Strony Internetowe

Projektujemy nowoczesne i atrakcyjne strony internetowe, które skutecznie prezentują ofertę w Internecie. Stworzenie każdej witryny rozpoczyna się od analizy potrzeb oraz badania konkurencji, które pozwala nam poznać otoczenie biznesowe projektu. Dzięki takiemu podejściu otrzymujesz wysokiej jakości stronę internetową, która skutecznie wyróżnia się na tle konkurencji, promuje oraz sprzedaje.  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie przez co proponowane przez nas rozwiązania są nieszablonowe i wyróżniają się na tle konkurencji.

Indywidualny projekt graficzny

Nie bez przyczyny mówi się “jak Cię widzą, tak Cię piszą” — to powiedzenie nabiera szczególnej mocy w internecie, gdzie konkurencja jest ogromna. Dlatego nasza firma przygotuje indywidualny projekt graficzny, dzięki czemu wygląd twojej strony internetowej będzie niepowtarzalny. W naszym zespole posiadamy świetnych grafików, którzy zadbają o każdy detal twojej witryny, dzięki czemu będzie ona się wyróżniać na tle konkurencji.

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) oraz User Interface (UI)

Strony zaprojektowane przez nas nie tylko dobrze wyglądają, ale są również przyjazne dla użytkownika. Dzięki temu poruszanie się po witrynie jest proste, a każdy użytkownik z łatwością znajdzie interesujące go informacje. Dzięki temu obcowanie z twoją marką jest przyjemne, co wywołuje o użytkownika pozytywne skojarzenia. Dzięki temu również klienci łatwiej i szybciej dokonują zakupów, zapisują się do newslettera, chętniej wypełniają formularz kontaktowy.

Prosty i sprawdzony system CMS

Stronę przygotowujemy w oparciu o jeden z najbardziej zaawansowanych systemów do zarządzania treścią — WordPress. Dzięki niemu możesz z łatwością samodzielnie zarządzać swoją m.in. aktualizować treści, dodawać zdjęcia, publikować informacje o wydarzeniach z działalności firmy, czy też prowadzić firmowego bloga.

Strona przyjazna SEO

Z każdym rokiem pozycjonowanie robi się coraz trudniejsze, ponieważ algorytmy są coraz bardziej wymagające, ponadto rośnie konkurencja. Dlatego też istotne jest zadbanie o fundamenty, do których należy optymalizacja SEO strony internetowej. Dzięki niej zdobycie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach będzie o wiele łatwiejsze.

Responsywna strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD)

Projektując stronę internetową, dbamy o to, żeby była ona responsywna, czyli dostosowywała się do każdej wielkości ekranu automatycznie. Dzięki temu nie ma znaczenia, czy internauta korzysta z komputera, czy też telefonu — witryna będzie mu się wyświetlać poprawnie. Jest to kluczowe dla budowania profesjonalnego wizerunku twojej witryny, zwłaszcza że dziś coraz więcej użytkowników przegląda internet na urządzeniach mobilnych.

Wsparcie powdrożeniowe i opieka nad stroną

Każda nasza realizacja objęta jest 12-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Zapewniamy bezpieczeństwo i aktualizację skryptów, a jeśli zajdzie potrzeba rozbudowania strony internetowej to jesteśmy do dyspozycji. Oferujemy pełne wsparcie administracyjne, techniczne i marketingowe.

Etapy realizacji projektu

Zastanawiasz się, jak będzie przebiegać nasza współpraca? Na przestrzeni lat wypracowaliśmy system, który gwarantuje najbardziej efektywną komunikację, zaspokojenie potrzeb klientów i szybką realizację projektu. W tym celu każdy klient otrzymuje dedykowanego Project Managera, który dba o terminową realizację poszczególnych etapów.

  1. Współpraca zaczyna się od analizy potrzeb klienta. Na tym etapie analizujemy cele i potrzeby twojej firmy, ustalamy ogólne koncepcje, rozplanowanie struktury logicznej. Ogólnie zbieramy informacje, które są niezbędne do stworzenia satysfakcjonującej Cię strony internetowej.
  2. Projekt graficzny — tworzymy na tym etapie makietę funkcjonalną UX, widoki graficzne strony głównej i podstron. Po przekazaniu ich do wglądu możesz przekazać informacje zwrotne.
  3. Programowanie — na tym etapie przygotowujemy całe zaplecze, czyli wdrażamy system zarządzania treścią, bazy danych, uzupełniamy stronę o pożądanej funkcjonalności. Do tego optymalizujemy kod źródłowy, przeprowadzamy również zewnętrzne i wewnętrzne testy. Na tym etapie jest również kodowany frontend na podstawie makiety funkcjonalnej.
  4. Uzupełnienie strony — na tym etapie łączymy stronę z docelową domeną i konfigurujemy jej poprawne działanie na docelowym serwerze.
  5. Wsparcie powdrożeniowe — przeprowadzamy szkolenie z obsługi panelu zarządzania treścią, do tego gwarantujemy opiekę nad projektem oraz wsparcie techniczne.

Tak w skrócie przebiega nasza współpraca — na każdym etapie możesz liczyć na przejrzystą współpracę, wgląd w postępy prac oraz kontakt z nami.

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Tworząc witryny, skupiamy się nie tylko na tym, żeby całość dobrze się prezentowała, szybko ładowała i była przyjazna dla użytkownika. Równie ważne są kwestie bezpieczeństwa. Mają one znaczenie przede wszystkim z dwóch powodów:

  • Twojego wizerunku w oczach klienta
  • Ewentualnych kar i konsekwencji prawnych

Firmy, w przypadku których następuje wyciek danych, muszą liczyć się z szarganą reputacją, która ciągnie się przez wiele lat. I jeśli nie jesteś gigantem pokroju Facebooka, czy Google, to taki incydent może poważnie zagrozić twojej firmie. Ponadto warto zwrócić uwagę na to, że prawo coraz większy nacisk kładzie na bezpieczeństwo użytkowników sieci, a co za tym idzie, kary też są coraz bardziej dotkliwe. Dlatego też tak istotne jest, żeby strona internetowa spełniała odpowiednie standardy bezpieczeństwa. W swoich realizacjach trzymamy się standardów określonych przez W3C, dbamy o spełnienie aktualnych wymogów prawnych. Odpowiednio zabezpieczamy bazy danych oraz informacje na serwerach — dzięki temu zarówno właściciele witryny, jak i użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie.

Nowoczesne strony typu Landing Page

Dzisiaj odpowiednie zaprezentowanie się w sieci jest kluczowe, a jak pokazują badania, strony typu landing page są zdecydowanie skuteczniejsze w w prezentacji swoich usług i produktów. Należy jednocześnie zauważyć, że współczesne landing Page powinny nie tylko być nastawione na realizację konkretnego celu (np. pozyskanie danych kontaktowych), ale również muszą być odpowiednio zaprojektowane.

Nowoczesny Landing Page jest atrakcyjny wizualnie, jednocześnie elementy graficzne nie są umieszczone przypadkowo. Cała szata graficzna, tekst ma na celu eksponować produkt lub usługę i budować markę twojej firmy. Oczywiście landing page zawiera także wezwanie call to action.

Tak stworzony Landing Page cechuje się wysoką konwersją, która przekłada się na zyski firmy.

Spójność marki na stronie internetowej

Każda witryna składa się z wielu elementów, często spotyka się takie zakładki jak: kontakt, o firmie, strona główna, aktualności. Do tego nierzadko jest jeszcze strona produktowa, czy też prezentująca usługi. Coraz częściej firmy decydują się również na tworzenie stron typu landing page.

Istotne jest, żeby te wszystkie podstrony były odpowiednio zaprojektowane i spójne. Dzięki temu twoja firma będzie łatwiej pozycjonowała się w oczach odbiorców, ponieważ jej wizerunek będzie harmonijny.

Oczywiście do tego wszystkiego należy dodać odpowiedni design, zgodność z zasadami UX oraz UI, no i oczywiście responsywność. Łącząc te wszystkie elementy powstanie portal, dzięki któremu twoja firma profesjonalnie prezentuje się w sieci.

Dlaczego profesjonalna strona internetowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Dzisiaj coraz częściej mówi się o obecności w social mediach, cały czas powstają nowe platformy do komunikacji takie jak np. Tik Tok. Do tego cały czas rośnie popularność treści Video. Dlaczego w takim razie profesjonalna strona internetowa wciąż jest tak istotna? Powodów jest wiele, jednak dwa są szczególnie istotne.

Przede wszystkim strona internetowa jest w pełni pod twoją kontrolą — nie musisz walczyć z algorytmami YouTube, czy też innych portali, nie przejmujesz się ryzykiem bana za złamanie regulaminu. Ty w pełni kontrolujesz, jak się zaprezentujesz i jakie wrażenie zrobisz na odbiorcy. Ponadto strona internetowa jest świetnym centrum twojej obecności w sieci — możesz do niej linkować z innych kanałów, jednocześnie zwiększając na niej ruch. Reklamując ją, nie promujesz przy okazji konkurencji (a często ciężko tego uniknąć reklamując np. kanał na YouTube, ponieważ film konkurencji może się potem wyświetlić w polecanych).

Poza tym z Google korzysta większość internautów (zwłaszcza gdy szukają praktycznych informacji), a odpowiednia strona internetowa to podstawa do osiągnięcia wysokich pozycji w tej wyszukiwarce.

Dlatego też, jeśli zależy Ci na zaistnieniu w sieci i stworzeniu profesjonalnej strony internetowej, która zbuduje twoją markę, to skontaktuj się z nami.

Interesuje Cię profesjonalny projekt strony internetowej? Wybierz strony internetowe od CoolOne! Doświadczony zespół pomoże Ci szybciej rozwinąć biznes. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Zapraszamy.

Darmowa konsultacja