Strony internetowe Włocławek

Strony internetowe Włocławek – tworzenie stron internetowych to specjalność naszej firmy. Odpowiednio dostosowane do każdej branży, oparte o system zarządzania treścią CMS. A wszystko po to, aby funkcjonalność szła w parze z intuicyjnym wyglądem. Zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na wyjątkowe strony internetowe!

 • Dobrze opracowana i zaprojektowana witryna wyposażona w system CMS WordPress. Bogata wiedza i doświadczenie najlepszych specjalistów pomoże zająć Twojej stronie najwyższe pozycje w sieci wyszukiwania. Indywidualny projekt sprawi, że z pewnością wyróżni się pośród całej konkurencji
 • Responsive Web Design, czyli responsywna strona www to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu zarówno Twoi obecni, jak i potencjalni Klienci mogą zapoznać się z ofertą na dowolnym urządzeniu. Wygodna współpraca na każdym etapie działań to m.in. dostęp do postępów prac oraz kontakt ze specjalistami w razie potrzeby. Własna strona niesie ze sobą wiele korzyści: wzrost zaufania, nieograniczony zasięg w wyszukiwarce oraz dostęp do bardzo szerokiej bazy Klientów
 • Bezpieczeństwo strony internetowej odgrywa bardzo duże znaczenie nie tylko w kontekście budowania zaufania i wiarygodności firmy, ale również ewentualnych kar i konsekwencji prawnych z nimi związanych. Dużą popularnością cieszą się nowoczesne i funkcjonalne serwisy landing page. To rodzaj stron internetowych, które skutecznie opisują produkty i usługi firm. Witryna zaprojektowana przez doświadczonych ekspertów stanowi gwarancję do zdobycia najwyższych pozycji w Google. Ciekawostki i interesujące informacje związane z Włocławkiem.

Tworzenie stron internetowych jest dla nas nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. choć sama budowa witryny pochłania dużo energii i jest wynikiem wielu różnych pomysłów i koncepcji, jednak finalny rezultat wynagradza wszelkie trudności.

Tworzenie stron internetowych Włocławek – indywidualny projekt graficzny

Gwarantujemy pełne zadowolenie z indywidualnego projektu graficznego oraz przyjemną współpracę podczas realizacji strony. Nigdy nie ograniczamy naszych Klientów co do ilości zmian wdrażanych projektów przez nas wykonywanych. Zawsze proponujemy odpowiednie rozwiązania dostosowane do Twoich własnych wymagań.

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Podczas tworzenia stron internetowych zwracamy uwagę przede wszystkim na to, aby funkcjonalność i użyteczność witryny przynosiła użytkownikom jak najwięcej pozytywnych wrażeń. Duże znaczenie w projektowaniu UX odgrywa m.in. łatwa nawigacja oraz prosty interfejs strony.

Strony internetowe Włocławek – prosty i sprawdzony system CMS

Każda strona internetowa zaprojektowana przez COOLONE oparta jest na systemie zarządzania treścią CMS WordPress. Dzięki temu rozwiązaniu zmiana aktualizacji, treści lub dodanie zdjęć do galerii staje się bardzo proste. Aktualizowanie strony stanie się dla ciebie przyjemnością.

Strony przyjazne SEO

Oferujemy pozycjonowanie stron www nastawione na wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Korzystając ze sprawdzonych technik SEO sprawimy że Twoja witryna staje się nie tylko przyjazna SEO, ale wybije się na tle całej konkurencji w Google. Kompleksowa optymalizacja witryny, pomoc w wyborze odpowiednich fraz i słów kluczowych dla Twojej działalności sprawi, że szybko zobaczysz wzrost widoczności w sieci.

Tworzenie stron Włocławek – responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

Strona responsywna zapewnia idealne dopasowanie urządzeń takich jak: komputery, laptopy telefony czy tablety. Dzięki temu Klient odwiedzający Twoją stronę z każdego urządzenia zobaczy jasny i czytelny układ i bez problemu skontaktuje się z Tobą.

Wsparcie i opieka powdrożeniowa

Potrzebujesz wsparcia i opieki również po zakończeniu projektowania strony? Już dziś dołącz do Klientów naszej firmy, aby przekonać się o jakości naszej obsługi. Wsparcie i opieka po wdrożeniowa obejmuje, zarówno naukę obsługi strony, opiekę, jak i pomoc w sprawach technicznych, marketingowych i administracyjnych.

Projektowanie stron www Tarnów – korzyści:

 • Zbudujesz pozytywny wizerunek firmy
 • Zyskasz łatwiejszy kontakt ze swoimi Klientami
 • Pracujesz nad zaufaniem konsumentów
 • Precyzyjniej poznajesz swoich odbiorców
 • Oszczędzasz na kosztach reklamy
 • Przyciągasz uwagę nowych Klientów
 • Stosujesz skuteczne narzędzia sprzedażowe

Etapy realizacji projektu

 • Precyzyjna i szczegółowa analiza potrzeb Klientów – opracowanie całej specyfiki strony internetowej, podpisanie umowy z Klientem, pobranie określonej kwoty zaliczki
 • Przygotowanie makiety funkcjonalnej UX – przygotowanie elementów graficznych, treści które mają zostać umieszczone na szkielecie strony internetowej
 • Prace związane z kodowaniem frontendu
 • Wdrożenie systemu do zarządzania treścią CMS
 • Wykonanie testów mających na celu sprawdzenie prawidłowego działania witryny
 • Publikacja strony internetowej na serwerze
 • Opieka i wsparcie doświadczonych fachowców – to etap, który trwa nieustannie, a co za tym idzie zawsze możesz liczyć na pomoc i wsparcie ekspertów

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Każdy zrealizowany przez nas projekt witryny jest odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu wszelkie próby ataków zostają automatycznie odnotowywane i blokowane. Ponadto, wszystkie nasze realizacje obejmuje gwarancja zapewniająca ich poprawne działanie.
Stosowane przez nas rozwiązania dają gwarancję 100% bezpieczeństwa, zarówno właścicielom stron internetowych jak i ich Klientom.

Strony internetowe Włocławek – nowoczesne strony typu landing page

Tworzymy landing page, których wygląd oraz sama struktura zachęca do skorzystania ze swojej oferty. Co więcej? Przeprowadzamy Twoich odbiorców przez cały proces związany ze sprzedażą, począwszy od zainteresowania, poprzez zaangażowanie, rozwijanie wszystkich wątpliwości aż na podjęciu decyzji zakupowej kończąc. Korzystając z naszych usług otrzymasz landing page w pełni przygotowany do realizowania Twoich celów sprzedażowych.

Spójność marki na stronie www

Zastanawiasz się, dlaczego spójność jest tak ważna w firmowym brandingu? Zastosowanie w projektowaniu strategii marketingowej zasady spójności i przestrzeganie podstawowych reguł kreacji pozwala stworzyć trwałe logo i ponadczasowe odwołanie do niego. W długoterminowej perspektywie to najlepsza i sprawdzona metoda na promocję marki w sieci.

Dlaczego profesjonalna strona jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Tak naprawdę korzyści wynikających z posiadania profesjonalnej strony internetowej jest bardzo wiele. Jednak największe z nich to: najlepsza forma reklamy, możliwość znalezienia Twojej firmy przez użytkowników, globalny zasięg, wzrost wiarygodności firmy, łatwiejszy kontakt, prezentacja oferty, ciągła dostępność oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Czy wiesz, że …. czyli ciekawostki o Włocławku

 • Wśród zabytków Włocławka są m.in. kościół św. Witalisa (1330-1411), kościół św. Jana Chrzciciela (zbudowany w 1538 roku, w miejscu XI- wiecznej świątyni, Wyższe Seminarium Duchowne (1569 r.), jedno z najstarszych w Polsce oraz Pałac Biskupi
 • Elektrownia Wodna we Wrocławiu, to największa elektrownia przepływowa w Polsce. Wraz z elektrownią wybudowaną w latach 1962-1970 powstało na Wiśle zaporowe Jezioro Włocławskie. Jest to pod względem powierzchni największy sztuczny zbiornik w Polsce
 • Dni Włocławka dorocznie odbywają się w pierwszą sobotę i niedzielę po 14 czerwca
Strony internetowe Włocławek

Strony internetowe Włocławek - FAQ

Tworzenie stron internetowych Włocławek - co to jest responsywna strona www? +
Strona responsywna, to strona internetowa dostosowująca się do rozdzielczości urządzenia na jakim jest oglądana. Technika tworzenia responsywnych witryn polega na tworzeniu pary wersji strony dostosowanej do różnych rozdzielczości.
Tworzenie stron Włocławek - jak długo trwa tworzenie strony internetowej? +
Projektowanie strony internetowej uzależnione jest od jej wielkości i przeznaczenia. Najkrócej trwa tworzenie prostych wizytówek internetowych – ok. tygodnia czasu, natomiast jeśli chodzi o bardziej rozbudowane witryny responsywne jest to ok. 3-4 tygodnie.
Strony internetowe Włocławek - jak wygląda proces projektowania witryny? +
Prace nad stroną dzieli się na kilka etapów. W pierwszej kolejności rozmawiamy z Klientem, poznajemy jego potrzeby, zbieramy wszystkie informacje potrzebne do wykonania kosztorysu i samej strony. Następnie podpisujemy umowę, pobieramy określoną kwotę zaliczki rozpoczynamy pracę nad szafą graficzną projektu. Kolejny etap to przedstawienie go klientowi oraz wniesienie ewentualnych poprawek. Po zaakceptowaniu grafik i treści rozpoczynamy prace programistyczne. Ostatni etap to test strony internetowej oraz uruchomienie witryny na serwerze.
Strony internetowe Włocławek - czy będę mógł samodzielnie zarządzać treścią na mojej stronie? +
Oczywiście, że tak. Jest to możliwe dzięki systemowi CMS. Dzięki wdrożonemu przez nas rozwiązaniu w łatwy sposób możesz aktualizować treści, dodawać portfolio czy wpisy blogowe.
Tworzenie stron internetowych Włocławek - czym jest SEO? +
SEO, czyli optymalizacja wyszukiwarek zwana również pozycjonowaniem to procesy, które zmierzają do osiągnięcia przez daną stronę internetową jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych.
Tworzenie stron Włocławek - co to jest hosting? +
Hosting to miejsce na serwerze, gdzie umieszczone są pliki Twojej strony internetowej. Serwis ten działa nieprzerwanie 24 godziny na dobę.
Strony internetowe Włocławek - czy utrzymanie strony jest płatne? +
Tak, utrzymanie strony internetowej jest płatne, aczkolwiek jego ostateczny koszt zależy od różnych czynników m.in. dostawcy usług hostingowych. Należy zaznaczyć, że cena związana z utrzymaniem strony zależy również o innych czynników np. zasobów jakie potrzebuje sklep internetowy bądź strona.
Strony internetowe Włocławek - jak wygląda dobrze zaprojektowana strona? +
Witryna to przede wszystkim wizytówka firmy, dlatego powinno zawierać wszystkie najważniejsze informacje na jej temat: opis oferty, dane kontaktowe czy aktualności. Strona stworzona przez doświadczonych specjalistów to gwarancja pozyskania szerokiego grona nowych Klientów.
Tworzenie stron internetowych Włocławek - czy projektujecie też e-sklepy? +
Tak, oferta naszej firmy to również tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych sklepów online. Projektując sklepy korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, wykorzystujemy bogatą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić wszystkie, nawet najbardziej wymagające oczekiwania Klientów.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja