Strony internetowe Dąbrowa Górnicza

Strony internetowe Dąbrowa Górnicza – kompleksowo obsługujemy firmy zakresie ich wizerunku w sieci. Tworzymy nowoczesne, interaktywne strony internetowe dostosowane do obecnych trendów. Od początku pracy nad każdym projektem wprowadzamy opracowaną strategię oraz wizję rozwoju tak, by przygotowana witryna przyniosła faktyczne efekty w postaci zwiększenia udziału marki w rynku.

 • Innowacyjny projekt strony internetowej działający w oparciu o system zarządzania treścią CMS. Bogate doświadczenie, wiedza oraz zastosowanie sprawdzonych narzędzi sprawi, że Twoja strona www zdobędzie najwyższe pozycje w rankingu Google
 • Responsywna wersja strony internetowej ma bardzo duże znaczenie, ponieważ dzięki niej Klienci mogą oglądać Twoją ofertę na dowolnych urządzeniach mobilnych. Dzięki komfortowej i wygodnej współpracy mają oni dostęp do efektów prac oraz kontakt z ekspertami. Własna witryna to również wiele korzyści m.in. większe zaufanie do firmy oraz nieograniczony zasięg w wyszukiwarce Google
 • Nie należy zapominać również o bezpieczeństwie strony internetowej, które odgrywa istotną rolę, zarówno jeżeli chodzi o budowanie zaufania do firmy, jak i ewentualne kary.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się funkcjonalne serwisy landing page, które opisują produkty i usługi firmy. Strona internetowa stworzona przez najlepszych fachowców to gwarancja uzyskania najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Ciekawe historie i informacje związane z Dąbrową Górniczą
Tworzymy strony internetowe, które są w pełni zoptymalizowane i łatwe w obsłudze. Pozwalają Klientom zmaksymalizować ich potencjał rozwoju.

Projektowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza – indywidulany projekt graficzny

Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, co skutkuje wyjątkowymi i unikalnymi stronami internetowymi. Przed przejściem do każdego projektu szczegółowo analizujemy konkurencję i badamy gusta naszych Klientów. W efekcie tworzymy wartościowy projekt graficzny, którego zadaniem jest przede wszystkim zostawić konkurencję w tyle oraz godnie reprezentować firmę naszego Klienta.

Projektowanie stron Dąbrowa Górnicza – Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Intuicyjność jest bardzo ważną cechą, która pozwala odbiorcy szybko i bez przeszkód odnaleźć potrzebne informacje. Problemy z nawigowaniem na stronie mogą znacząco wpłynąć na obniżenie efektywności strony internetowej. Zadbamy, aby Twoje miejsce w sieci było jak najbardziej przyjazne użytkownikowi. User interface, czyli interfejs użytkownika to pierwszy element witryny, który użytkownik widzi po jej otworzeniu w Google. Dlatego warto na nim skupić, ponieważ to pierwszy kontakt decyduje o tym, czy internauta zostanie na stronie internetowej i zapozna się z ofertą firmy.

Strony internetowe Dąbrowa Górnicza – prosty i sprawdzony system CMS

Tworzone przez nas strony internetowe posiadają system zarządzania treścią CMS, który pozwala na edycję istniejących treści, zarządzanie nimi oraz na tworzenie nowych zawartości Twojej witryny. System zarządzania musi być przede wszystkim prosty i intuicyjny, aby łatwo można było aktualizować stronę www. Dobierzemy i dopasujemy odpowiedni CMS do twoich potrzeb!

Strony przyjazne SEO

Wykonujemy czynności polegające na znalezieniu się Twojej strony internetowej na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google. To element bardzo skutecznej promocji. Większość osób, które poszukują firm usługowych, czy produktów szuka informacji na ten temat właśnie w wyszukiwarce Google. Pamiętaj, że dobre pozycje w Google wpłyną na dochody firmy oraz jej szybszy rozwój. Innymi słowy, Twoja strona internetowa stanie się bardziej przyjazna wyszukiwarce.

Tworzenie stron internetowych Dąbrowa Górnicza – Responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

Z roku na rok zwiększa się liczba urządzeń mobilnych. Dzięki responsywności Twoja strona internetowa dostosuje się do ekranu, na którym zostanie wyświetlona, co znacznie ułatwi przeglądanie treści, nawet na małym wyświetlaczu smartfona. Projektowane i wdrażane przez nas serwisy internetowe są w pełni responsywne, w związku z czym doskonale zaprezentują Twoją firmę na telefonach komórkowych, tabletach, oraz laptopach.

Wsparcie i opieka powdrożeniowa

Stawiając na kompleksowe usługi COOLONE możesz liczyć na pełne wsparcie i pomoc w sprawach marketingowych, administracyjnych oraz technicznych. Dodatkowo, każdy zrealizowany przez nas projekt posiada 12-miesięczną gwarancję.

Strony internetowe Dąbrowa Górnicza – korzyści:

Współpracując z nami przy projektowaniu strony internetowej możesz liczyć na wiele korzyści, z których największe to:

 • Budowanie wizerunku firmy
 • Wzrost rozpoznawalności marki w internecie
 • Łatwiejszy i lepszy kontakt z odbiorcami
 • Wzrost zaufania wśród Klientów
 • Bardziej dokładne i szczegółowe poznanie potrzeb i oczekiwań Klientów
 • Oszczędność na promocji i reklamie
 • Pozyskanie wielu nowych potencjalnych Klientów
 • Zastosowanie skutecznych narzędzi sprzedażowych

Etapy realizacji projektu

 • Analiza potrzeb i oczekiwań Klientów – precyzyjne opracowanie specyfiki działania witryny, podpisanie umowy z Klientem oraz pobranie określonej kwoty zaliczki
 • Przygotowanie makiety funkcjonalnej UX – zaplanowanie treści, elementów graficznych, które mają zostać umieszczone na stronie internetowej
 • Kodowanie frontendu
 • Wdrożenie systemu do zarządzania treścią CMS
 • Wykonanie testów mających na celu sprawdzenie poprawnego działania witryny
 • Publikacja strony internetowej w sieci
 • Oraz opieka i wsparcie powdrożeniowe -to etap, który dotyczy zarówno czasu projektowania witryny jak i późniejszych działań

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Każda przygotowana przez nas strona internetowa posiada specjalne zabezpieczenie, które chroni ją przed próbami ataków osób trzecich. Ponadto, każdy projekt otrzymuje gwarancję, która zapewnia prawidłowe funkcjonowanie strony przez długi okres czasu. Oferujemy rozwiązania, które zawsze gwarantują pełne bezpieczeństwo, zarówno właścicielom witryn, jak i Klientom. Pamiętaj, że strona, która posiada odpowiednie zabezpieczenie pomoże Ci zbudować silną pozycję marki w sieci, a co za tym idzie pozyskać szerokie grono nowych odbiorców.

Tworzenie stron www Dąbrowa Górnicza – nowoczesne strony typu landing page

Landing page, czyli docelowe strony, to strony www lub podstrony serwisu firmowego stworzone do realizowania jednego, konkretnego celu. Projektujemy i tworzymy landing page wspierające działania promocyjne, sprzedażowe lub dowolne inne działania związane z biznesem.

Spójność marki na stronie www

Spójność Marki ma bardzo duże znaczenie, jeżeli chodzi o firmowy branding. Przestrzegając wszystkich zasad spójności oraz podstawowych norm stworzysz trwałe, stabilne i silne logo, które zapadnie w pamięci wszystkich użytkowników. To sprawdzony i skuteczny sposób na reklamę i promocję marki w internecie.

Dlaczego profesjonalna strona jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Własna strona internetowa to bardzo wiele korzyści m.in. skuteczna forma reklamy, możliwość znalezienia Twojej firmy przez użytkowników, globalny zasięg, większa wiarygodność firmy, łatwiejszy kontakt, możliwość prezentacji oferty, niski koszt pozyskania Klienta, ciągła dostępność oraz oszczędność czasu.

Czy wiesz, że …… czyli ciekawostki o Dąbrowie Górniczej

 • Pałac Kultury Zagłębie to nie tylko prężnie działające centrum kulturalne Dąbrowy Górniczej. To również wpisany na listę zabytków przykład polskiej architektury socrealistycznej. Pałac Kultury Zagłębie powstał według projektu Zbigniewa Rzepeckiego, w latach 1951-1958 jako Dom Kultury Zagłębia
 • Pustynia Błędowska to leżący na skraju Wyżyny Śląskiej i na granicy z Górnośląskim Okręgiem Przemysłowym fragment największego w Europie Środkowej obszaru piasków śródlądowych
 • Resursa Obywatelska w Dąbrowie Górniczej to jednokondygnacyjny budynek, zbudowany w 1895 roku na terenie dawnego szybu wodnego kopalni Reden. Szybko stał się głównym ośrodkiem życia kulturalnego w mieście.
Strony internetowe Dąbrowa Górnicza

Strony internetowe Dąbrowa Górnicza - FAQ

Strony internetowe Dąbrowa Górnicza - co oznacza RWD? +
RWD to inaczej responsywna wersja strony internetowej, czyli dostosowana do wszystkich rodzajów ekranów urządzeń mobilnych. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy mogą przeglądać ofertę firmy na różnych urządzenia np. smartfonie bądź tablecie.
Projektowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza - jak długo trwa proces tworzenia strony internetowej? +
Czas projektowania witryny zależy od różnych czynników m.in. wielkości strony oraz ilości podstron. Mimo tego, projektowanie mniejszych stron tzw. wizytówek trwa najczęściej ok. tydzień, z kolei strony bardziej rozbudowane potrzebują ok. 3-4 tygodni czasu. To czas niezbędny, ponieważ zwracamy uwagę na wszystkie elementy, również te najmniejsze, dzięki czemu stworzona witryna może działać bez żadnych komplikacji.
Tworzenie stron internetowych Dąbrowa Górnicza - jak przebiega proces projektowania witryn? +
Na początku poznajemy potrzeby i oczekiwania Klientów, podpisujemy umowę oraz pobieramy określoną kwotę zaliczki. W kolejnym kroku przechodzimy do przygotowania briefu, czyli planu graficznego strony. Poprawiamy ewentualne błędy oraz umieszczamy przygotowane treści i grafiki na szkielecie strony. Ostatni etap to wykonanie testów sprawdzających poprawne działanie strony oraz publikacja witryny w internecie.
Strony internetowe Dąbrowa Górnicza - czy mogę samodzielnie zarządzać własną stroną? +
Tak, samodzielne zarządzanie stroną internetową jest możliwe dzięki systemowi CMS. To świetne rozwiązanie, które pozwala m.in. na aktualizowanie portfolio bądź dodawanie nowych wpisów blogowych.
Strony internetowe Dąbrowa Górnicza - co to jest SEO? +
To inaczej optymalizacja wyszukiwarki Google, nazywana również pozycjonowaniem. Jej głównym zadaniem jest zdobycie przez stronę internetową jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.
Projektowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza - co to jest hosting? +
Hosting to miejsce na serwerze, w którym znajdują się pliki Twojej strony internetowej. Należy pamiętać, że jest to serwis, który działa bez przerwy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Tworzenie stron internetowych Dąbrowa Górnicza - czy utrzymanie witryny jest płatne? +
Tak, utrzymanie strony internetowej jest płatne. Aby witryna mogła prawidłowo działać, potrzebuje domeny i serwisu. Jednak ostateczny koszt utrzymania strony internetowej zależy również od innych czynników np. dostawcy usług hostingowych.
Strony internetowe Dąbrowa Górnicza - jak wygląda dobrze zaprojektowana strona? +
Witryna to przede wszystkim wizytówka firmy, dlatego musi posiadać wszystkie najistotniejsze informacje z nią związane np. opis oferty, aktualne dane kontaktowe oraz aktualności. Wybierając nasze usługi możesz być pewien otrzymania nowoczesnego i unikalnego projektu strony internetowej.
Tworzenie stron internetowych Dąbrowa Górnicza - czy oferta obejmuje też sklepy internetowe? +
Tak, oferta naszej firmy obejmuje również tworzenie funkcjonalnych i nowoczesnych sklepów online. Projektujemy sklepy internetowe wykorzystując wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu spełniamy wymagania wszystkich Klientów.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja