Strony internetowe Piotrków Trybunalski

Strony internetowe Piotrków Trybunalski to świetne rozwiązanie, zarówno dla Ciebie, jak i Twojej firmy. Zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych i profesjonalnych stron internetowych. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, wykorzystując bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

 • Indywidulany projekt strony www zgodny z zasadami UX i UI- wybór doświadczonych grafików, którzy w odpowiedni sposób zadbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół to pewność i gwarancja, że Twoja strona wyróżni się na tle całej konkurencji. Skuteczne pozycjonowanie sprawi, że Twoja witryna osiągnie najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google
 • Dostosowanie strony internetowej do każdego ekranu urządzenia mobilnego (RWD) to gwarancja odniesienia sukcesu. Duże znaczenie ma także opieka nad stroną, wsparcie powdrożeniowe oraz komfortowa współpraca na każdym etapie. Tym sposobem Klient ma stały wgląd w postępy prac, może przekazywać wskazówki, jak powinna wyglądać strona oraz kontaktować się z Project Managerem. Własna strona www to też wiele korzyści m.in. ciągły dostęp do Klientów, oszczędność, nieograniczony zasięg w wyszukiwarce
 • Bezpieczna strona ma bardzo duże znaczenie, zarówno pod kątem wizerunku firmy w oczach Klientów, jak i ewentualnych kar i konsekwencji prawnych. Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne strony landing page, które wyróżnia lepsza skuteczność w prezentacji produktów i usług. Profesjonalna strona internetowa stanowi podstawę do zdobycia wysokich pozycji w wyszukiwarce. Zbiór najfajniejszych ciekawostek na temat Piotrkowa Trybunalskiego- niezwykłe fakty na temat miasta, które naprawdę warto znać, oraz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi związane z projektowaniem stron internetowych

Zadbamy nie tylko o odpowiednie treści, ale także materiały graficzne, które precyzyjnie opiszą Twoją firmę, jej działalność i co najważniejsze przyciągną szerokie grono Klientów. Stosując skuteczne pozycjonowanie Twoja witryna zdobędzie najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Innowacyjna i funkcjonalna strona internetowa sprawi, że wzrosną zyski ze sprzedaży Twoich produktów i usług. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami – Zapraszamy!

Indywidualny projekt graficzny

Zawsze staramy się, aby każda tworzona przez nas strona internetowa była unikalna. To niezwykle ważne w obecnym czasie, kiedy konkurencja z roku na rok jest coraz większa. Indywidualny projekt graficzny przygotowany przez specjalistów COOLONE sprawi, że Twoja strona będzie prezentować się niepowtarzalnie, a co za tym idzie wyróżni Cię na tle całej konkurencji. Doświadczeni graficy zadbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół Twojej witryny

Tworzenie stron internetowych Piotrków Trybunalski – projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Zaprojektowane przez nas strony www nie tylko pięknie się prezentują, ale przede wszystkim są przyjazne dla użytkowników. Projekt zgodny z UX i UI sprawia, że nawigacja po witrynie jest prosta i przyjemna. Każdy użytkownik z łatwością znajdzie interesujące go informacje. Ponadto, Klienci mogą łatwiej i szybciej dokonać zakupów, zapisać się do newslettera czy wypełnić formularz kontaktowy.

Prosty i sprawdzony system CMS

Strony internetowe tworzymy w oparciu o zaawansowany system zarządzania treścią- WordPress. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie i w łatwy sposób zarządzać własną stroną- dodawać zdjęcia, przeprowadzać aktualizacje, prowadzić firmowego bloga czy publikować informacje na temat działalności firmy.

Strony internetowe Piotrków Trybunalski – strony przyjazne SEO

Ze względu na to, iż algorytmy stają się coraz bardziej wymagające i ciągle wzrasta konkurencja, pozycjonowanie stron jest coraz trudniejsze. Dlatego istotne jest, aby w odpowiedni sposób zadbać o wszystkie kwestie, z którymi związana jest optymalizacja SEO strony internetowej. Korzystając z usług naszej firmy, zyskujesz pewność i gwarancję, że Twoja witryna szybko zdobędzie pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania Google!

Responsywna strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD)

Responsywność strony internetowej ma bardzo duże znaczenie, ponieważ dzięki niej użytkownicy mogą przeglądać Twoją ofertę na dowolnym urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie czy tablecie). Dostosowanie strony do każdego ekranu urządzenia mobilnego to kluczowy element w budowaniu profesjonalnego wizerunku firmy. RWD odgrywa szczególne znacznie w obecnym czasie, gdzie większość internautów przegląda internet używając urządzeń mobilnych.

Wsparcie powdrożeniowe i opieka nad stroną

Każdy wykonany przez nas projekt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Wybór COOLONE to gwarancja bezpieczeństwa i aktualizacji skryptów. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na naszą kompleksową pomoc, również wtedy, gdy planujesz rozbudowę swojej strony internetowej. Wszystkim naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie administracyjne, techniczne i marketingowe.

Strony internetowe Piotrków Trybunalski – dlaczego warto?

 • Ciągła dostępność- posiadając stronę www, masz stały dostęp do swoich Klientów. Ponadto, dzięki witrynie żaden użytkownik nie musi czekać, aż będziesz dostępny- wszystkie najważniejsze informacje sprawdzi na Twojej stronie
 • Oszczędność- własna strona internetowa to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Na swojej stronie możesz umieszczać katalogi, gazetki bądź ulotki, oszczędzając tym samym sporą ilość czasu
 • Ekstra reklama- ogromny zasięg w Google to jedna z największych korzyści posiadania strony internetowej. Wykorzystując wyszukiwarkę bez większego zaangażowania możesz zdobyć szerokie grono nowych Klientów
 • Wygoda Klienta- posiadanie strony internetowej znacząco zwiększa komfort Twoich Klientów. Dzięki niej mogą oni o dowolnej porze zapoznać się z Twoją ofertą- produktami bądź usługami
 • Zaufanie- witryna sprawi, że Twój biznes będzie bardziej wiarygodny. Fakt, że większość osób szuka informacji na temat konkretnej firmy w sieci może okazać się dla Ciebie bardzo dużą szansą. Możesz wyjść z inicjatywą, opowiedzieć dokładnie o sobie, a co za tym idzie zdobyć zaufanie Klientów

Etapy realizacji projektu

Współpraca z nami przebiega wygodnie i komfortowo na każdym etapie działań. Wdrożyliśmy specjalny system, który zapewnia nie tylko efektywną komunikację, szybką i sprawną realizację projektu, ale także sprostanie potrzebom i oczekiwaniom Klientów. Każdy projekt jest pod opieką indywidualnego Project Managera, który dba o terminową realizację projektu na wszystkich etapach.

 1. Pracę rozpoczynamy od precyzyjnej i szczegółowej analizy potrzeb Klienta. Co to oznacza w praktyce? Na tym etapie dokładnie analizujemy wszystkie cele i potrzeby Twojej firmy. Zbieramy wszystkie najważniejsze dane, które są niezbędne do stworzenia profesjonalnej i nowoczesnej strony www. Ustalamy koncepcje, założenia oraz rozplanowanie struktury logicznej.
 2. Projekt graficzny- tworzymy makietę funkcjonalną UX, widoki graficzne strony głównej i podstron. Pamiętaj, że po przekazaniu ich do wglądu, możesz przekazać nam informacje zwrotne.
 3. Kodowanie- doświadczeni eksperci COOLONE przygotowują całe zaplecze, wraz z wdrożeniem systemu zarządzania treścią i bazą danych. Poza tym uzupełniamy też stronę pod kątem funkcjonalności, optymalizujemy kod źródłowy oraz wykonujemy testy wewnętrzne i zewnętrzne. Również na tym etapie kodujemy frontend w oparciu o makietę funkcjonalną.
 4. Uzupełnienie strony- łączymy docelową domenę ze stroną i sprawdzamy jej prawidłowe działanie na dowolnym serwerze.
 5. Wsparcie powdrożeniowe- organizujemy specjalne szkolenia z obsługi panelu zarządzania treścią. Decydując się na skorzystanie z naszych kompleksowych usług, otrzymujesz fachową opiekę oraz duże wsparcie techniczne.

Współpraca z nami jest przejrzysta na każdym etapie działań, a co za tym idzie masz nie tylko pełen wgląd w postępy prac, ale również stały kontakt z nami.

Tworzenie stron internetowych Piotrków Trybunalski- bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Oprócz szybkiego ładowania witryny oraz jej łatwej nawigacji, ważne jest również bezpieczeństwo. Kwestia bezpieczeństwa ma znaczenie m.in. ze względu Twojego wizerunku w oczach Klientów oraz ewentualnych kar i związanych z nimi konsekwencji prawnych. Firmy, z których w łatwy sposób wyciekają dane muszą liczyć się z negatywną oceną, a tym samym słabym wizerunkiem. Niestety może to stanowić poważne zagrożenie dla Twojego biznesu, szczególnie jeśli prowadzisz małą firmę.

Warto również zaznaczyć, że w obecnym czasie prawo kładzie coraz większy nacisk na bezpieczeństwo użytkowników w sieci, przy jednoczesnym wzroście kar. Dlatego istotne jest, by strona internetowa spełniała wymagane standardy bezpieczeństwa. Stawiając na usługi naszej agencji marketingowej możesz być pewien przestrzegania określonych standardów W3C oraz innych wymogów prawnych. Poprzez skuteczne zabezpieczenie bazy danych oraz informacji na serwerach, zarówno właściciele stron www, jak i użytkownicy mogą czuć się w 100% bezpiecznie!

Strony internetowe Piotrków Trybunalski- nowoczesne strony typu Landing Page

Przeprowadzone badania jasno wykazują, że strony typu landing page cechuje znacznie lepsza skuteczność, zwłaszcza jeśli chodzi o prezentację swoich usług i produktów. Należy jednak pamiętać, że obecne landing page powinny być ukierunkowane na realizację określonego celu, a przy tym zaprojektowane we właściwy sposób.

Mimo, iż nowoczesny landing page jest atrakcyjny wizualnie, jednak poszczególne elementy graficzne nie są umieszczane przypadkowo. Tekst oraz szata graficzna mają za zadanie jak najlepiej przedstawić i promować produkty bądź usługi oraz budować markę firmy. Co więcej? Landing page zawiera również specjalne wezwanie do działania „call to action”. Wybierając usługi COOLONE możesz być pewien, że stworzona strona internetowa będzie wyróżniać się wysoką konwersją, dzięki czemu wzrosną Twoje zyski ze sprzedaży.

Spójność marki na stronie internetowej

Każdy projekt witryny składa się z wielu różnych elementów takich jak: kontakt, strona główna, o firmie, blog czy aktualności. Ważne jest, aby wszystkie podstrony były zaprojektowane we właściwy sposób i razem tworzyły jedną spójność. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja firma będzie się łatwiej pozycjonowała w oczach Klientów, ponieważ jej wizerunek będzie bardziej stabilny. Łącząc odpowiedni design, zgodność z zasadami UX i UI oraz RWD stworzymy stronę, dzięki której Twój biznes będzie profesjonalnie prezentował się w sieci.

Tworzenie stron internetowych Piotrków Trybunalski- dlaczego profesjonalna strona internetowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Dzisiaj coraz więcej mówi się o obecności w portalach społecznościowych- powstaje coraz więcej platform do komunikacji m.in. Facebook, TikTok czy Instagram. Dodatkowo ciągle wzrasta zainteresowanie treścią Video. Choć powodów na posiadanie własnej strony internetowej jest wiele, jednak dwa są szczególnie istotne.
Przede wszystkim witryna jest w pełni pod Twoją kontrolą, a więc nie musisz przejmować się algorytmami YouTube bądź innych portali. Nie musisz martwić się również ryzykiem otrzymania bana za nieprzestrzeganie regulaminu. Pamiętaj jednak, że to Ty odpowiadasz za swoją prezentację oraz wrażenie na odbiorcy. Strona internetowa to także świetne centrum Twojej obecności w sieci. Linkując do niej z innych kanałów sprawisz, że wzrośnie konwersja. Profesjonalna strona www to podstawa do osiągnięcia wysokich pozycji w Google!

Czy wiesz, że …. czyli ciekawostki o Piotrkowie Trybunalskim

 • Do nazwy miasta dodano przymiotnik „Trybunalski” po II wojnie światowej. Jest to związane z tym, że w XVI wieku w Piotrkowie Trybunalskim była siedziba drugiego (obok Lublina) Trybunału Koronnego
 • Wśród zabytków starego miasta w Piotrkowie Trybunalskim są m.in. gotycka bazylika św. Jakuba Apostoła, zbudowana w XII- XV wieku, fragmenty murów miejskich z XIV wieku, Zamek Królewski, XIII- wieczny kościół św. Franciszka Ksawerego
 • Charakterystycznym obiektem w Piotrkowie Trybunalskim jest wieża ciśnień, wzniesiona w latach 20 XX wieku. Stoi niedaleko dworca kolejowego
Strony internetowe Bydgoszcz

Strony internetowe Piotrków Trybunalski - FAQ

Tworzenie stron internetowych Piotrków Trybunalski- ile to kosztuje? +
Na ostateczny koszt strony www składa się wiele czynników. Małe wizytówki kosztują średnio ok. 1500 zł. W tej kwocie możesz otrzymać małą stronę, ale dobrze dopracowaną. Tak przygotowaną witrynę możesz w późniejszym czasie wykorzystać do pozyskiwania nowych Klientów. Z kolei, im bardziej rozbudowana strona, tym cena wzrasta. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać ze specjalnie przygotowanych pakietów cenowych, dzięki którym otrzymasz wszystko co niezbędne, gwarancję i pełen serwis przez rok.
Strony internetowe Piotrków Trybunalski- jak długo trwa projektowanie strony? +
Freelancerzy potrafią wykonać prostą stronę www w 2- 3 h. Należy jednak pamiętać, że są to projekty niskiej jakości. Nasi specjaliści na stworzenie w pełni profesjonalnej strony potrzebują około 3- 4 tygodni. Zastanawiasz się dlaczego aż tyle? Przykładamy uwagę do wszystkich, nawet najdrobniejszych detali, dzięki czemu stworzona strona działa bez zarzutów.
Strony internetowe Piotrków Trybunalski- czy utrzymanie witryny jest płatne? +
Tak. Każda ze stron internetowych wymaga utrzymania. Pamiętaj, ze zarówno domena, jak i serwis to dwa elementy, bez których strona nie jest w stanie działać. Wybierając usługi COOLONE nie musisz martwić się o nic. Oferujemy możliwość wykupienia domeny i serwera oraz regularne przedłużanie abonamentu.
Tworzenie stron internetowych Piotrków Trybunalski- jak wygląda realizacja stron www? +
Współpracę rozpoczynamy od podpisania umowy i pobrania określonej kwoty zaliczki. Następnie przygotowujemy plan strony, czyli kreatywny brief. Zawsze możesz przekazywać nam wskazówki, jak powinna wyglądać Twoja witryna. Kolejny krok to przygotowanie treści i materiałów graficznych. Gdy wszystko jest już gotowe, umieszczamy przygotowane materiały na szkielecie strony. Następnie wykonujemy testy, w których również i Ty możesz brać udział. Na tym etapie szukamy ewentualnych błędów i poprawiamy to, co można ulepszyć. Ostatni etap to optymalizacja strony tak, aby działała jak najszybciej- i gotowe!
Strony internetowe Piotrków Trybunalski- jak powinna wyglądać dobra strona internetowa? +
Strona internetowa to przede wszystkim wizytówka firmy. Właśnie dlatego powinna zawierać wszystkie najważniejsze informacje: dane firmy, dane kontaktowe oraz opis oferty. Zalecamy także, aby na takiej stronie dokładnie opisać zrealizowane projekty oraz informować o projektach, które są w trakcie realizacji. Dobrze przygotowana strona www to skuteczne narzędzie do pozyskiwania Klientów.
Tworzenie stron internetowych Piotrków Trybunalski- jakie korzyści może dać Ci strona internetowa? +
Dzięki stronie internetowej Klienci mogą zapoznać się z Twoją ofertą o każdej porze dnia i nocy. Kolejną zaletą jest możliwość pozyskiwania nowych Klientów z wykorzystaniem wyszukiwarki Google. Jednak to nie wszystko- gdy Twoją stronę zacznie odwiedzać dużo użytkowników, możesz stworzyć firmowego bloga i dodatkowo na tym zarobić.
Tworzenie stron internetowych Piotrków Trybunalski- czy projektowanie witryn jest trudne? +
Tworzenie stron internetowych wygląda bardzo podobnie, niezależnie od rodzaju branży. Osoby posiadające doświadczenie powinny bez większego problemu wykonać profesjonalną stronę www. Wybór COOLONE to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy!
Strony internetowe Piotrków Trybunalski- czy projektujecie też sklepy internetowe? +
Tak. Jeśli Twoja firma potrzebuje e- sklepu, możesz skorzystać z naszych usług. Projektując sklep online wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i nowoczesne rozwiązania. Zarówno tworzenie stron, jak i sklepów internetowych to nasza specjalizacja. To coś, co naprawdę lubimy.
Strony internetowe Piotrków Trybunalski- czy na moją stronę mogę sam dodawać treści? +
Jasne, że tak. Strony, które projektujemy posiadają prosty w obsłudze system zarządzania treścią CMS WordPress, dzięki czemu możesz samodzielnie edytować swoją ofertę, zarządzać portfolio czy dodawać nowe projekty.

Zależy Ci na profesjonalnym projekcie strony www? Koniecznie sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami! Doświadczeni specjaliści COOLONE pomogą zbudować pozytywny wizerunek Twojej marki w sieci. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja