Strony internetowe Kalisz

Strony internetowe Kalisz – robimy strony www, które zarabiają! Sprawiamy że marki naszych Klientów stają się rozpoznawalne i widoczne w internecie a ich firmy odnoszą dzięki temu sukces. Kalisz jest miejscem, w którym chcesz działać i rozwijać swój biznes? Gwarantujemy, że z COOLONE zrobisz to w wielkim stylu!

 • Nowoczesna strona internetowa wyposażona w system zarządzania treścią CMS- WordPress. Wiedza i doświadczenie najlepszych ekspertów to gwarancja, że Twoja witryna wyróżni się pośród całej konkurencji. Kompleksowy zakres działań związanych z SEO sprawi, że zdobędzie ona pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania Google
 • Responsywna strona internetowa ma bardzo duże znaczenie, ponieważ dzięki niej Twoi Klienci mogą przeglądać ofertę na dowolnym urządzeniu. Wygodna współpraca na każdym etapie działań to m.in. dostęp do postępów prac oraz kontakt ze specjalistami. Własna strona daje również bardzo wiele korzyści np. możliwość prezentacji oferowanych przez firmę produktów oraz usług, nieograniczony zasięg w wyszukiwarce oraz ciągły dostęp do bazy Klientów, zarówno obecnych, jak i przyszłych
 • Kwestia bezpieczeństwa witryny ma ogromne znaczenie, jeżeli chodzi o wiarygodność i wizerunek firmy w oczach Klientów oraz możliwość kar wynikających z obowiązującego prawa. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się innowacyjne i funkcjonalne serwisy landing page, które pozwalają skutecznie opisywać oferowane produkty i usługi.

Strona www zaprojektowana przez doświadczonych specjalistów to idealny sposób na zdobycie wysokich pozycji w rankingu Google. Interesujące historie i ciekawostki związane z Kaliszem.

Strona internetowa to dzisiaj jeden z najważniejszych czynników, które budują pozytywny wizerunek marki. Coraz więcej właścicieli firm i przedsiębiorstw zwraca uwagę na ogromny potencjał biznesowy, jaki ma w sobie internet. Witryna zaprojektowana przez zespół COOLONE, to niezaprzeczalny rozwój firmy w sieci, który przynosi korzyści finansowe, wizerunkowe i nie tylko!

Tworzenie stron internetowych Kalisz – indywidualny projekt graficzny

Wykonujemy indywidualne projekty graficzne stron internetowych tworzonych na bazie CMS-WordPress. Pracujemy tak długo, aż ostateczny efekt będzie dla Ciebie odpowiedni. W związku z tym, że projektowanie stron internetowych to nasza specjalizacja, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie stawiane nam wymagania, nawet te największe.

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Projektowanie UX to projektowanie doświadczeń użytkownika. To pierwszy, kluczowy etap podczas budowy produktu online. Doświadczeni specjaliści zadbają o to, żeby projektowana witryna bądź aplikacja były jak najbardziej przyjazne dla osób, które je odwiedzają. Innymi słowy stworzona przez nas strona będzie łatwa w obsłudze, szybka, intuicyjna i bezproblemowa.

Pozycjonowanie stron internetowych Kalisz – prosty i sprawdzony system CMS

Każda projektowana przez nas strona www posiada zaawansowany system do zarządzania treścią CMS-WordPress. Dzięki niemu wszelkie działania na stronie takie jak: wprowadzanie, modyfikacja czy rozbudowa treści są możliwe z poziomu prostego w obsłudze edytora. Do jego obsługi nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności.

Strony internetowe Kalisz – strony przyjazne SEO

Tworząc strony internetowe dla Twojego biznesu dbamy o ich pozycjonowanie już na etapie projektu graficznego oraz samego procesu wdrażania. Dlaczego? Witryny przyjazne SEO pozwalają skutecznie pozycjonować strony od razu po starcie. Są wyposażone we wszystkie niezbędne funkcjonalności, przyjazną i dobrze przemyślaną strukturę oraz profesjonalne optymalizowanie od strony technicznej.

Responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

Wygląd poszczególnych stron internetowych może się różnić w zależności od tego, na jakim urządzeniu są one oglądane. COOLONE dba o to, aby nie niezależnie od przeglądarki oraz rodzaju urządzeń mobilnych, witryna była przyjazna i w każdym wydaniu prezentowała się idealnie.

Wsparcie i opieka powdrożeniowa

Na wsparcie z naszej strony możesz liczyć nie tylko podczas projektowania strony internetowej, ale również po jego zakończeniu. Ponadto, oferujemy również cały szereg innych działań marketingowych i zapewniamy pełne wsparcie administracyjne i techniczne.

Projektowanie stron internetowych Kalisz – korzyści

 • Stały dostęp do wszystkich najważniejszych informacji – posiadając własną stronę Twoi klienci szybko odnajdują to, czego szukają m.in. opis produktów i usług bądź aktualne dane kontaktowe
 • Oszczędność czasu oraz pieniędzy, dzięki zamieszczonym ulotkom, gazetkom oraz folderom
 • Wygoda i komfort dla Klientów – mając własną stronę Twoi Klienci mogą w każdym momencie sprawdzić ofertę oraz inne ważne informacje dotyczące Twojej firmy
 • Wzrost zaufania Klientów – firma, która posiada własną stronę www nie tylko prezentuje się atrakcyjniej, ale również wzbudza dużo większe zaufanie wśród swoich odbiorców

Etapy realizacji projektu

 • Szczegółowa i precyzyjna analiza potrzeb Klienta – opracowanie całej specyfiki strony, podpisanie umowy oraz pobranie określonej kwoty zaliczki
 • Zaprojektowanie makiety funkcjonalnej UX – etap, który obejmuje przygotowanie elementów graficznych treści, które mają zostać umieszczone na szkielecie strony
 • Przygotowanie oraz zakodowanie frontendu
 • Zaprogramowanie oraz wdrożenie zaawansowanego systemu do zarządzania treścią CMS
 • Wykonanie testów sprawdzających zewnętrznych i wewnętrznych nowo powstałej strony w celu sprawdzenia jej prawidłowego działania
 • Publikacja witryny na wskazanym serwerze
 • Na każdym etapie działań możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc, również po zakończeniu projektu witryny. Zawsze zapewniamy fachowe wsparcie doświadczonych ekspertów.

Strony internetowe Kalisz – bezpieczeństwo wykonywanych stron

Witryna musi spełniać wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa, w tym również standardy W3C oraz inne wymogi prawne. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniesz wysokich kar oraz konsekwencji prawnych z nimi związanych.

Podczas tworzenia stron internetowych korzystamy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych metod, które umożliwiają dostosowanie strony do ciągle zmieniającego się środowiska technicznego. Bezpieczeństwo strony www to jeden z naszych głównych priorytetów, dlatego zawsze stosujemy rozwiązania, które mają na celu zmniejszenie ryzyka dostępu dla osób niepożądanych.

Nowoczesne strony Landing page

Landing page to strona internetowa, która pomoże Ci przedstawić wszystkie najważniejsze informacje na temat produktu bądź usługi. Co więcej? Będzie efektywnym narzędziem generowania leadów. Najczęściej wykorzystywana jest jako strona docelowa dla kampanii prowadzonych w Google Ads bądź innych działaniach e-marketingowych. Profesjonalnie zaprojektowany landing page pozwoli Ci przedstawić ofertę i zachęcić Klientów do złożenia pytań ofertowych.

Strony internetowe Kalisz – spójność marki na stronie www

Należy zaznaczyć, że spójny wizerunek to przede wszystkim dobry wizerunek. Warto zadbać o to, aby nie tylko wzbudzał zaufanie, ale również pozytywne skojarzenia z marką. Tworzone przez nas strony zwiększają zainteresowanie użytkowników oraz zachęcają do budowania trwałych relacji. Spójność marki na witrynie obejmuje m.in. identyfikację wizualną, kontakt z Klientem oraz pasujące grafiki i treści.

Dlaczego profesjonalna strona jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Strona internetowa firmy to główny klucz do sukcesu przedsiębiorstwa. Większość użytkowników korzysta z internetu, a przebywając w sieci najczęściej wyszukuje informacji na temat konkretnych produktów i usług. Brak strony internetowej to strata wielu milionów potencjalnych Klientów. Najszybszym i jednym z najtańszych sposobów na promocję swojej firmy jest zainwestowanie w wysokiej jakości stronę internetową. Profesjonalnie przygotowana strona będzie stanowić Twoją najlepszą wizytówkę.

Czy wiesz, że….. czyli ciekawostki o Kaliszu

 • Najważniejszym zabytkiem Kalisza jest kościół zbudowany w XIII w. Kaplica została utrzymana w stylu neogotyckim. Budynek składa się dodatkowo z trzech naw oraz wieży. Co ciekawe, w tym właśnie kościele ślub brała Maria Konopnicka
 • Tuż pod Kaliszem, w Russowie znajduje się piękny dworek, który kiedyś był własnością Marii Dąbrowskiej. Dopiero po śmierci pisarki stwierdzono, że miejsce może być idealną okazją na zorganizowanie muzeum upamiętniającego twórczość i życie artystki
 • Warto również udać się na Most Kamienny, którego budowa przypada na pierwszą połowę XIX wieku. Dużym zainteresowaniem cieszy się także Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, zarówno ze względu na ciekawy repertuar, jak i ciekawą lokalizację. Teatr znajduje się w pięknej i malowniczej scenerii, nad wodą i otoczony zielenią
strony internetowe kalisz

Strony internetowe Kalisz - FAQ

Strony internetowe Kalisz - ile kosztuje projekt strony? +
Każdy projekt witryny oceniamy indywidualnie z Klientem. Ostateczna cena zależy m.in. od skomplikowania danego projektu, ilości podstron i zakładek. Najczęściej małe strony kosztują ok. 1500 zł, natomiast bardziej rozbudowane są droższe.
Tworzenie stron internetowych Kalisz - jak długo trwa projektowanie strony? +
Również w tym przypadku wszystko zależy od stopnia skomplikowania danego projektu. Średni czas potrzebny na przygotowanie małej wizytówki to ok. 7 dni roboczych. Bardziej rozbudowane strony internetowe potrzebują około 3-4 tygodni czasu. Dlaczego? To konieczny czas, aby przygotować w pełni funkcjonalną i dobrze działającą witrynę.
Projektowanie stron internetowych Kalisz - co to jest responsywna strona www? +
Responsywna strona internetowa, to witryna dostosowana do wszystkich rodzajów ekranów urządzeń mobilnych. Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą przeglądać Twoją ofertę na dowolnym urządzeniu.
Pozycjonowanie stron internetowych Kalisz - czy mogę sam przeprowadzać aktualizacje? +
Tak, jest to możliwe, dzięki zaawansowanemu systemowi CMS. Pozwala on na samodzielne zarządzanie witryną np. aktualizowanie portfolio, dodawanie blogów czy edycję treści.
Strony internetowe Kalisz - jak wygląda współpraca? +
Pierwszy etap to podpisanie umowy i pobranie ustalonej wcześniej kwoty zaliczki. Następnie ustalamy wygląd oraz wszystkie inne funkcje Twojej strony internetowej, przygotowujemy projekt graficzny oraz wdrażamy system CMS. Gdy wszystkie elementy są już umieszczone na szkielecie strony wykonujemy testy sprawdzające jej poprawne działanie. Ostatni etap to publikacja gotowej witryny na serwerze.
Strony internetowe Kalisz - czy utrzymanie witryny jest płatne? +
Tak, utrzymanie strony www jest płatne. Należy jednak pamiętać, że jego ostateczny koszt uzależniony jest m.in. od dostawcy usług hostingowych. Cena utrzymania zależy również od zasobów jakie potrzebuje dana witryna, sklep bądź aplikacja.
Tworzenie stron internetowych Kalisz - czym cechuje się dobrze zaprojektowana strona? +
Witryna to przede wszystkim wizytówka firmy, dlatego powinna zawierać wszystkie istotne informacje na jej temat np. szczegółowy opis oferty, produktów i usług, aktualne dane kontaktowe czy aktualności. Pamiętaj, że wyłącznie strona zaprojektowana przez doświadczonych ekspertów pomoże Ci zdobyć szerokie grono Klientów.
Projektowanie stron internetowych Kalisz - na jakie korzyści mogę liczyć? +
Najważniejsze, a zarazem największe korzyści wynikające z posiadania własnej witryny to m.in. możliwość atrakcyjnego zaprezentowania swoich produktów i usług, nieograniczony zasięg w wyszukiwarce, ciągły dostęp do bazy Klientów oraz lepszy sposób nawiązywania kontaktów.
Strony internetowe Kalisz - czy projektujecie też sklepy online? +
Oczywiście, że tak. Nasza oferta obejmuje również tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych e-sklepów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych możemy stworzyć funkcjonalny a jednocześnie prosty i łatwy w nawigacji sklep internetowy.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja