Strony internetowe Bydgoszcz

Projektujemy nowoczesne i funkcjonalne witryny www. Każdy projekt jest dla nas indywidulanym zadaniem, do którego podchodzimy opierając się o własną wiedzę i doświadczenie. Decydując się na skorzystanie z usług COOLO0NE możesz być pewien, że osiągniesz zamierzone cele. Strony internetowe Bydgoszcz do doskonałe rozwiązanie, które przyniesie Tobie i Twojej firmie mnóstwo korzyści. Najlepsi specjaliści w branży stworzą stronę internetową, dzięki której Twoja firma nie tylko szybciej rozwinie skrzydła, ale pozyska szerokie grono nowych Klientów!

Prowadzisz własny biznes w Bydgoszczy lub okolicach? Chcesz, aby Twoja firma pozyskała szerokie grono nowych Klientów? Świetnie się składa- zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową a wykorzystując sprawdzone działania SEO uplasujemy ją na najwyższych pozycjach w Google.

Naszym głównym celem jest satysfakcja Klientów z osiągniętych rezultatów. Stawiając na naszą ofertę, stawiasz jednocześnie na profesjonalizm i najwyższą jakość, dzięki czemu możesz być pewien, że stworzona witryna spełni Twoje wszystkie wymagania. Przygotujemy odpowiednie treści i materiały graficzne, które we właściwy sposób opiszą działalność Twojej firmy i przyciągną uwagę Klientów. Strona internetowa jest wizytówką firmy, dlatego dbamy o to, aby zawierała wszystkie najważniejsze informacje takie jak: aktualne dane kontaktowe oraz adres firmy. Nowoczesny projekt responsywnej strony www pomoże Ci zbudować pozytywny wizerunek w internecie. Stworzymy stronę, która pomnoży Twoje zyski ze sprzedaży produktów i usług. Nie zastanawiaj się dłużej, już dziś sprawdź ofertę COOLONE i skontaktuj się z nami!

Indywidualny projekt graficzny

Nasi specjaliści stosują sprawdzone działania, dzięki którym projekt Twojej strony będzie unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Unikalność ma szczególnie znaczenie w obecnym czasie, kiedy konkurencja z roku na rok jest coraz większa. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny, który wyróżni Cię na tle całej konkurencji. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni graficy, którzy przywiązują uwagę do wszystkich, nawet bardzo drobnych detali. Wybierając strony internetowe Bydgoszcz, zyskujesz gwarancję otrzymania oryginalnej strony internetowej.

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) oraz User Interface (UI)

Wszystkie projektowane przez nas strony internetowe, oprócz doskonałej prezencji wyróżnia również przyjazny dla użytkowników interfejs. Połączenie UX i UI sprawia, że nawigacja po witrynie jest łatwa i przyjemna. Dodatkowo, dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik szybciej odnajduje interesujące go informacje. Takie obcowanie z marką wywołuje wiele pozytywnych emocji. Klienci łatwiej dokonują zakupów, chętniej zapisują się do newsletterów oraz wypełniają formularz kontaktowy.

Prosty i sprawdzony system CMS

Strony www tworzymy bazując na nowoczesnym i zaawansowanym systemie do zarządznia treścią- WordPress. To świetne rozwiązanie, które pozwoli Ci w łatwy sposób zarządzać witryną m.in. dodawać zdjęcia, wykonywać aktualizacje, publikować informacje na temat działalności firmy czy prowadzić bloga.

Strona przyjazna SEO

Każdego roku pozycjonowanie stron staje się coraz trudniejsze. Zastanawiasz się, co jest tego powodem? To nie tylko coraz większa konkurencja, ale również coraz bardziej wymagające algorytmy. Dlatego, duże znacznie ma dbałość o wszystkie elementy, które wpływają na optymalizację strony. Wybierając strony internetowe Bydgoszcz, możesz być pewien, że Twoja strona zdobędzie wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Responsywna strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD)

Tworząc strony www, dbamy również o ich responsywność. Ważne jest, aby była ona dostosowana do wszystkich ekranów urządzeń mobilnych. Dzięki temu użytkownicy mogą przeglądać Twoją ofertę korzystając z dowolnego urządzenia: laptopa, komputera, smartfona czy tableta. Ponadto, responsywność stanowi istotny element, jeśli chodzi o budowanie dobrego wizerunku witryny w sieci. To kwestia, która nabiera szczególnego znaczenia dzisiaj, kiedy praktycznie wszyscy korzystają z urządzeń mobilnych.

Wsparcie powdrożeniowe i opieka nad stroną

Każdy wykonany przez nas projekt strony www otrzymuje roczną gwarancję. Tworzenie stron Bydgoszcz, to nie tylko 100% bezpieczeństwa, ale również pewność aktualizacji skryptów. Każdy Klient może liczyć na naszą pomoc marketingową, administracyjną i techniczną na każdym etapie współpracy.

Strony internetowe Bydgoszcz– dlaczego warto?

 • Stała dostępność – posiadając swoją stronę internetową, masz ciągły kontakt ze swoimi Klientami. Ogromną zaletą posiadania własnej witryny jest to, że nikt nie musi czekać, aż będziesz dostępny- wszystko to, czego szuka znajdzie na Twojej stronie
 • Oszczędność – dzięki własnej stronie oszczędzisz sporą ilość pieniędzy. Poza tym na stronie możesz też umieszczać ulotki i gazetki informacyjne, oszczędzając w ten sposób dodatkowy czas
 • Ekstra reklama – jedną z największych zalet posiadania strony internetowej jest nieograniczony zasięg w wyszukiwarce Google. Dzięki temu bez większego wysiłku pozyskasz szerokie grono nowych Klientów
 • Wygoda – własna strona internetowa, to komfort i wygoda dla Twoich Klientów. Dzięki stronie internetowej mogą oni w dowolnym momencie przeglądać Twoją ofertę
 • Wzrost zaufania – strona www sprawi, że Twoja firma stanie się bardziej wiarygodna na rynku. To duża szansa dla Ciebie, ponieważ możesz odpowiedzieć na potrzeby Klientów i zdobyć ich zaufanie

Etapy realizacji projektu

Współpraca z COOLONE to pewność i gwarancja komfortu i wygody na każdym etapie działań. Wdrożyliśmy specjalny system, który gwarantuje efektywną i sprawną komunikację, szybką realizację projektu oraz zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klientów. Ponadto każdemu zleceniu zostaje przypisany indywidualny opiekun- Project Manager, który dba o terminową realizację projektu.

 1. Pierwszy krok, to analiza potrzeb Klienta. To bardzo istotny etap, w trakcie którego analizujemy wszystkie cele i potrzeby Twojego biznesu. Dodatkowo, na tym etapie ustalamy również koncepcje i założenia. Zbieramy wszystkie informacje, które są niezbędne do rozpoczęcia tworzenia nowoczesnej strony www.
 2. Projekt graficzny – tworzymy funkcjonalną makietę UX, grafikę na stronę główną oraz podstrony. Propozycje projektu przekazujemy Tobie, dzięki czemu możesz go ocenić i przekazać nam kolejne wskazówki.
 3. Kodowanie – to kolejny krok, podczas którego doświadczeni eksperci COOLONE przygotowują całe zaplecze. Zostaje wdrożony system CMS, kod źródłowy jest optymalizowany oraz wykonywane są testy zewnętrzne i wewnętrze. Ponadto, zajmujemy się również kodowaniem frontendu opierając się o makietę funkcjonalną.
 4. Uzupełnienie strony – na tym etapie następuje połączenie docelowej domeny ze stroną internetową i sprawdzenie, czy wszystko działa prawidłowo.
 5. Wsparcie powdrożeniowe – stawiając na projektowanie stron internetowych Bydgoszcz, otrzymujesz pełną opiekę nad projektem oraz fachowe wsparcie techniczne. Poza tym organizujemy też specjalne kursy i szkolenia z zakresu obsługi panelu zarządzania treścią.

Wybór COOLONE, to najlepszy wybór z możliwych. Gwarantujemy fachową pomoc najlepszych ekspertów w branży na każdym etapie współpracy. Dzięki jasnym warunkom współpracy będziesz mieć z nami stały kontakt, a tym samym ciągły wgląd w postępy prac.

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Podczas projektowania stron internetowych, zwracamy szczególną uwagę zarówno na ich wygląd, jak i szybkość ładowania. Istotne jest to, aby witryna była przyjazna dla użytkowników. Inną ważną kwestią jest również bezpieczeństwo strony, które wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku w oczach Klientów. Warto zaznaczyć, iż bezpieczeństwo strony jest też istotne w kontekście kar i konsekwencji prawnych z nimi związanych.

Niestety firmy, które nie przykładają należytej uwagi do bezpieczeństwa muszą liczyć się z negatywną opinią na rynku, co z kolei przekłada się na ich słaby wizerunek w internecie. Poza tym prawo obowiązujące w naszym kraju kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo użytkowników w sieci. Można śmiało stwierdzić, że jest to jeden z głównych powodów, dla których strona www musi spełniać wymagane normy bezpieczeństwa. Nieprzestrzeganie prawa może skutkować wysokimi karami. Wybierając strony internetowe Bydgoszcz, możesz być pewien, że wszystkie normy W3C oraz inne wymogi prawne będą ściśle przestrzegane. Dzięki temu zarówno Klienci, jak i właściciele firm mogą czuć się bezpiecznie.

Nowoczesne strony typu Landing Page

Wygląd strony internetowej ma bardzo duże znaczenie, dlatego warto o niego odpowiednio zadbać. Zastanawiasz się, dlaczego landing page? Tego typu strony charakteryzują się zdecydowanie większą skutecznością, szczególnie jeśli chodzi o wygląd produktów i usług. Mimo tego jest jedna rzecz, o której należy pamiętać- landing page muszą być w taki sposób zaprojektowane, aby spełniały ustalone cele.

Nowoczesna strona landing page to przede wszystkim strona atrakcyjna pod kątem wizualnym. Co to oznacza? Każdy element umieszczony jest na stronie w odpowiedni sposób, dzięki czemu zarówno szata graficzna, jak i teksty skutecznie reklamują oferowane przez Ciebie produkty/usługi. Pamiętaj, że właściwe umieszczenie elementów na stronie pomaga budować markę Twojej firmy. Ponadto, landing page zawiera także „call to action”, czyli specjalne wezwanie do działania. Decydując się na skorzystanie z usług COOLONE, zyskujesz gwarancję, że zaprojektowana strona będzie cechować się wysoką konwersją, a Twoja firma odniesie sukces!

Spójność marki na stronie internetowej

Strony internetowe, które tworzymy składają się z kilka elementów: strona główna, kontakt, aktualności, informacje na temat firmy oraz blog. Niektóre witryny posiadają dodatkową podstronę, która zawiera informacje na temat produktów i usług. Co istotne? Wszystkie elementy i podstrony muszą tworzyć spójną całość. Dzięki spójnej marce, wizerunek firmy będzie bardziej stabilny w oczach Klientów. Łącząc nowoczesny design, UX i UI oraz responsywność, zaprojektujemy profesjonalną stronę www, która będzie Twoją wizytówką w sieci.

Dlaczego profesjonalna strona internetowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Dzisiaj social media odgrywają bardzo ważną rolę- powstaje coraz więcej nowych portali służących do komunikacji m.in. Facebook, Instagram czy Tik Tok. Nieprzerwanie wzrasta również zainteresowanie treścią video. Posiadając własną stronę możesz liczyć na wiele korzyści, jednak dwie z nich mają szczególne znaczenie.

Przede wszystkim strona internetowa jest pod Twoją pełną kontrolą. Co to oznacza? Nie musisz martwić się, że zostaniesz ukarany za złamanie regulaminu. Jednak to nie wszystko- nie musisz też zwracać uwagi na zmieniające się algorytmy YouTube bądź innych portali, aczkolwiek pamiętaj, że to Ty odpowiadasz za wygląd swojej strony, a tym samym wrażenie jakie zrobi na odbiorcy. Strona www stanowi Twoje główne centrum obecności w internecie- linkując do niej z innych kanałów sprawisz, że znacznie wzrośnie konwersja. To skuteczna forma promocji Twojego biznesu. Co więcej? W ten sposób nie reklamujesz swojej konkurencji! Nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa, to fundament jeśli chodzi o zdobycie wysokich pozycji w rankingu Google. Posiadanie własnej witryny nabiera szczególnego znaczenia w obecnym czasie, kiedy praktycznie każdy korzysta z internetu, a co za tym idzie- z wyszukiwarki.

Czy wiesz, że czyli ciekawostki o Bydgoszczy

 • Bydgoszcz słynie z tego, że na jego terenie znajduje się rynek o bardzo specyficznym klimacie i wspaniałych zabytkowych kamienicach. Jedną z takich budowli jest Biblioteka Miejska, która powstała w 18 wieku
 • Jedną z najbardziej interesujących ciekawostek jest znajdująca się na terenie miasta tzw. Wyspa Młyńska- często nazywana bydgoską Wenecją. To miejsce pełne licznych muzeów i niezwykłych zabytków architektonicznyc
 • Inna ciekawostka dotyczy najstarszej budowli, która znajduje się na terenie Bydgoszczy, czyli Katedry Bydgoskiej. Co ciekawe, w 2004 roku decyzją Papieża, zyskała ona rangę katedry Diecezji Bydgoskiej
 • Tramwaj wodny, to dla wielu turystów jedna z najlepszych bydgoskich ciekawostek. To napędzany energią elektryczną tramwaj, na którym można podziwiać miasto z wodnej perspektywy. To atrakcja, która przyciąga coraz większe grono turystów
Strony internetowe Bydgoszcz

Strony internetowe Bydgoszcz - FAQ

Tworzenie stron internetowych Bydgoszcz - ile kosztuje? +
Należy zaznaczyć, że na ostateczny koszt strony www wpływa wiele czynników. Małe strony internetowe, tzw. wizytówki kosztują najczęściej około 1500 zł. Otrzymasz wówczas małą stronę, ale dobrze dopracowaną. Tak wykonaną witrynę możesz później wykorzystać m.in. w celu pozyskania szerokiego grona Klientów. Strony bardziej rozbudowane kosztują więcej. Pamiętaj jednak, aby zawsze określić swój budżet, jaki możesz przeznaczyć na projekt strony internetowej. Wybierając naszą ofertę, możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanych pakietów, które zawierają wszystko to co najważniejsze wraz z serwisem oraz gwarancją.
Projektowanie stron www Bydgoszcz- ile trwa? +
Dzisiaj w sieci znaleźć można mnóstwo ofert freelancalerów, którzy oferują wykonanie strony nawet w 3 h. Jednak pamiętaj, że są to strony naprawdę niskiej jakości. Zespół COOLONE, by zaprojektować w pełni profesjonalną stronę potrzebuje około 3- 4 tygodni. Wynika to z tego, że zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, nawet te najdrobniejsze, dzięki czemu możesz być pewien, że stworzona witryna będzie działać prawidłowo.
Strony internetowe Bydgoszcz- czy utrzymanie strony jest płatne? +
Tak. Utrzymanie strony internetowej jest płatne. Dlaczego? Do prawidłowego działania strony niezbędna jest zarówno domena, jak i serwis. Stawiając na strony internetowe Bydgoszcz, otrzymujesz możliwość zakupu jednego i drugiego. Ponadto, możesz skorzystać ze specjalnego abonamentu, który następnie możesz przedłużać o kolejne okresy.
Projektowanie stron Bydgoszcz- jak przebiega proces? +
Na samym początku podpisujemy umowę i pobieramy określoną kwotę zaliczki. Następnie przygotowujemy tzw. kreatywny brief, czyli plan strony. Pamiętaj, że w każdej dowolnej chwili możesz dawać nam wskazówki, jak powinna wyglądać Twoja strona. Kolejny etap obejmuje treści i materiałów graficznych, które mają zostać umieszczone na stronie www. Następnie na szkielecie strony umieszczamy przygotowane materiały. Kolejny krok, to testowanie witryny, w którym również i Ty możesz brać udział. Na tym etapie udoskonalamy to, co jeszcze można ulepszyć i poprawiamy ewentualne błędy. Na koniec wykonujemy optymalizację strony tak, aby mogła działać szybko i sprawnie. Tym sposobem strona internetowa jest gotowa do publikacji!
Strony internetowe Bydgoszcz- jak wygląda dobra strona? +
Dobrze wykonana strona to przede wszystkim wizytówka firmy. Właśnie dlatego istotne jest, aby zawierała wszystkie najważniejsze dane: dane firmy, dane kontaktowe oraz opis oferty. Zaleca się również, aby umieścić i opisać na swojej stronie zrealizowane projekty oraz te, które są w trakcie realizacji. Tak postępując z pewnością zdobędziesz nowych Klientów.
Projektowanie stron internetowych Bydgoszcz- na jakie korzyści mogę liczyć? +
Po pierwsze, strona internetowa to wizytówka Twojej firmy. To dzięki niej odbiorcy mogą przeglądać Twoją ofertę o dowolnej porze. To świetny sposób na kontakt z Klientem, który wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku w internecie. Nowych Klientów możesz pozyskiwać, korzystając z wyszukiwarki Google. Warto mieć to na uwadze szczególnie dzisiaj, kiedy większość z nas szukając konkretnego produktu/ usługi korzysta z wyszukiwarki. Ponadto, mając własną stronę możesz dodatkowo zarabiać na niej m.in. poprzez prowadzenie bloga firmowego.
Tworzenie stron internetowych Bydgoszcz- czy jest trudne? +
Tworzenie stron www przebiega podobnie niezależnie od rodzaju branży. Nasi doświadczeni specjaliści bez żadnego problemu wykonają dla Ciebie nowoczesny i funkcjonalny projekt strony. Strony internetowe Bydgoszcz, to odpowiedź zarówno na potrzeby Klientów, firmy jak i obecnego rynku.
Strony internetowe Bydgoszcz- czy projektujecie sklepy internetowe? +
Tak. Oferta COOLONE obejmuje również tworzenie e- sklepów. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesny i funkcjonalny sklep internetowy. W tej dziedzinie jesteśmy najlepszymi ekspertami, czego dowodem są stale powracający do nas Klienci.
Strony internetowe Bydgoszcz- czy mogę sam dodawać treści na stronę? +
Tak. Każda zaprojektowana przez nas strona www posiada łatwy w obsłudze system do zarządzania treścią- CMS WordPress, który pozwala nie tylko na edytowanie oferty, ale również zarządzanie portfolio.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja