Strony internetowe Płock

Strony internetowe Płock – tworzymy profesjonalne strony internetowe dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Jeśli potrzebujesz witryny przygotujemy dla Ciebie projekt oraz pomożemy w realizacji od A do Z, włącznie z załatwieniem wszystkich formalności związanych z domeną i serwerem.

 • Unikalny i atrakcyjny wizualnie projekt strony internetowej wyposażony w system zarządzania treścią CMS. Wiedza i doświadczenie fachowców sprawi, że Twoja strona internetowa szybko znajdzie się na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania Google
 • Nowoczesna technologia Responsive Web Design to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu odbiorcy mogą przeglądać Twoją ofertę na dowolnych urządzeniach m.in. smartfonach bądź tabletach. Komfortowa i wygodna współpraca na każdym etapie działań to np. dostęp do efektów prac oraz kontakt ze specjalistami. Ponadto, własna strona www to także pełen pakiet korzyści m.in. wzrost zaufania do firmy, większa rozpoznawalność marki w sieci oraz nieograniczony zasięg w Google
 • Duże znaczenie podczas tworzenia stron internetowych odgrywa bezpieczeństwo. To kwestia ważna nie tylko jeśli chodzi o budowanie zaufania do firmy, ale również ewentualne kary i konsekwencje prawne. Z roku na rok coraz większą popularnością wśród Klientów cieszą się nowoczesne i funkcjonalne serwisy landing page, które skutecznie opisują oferowane przez firmy produkty i usługi. Witryna zaprojektowana przez doświadczonych fachowców stanowi doskonałą metodę na osiągnięcie wysokich pozycji w rankingu Google. Ciekawe fakty i informacje związane z Płockiem

Reklama w sieci powinna być o charakterze scentralizowanym, czyli wszystkie kampanie reklamowe powinny prowadzić do jednego punktu. Strona www to najważniejszy element reklamy w internecie. Zatem, jeśli szukasz wykonawcy strony internetowej, skontaktuj się z nami.

Tworzenie stron internetowych Płock – indywidualny projekt graficzny

Prowadzisz własną firmę w internecie i potrzebujesz witryny, która wyróżni cię pośród całej konkurencji i pomoże zdobyć szerokie grono nowych Klientów? ?Trafiłeś pod właściwy adres! Wybierając nasze usługi możesz być pewien unikalnego i atrakcyjnego wizualnie projektu graficznego strony. Zawsze proponujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań i oczekiwań Klientów.

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) i User Interface (UI)

Projekt strony internetowej to grafika, która przedstawia wygląd i założenia funkcjonalne, czyli wizualizacja strony internetowej przed jej za kodowaniem oraz instalacją na serwerze. User Interface, czyli interfejs użytkownika to pierwszy element strony, który użytkownik widzi po jej otworzeniu w przeglądarce internetowej. Warto zatem skupić się na nim, ponieważ pierwszy kontakt decyduje o tym, czy użytkownik zostanie na stronie internetowej i zapozna się z jej ofertą.
Z kolei, User Experience, czyli doświadczenia użytkownika to sposób interakcji internauty ze stroną, menu, elementy nawigacyjne oraz elementy nakłaniające do działania. Warto dodać, iż to właśnie UX odpowiada za prostotę nawigacji oraz dostępność informacji na stronie www.

Strony internetowe Płock – prosty i sprawdzony system CMS

Projektujemy strony internetowe CMS, które umożliwiają nie tylko zarządzanie treścią na witrynie, dodawanie i edycję wpisów, ale również zarządzanie grafiką całej strony internetowej.

Pozycjonowanie stron internetowych Płock – strony przyjazne SEO

Podczas tworzenia stron internetowych zawsze dostosowujemy się do wszystkich obowiązujących zasad i norm SEO, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować witrynę, która wyróżni się pośród całej konkurencji i stanie się przyjazna Google. Gwarantujemy, że dzięki profesjonalnym działaniom związanym z optymalizacją strony szybko zwiększy się rozpoznawalność Twojej strony w internecie. To doskonały sposób na pozyskanie wielu nowych odbiorców.

Responsywne strony internetowe dostosowane do urządzeń mobilnych

Mobilność umożliwia dostęp do internetu za pośrednictwem tabletów, smartfonów oraz innych urządzeń mobilnych. Obecnie praktycznie każdy z nas poszukując produktu lub usługi w pierwszej kolejności chwyta za telefon i wyszukuje interesujące go oferty. Warto sprawdzić wygląd swojej strony m.in. za pomocą telefonu i zdecydować się na modernizację witryny, która uwzględni ten bardzo ważny aspekt jakim jest responsywność strony internetowej.

Projektowanie stron internetowych Płock – wsparcie i opieka powdrożeniowa

Korzystając z usług COOLONE możesz liczyć na fachowe wsparcie oraz pomoc w sprawach marketingowych, administracyjnych i technicznych, zarówno podczas tworzenia strony internetowej jak i po jego zakończeniu. Ponadto, każdy zrealizowany projekt objęty jest 12- miesięczną gwarancją.

Strony internetowe Płock – korzyści:

Powierzając nam projektowanie strony internetowej możesz liczyć na wiele korzyści:

 • Budowanie wizerunku firmy
 • Większą rozpoznawalność marki w sieci
 • Łatwy kontakt z Klientami
 • Wzrost zaufania wśród Klientów
 • Precyzyjne poznanie potrzeb i oczekiwań odbiorców
 • Oszczędność na reklamie i promocji
 • Zwrócenie uwagi wielu nowych potencjalnych Klientów
 • Wdrożenie skutecznych narzędzi sprzedażowych

Etapy realizacji projektu

 • Szczegółowa analiza potrzeb i oczekiwań Klientów – opracowanie specyfiki działania strony internetowej, podpisanie umowy z Klientem oraz pobranie określonej kwoty zaliczki
 • Przygotowanie makiety funkcjonalnej UX – czyli przygotowanie treści, elementów graficznych, które mają zostać umieszczone na szkielecie witryny
 • Kodowanie frontendu
 • Wdrożenie CMS-u, czyli systemu służącego do zarządzania treścią
 • Wykonanie testów mających na celu sprawdzenie poprawnego działania strony internetowej
 • Publikacja witryny w sieci
 • Oraz opieka i wsparcie powdrożeniowe

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Czy wiesz, że każda zaprojektowana przez nas strona internetowa posiada zabezpieczenie, które chroni ją przed próbami włamań? Ponadto, każdy projekt otrzymuje gwarancję, która zapewnia prawidłowe działanie strony internetowej przez długi okres czasu. Proponujemy rozwiązania, które zawsze gwarantują 100% bezpieczeństwa nie tylko właścicielom stron internetowych, ale również Klientom. Strona internetowa, która posiada odpowiednie zabezpieczenie pomoże Ci zbudować silną pozycję marki w internecie oraz pozyskać szerokie grono nowych odbiorców.

Tworzenie stron www Płock – nowoczesne strony typu landing page

Tworzymy nowoczesne i funkcjonalne serwisy landing page, które skutecznie opisują produkty i usługi firmy. Tego typu serwisy posiadają wszystkie najważniejsze informacje m.in: „call to action”, czyli przycisk wzywający do działania oraz formularz kontaktowy. Korzystając z usług naszej firmy możesz być pewien, że przygotowany landing page spełni Twoje wszystkie ustalone cele.

Spójność marki na stronie www

Należy zaznaczyć, iż spójność marki odgrywa bardzo duże znaczenie, jeżeli chodzi o firmowy branding. Dostosowując się do zasad spójności oraz przestrzegając podstawowych norm zbudujesz trwałe i silne logo, które zapadnie w pamięci każdego Klienta. Pamiętaj, że jest to skuteczny i sprawdzony sposób na reklamę i promocję marki w sieci.

Tworzenie stron Płock – dlaczego profesjonalna strona jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Własna strona internetowa niesie ze sobą bardzo wiele korzyści, z których największe to: nieograniczony zasięg w wyszukiwarce Google, wzrost zaufania do firmy, większa rozpoznawalność marki w sieci, łatwa dostępność oraz stały kontakt z Klientami.

Czy wiesz, że …. czyli ciekawostki o Płocku

 • Ogród Zoologiczny w Płocku założono w 1951 roku. Zajmuje 17 hektarów powierzchni i jest tu ok. 3700 zwierząt m.in. lwy, lamparty perskie, małpy, słonie indyjskie i hipopotamy karłowate
 • Miasto posiada molo rzeczne. Jest to pomost liczący 358 metrów i zbudowany jest wzdłuż brzegu Wisły
 • Płock może poszczycić się faktem, iż powstała tam najstarsza szkoła średnia w naszym kraju. Nazywa się Małachowianka i istnieje od 1180 roku.
 • Częstym odwiedzanym miejscem jest Wzgórze Tumskie, które zlokalizowane jest na wysokim brzegu Wisły. Z tego miejsca można podziwiać panoramę na dolinę Wisły.
strony internetowe płock

Strony internetowe Płock - FAQ

Strony internetowe Płock - co oznacza responsywna wersja strony? +
Responsywna strona internetowa oznacza, że witryna jest dostosowana do wszystkich rodzajów ekranów urządzeń mobilnych. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu użytkownicy mogą przeglądać Twoją ofertę na różnych urządzeniach m.in. smartfonie bądź tablecie.
Projektowanie stron internetowych Płock - ile trwa proces tworzenia witryny? +
Ostateczny czas projektowania strony internetowej zależy od różnych czynników np. wielkości witryny. Jednak tworzenie tzw. wizytówek trwa najczęściej około tydzień czasu, natomiast strony bardziej rozbudowane potrzebują około 3-4 tygodni. To czas niezbędny, aby przygotowana witryna mogła działać bez żadnych zarzutów.
Tworzenie stron internetowych Płock - jak wygląda proces projektowania stron? +
Pierwszym etapem współpracy jest analiza potrzeb i oczekiwań Klientów. Następnie podpisujemy umowę oraz pobieramy określoną kwotę zaliczki i przechodzimy do przygotowania planu graficznego strony. Kolejny krok to ewentualne poprawki oraz umieszczenie elementów graficznych i treści na szkielecie witryny. Ostatnim etapem jest wykonanie testów sprawdzających poprawne funkcjonowanie strony oraz publikacja witryny w sieci.
Strony internetowe Płock - czy mogę sam zarządzać własną witryną? +
Oczywiście, że tak. Samodzielne zarządzanie swoją stronę internetową jest możliwe dzięki systemowi CMS. To rozwiązanie, które pozwala m.in. na dodawanie nowych wpisów blogowych czy aktualizowanie portfolio.
Strony internetowe Płock - co to jest SEO? +
SEO to optymalizacja wyszukiwarki Google nazywana również pozycjonowaniem. Głównym celem tych działań jest osiągnięcie przez stronę www jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google na konkretne frazy i słowa kluczowe. Działania SEO prowadzone przez doświadczonych specjalistów sprawią, że Twoja strona stanie się przyjazna wyszukiwarce.
Projektowanie stron internetowych Płock - co to jest hosting? +
Hosting oznacza miejsce na serwerze, w którym znajdują się pliki Twojej strony internetowej. Pamiętaj, że jest to serwis, który działa bez przerwy 24 godziny na dobę.
Tworzenie stron internetowych Płock - czy utrzymanie strony jest płatne? +
Tak, utrzymanie strony internetowej jest płatne. Aby strona mogła prawidłowo działać potrzebuje, zarówno domeny, jak i serwisu. Należy jednak pamiętać, że finalny koszt utrzymania strony zależy od różnych czynników m.in. dostawcy usług hostingowych.
Strony internetowe Płock - jak wygląda dobrze stworzona witryna? +
Strona internetowa to przede wszystkim wizytówka firmy, dlatego musi zawierać wszystkie najważniejsze informacje na jej temat takie jak np. opis oferty, aktualne dane kontaktowe oraz aktualności. Stawiając na naszą ofertę możesz być pewien otrzymania nowoczesnej i funkcjonalnej strony, dzięki której pozyskasz szerokie grono nowych, potencjalnych Klientów.
Tworzenie stron www Płock - czy projektujecie również e-sklepy? +
Tak, nasza oferta obejmuje także tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych sklepów internetowych. Tworząc sklepy online wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne jakie pojawiają się na rynku. Tym sposobem spełniamy oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających Klientów.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja