WordPress Aktualizacja

Aktualizacja WordPress jest bardzo istotnym fundamentem poprawnego funkcjonowania każdej strony internetowej działającej w oparciu o WordPress. Systematyczne aktualizowanie tego systemu pozwala zapobiegać, zamiast leczyć. Prościej mówiąc, doświadczeni specjaliści z naszej agencji interaktywnej regularnie aktualizują WordPressa, co pozwala załatać błędy oraz luki w bezpieczeństwie, które mogą potencjalnie wyrządzić duże szkody na Twojej witrynie lub sklepie online.

Aktualizacja stron WordPress

Nasza oferta to kompleksowe usługi związane z aktualizacją WordPress nie tylko stron www, ale również sklepów internetowych opartych o WooCommerce. Zakres prac obejmuje wiele działań jakie związane są m.in. z bieżącą aktualizacją, administracją, bezpieczeństwem, rozwojem funkcjonalności, zmianami treści oraz wyglądu witryny.

Administracja stroną www:

• aktualizacja WordPress
• aktualizacja wtyczek
• obsługa motywu
• udzielanie odpowiedzi na zadawane przez Ciebie pytania
• aktualizacje treści na stronie
• wsparcie i pomoc

Bezpieczeństwo WordPress: Administracja stroną www:

• monitoring
• kopie zapasowe
• dodatkowe zabezpieczenia
• aktualizacje bezpieczeństwa

Rozwiązywanie problemów:

• usuwanie usterek WordPress
• przywrócenie działania strony
• optymalizacja SEO
• programowanie WordPress
• zarządzanie bazą danych

Aktualizacja i administracja strony internetowej – na czym polega?

Zespół doświadczonych fachowców COOLONE jest zawsze do Twojej dyspozycji. To m.in. programiści, graficy, copywriterzy, specjaliści SEO, a także wsparcie Helpdesku.

Rozbudowa strony internetowej

Wykonujemy prace związane z rozbudową Twojej witryny. Może to być m.in. praca programisty nad nowymi funkcjami, wprowadzanie nowych treści, profesjonalna optymalizacja SEO a także prace grafików związane ze zmianami na witrynie.

Aktualizacje WordPressa

Zarówno sama platforma WordPress, jak i wtyczki wymagają aktualizacji ze względów bezpieczeństwa. Należycie dbamy o to, aby każda aktualizacja platformy przebiegała bezpiecznie, bez żadnych negatywnych skutków. Dbamy również o wykonanie testów, które sprawdzają poprawne działanie witryny po wykonaniu aktualizacji oraz zapewniamy usuwanie wszelkich usterek.

Kopie zapasowe – Backup

Jednym z najbezpieczniejszych rozwiązań jest posiadanie zawsze zaktualizowanych kopii strony www w miejscu, które jest niezależne od dostawcy hostingu oraz dostępne od ręki, nawet w przypadku dużej awarii serwera.

Bezpieczeństwo WordPress

Monitoring bezpieczeństwa jest bardzo ważny dla stron, które spełniają funkcje biznesowe. W ramach administracji strony oferujemy dodatkowe zabezpieczenia, które podwyższają poziom bezpieczeństwa WordPress. Regularnie monitorujemy witrynę oraz dokonujemy koniecznych aktualizacji.

Helpdesk

Odpowiadamy na wszystkie zadawane przez Ciebie pytania związane z obsługą WordPress.

Raporty

Pomagamy zrozumieć Tobie to, co dzieje się na stronie internetowej – m.in. to jak użytkownicy poruszają się po stronie oraz czego szukają. Ponadto, pomagamy również wyciągać wnioski z danych jakie udostępniane są w statystykach Google oraz dostarczamy raporty, które podsumowują wykonane działania na stronie.

Ważne! Każdą wycenę aktualizacji WordPress oraz innych usług wykonujemy w sposób indywidualny, na podstawie specyfikacji strony www oraz założenia projektu.

Bezpieczna strona www

Jeżeli chcesz zapomnieć o wszystkich stresujących sytuacjach jakie związane są z utrzymaniem strony internetowej, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Aktualizacja i administracja strony internetowej - na czym polega?

Potrzebujesz wsparcia doświadczonych ekspertów podczas aktualizacji dla sklepu WordPress? Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty indywidualnie dopasowanej do Twoich potrzeb. Zapraszamy do COOLONE!

Darmowa konsultacja