorzysta więcej Klientów z bezpłatnych wyników wyszukiwania.

Projektowanie stron internetowych Opole – responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

Stawiamy na responsywność, czyli strony internetowe dostosowane do wszystkich urządzeń mobilnych. Dzięki nowoczesnej technologii RWD Twoja witryna będzie dostosowywać się do wielkości urządzenia, na którym będzie wyświetlana.

Wsparcie i opieka powdrożeniowa

Nigdy nie zostawimy Cię z problemem. Służymy kompleksową pomocą techniczną, administracyjną i marketingową, zarówno podczas projektowania strony internetowej, jak i po jego zakończeniu. Drobne poprawki wykonujemy za darmo, a na większe otrzymasz od nas wycenę. Zawsze możesz na nas liczyć. Ponadto, każdy projekt witryny otrzymuje od nas roczną gwarancję.

Strony internetowe Opole – korzyści:

 • Pomoc i wsparcie w budowaniu wizerunku firmy i marki
 • Wzrost rozpoznawalności firmy w internecie
 • Lepszy kontakt z odbiorcami
 • Większe zaufanie wśród Klientów
 • Dokładne poznanie oczekiwań i potrzeb użytkowników
 • Oszczędność na działaniach promocyjnych i reklamie
 • Możliwość pozyskania wielu nowych Klientów
 • Zastosowanie skutecznych narzędzi sprzedażowych

Projektowanie stron Opole – etapy realizacji projektu

 • Analiza potrzeb i oczekiwań Klientów, opracowanie specyfiki funkcjonowania witryny, podpisanie umowy z Klientem oraz pobranie określonej kwoty zaliczki
 • Przygotowanie projektu makiety funkcjonalnej UX – przygotowanie treści, grafiki, które mają zostać umieszczone na stronie internetowej
 • Kodowanie frontendu
 • Wdrożenie systemu do zarządzania treścią CMS
 • Wykonanie testów mających na celu sprawdzenie poprawnego funkcjonowania strony internetowej
 • Publikacja witryny w sieci
 • Opieka oraz wsparcie powdrożeniowe, zarówno podczas procesu projektowania strony www, jak i po jego zakończeniu

Bezpieczeństwo wykonywanych stron www

Każda zaprojektowana przez nas strona internetowa wyposażona jest w specjalne zabezpieczenie, które skutecznie zapobiega próbom ataków osób niepowołanych. Ponadto, jest to również zabezpieczenie, które zapewnia prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej przez długi okres czasu. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu własnej witryny szybko zbudujesz silną pozycję marki w sieci oraz zdobędziesz szerokie grono nowych Klientów.

Projektowanie stron www Opole – nowoczesne strony typu landing page

Landing page przygotowany przez naszych specjalistów to bardzo bezpośredni i skuteczny sposób realizacji Twoich celów biznesowych z precyzyjnymi informacjami, które ukierunkowane są na użytkowników. Dostarczamy szybkie, responsywne oraz dobrze dopracowane strony sprzedażowe. Gwarantujemy, że nasz landing page zamieni Twoich odwiedzających online w Klientów.

Strony internetowe Opole – spójność marki na stronie

Nie należy zapominać, iż jednym z najważniejszych elementów wizerunku marki jest identyfikacja wizualna. To klucz do zbudowania pozytywnego wizerunku firmy w sieci. Właśnie dlatego duże znaczenie odgrywa logo, kolorystyka, czcionka oraz szata graficzna materiałów promocyjnych, witryny i design produktów. Eksperci COOLONE przestrzegają wszystkich zasad spójności, co pozwala stworzyć witrynę, która zapadnie w pamięci użytkowników na długi okres czasu.

Profesjonalne strony internetowe Opole – dlaczego profesjonalna strona jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Zastanawiasz się, dlaczego profesjonalna strona internetowa jest ważna w obecnym czasie? Przede wszystkim posiadanie własnej witryny niesie ze sobą wiele korzyści m.in. możliwość skutecznej reklamy, nieograniczony zasięg w wyszukiwarce Google, wzrost wiarygodności, większa rozpoznawalność firmy w sieci, lepszy kontakt z Klientami, a także ciągła dostępność każdego dnia, przez 24 godziny na dobę.

Czy wiesz, że ….. czyli ciekawostki o Opolu

 • Wieża Piastowska została zbudowana w stylu gotyckim ok. 1300 roku lub w połowie XIV wieku. To jeden z najstarszych zabytków architektury obronnej w Polsce.
 • Przy pl. Wolności 2 stoi gotycki kościół Świętej Trójcy, zbudowany w 1309 roku. Kilka razy był niszczony m.in. przez wojny i pożary, po których go odbudowywano
 • Fontanna Ceres stoi na placu Daszyńskiego 3C. Została zbudowana w 1907 roku. Na jej szczycie stoi postać bogini urodzaju Ceres, a poniżej jest kilka postaci alegorycznych
 • W Opolu na wyspie Bolko jest ogród zoologiczny o powierzchni 30 hektarów – adres: ul. Spacerowa 10
 • W 1963 roku zorganizowano w Opolu Festiwal Piosenki. Dziś jest to najbardziej znany festiwal tego typu w kraju, a Opole nazywane jest Stolicą Polskiej Piosenki
Strony internetowe Opole

Strony internetowe Opole - FAQ

Strony internetowe Opole - co oznacza responsywność? +
Responsywność to inaczej dostosowanie strony internetowej do ekranów wszystkich urządzeń mobilnych m.in. smartfona, tableta oraz laptopa. To świetne rozwiązanie, które sprawi, że zdobędziesz wielu nowych Klientów.
Tworzenie stron internetowych Opole - jak długo trwa tworzenie witryny? +
Czas projektowania witryny jest uzależniony od wielu różnych czynników m.in. wielkości strony internetowej oraz ilości podstron. W przypadku mniejszych witryn tzw. wizytówek jest to najczęściej około tydzień czasu, natomiast strony bardziej rozbudowane potrzebują ok. 3-4 tygodni. To niezbędny czas, aby stronę internetową można było dopracować do perfekcji.
Tworzenie stron www Opole - jak wygląda projektowanie strony internetowej? +
Pierwszy etap projektowania witryny obejmuje poznanie potrzeb i oczekiwań Klientów, podpisanie umowy oraz pobranie określonej kwoty zaliczki. Następnie przygotowujemy plan graficzny witryny, poprawiamy ewentualne błędy oraz umieszczamy przygotowaną grafikę i treści na szkielecie strony. Ostatni krok to wykonanie testów sprawdzających poprawne działanie witryny oraz publikacja strony w sieci.
Projektowanie stron internetowych Opole - czy mogę sam zarządzać własną witryną? +
Oczywiście, że tak. Samodzielne zarządzanie stroną internetową jest możliwe dzięki wdrożonemu przez nas systemowi CMS. To rozwiązanie, dzięki któremu Klienci mogą m.in. dodawać nowe blogi bądź aktualizować swoje portfolio. Dzięki CMS wszystkie czynności stają się łatwe i przyjemne.
Strony internetowe Opole - ile kosztuje stworzenie strony www? +
Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Mimo, iż projektowanie stron jest usługą niepowtarzalną i inną dla każdego Klienta, jednak zawsze dbamy o to, aby nasi Klienci byli zadowoleni. Mniejsze strony tzw. wizytówki kosztują najczęściej ok. 1500 zł, natomiast witryny bardziej rozbudowane, posiadające więcej podstron są droższe.
Strony internetowe Opole - co oznacza SEO? +
SEO, czyli optymalizacja Google nazywane jest również pozycjonowaniem. Głównym celem działań SEO jest osiągnięcie przez daną stronę internetową jak najwyższej pozycji wynikach wyszukiwania Google.
Tworzenie stron internetowych Opole - czy utrzymanie strony jest płatne? +
Tak, utrzymanie strony internetowej jest płatne, aczkolwiek jego ostateczny koszt zależy od różnych czynników m.in. dostawcy usług hostingowych. Poza tym, cena utrzymania strony zależy także od zasobów jakie potrzebuje dana witryna bądź sklep.
Tworzenie stron www Opole - co wyróżnia dobrą stronę internetową? +
Przede wszystkim witryna musi być ładna, przyjemna dla oka i łatwa w obsłudze. Ponadto, strona internetowa musi być również funkcjonalna, działać szybko oraz być w pełni responsywna. Witryna musi być także odpowiednio zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek.
Strony internetowe Opole - czy projektujecie również sklepy internetowe? +
Tak, nasza oferta obejmuje także projektowanie nowoczesnych i funkcjonalnych sklepów internetowych. Projektując sklepy online stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wymagania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja