Strony internetowe Piła

Strony internetowe Piła – świadczymy kompleksowe usługi związane z projektowaniem i tworzeniem stron www, odpowiadające nowoczesnemu wizerunkowi firmy. Tworzymy witryny od najprostszych wizytówek do dużych serwisów informacyjnych, stosując zaawansowaną technologię. Doświadczeni eksperci COOLONE stworzą unikalny wyróżniający się na tle całej konkurencji projekt i przygotują wartościowy content, dzięki któremu Twoja strona zdobędzie najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google!

 • Niepowtarzalny projekt graficzny strony stworzony w oparciu o UX i UI to gwarancja najwyższej jakości usług. Stawiając na bogate doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności specjalistów zyskujesz pewność, że twoja witryna wyróżni się na tle całej konkurencji. Skuteczne pozycjonowanie sprawi, że zdobędzie ona najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania
 • RWD strony internetowej ma bardzo duże znaczenie. Dzięki niemu użytkownicy mogą przeglądać ofertę firmy na dowolnym urządzeniu. Komfortowa współpraca to stały wgląd we wszelkie postępy prac, niezależnie od etapu. Własna strona internetowa to także wiele korzyści m.in. ciągły dostęp do bazy klientów, zarówno obecnych jak i nowych oraz nieograniczony zasięg w wyszukiwarce Google
 • Bardzo duże znaczenie ma również bezpieczeństwo witryny, zarówno w kwestii budowy dobrego wizerunku firmy, jak i ryzyka ewentualnych kar i związanych z nimi konsekwencji prawnych. Warto podkreślić, iż szczególnie dużą popularnością cieszą się nowoczesne i funkcjonalne strony typu landing page, które skutecznie przedstawiają oferowane przez firmę produkty bądź usługi. Witryna zaprojektowana przez profesjonalistów to doskonały sposób na zdobycie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Ciekawostki związane z Piłą oraz pytania i odpowiedzi dotyczące projektowania stron internetowych

Nasze projekty stron internetowych przygotowuje zespół doświadczonych specjalistów: web masterów, designerów oraz copywriterów. Tworzymy całkowicie oryginalne projekty bazując na aktualnych trendach web designu. Nasz priorytet to strony www dopracowane w każdym detalu – atrakcyjny wygląd, funkcjonalność, techniczna perfekcja oraz niezawodna szybkość. Stawiamy również na wygodę użytkowania, dlatego wszystkie nasze strony wyposażone są w łatwy w obsłudze panel administracyjny. Dzięki nowoczesnej i funkcjonalnej stronie wzrosną zyski ze sprzedaży Twoich produktów i usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Indywidualny projekt graficzny

To co wyróżnia naszą firmę, to unikalne jedyne w swoim rodzaju projekty graficzne stron internetowych. Do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny, uwzględniając wymagania i oczekiwania klientów, co gwarantuje zarówno oryginalność projektu jak i nowoczesny, modny design. Witryna zaprojektowana przez specjalistów COOLONE sprawi, że Twój biznes będzie prezentować się atrakcyjnie w sieci- kompleksowo zadbamy o każdy, nawet najmniejszy detal!

Projektowanie stron internetowych Piła – projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Istotne jest, aby każdy projekt strony internetowej był zgodny z zasadami UX i UI. Projektujemy strony www przyjazne odbiorcom, dzięki czemu nawigacja po witrynie jest łatwa i przyjemna. Dla klientów oznacza to duże udogodnienia- mogą m.in. szybciej i łatwiej zapisać się do newslettera, dokonać zakupów czy wypełnić formularz kontaktowy na stronie firmy. Zastosowanie dobrych zasad UX i UI design znacząco wpływa na skuteczność projektu Twojej strony internetowej.

Prosty i sprawdzony system CMS

Projektując strony internetowe wykorzystujemy zaawansowany system służący do zarządzania treścią- WordPress. To świetne rozwiązanie, dzięki któremu możesz samodzielnie modyfikować oraz dodawać nowe treści do swojej strony internetowej, wykonywać aktualizacje, prowadzić bloga firmowego lub dodawać zdjęcia. Prostota oraz łatwość obsługi CMS sprawia, iż jest on idealnym narzędziem do kreowania własnej witryny.

Tworzenie stron internetowych Piła – strony przyjazne SEO

Czy wiesz, że algorytmy każdego roku stają się coraz bardziej wymagające, konkurencja wzrasta, a tym samym pozycjonowanie stron staje się coraz bardziej skomplikowane? Właśnie z tego powodu istotne jest, aby w odpowiedni sposób zadbać o wszystkie kwestie związane z optymalizacją SEO witryny. Wybierając kompleksowe usługi naszej firmy nie musisz martwić się o nic – gwarantujemy, że twoja strona internetowa zdobędzie wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google!

Strony internetowe Piła – responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych (RWD)

Każdego dnia na świecie oraz na terenie Polski przybywa użytkowników urządzeń mobilnych. Responsywna strona internetowa pozwala na efektywne i dostosowane do urządzeń mobilnych jej przeglądanie. Użycie tej nowoczesnej technologii pozwala na szybkie i sprawne dostosowanie się responsywnej strony internetowej do rozdzielczości oraz rozmiaru ekranu. Dzięki RWD użytkownicy mogą przeglądać twoją stronę na dowolnym urządzeniu. Jednak to nie wszystko – responsywność wpływa również na budowanie dobrego wizerunku firmy w oczach klientów.

Wsparcie powdrożeniowe i opieka nad stroną

Każda przygotowana przez nas strona internetowa otrzymuje serwis oraz roczną gwarancję. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, zarówno bezpieczeństwa jak i aktualizacji skryptów. W każdej sytuacji możesz liczyć na kompleksową pomoc i fachowe doradztwo naszych ekspertów. To wsparcie nie tylko w sprawach administracyjnych, ale również marketingowych i technicznych. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Tworzenie stron www Piła – dlaczego warto?

 • Stały kontakt z klientami – własna strona internetowa to ciągły dostęp do bazy klientów. Ponadto, żaden użytkownik nie musi czekać aż będziesz dostępny, ponieważ wszystkie interesujące go informacje odnajdzie na Twojej stronie
 • Oszczędność – posiadając własną stronę możesz zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas m.in. umieszczając katalogi, gazetki lub ulotki
 • Extra reklama – nieograniczony zasięg w wyszukiwarce to największa zaleta wynikająca z posiadania własnej strony internetowej. Wykorzystując Google bez dużego zaangażowania możesz zdobyć szerokie grono nowych odbiorców
 • Wygoda i komfort – dzięki stronie internetowej, użytkownicy mogą w dowolnym momencie zapoznać się z Twoją ofertą, a więc oferowanymi przez ciebie produktami bądź usługami
 • Zaufanie – mając własną witrynę staniesz się bardziej wiarygodnym. Możesz wykorzystać stronę internetową, dokładnie i szczegółowo opowiadając o firmie oraz o jej działalności, a tym samym zdobyć zaufanie klientów

Zastanawiasz się jak wygląda współpraca z COOLONE? Przede wszystkim stawiamy na komfort i wygodę na każdym etapie działań. Wykorzystujemy specjalny system, który zapewnia nie tylko efektywną komunikację, ale także szybką realizację projektu. Dodatkowo każdy projekt otrzymuje od nas indywidualnego opiekuna, czyli tzw. Project Managera który należycie dba o terminową realizację zadania.

 1. Na początku przeprowadzamy szczegółową i precyzyjną analizę potrzeb klienta. Dokładnie analizujemy zarówno wszystkie potrzeby jak i cele firmy. Gromadzimy wszystkie najważniejsze informacje, które są niezbędne do przygotowania profesjonalnej i funkcjonalnej strony internetowej. Razem z klientem określamy założenia, koncepcje oraz plan struktury logicznej.
 2. Kolejny, 2 etap obejmuje projekt makiety funkcjonalnej UX, grafikę strony głównej i podstron. Na tym etapie możesz przekazywać nam informacje zwrotne na temat tego, jak powinna wyglądać Twoja witryna. To dla nas bardzo cenne wskazówki
 3. Kodowanie to kolejny krok, podczas którego doświadczeni eksperci COOLONE przygotowują pełne zaplecze wraz z bazą danych oraz systemem CMS. Stronę internetową uzupełniamy również pod kątem jej funkcjonalności, wykonujemy optymalizację kodu źródłowego oraz testy zewnętrzne i wewnętrzne. Również na tym etapie kodujemy frontend, w oparciu o projekt makiety funkcjonalnej.
 4. Uzupełnienie witryny – na tym etapie następuje połączenie docelowej domeny ze stroną oraz sprawdzenie jej prawidłowego funkcjonowania na dowolnym wybranym serwerze.
 5. Wsparcie i opieka powdrożeniowa – to specjalne szkolenia z obsługi panelu zarządzania treścią. Pamiętaj, że wybierając nasze usługi zyskujesz nie tylko wsparcie techniczne, ale również kompleksową opiekę fachowców.

Komfort i wygoda to główne priorytety naszej współpracy z klientem. Jesteśmy ze sobą w ciągłym kontakcie oraz dajemy pełen wgląd w postępy prac.

Strony internetowe Piła – bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Bezpieczne strony internetowe to takie, które wzbudzają zaufanie. Dbamy o to, aby Twoi klienci czuli się na stronie bezpiecznie. Projektujemy witryny w taki sposób, aby grafiką, rozmieszczeniem informacji oraz zastosowanymi rozwiązaniami zapewnić każdemu użytkownikowi poczucie, że przedstawiona oferta jest w 100% godna zaufania. Kwestia bezpieczeństwa ma duże znaczenie m.in. ze względu na wizerunek firmy w oczach klientów oraz możliwość ewentualnych kar i konsekwencji prawnych.
Należy również pamiętać o obowiązującym prawie, które kładzie coraz większy nacisk na bezpieczeństwo internautów w sieci. Aby uniknąć kar, strona internetowa musi spełniać wymagane standardy bezpieczeństwa – standardy W3C oraz wszelkie inne wymogi prawne.

Nowoczesne strony typu Landing Page

Tworzymy nowoczesne i responsywne serwisy landing page. Dostosowujemy je do wymagań RODO. Tworzymy dedykowane elementy graficzne, dzięki którym twoja strona internetowa zyskuje unikalność, a co za tym idzie większą uwagę użytkowników. Wszystkie segmenty są w taki sposób przemyślane, by kierować ich wprost do formularza kontaktowego.

Zarówno grafika, jak i umieszczane na stronie treści skutecznie prezentują i promują produkty lub usługi Twojej firmy, a tym samym budują silną pozycję marki. Oprócz tego, serwis landing page zawiera również specjalne wezwanie do działania „call to action”. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że stworzona strona będzie wyróżniać się wysoką konwersją, dzięki czemu wzrosną zyski ze sprzedaży Twojej produktów i usług.

Spójność marki na stronie internetowej

Każdy projekt strony internetowej składa się z kilku elementów: strona główna, o firmie, kontakt, blog oraz aktualności. Niezwykle istotne jest, aby wszystkie wyżej wymienione podstrony były zaprojektowane w odpowiedni sposób – tworzyły jedną spójność. Identyfikacja wizualna definiuje Twoją markę, dlatego warto dokładnie przemyśleć kolory, których zamierzasz użyć na stronie internetowej. Inne obszary, które wymagają szczególnej uwagi to m.in. zestawy ikon, czcionki, odstępy oraz inne elementy. Dzięki takiemu rozwiązaniu twoja firma będzie się łatwiej pozycjonowała się w oczach klientów.

Projektowanie stron Piła – dlaczego profesjonalna strona internetowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Profesjonalne strony internetowe to fundament budowania pozytywnego wizerunku firmy i zdobycia zadowolonych Klientów. To szczególnie istotne dziś, kiedy większość z nas potrzebnych produktów lub usług szuka w sieci. To właśnie witryna może zadecydować o tym, czy dana osoba zdecyduje się na wybór naszej oferty. Strona firmy powinna być więc odpowiednio zaprojektowana – tak, aby łączyła świetny wygląd z pełną funkcjonalnością i łatwością dotarcia do szukanych informacji.

Wśród zalet wynikających z posiadania własnej strony można wymienić m.in. wygoda dla Klientów, poprawa wiarygodności, sposób na tanie badanie rynku, nieograniczony zasięg oraz szybki kontakt z Klientami. Co więcej? Linkując do własnej strony www z innych kanałów sprawisz, że znacznie wzrośnie konwersja. Projekt strony przygotowany przez ekspertów COOLONE, to gwarancja zdobycia wysokich pozycji w Google!

Czy wiesz, że …. czyli ciekawostki o Pile

 • Ze względu na burzliwą historię, Pilskie Muzeum Wojskowe jest bardzo autentyczne. W tym miejscu można podziwiać bardzo wiele eksponatów m.in. samolot Su – 22M4, który zwany jest popularnie Tygryskiem. To świetne miejsce, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych
 • Park na wyspie w Pile- to wyjątkowo piękne i urokliwe miejsce. Położony w centrum Piły, na sporej rozmiarów wyspie pomiędzy dwoma ramionami Gdwy park, jest idealnym obiektem to wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Ponadto, w okresie letnim urządzane są tam wszelkiego rodzaju koncerty i festyny
 • Polonia Piła to klub żużlowy. Jego żużlowcy ścigają się na stadionie przy ul. Bydgoskiej 76. Obiekt może pomieścić 12 tysięcy widzów
 • W granicach miasta jest kilka zbiorników wodnych m.in. Jezioro Bagienne, Piaseczno, Jezioro Piaszczyste, Jezioro Rudnickie
Strony internetowe Piła

Strony internetowe Piła - FAQ

Strony internetowe Piła - jaki jest koszt projektowania witryn? +
Koszt projektowania stron internetowych zależy od wielu czynników. Małe strony tzw. wizytówki kosztują najczęściej około 1500 zł. To małe strony, aczkolwiek dobrze dopracowane, które można wykorzystać w późniejszym czasie do pozyskiwania nowych klientów. Witryny bardziej rozbudowane kosztują więcej. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać ze specjalnych pakietów cenowych, które zawierają wszystko to, co potrzebne do prawidłowego działania strony internetowej m.in. gwarancję i serwis.
Strony internetowe Piła - jak długo trwa proces projektowania strony? +
Freelancerzy potrafią wykonać stronę internetową w ciągu 3 godzin. Należy jednak pamiętać, iż tego typu projekty cechuje niska jakość. Specjaliści COOLONE na przygotowanie profesjonalnej witryny potrzebują 3 - 4 tygodnie. To niezbędny czas, aby odpowiednio dopracować wszystkie szczegóły i stworzyć stronę działającą niezawodnie
Tworzenie stron internetowych Piła - czy utrzymanie strony kosztuje? +
Tak, utrzymanie strony jest płatne. Mowa tutaj o serwisie i domenie, czyli o 2 elementach, bez których strona nie jest w stanie działać. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz wykupić zarówno serwis, jak i domenę oraz regularnie przedłużać abonament.
Projektowanie stron internetowych Piła - jak wygląda tworzenie witryny? +
Należy przede wszystkim pamiętać, że strona internetowa to wizytówka Twojego biznesu. Z tego powodu powinna zawierać wszystkie najważniejsze informacje na jej temat, czyli m.in. opis oferty, dane kontaktowe oraz adres. Poza tym, na własnej stronie możesz także przedstawić zrealizowane projekty oraz te, które są w trakcie realizacji. Profesjonalnie przygotowana strona to skuteczne narzędzie marketingowe, które pomoże Ci pozyskać szerokie grono klientów.
Strony internetowe Piła - jak powinna wyglądać dobra strona? +
Pamiętaj, że strona www to przede wszystkim wizytówka firmy. Dlatego powinna zawierać wszystkie najistotniejsze informacje na jej temat m.in. dane kontaktowe i opis oferty. Na stronie możesz również opisać zrealizowane projekty oraz te będące w trakcie realizacji. Dobrze przygotowana strona stanowi skuteczne narzędzie marketingowe do pozyskiwania Klientów.
Strony internetowe Piła - jakie korzyści daje własna strona www? +
Korzyści wynikających z posiadania własnej strony jest mnóstwo. Jednak największe z nich to: możliwość przeglądania ofert firmy o dowolnej porze, stały kontakt z Klientami, pozyskiwanie Klientów dzięki wyszukiwarce czy prowadzenie i zarabianie na firmowym blogu.
Tworzenie stron internetowych Piła - czy proces projektowania stron jest trudny? +
Tworzenie stron internetowych wygląda bardzo podobnie w każdej branży. Co to oznacza w praktyce? Osoby posiadające doświadczenie w tym zakresie powinny bez większego problemu zaprojektować profesjonalną i funkcjonalną stronę internetową. Wybierając usługi COOLONE, zyskujesz pewność szybkiej i sprawnej realizacji zadania.
Strony internetowe Piła - czy projektujecie też e- sklepy? +
Oczywiście, zajmujemy się również tworzeniem nowoczesnych i funkcjonalnych sklepów internetowych. Podczas projektowania e- sklepu korzystamy wyłącznie ze najnowocześniejszych i sprawdzonych rozwiązań. Tworzenie witryn i sklepów to dla nas codzienność.
Strony internetowe Piła - czy mogę sam dodawać treści na swojej stronie? +
Tak, jest to możliwe dzięki temu, iż każda wykonana przez nas strona posiada łatwy w obsłudze system zarządzania treścią CMS WordPress. Pozwala on na samodzielną edycję oferty, aktualizacje projektów czy zarządzanie portfolio.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja