Strony internetowe Poznań

Interesuje Cię nowoczesna a zarazem w pełni funkcjonalna i użyteczna witryna online? Dobrze trafiłeś- zajmujemy się projektowaniem innowacyjnych stron internetowych! Zdobyta wiedza, duże doświadczenie oraz umiejętności sprawiają, że możemy podejmować się każdego, nawet bardzo trudnego zadania. Korzystając z naszej oferty nie musisz martwić się o nic. Strony internetowe Poznań to szeroki zakres usług, dzięki którym osiągniesz oczekiwany rezultat. Najlepsi specjaliści na rynku przygotują dla Ciebie profesjonalną stronę internetową, dzięki której Twoja firma szybciej się rozwinie.
Prowadzisz firmę w Poznaniu lub okolicach? Chcesz, aby Twój biznes dobrze się rozwijał? Nie zastanawiaj się dłużej- skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie nowoczesny projekt strony internetowej. Co więcej? Nasza oferta obejmuje również skuteczne pozycjonowanie, które pomoże Ci zdobyć najwyższe pozycje w Google! Zapraszamy do współpracy.

Niezwykle istotna jest dla nas satysfakcja Klientów z osiągniętych efektów, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm oraz najwyższą jakość. Zespół COOLONE zwraca uwagę na każdy szczegół, z dużą precyzją sprawdzamy zarówno treść, jak i grafikę. Warto pamiętać, że treść i grafika umieszczane na stronie www powinny dokładnie opisywać branże i działalność firmy. Jeśli chcesz pozyskać szersze grono Klientów, zadbaj o to, aby oferta twojej firmy była jasna i w pełni zrozumiała dla wszystkich odbiorców. Pamiętaj, iż strona internetowa do wizytówka biznesu, dlatego musi zawierać wszystkie ważne na jej temat dane m.in. aktualne dane kontaktowe. Dzięki nowoczesnej stronie internetowej zdobędziesz zaufanie użytkowników w sieci i osiągniesz duży sukces na rynku!

Indywidualny projekt graficzny

Każdy projekt witryny stanowi dla nas indywidualne zlecenie. To świetna wiadomość dla Ciebie, bowiem zyskujesz gwarancję otrzymania unikalnej strony www. Oryginalna strona internetowa ma bardzo duże znaczenie, zwłaszcza w obecnym czasie, kiedy konkurencja z roku na rok jest coraz większa. Jednak stawiając na COOLONE, możesz być spokojny! Doświadczeni pracownicy zaprojektują dla Ciebie jedyną w swoim rodzaju stronę internetową, która bez wątpienia wyróżni się na tle konkurencji. Nasi eksperci posiadają bardzo bogate doświadczenie, które pozwala im realizować nawet skomplikowane projekty. Strony internetowe Poznań to świetny wybór!

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) oraz User Interface (UI)

Zastanawiasz się co wyróżnia przygotowane przez nas strony internetowe? To przede wszystkim doskonały i atrakcyjny wygląd oraz niezwykle przyjemny i łatwy interfejs dla użytkowników. Dzięki stronie www opartej na UX i UI, użytkownicy w łatwy sposób odnajdą intersujące ich informacje. Dobry kontakt z marką przekłada się na pozytywne opinie w późniejszym czasie. Każdy Klient może w prosty sposób dokonywać zakupów bądź zapisać się do newsletteru.

Prosty i sprawdzony system CMS

Witryny tworzymy w oparciu o nowoczesny i zaawansowany system służący do zarządzania treścią- WordPress. Oferujemy rozwiązanie, które pozwala samodzielnie zarządzać witryną m.in. prowadzić bloga bądź umieszczać na stronie informacje związane z działalnością firmy.

Strona przyjazna SEO

Bardzo duże znaczenie ma pozycjonowanie! Często zmieniające się algorytmy i duża konkurencja powodują, iż staje się ono coraz trudniejsze. Dlatego należy odpowiednio zadbać o wszystkie elementy, które mają wpływ na optymalizację SEO strony. Wybierając strony internetowe Poznań, możesz być pewien zdobycia bardzo wysokich pozycji w wyszukiwarce Google!

Responsywna strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD)

Eksperci COOLONE przywiązują dużą uwagę do RWD strony internetowej. Co istotne? Witryna dostosowana do każdego rodzaju ekranu pozwala użytkownikom na przeglądanie jej na dowolnym urządzeniu m.in. tablecie, laptopie czy smartfonie. Responsywność strony to bardzo ważna cecha, bowiem pozwala budować pozytywny wizerunek firmy w oczach Klientów! O responsywności strony nie warto zapominać, szczególnie w obecnym czasie, kiedy większość osób do przeglądania internetu używa urządzeń mobilnych.

Wsparcie powdrożeniowe i opieka nad stroną

Czy wiesz, że każda projektowana przez nas strona www objęta jest roczną gwarancją? Tworzenie stron Poznań to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również przeprowadzanie aktualizacji skryptów. Chcesz bardziej rozbudować swoją stronę? Nie ma problemu, także w tym zakresie służymy kompleksową pomocą! Gwarantujemy wsparcie nie tylko w sprawach marketingowych, ale też administracyjnych i technicznych.

Strony internetowe Poznań – dlaczego warto?

 • Ciągła dostępność – dzięki stronie internetowej masz stały dostęp do wszystkich Klientów. To bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla Ciebie, jak i użytkowników. Żaden internauta nie musi czekać, aż będziesz dostępny. Wszystko, czego potrzebuje znajdzie na Twojej stronie www
 • Oszczędność – na swojej stronie możesz umieszczać gazetki bądź ulotki. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas
 • Ekstra reklama – nieograniczony zasięg to jedna z największych zalet posiadania własnej witryny. To niezwykle ważne w dzisiejszych czasach, gdy większość użytkowników do odnalezienia konkretnych produktów bądź usług używa wyszukiwarki. Strona internetowa to sprawdzony i skuteczny sposób promocji i reklamy, który pomoże Ci pozyskać szerokie grono nowych Klientów
 • Wygoda Klienta – powinieneś wiedzieć, że strona internetowa wpływa na wygodę i komfort użytkowników. Dzięki takiemu zastosowaniu, Klient ma możliwość sprawdzania twojej oferty w dowolnym momencie
 • Zaufanie – strona internetowa pomaga zdobyć zaufanie Klientów. To ważne, bowiem dzisiaj zdecydowana większość użytkowników zanim skorzysta z usług danej firmy, czyta w sieci informacje i opinie na jej temat. Witryna jest więc odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania Klientów

Etapy realizacji projektu

Współpraca z naszymi specjalistami to profesjonalna i kompleksowa pomoc w pełnym zakresie. Strony www tworzymy w oparciu o nowoczesny system, który zapewnia nie tylko bardzo dobrą komunikację, ale również rzetelne wykonanie projektu. W pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody, dzięki czemu zyskujesz pewność i gwarancję osiągniecia oczekiwanego efektu. Każda strona www ma swojego indywidualnego Project Managera, który dba o nią na każdym etapie projektowania.

 1. Pierwszy etap to szczegółowa analiza potrzeb Klienta. Co więcej? Analizujemy także wszystkie oczekiwania Klientów. Ustalamy założenia i zbieramy istotne dane, które pomogą nam zaprojektować nowoczesną stronę internetową.
 2. Projekt graficzny – kolejny etap to projekt funkcjonalnej makiety UX, strony głównej, podstron, a także grafik umieszczanych na stronie. Decydując się na współpracę z nami masz stały dostęp do wszystkich wykonywanych przez nasz działań. W każdej chwili możesz przekazywać nam również informacje zwrotne.
 3. Kodowanie – na tym etapie eksperci COOLONE wdrażają system CMS. Aczkolwiek to nie wszystko- strona zostaje uzupełniona również o inne funkcje. Optymalizacji poddany zostaje kod źródłowy, przeprowadza się specjalne testy wewnętrzne i zewnętrzne. W oparciu o makietę funkcjonalną wykonujemy kodowanie frontendu.
 4. Uzupełnienie strony – kolejny krok, w którym następuje połączenie domeny ze stroną internetową. Wykorzystując dowolny serwer sprawdzane jest prawidłowe działanie strony internetowej.
 5. Wsparcie powdrożeniowe- organizujemy szkolenia dotyczące obsługi panelu do zarządzania treścią. Projektowanie stron internetowych Poznań to profesjonalna opieka nad stroną oraz wsparcie techniczne.

Pamiętaj, że wybierając nasze usługi otrzymujesz dostęp do wszelkich prac, jakie wykonujemy na każdym etapie działań!

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Podczas projektowania witryny zwracamy uwagę nie tylko na jej wygląd, ale także na szybkość ładowania. Należy pamiętać, że strona internetowa musi być przyjazna dla internautów! Kolejną kwestią, o której nie wolno zapominać jest bezpieczeństwo strony internetowej. Bezpieczeństwo strony www ma duże znaczenie zarówno w budowaniu dobrego wizerunku w oczach Klientów, jak i w aspekcie konsekwencji prawnych.

Niestety firmy, które pozwalają sobie na wyciekanie ważnych danych, nigdy nie będą mogły cieszyć się pozytywną opinią na rynku. Zła opinia wśród Klientów może być niebezpieczna dla małych przedsiębiorstw. Powinieneś wiedzieć, że dzisiaj prawo kładzie bardzo duży nacisk na poczucie bezpieczeństwa w sieci. Zdecydowanie wzrasta też wysokość kar finansowych. Nowoczesna i funkcjonalna strona internetowa musi spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa. Strony internetowe Poznań oferują optymalne rozwiązanie, które da gwarancję bezpieczeństwa Tobie i Twoim Klientom!

Nowoczesne strony typu Landing Page

Wygląd witryny ma bardzo duże znaczenie! Innowacyjne serwisy landing page cechuje zarówno wysoka skuteczność, jak i atrakcyjny wygląd oferty (produktów bądź usług). Należy jednak pamiętać, że serwis landing page musi osiągnąć ustalony cel!

A więc, jak wygląda nowoczesna strona landing page? Po pierwsze serwis musi być atrakcyjny, posiadać ciekawą szatę graficzną i treść. Dzięki takiemu rozwiązaniu zbudujesz wizerunek w oczach Klientów. Landing page posiada również wezwanie do działania „call to action”. Stawiając na wiedzę ekspertów COOLONE, możesz być pewien, że otrzymasz oryginalny projekt strony internetowej. Oferujemy rozwiązanie, dzięki któremu Twoja firma szybciej odniesie sukces!

Spójność marki na stronie internetowej

Projekt strony internetowej składa się z kilku elementów (strony głównej, informacji o firmie, aktualności oraz bloga). Niektóre witryny zawierają też podstronę, która opisuje ofertę firmy. O czym należy pamiętać? Wszystkie elementy strony www muszą tworzyć jedną całość, gdyż ma to wpływ na skuteczniejsze pozycjonowanie. Nowoczesny projekt strony, UX, UI a także RWD to pewność i gwarancja uzyskania profesjonalnej strony internetowej. Witryna stworzona w ten sposób będzie prezentować się atrakcyjnie w sieci

Dlaczego profesjonalna strona internetowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Dzisiaj praktycznie w każdym miejscu można usłyszeć o obecności internautów w sieci, a przede wszystkim w social mediach m.in. Facebook, TikTok czy Instagram. Warto zaznaczyć, iż sporym zainteresowaniem cieszy się także treść Video. Własna strona internetowa to szeroki pakiet korzyści.

Dzięki profesjonalnym działaniom Twoja strona jest pod pełną kontrolą. Nie musisz przejmować się żadnymi algorytmami czy ryzykiem otrzymania bana za nieprzestrzeganie regulaminu. Nie wolno jednak zapominać o dobrym wizerunku w sieci, ponieważ ma on duży wpływ na odbiorców! Swoją stronę internetową możesz również linkować z wielu innych stron, zwiększając tym samym konwersję. Witryna firmowa to skuteczna i sprawdzona forma promocji biznesu w internecie. Profesjonalny projekt strony internetowej to klucz do zdobycia najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania.

Czy wiesz, że czyli ciekawostki o Poznaniu

 • Poznań jest jednym z najstarszych lokowanych miast w Polsce. Prawa miejskie nadano mu w 1253 roku.
 • W poznańskiej Katedrze znajduje się symboliczny grobowiec pierwszych władców Polski ( Mieszka I i Bolesława Chrobrego)
 • Międzynarodowe Targi Poznańskie to jedna z najstarszych i największych imprez wystawienniczych w Europie. Pierwszy raz zorganizowano je w 1921 roku.
 • W Poznaniu znajduje się nietypowe, jedno z nielicznych w Europie Muzeum Instrumentów Muzycznych, w którym można obejrzeć m.in. szklaną harmonikę opisywaną w „Dziadach” przez Adama Mickiewicza
Strony internetowe Poznań

Strony internetowe Poznań - FAQ

Tworzenie stron internetowych Poznań - ile to kosztuje? +
Cena strony internetowej zależy od wielu czynników. Małą stronę tzw. wizytówkę możesz otrzymać za około 1500 zł. Choć w tej cenie otrzymasz skromną stronę internetową, jednak będzie ona bardzo dobrze dopracowana. Tak przygotowaną stronę możesz na późniejszym etapie wykorzystać do pozyskania szerszego grona Klientów. Jeśli zależy Ci na bardziej rozbudowanej stronie internetowej, musisz liczyć się z większymi kosztami. Jednak wybierając naszą ofertę, możesz skorzystać ze specjalnych pakietów. Oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania! Wszystkie nasze usługi objęte są gwarancją i serwisem całorocznym.
Ile czasu zajmuje projektowanie stron www Poznań? +
Jeśli powierzysz tworzenie stron freelancerom, możesz otrzymać witrynę w kilka godzin, jednak nie będzie to strona wysokiej jakości. Eksperci COOLONE do zaprojektowania w pełni profesjonalnej strony potrzebują około 3- 4 tygodni. Zastanawiasz się dlaczego potrzebujemy aż tyle czasu? Otóż, jako doświadczeni specjaliści, zwracamy uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Wystarczy, że nam zaufasz a otrzymasz kompleksowo przygotowaną witrynę, która będzie działać bez żadnego zarzutu przez wiele lat!
Strony internetowe Poznań - czy utrzymanie coś kosztuje? +
Tak, utrzymanie witryn jest płatne. Pamiętaj, aby strona mogła w pełni funkcjonować, musi posiadać domenę i serwis. Wybierając strony internetowe Poznań, otrzymujesz możliwość zakupu serwisu i domeny. Gwarantujemy też wsparcie jeśli chodzi o przyszłość strony internetowej. Jeśli wyrazisz zgodę, będziemy regularnie przedłużać abonament.
Tworzenie stron www Poznań - jak wygląda realizacja stron www? +
Pierwszy krok to podpisanie umowy i pobranie ustalonej kwoty zaliczki. Następnie przechodzimy do przygotowania kreatywnego briefu. Zawsze możesz dawać nam wskazówki dotyczące Twojej witryny. Kolejny etap to dopasowanie odpowiedniej treści i grafiki na stronie. Choć tworzenie strony to proces złożony, który wymaga sporej ilości czasu, jednak jest to niezbędne, aby strona charakteryzowała się najwyższą jakością. Co dalej? Następny krok to zamieszczenie wybranej treści na tzw. szkielecie strony i wykonanie sprawdzających testów. Na tym etapie znajdujemy i poprawiamy ewentualne błędy. Aby strona internetowa mogła działać bez sprawnie i szybko wykonujemy profesjonalną optymalizację. Po przeprowadzeniu wszystkich powyższych czynności strona jest w pełni gotowa do publikacji.
Strony internetowe Poznań - jak powinna wyglądać dobra strona internetowa? +
Witryna to przede wszystkim wizytówka firmy! Powinna zawierać wszystkie ważne informacje tj. dokładny opis oferty czy aktualne dane kontaktowe. Co więcej? Na własnej stronie www warto umieścić portfolio, ponieważ dzięki niemu Klienci mogą w łatwy sposób zapoznać się z Twoją ofertą i doświadczeniem. Profesjonalnie przygotowana witryna to skuteczny sposób na pozyskanie szerszego grona Klientów!
Tworzenie stron Poznań - jakie korzyści może dać Ci strona internetowa? +
Dzięki witrynie, każdy użytkownik może sprawdzić szczegółowo Twoją ofertę o dowolnej porze. Posiadając własną stronę www, masz dużą szansę na większą liczbę odbiorców. W celu pozyskania szerszego grona Klientów, możesz wykorzystać wyszukiwarkę Google. Jednak to jeszcze nie wszystko- możesz również prowadzić bloga firmowego i dodatkowo na nim zarabiać. Strona internetowa zdecydowanie poprawia wizerunek firmy w oczach Klientów.
Projektowanie stron internetowych Poznań - czy jest to trudne? +
Tworzenie stron internetowych wygląda praktycznie tak samo w każdej branży. Dzięki bogatej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu przygotujemy dla Ciebie nowoczesną, funkcjonalną i użyteczną stronę www. Projektowanie stron internetowych Poznań to bardzo dobry wybór!
Strony internetowe Poznań - czy projektujecie też sklepy internetowe? +
Tak. Projektujemy również sklepy online. Wykorzystując wyłącznie sprawdzone narzędzia stworzymy dla Ciebie w pełni funkcjonalny sklep internetowy. Wykonaliśmy już wiele projektów e- sklepów, dzięki czemu cieszymy się bardzo dużym zaufaniem wśród Klientów.
Czy na moją stronę mogę sam dodawać treści? +
Tak. Każda zaprojektowana przez nas witryna posiada specjalny system, który służy do zarządzania treścią (CMS WordPress). Możesz samodzielnie dodawać wpisy blogowe bądź aktualizować swoje portfolio.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja