Strony internetowe Warszawa

Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidulany, wykorzystując bogatą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu możesz być pewien, że osiągniesz oczekiwany efekt. Strony internetowe Warszawa to doskonałe rozwiązanie zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojej firmy. Zespół doświadczonych specjalistów zaprojektuje dla Ciebie stronę internetową, dzięki której Twoja firma rozwinie skrzydła a Ty odniesiesz sukces!

Prowadzisz swój biznes w Warszawie bądź pobliskich okolicach? Chciałbyś, aby Twoja firma zyskała większe zainteresowanie Klientów? Jesteś w odpowiednim miejscu! Z pełnym profesjonalizmem zaprojektujemy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową. Co więcej? Stosując skuteczne pozycjonowanie, zadbamy o to, aby zdobyła najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki naszym kompleksowym usługom Twój biznes bardzo szybko się rozwinie!

Jednym z głównych priorytetów naszej firmy jest satysfakcja Klientów z osiągniętych efektów. Korzystając z usług doświadczonych profesjonalistów możesz być pewien, że przygotowany projekt spełni Twoje oczekiwania w 100%! Zadbamy o odpowiednie treści, materiały graficzne, które precyzyjnie opiszą Twoją działalność, przyciągną i zatrzymają Klientów na dłuższy czas. Wszystkie usługi jakie oferujesz, powinny być opisane jasno i czytelnie! Pamiętaj, że strona internetowa stanowi wizytówkę dla firmy, dlatego powinna zawierać najbardziej istotne informacje m.in. dane kontaktowe i adres firmy. Innowacyjna witryna www z RWD nie tylko zbuduje pozytywny wizerunek w sieci, ale otworzy przed Tobą wiele możliwości. Pomożemy stworzyć Ci zupełnie nowy biznes online, który spowoduje wzrost zysków ze sprzedaży towarów i usług! Jedyne co musisz zrobić, to zapoznać się z naszą ofertą i skontaktować się z nami. Zapraszamy!

Indywidualny projekt graficzny

Staramy się, aby każdy przygotowywany przez nas projekt był unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Zastanawiasz się dlaczego jest to, aż tak istotne? Otóż, indywidulany projekt graficzny nabiera szczególnego znaczenie w internecie, gdzie konkurencja jest bardzo duża. Dlatego COOLONE przygotuje dla Ciebie indywidulany projekt graficzny, który sprawi, że Twoja witryna będzie wyglądać niepowtarzalnie! Zespół naszych pracowników to m.in. doświadczeni graficy, którzy należycie zadbają o każdy, nawet najmniejszy detal Twojej strony internetowej. Pamiętaj, stawiając na strony internetowe Warszawa, zyskujesz pewność i gwarancję, że Twoja strona www będzie wyróżniać się na tle całej konkurencji!

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) oraz User Interface (UI)

Czy wiesz, że strony internetowe zaprojektowane doświadczonych ekspertów naszej firmy nie tylko świetnie się prezentują, ale są także przyjazne dla wszystkich użytkowników. Projekt zgodny z UX i UI sprawia, że poruszanie się po witrynie www jest proste i przyjemne, a każdy użytkownik znajduje interesujące go informacje. Dzięki temu przebywanie z Twoją marką wywołuje i użytkowników tylko i wyłącznie pozytywne skojarzenia. Co więcej? Klienci mogą szybciej i łatwiej dokonać zakupów, zapisać się do newslettera, czy chętniej wypełnić formularz kontaktowy.

Prosty i sprawdzony system CMS

Każdą stronę internetową tworzymy opierając się o najbardziej zaawansowany system do zarządzania treścią- WordPress. To bardzo korzystne rozwiązanie, które pozwoli Ci w łatwy sposób i samodzielnie zarządzać swoją stroną m.in. dodawać zdjęcia, dokonywać aktualizacji, publikować informacje związane z wydarzeniami i działalnością firmy czy prowadzić swojego firmowego bloga.

Strona przyjazna SEO

Z roku na rok pozycjonowanie stron www staje się coraz trudniejsze, gdyż zarówno algorytmy są coraz bardziej wymagające, jak i ciągle wzrasta konkurencja. Dlatego bardzo ważne jest, aby odpowiednio zadbać o wszystkie fundamenty, z którymi związana jest optymalizacja SEO witryny internetowej. Decydując się na strony internetowe Warszawa, możesz być pewien, że Twoja strona szybko zdobędzie pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania!

Responsywna strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD)

Doświadczeni eksperci COOLONE podczas projektowania strony internetowej dbają, aby była ona responsywna, czyli posiadała możliwość dostosowywania się do każdego ekranu urządzenia mobilnego. To istotna kwestia, gdyż dzięki temu internauci mogą przeglądać Twoją ofertę bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystają (komputera, laptopa, smartfona czy tableta). Co więcej? Jest to również kluczowy element, jeśli chodzi o budowanie profesjonalnego wizerunku Twojej witryny, szczególnie w obecnym czasie, gdy większość osób przegląda internet używając urządzeń mobilnych.

Wsparcie powdrożeniowe i opieka nad stroną

Powinieneś wiedzieć, że każda nasz projekt objęty jest 12- miesięczną gwarancją. Projektowanie stron Warszawa zapewnia to gwarancja bezpieczeństwa i aktualizacji skryptów. Jeśli planujesz rozbudowę swojej strony internetowej- również jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wszystkim Klientom oferujemy pełne wsparcie administracyjne, techniczne i marketingowe.

Strony internetowe Warszawa – dlaczego warto?

 • Ciągła dostępność – dzięki witrynie www masz stały dostęp do swoich aktualnych i przyszłych Klientów. Co więcej? Dzięki stronie internetowej nikt nie musi czekać, aż będziesz dostępny- wszystkie najbardziej istotne informacje sprawdzi na Twojej stronie
 • Oszczędność – własna strona internetowa to bardzo duża oszczędność nie tylko czasu, ale również pieniędzy. Mając swoją witrynę możesz na niej umieszczać różne katalogi, gazetki, ulotki, oszczędzając tym samym sporą ilość czasu.
 • Ekstra reklama – jedną z największych korzyści posiadania strony internetowej, jest ogromny zasięg w wyszukiwarce Google! Powinieneś wiedzieć, że każdego dnia wiele osób szuka różnego rodzaju usług, wykorzystując internet. Warto więc wykorzystać moc wyszukiwarki internetowej, gdyż bez większego zaangażowania może przynieść ci wielu nowych Klientów
 • Wygoda Klienta – należy zaznaczyć, iż posiadanie strony www zdecydowanie zwiększa komfort Twoich Klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klienci mogą o dowolnej porze zapoznać się z Twoją ofertą- produktami bądź usługami
 • Zaufanie – pamiętaj, strona internetowa sprawia, że Twój biznes jest bardziej wiarygodny. To istotne, bowiem wiele osób zanim skorzysta z usług danej firmy, szuka o niej informacji w internecie. To dla Ciebie bardzo duża szansa, gdyż możesz wyjść z inicjatywą, opowiedzieć dokładnie o sobie i tym samym zdobyć ich zaufanie!

Etapy realizacji projektu

Współpraca z nami przebiega wygodnie i komfortowo, na każdym etapie działań! Opracowaliśmy specjalny system, który zapewnia najbardziej efektywną komunikację, szybką i sprawną realizację projektu a także zaspokojenie potrzeb i oczekiwań Klientów. Każdy Klient, który z nami współpracuje, otrzymuje dedykowanego Project Managera, który należycie dba o terminową realizację projektu na poszczególnych etapach.

 1. Zastanawiasz się jak wygląda nasza współpraca? Rozpoczynamy ją od precyzyjnej analizy potrzeb Klienta. To istotny etap, na którym dokładnie analizujemy zarówno wszystkie cele, jak i potrzeby Twojej firmy. Ustalamy koncepcje, założenia oraz rozplanowanie struktury logicznej. Zbieramy najważniejsze informacje, które są konieczne do stworzenia profesjonalnej, kompleksowej, i co najważniejsze satysfakcjonującej Cię strony www.
 2. Projekt graficzny – to etap, na którym tworzymy makietę funkcjonalną UX, wszystkie widoki graficzne (strony głównej i podstron). Co istotne? Po przekazaniu ich do wglądu, możesz przekazać informacje zwrotne.
 3. Kodowanie – na tym etapie doświadczeni pracownicy COOLONE przygotowują całe zaplecze m.in. zostaje wdrożony system zarządzania treścią i bazy danych. Uzupełniamy również stronę pod kątem oczekiwanej funkcjonalności, optymalizujemy kod źródłowy oraz przeprowadzamy testy wewnętrzne i zewnętrzne. Warto dodać, iż na tym etapie kodujemy także frontend w oparciu o makietę funkcjonalną.
 4. Uzupełnienie strony- podczas tego etapu działań łączymy docelową domenę ze stroną i sprawdzamy jej prawidłowe działanie na dowolnym serwerze.
 5. Wsparcie powdrożeniowe – przeprowadzamy specjalne szkolenia z obsługi panelu zarządzania treścią. Wybierając projektowanie stron internetowych Warszawa, zyskujesz pewność i gwarancję opieki nad projektem oraz potężne wsparcie techniczne!

Jak widać, jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami- na każdym etapie możesz liczyć na kompleksową pomoc i fachowe doradztwo. Dzięki temu, że współpraca jest przejrzysta, masz nie tylko wgląd w postępy prac, ale również kontakt z nami.

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Projektując strony internetowe, staramy się, żeby całość nie tylko prezentowała się dobrze, ale także szybko ładowała i była przyjazna dla wszystkich użytkowników. Oprócz tego, równie istotne jest bezpieczeństwo strony www. Zastanawiasz się dlaczego? Kwestia bezpieczeństwa ma znaczenie m.in. z powodu Twojego wizerunku w oczach Klientów oraz ewentualnych kar i związanych z nimi konsekwencji prawnych.

Czy wiesz, że firmy, z których wyciekają dane, muszą liczyć się z negatywną opinią, a więc słabym wizerunkiem, który ciągnie się przez wiele lat? Niestety taka sytuacja może stanowić poważne zagrożenie dla Twojej firmy, szczególnie jeśli nie jesteś gigantem. Należy również podkreślić, iż w obecnym czasie prawo kładzie coraz większy nacisk na bezpieczeństwo użytkowników w internecie, tym samym powodując wzrost kar. Dlatego też, tak bardzo ważne jest, by strona internetowa spełniała wymagane standardy bezpieczeństwa. Strony internetowe Warszawa to pewność przestrzegania określonych standardów w3C oraz innych wymogów prawnych! Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu bazy danych oraz informacji na serwerach, zarówno użytkownicy, jak i właściciele stron mogą czuć się w pełni bezpiecznie!

Nowoczesne strony typu Landing Page

O czym warto pamiętać? To, iż obecnie dobre zaprezentowanie się w internecie odgrywa kluczową rolę! Według przeprowadzonych badań strony typu landing page wyróżnia znacznie lepsza skuteczność, szczególnie jeśli chodzi o prezentację swoich usług i produktów. Warto mieć jednak na uwadze, iż dzisiejsze landing page powinny być raczej skierowane na realizację określonego celu, aczkolwiek muszą być również zaprojektowane we właściwy sposób!
Innowacyjny landing page jest bardzo atrakcyjny wizualnie, jednak elementy graficzne nie są umieszczone przypadkowo. Zarówno szata graficzna, jak i tekst ma jak najlepiej przedstawiać i promować produkt bądź usługę oraz budować markę Twojej firmy. Landnig page zawiera również specjalne wezwanie „call to action”. Korzystając z usług COOLONE, możesz być pewien, że stworzony landing page cechował się będzie niezwykle wysoką konwersją, która z kolei przyczyni się do wzrostu zysków firmy!

Spójność marki na stronie internetowej

Każda strona jaką projektujemy składa się z wielu różnych elementów takich jak m.in. kontakt, o firmie, strona główna, aktualności czy blog. Bardzo często zdarza się również, iż jest jeszcze strona produktowa (opisująca produkty lub usługi). Coraz więcej firm wybiera projektowanie stron typu landing page. Co istotne? Należy zadbać, aby wszystkie podstrony były zaprojektowane we właściwy sposób i razem tworzyły jedną spójność. Pamiętaj, że dzięki takiemu rozwiązaniu Twoja firma zdecydowanie łatwiej będzie się pozycjonowała w oczach odbiorców, gdyż jej wizerunek będzie bardziej stabilny.
Połączenie odpowiedniego designu, zgodności z zasadami UX i UI oraz responsywności pozwala stworzyć witrynę, dzięki której Twój biznes online będzie w pełni profesjonalnie prezentował się w sieci.

Dlaczego profesjonalna strona internetowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Dzisiaj coraz częściej mówi się o obecności w social mediach, regularnie powstają nowe platformy do komunikacji m.in. Tik Tok, Facebook, Instagram. Oprócz tego ciągle wzrasta także popularność treści Video. Mimo, iż powodów, dla których posiadanie profesjonalnej witryny jest istotne można wymienić mnóstwo, to jednak dwa są szczególnie ważne!
Po pierwsze strona internetowa jest w pełni pod Twoją kontrolą, nie musisz martwić się algorytmami YouTube czy innych portali. Co więcej? Nie musisz przejmować się także ryzykiem otrzymania bana za złamanie regulaminu. To Ty kontrolujesz swoją prezentację i wrażenie na odbiorcy! Strona internetowa stanowi doskonałe centrum Twojej obecności w sieci. Możesz do niej linkować z innych kanałów, co spowoduje wzrost konwersji. Reklamując w ten sposób swoją stronę internetową, nie promujesz konkurencji! Profesjonalna strona internetowa to podstawa do zdobycia wysokich pozycji w wyszukiwarce, szczególnie w obecnym czasie, kiedy większość internautów korzysta z Google!

Czy wiesz, że czyli ciekawostki o Warszawie

 • Świetnym miejscem do spędzenia czasu z dziećmi w Warszawie jest Centrum Nauki Kopernik. Mnóstwo atrakcji znajdą tam zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Warto dodać, iż wycieczki do tego miejsca przyjeżdżają z całej Polski! Przepiękny ogród na dachu Centrum z wspaniałym widokiem na Starówkę, Stadion Narodowy czy Wisłę również zachęca do odwiedzenia przez dzieci tego unikalnego miejsca.
 • Na rynku Starego miasta znajduje się pomnik słynnej Syrenki Warszawskiej, która według legendy broni miasta, dziękując tym samym za uratowanie jej z rąk kupca, który ją porwał. Warto zaznaczyć, iż Syrenka jest również w herbie Warszawy, do którego trafiła w pierwszej połowie XIV wieku.
 • Jednym z najpopularniejszych miejsc w Warszawie jest Zamek Królewski. Każdego dnia o 11:15 grany jest w wieży zegarowej hejnał. Mało osób zdaje sobie sprawę, dlaczego właśnie taka godzina została wybrana. Otóż, 7 września 1939 roku właśnie o tej godzinie podczas bombardowania zegar się zatrzymał. Wskazówki po odbudowaniu zegara na wieży zamkowej ruszyły ponownie o godzinie 11:15 19 lipca 1974 roku.
strony internetowe warszawa
Oceń artykuł

Strony internetowe Warszawa - FAQ

Tworzenie stron internetowych Warszawa- Ile to kosztuje? +
Należy zaznaczyć, iż na ogólną cenę strony www składa się wiele czynników. Ceny za wykonanie strony internetowej tzw. małej wizytówki zaczynają się średnio od około 1500 zł. W tej cenie otrzymasz małą wizytówkę, aczkolwiek dobrze dopracowaną, którą później możesz wykorzystać jako narzędzie do pozyskiwania nowych Klientów. Z kolei, jeśli zdecydujesz się na bardziej rozbudowaną stronę internetową, cena wzrośnie. Jeśli masz swój określony budżet na stronę www, możesz również zapoznać się z pakietami cenowymi. To korzystne rozwiązanie, dzięki któremu w jednej cenie otrzymasz wszystko co niezbędne oraz gwarancję i pełny serwis przez rok.
Ile czasu zajmuje tworzenie stron www Warszawa? +
Mimo, iż freelancerzy są w stanie wykonać prostą stronę www w zaledwie 2-3 h, to jednak są to projekty, po których nie należy spodziewać się zbyt wiele. COOLONE na stworzenie profesjonalnej strony internetowej potrzebuje około 3-4 tygodni. Doświadczeni eksperci przykładają szczególną uwagę nawet do najmniejszych detali, dzięki czemu działa ona szybko i sprawnie.
Strony internetowe Warszawa - Czy utrzymanie coś kosztuje? +
Tak, gdyż każda ze stron internetowych wymaga utrzymania. Warto pamiętać, iż zarówno domena, jak i serwis to dwa elementy, be których strona nie będzie działać. Stawiając na strony internetowe Warszawa nie musisz martwić się o nic. Możesz wykupić u nas domenę i serwer, a my regularnie będziemy przedłużać abonament.
Projektowanie stron www Warszawa - Jak wygląda realizacja stron www? +
Każda współpraca zaczyna się od podpisania umowy i pobrania określonej kwoty zaliczki. Po podpisaniu umowy niemal natychmiast zabieramy się do stworzenia briefu kreatywnego, czyli planu strony. Pamiętaj, że zawsze możesz dać nam wskazówki, jak powinna wyglądać Twoja strona www. Wiedząc już, mniej więcej jak będzie wyglądać Twoja strona internetowa, rozpoczynamy przygotowywanie treści i materiałów graficznych. Ogromny nacisk kładziemy na jakość, przez co proces ten może się nieco wydłużyć. Gdy wszystko jest już przygotowane, zaczynamy umieszczać materiały na szkielecie strony. Następnie witryna przechodzi proces testowania, w którym Ty również możesz uczestniczyć. To etap, w którym szukamy błędów i sprawdzamy co można jeszcze ulepszyć. Kolejny krok to optymalizacja strony, aby działała jak najszybciej- i to w zasadzie koniec, strona www gotowa jest do publikacji!
Strony internetowe Warszawa - Jak powinna wyglądać dobra strona internetowa? +
Strona internetowa powinna stanowić przede wszystkim wizytówkę działalności. Strona powinna zwierać takie informacje jak m.in. dane firmy, dane kontaktowe oraz opis oferty. Zaleca się, aby na takiej stronie precyzyjnie opisać zrealizowane projekty, a także informować o projektach, które są w trakcie wykonania. Takie rozwiązanie stanowi skuteczne narzędzie do pozyskiwania Klientów.
Tworzenie stron Warszawa- Jakie korzyści może dać Ci strona internetowa? +
Strona internetowa to przede wszystkim wizytówka! Dzięki witrynie, Klienci mogą zapoznać się z Twoją ofertą o każdej porze dnia i nocy. To forma kontaktu z Klientem, która wpływa na budowanie zaufania. Kolejną korzyścią jest możliwość pozyskiwania nowych Klientów z wykorzystaniem wyszukiwarki Google. Warto mieć to na uwadze, bowiem każdego dnia ludzie zarówno w Polsce, jak i za granicą szukają usług w internecie. Jeśli Twoją stronę zacznie odwiedzać dużo osób, możesz stworzyć popularnego bloga i nieźle na tym zarabiać.
Projektowanie stron internetowych Warszawa - Czy jest to trudne? +
Tworzenie stron internetowych jest bardzo zbliżone do tworzenia stron w innych branżach. Osoby mające duże doświadczenie, powinny bez większej trudności wykonać profesjonalną stronę www. Projektowanie stron internetowych Warszawa to rozwiązanie idealne dla Twojej firmy!
Strony internetowe Warszawa - Czy projektujecie też sklepy internetowe? +
Oczywiście wśród naszych usług znajdują się także sklepy internetowe. Jeśli Twoja firma potrzebuje sklepu internetowego, z pełnym profesjonalizmem przygotujemy taki dla Ciebie! Podczas projektowania sklepu online wykorzystujemy tylko i wyłącznie sprawdzone i nowoczesne rozwiązania. Co więcej? Jesteśmy specjalistami w tworzeniu sklepów, dzięki czemu możemy cieszyć się tak dużą liczbą powracających Klientów. Zarówno strony www, jak i sklepy internetowe to coś, co naprawdę lubimy!
Czy na moją stronę mogę sam dodawać treści? +
Oczywiście, że tak. Witryny internetowe, które tworzymy są wyposażone w niezwykle prosty w obsłudze system zarządzania treścią CMS WordPress. Dzięki takiemu zastosowaniu możesz samodzielnie edytować swoją ofertę, dodawać nowe projekty i zarządzać portfolio.

Jeśli zależy ci na profesjonalnym projekcie witryny www, postaw na strony internetowe Warszawa! Doświadczeni specjaliści COOLONE zbudują Twoją markę. Zapoznaj się z nasza ofertą i skontaktuj się z nami! Zapraszamy.