Sklepy internetowe

Projektowanie Sklepów Internetowych

Jako agencja CoolOne posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu sklepów internetowych. W naszych realizacjach wykorzystujemy najnowsze technologie i niezawodne rozwiązania, dzięki którym platforma e-commerce wygląda atrakcyjnie oraz skutecznie sprzedaje. Indywidualne podejście do każdego projektu sprawia, że nasze sklepy internetowe są bezpieczne i w pełni skalowane.

Indywidualny projekt graficzny

Tworząc sklepy internetowe dla naszych klientów, nie korzystamy z gotowych szablonów, lecz projektujemy sklep od zera. Dzięki temu każda witryna jest niepowtarzalna i wyróżnia się na tle konkurencji. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne dzisiaj jest odpowiednie zaprezentowanie marki, dlatego w projekcie zwracamy uwagę na odpowiedni, indywidualny styl, który trafia do grupy docelowej.

Zgodność z zasadami User Experience (UX) oraz User Interface (UI)

W projektowaniu sklepu internetowego wykorzystujemy zarówno najnowsze trendy, jak i uniwersalne zasady UX oraz UI. Dzięki nim sklep jest przyjazny dla użytkownika, a ścieżka zakupowa intuicyjna — zwiększa to szanse na finalizację zakupów. Do tego dołącza spójna i przejrzysta szata graficzna całej witryny. Tak zaprojektowany sklep sprawia, że klienci chętniej zapisują się do newslettera oraz robią zakupy.

Kosztorys projektu

Responsywny sklep internetowy (RWD) — poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych

Z roku na rok rośnie popularność urządzeń mobilnych podczas przeglądania internetu, coraz chętniej z poziomu telefonów dokonujemy zakupów. Dlatego też istotne jest, żeby twój sklep poprawnie wyświetlał się na każdym urządzeniu. Tworząc stronę w oparciu o RWD, zapewniamy jej poprawne wyświetlanie na każdym ekranie.

Sklep zgodny ze standardami SEO

Pozycjonowanie z roku na rok jest coraz trudniejsze. Przyczyną są zmieniające się algorytmy Google oraz rosnąca konkurencja. Dlatego też projektując sklep, dbamy o obowiązujące standardy SEO — dzięki temu witryna jest od początku przygotowana do pozycjonowania, co ułatwia zdobywanie wysokich pozycji.

Integracje ułatwiające prowadzenie e-sklepu

Automatyzacja pewnych procesów znacząco ułatwia zarządzanie sklepem, dlatego też dbamy o integrację m.in. z systemami płatności, programami księgowymi, systemami spedycyjnymi. Jeśli klient wyrazi taką potrzebę, to możemy również przeprowadzić integrację z platformami aukcyjnymi, porównywarkami cen oraz innymi aplikacjami, narzędziami, których potrzebuje klient w prowadzeniu swojej platformy e-commerce. Każda integracja jest przez nas odpowiednio przetestowana pod względem wydajności oraz funkcjonalności, dzięki czemu jest ona stabilna.

Zaawansowane narzędzia sprzedażowe

Jednym ze sposobów na zwiększenie dochodów w e-sklepie jest zwiększenie wartości koszyka klienta. W tym celu warto wykorzystać narzędzia takie jak up-selle, cross-selle. Tworząc sklep, zapewniamy rozwiązania, dzięki którym tworzenie takich ofert sprzedażowych jest łatwiejsze. Dodatkowo zapewniamy wsparcie dla marketing automationi. Ponadto każdy sklep jest wyposażony w odpowiednie narzędzia analityczne, które dostarczają m.in. zaawansowanych statystyk sprzedażowych.

Zaawansowane narzędzia sprzedażowe
Sklep oparty o sprawdzone rozwiązania

Sklep oparty o sprawdzone rozwiązania

Realizacje e-commerce opieramy głównie o sprawdzone i niezawodne rozwiązania open-source: Magento, PrestaShop oraz WordPress (z wykorzystaniem Woocommerce). Te platformy oferują obecnie największe możliwości, zostały przetestowane przez znane na całym świecie marki jak Empik, Super Pharm, Castorama. Wybraną platformę dostosowujemy do potrzeb każdego klienta — w zależności od jego oczekiwań możemy sami wybrać platformę, która najlepiej zaspokoi jego potrzeby lub przygotować sklep na podstawie wybranego przez niego systemu.

Pełne wsparcie powdrożeniowe

Każdy nasz projekt jest objęty 12 miesięczną gwarancją od czasu jego oddania. Gwarantujemy pełne wsparcie — administracyjne, techniczne oraz marketingowe. Jesteśmy również do dyspozycji, jeśli zajdzie potrzeba rozbudowy platformy e-commerce w przyszłości.

Opieka i wsparcie powdrożeniowe
Omnichannel

Omnichannel

Cały sklep jest zaprojektowany w konwencji Omnichannel, dzięki którym klient ma poczucie spójności marki, co ułatwia pozycjonowanie brandu oraz skuteczną sprzedaż. Nasze rozwiązania ułatwiają synchronizację pomiędzy wieloma kanałami sprzedaży — zarówno online, jak i offline.

Łatwe zarządzanie sklepem

Wdrożony system CMS sprawia, że wprowadzanie modyfikacji w sklepie jest bardzo proste i intuicyjne. Z łatwością, za pomocą paru kliknięć możesz zmienić ceny produktów, dodać nowe pozycje do oferty, czy też zorganizować promocję. Ponadto przeprowadzamy szkolenie z obsługi panelu CMS, dzięki którym każdy pracownik w twojej firmie poradzi sobie z obsługą systemu.

Sklep spełniający wymogi prawne

Sklep spełniający wymogi prawne

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że przepisy wymagają implementację różnych rozwiązań. Nasza agencja zdaje sobie z tego doskonale sprawę i projektując sklep, dbamy o to, żeby spełniał on wszystkie wymogi prawne m.in. zgodność z RODO.

Interesuje Cię profesjonalny projekt sklepu internetowego? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja