Strony internetowe Kraków

Tworzymy nowoczesne i w pełni profesjonalne strony internetowe. Każdy z realizowanych projektów jest dla nas indywidualnym wyzwaniem, które podejmujemy dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu. Czy wiesz, że wybierając usługi naszej firmy, zyskujesz pewność i gwarancję uzyskania oczekiwanego efektu? Strony internetowe Kraków to świetne rozwiązanie szyte na miarę potrzeb Twoich i Klientów. Najlepsi specjaliści w branży przygotują dla Ciebie stronę www, która sprawi, że Twój biznes szybko rozwinie skrzydła!

Masz własną firmę w Krakowie lub pobliskich okolicach? Chciałbyś pozyskać duże grono Klientów, a tym samym odnieść sukces na rynku? Dobrze trafiłeś- Zaprojektujemy dla Ciebie innowacyjną i funkcjonalną witrynę internetową. Ale to jeszcze nie wszystko! Zajmiemy się także profesjonalnym pozycjonowaniem, dzięki któremu strona Twojej firmy zdobędzie najwyższe pozycje w Google! Zapraszamy

Jednym z naszych głównych celów jest satysfakcja i zadowolenie Klientów z osiągniętych rezultatów. Na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim profesjonalizm, najwyższą jakość oraz precyzję! Doświadczony zespół ekspertów COOLONE przykłada uwagę do wszystkich, nawet najdrobniejszych detali. Odpowiednio dbamy również o grafikę i treści umieszczane na stronie, bowiem powinny dokładnie opisywać działalność firmy i przyciągnąć jak największą liczbę Klientów. Aby tak się stało, wszystkie usługi oferowane przez firmę musza być jasne i klarowne dla wszystkich użytkowników! Co istotne? Pamiętaj, że strona internetowa do wizytówka Twojej firmy, dlatego musi zawierać wszystkie najistotniejsze informacje m.in. aktualny adres i dane kontaktowe firmy. Profesjonalna i nowoczesna witryna www to skuteczna i sprawdzona metoda w budowaniu pozytywnego wizerunku w internecie. Dzięki przygotowanej przez nas stronie internetowej szybko osiągniesz to o czym marzyłeś!

Indywidualny projekt graficzny

Każdy projekt witryny www, który przygotowujemy jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Oryginalna strona internetowa ma bardzo duże znaczenie, zwłaszcza w obecnym czasie, kiedy konkurencja z roku na rok jest coraz większa. Jednak powierzając projekt strony specjalistom COOLONE możesz być spokojny- przygotujemy dla Ciebie unikalny i designerski projekt graficzny, który wyróżni Twoją firmę na tle całej obecnej konkurencji! Warto dodać, iż zespół naszych pracowników to doświadczeni informatycy, graficy, którzy podejmują się realizacji wszystkich, także bardzo skomplikowanych zleceń. Strony internetowe Kraków to 100% gwarancji otrzymania oryginalnej witryny!

Projekt zgodny z zasadami User Experience (UX) oraz User Interface (UI)

Projektowane przez nas strony internetowe wyróżnia nie tylko świetna prezencja, ale również przyjazny dla użytkowników interfejs. Strona zgodna z UX i UI to taka, po której poruszanie się jest łatwe i przyjemne. Poprzez takie rozwiązanie internauci bez żadnego problemu odnajdują interesujące ich informacje. Co więcej? Taki sposób kontaktowania się z marką wywołuje wiele pozytywnych skojarzeń. Klienci w łatwy sposób mogą dokonywać zakupów bądź zapisać się do newsletteru.

Prosty i sprawdzony system CMS

Każda witryna internetowa tworzona jest w oparciu o bardzo zaawansowany system służący do zarządzania treścią WordPress. Należy podkreślić, iż jest to niezwykle korzystne rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest samodzielne zarządzanie witryną m.in. umieszczanie na stronie informacji na temat firmy, dodawanie zdjęć czy prowadzenie bloga.

Strona przyjazna SEO

Warto zwrócić uwagę na pozycjonowanie stron internetowych, które z roku na rok staje się coraz bardziej skomplikowane. Zastanawiasz się dlaczego tak się dzieje? Otóż jest to spowodowane zarówno zmieniającymi się często algorytmami, jak i ogromną konkurencją na rynku. Dlatego też zaleca się, aby dbać odpowiednio o wszystkie elementy, które mają wpływ na optymalizację SEO witryny www. Pamiętaj, decydując się na strony internetowe Kraków, możesz być pewien, że strona internetowa Twojej firmy osiągnie najwyższe pozycje w wynikach Google!

Responsywna strona internetowa dostosowana do urządzeń mobilnych (RWD)

Zespół pracowników COOLONE bardzo dużą uwagę przykłada do responsywności strony www. Prościej mówiąc, chodzi tutaj o dostosowanie witryny do każdego ekranu urządzeń mobilnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszyscy użytkownicy mogą przeglądać Twoją stronę na dowolnym urządzeniu m.in. na laptopie, tablecie, czy smartfonie. Responsywność stanowi również jeden z głównych elementów w kwestii budowania dobrego wizerunku firmy. RWD odgrywa jeszcze większą rolę w obecnym czasie, gdy większość osób przegląda internet, korzystając z urządzeń mobilnych.

Wsparcie powdrożeniowe i opieka nad stroną

Czy wiesz, ze każdy projekt strony internetowej, który wykonujemy obejmuje roczna gwarancja? Projektowanie stron Kraków to Twój najlepszy wybór- zapewniamy bezpieczeństwo oraz aktualizacje skryptów. Jeśli chcesz rozbudować swoją stronę, doświadczeni fachowcy chętnie służą profesjonalną pomocą i doradztwem. Powinieneś widzieć, że każdy Klient może liczyć na nasze wsparcie zarówno jeśli chodzi o marketing, jak i w kwestiach technicznych czy administracyjnych.

Strony internetowe Kraków – dlaczego warto?

 • Ciągła dostępność – posiadając swoją stronę www masz ciągły dostęp do wszystkich swoich Klientów. Dzięki witrynie internetowej żaden internauta nie musi czekać na to, aż będziesz dostępny – wszystkie istotne informacje znajdzie na Twojej stronie
 • Oszczędność – na własnej stronie możesz umieszczać np. gazetki, ulotki, dzięki którym oszczędzisz sporą ilość czasu i pieniędzy
 • Ekstra reklama – ogromnym atutem własnej strony internetowej jest praktycznie nieograniczony zasięg w wyszukiwarce Google. Zasięg ma bardzo istotne znaczenie, bowiem każdego dnia wielu użytkowników poszukuje różnego rodzaju usług przy pomocy wyszukiwarki Google. Strona internetowa to doskonały sposób reklamy, który pomoże Ci pozyskać szerokie grono nowych Klientów!
 • Wygoda Klienta – pamiętaj, że strona internetowa ma bardzo duży wpływ na wygodę i komfort Klientów. To korzystne rozwiązanie, które umożliwia Klientom przeglądanie Twojej oferty o każdej porze dnia i nocy. Użytkownicy mogą sprawdzić m.in. jakie produkty znajdują się w sprzedaży
 • Zaufanie – witryna internetowa pomaga firmie uzyskać lepszą wiarygodność na rynku. Własna strona internetowa ma tym bardziej duże znaczenie w obecnym czasie, ponieważ zdecydowana większość osób zanim skorzysta z usług danej firmy, czyta informacje na jej temat w sieci! A więc, dzięki takiemu zastosowaniu precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby Klientów oraz zdobyć ich zaufanie

Etapy realizacji projektu

Współpraca z nami to kompleksowa pomoc na każdym etapie działań! Pracujemy w oparciu o specjalny system, który zapewnia dobrą komunikację, szybkie i sprawne wykonanie projektu a przede wszystkim spełnienie wszystkich oczekiwań Klientów! Podczas realizacji projektu strony www, każdy Klient otrzymuje Project Managera, który dba o przygotowanie witryny na każdym etapie.

 1. Pierwszy etap współpracy to dokładna analiza potrzeb Klienta. Podczas tego etapu analizowane są wszystkie potrzeby i oczekiwania Klientów. Określa się też wszelkie założenia i koncepcje. Zbieramy wszystkie najważniejsze informacje, aby móc stworzyć nowoczesną i w pełni profesjonalną stronę www.
 2. Projekt graficzny – projekt funkcjonalnej makiety UX, podstron oraz grafiki na stronie głównej. Należy zaznaczyć, iż każdy Klient ma stały dostęp do prowadzonych przez nas prac, dzięki czemu w każdej chwili może przekazać nam ważne informacje zwrotne!
 3. Kodowanie – na tym etapie pracownicy COOLONE wdrażają m.in. system CMS. Co więcej? Strona uzupełniana jest także pod katem funkcjonalności: kod źródłowy podlega optymalizacji, przeprowadzane są zewnętrzne i wewnętrzne testy sprawdzające. W tej części przeprowadzamy też kodowanie frontendu w oparciu o makietę funkcjonalną.
 4. Uzupełnienie strony – łączymy główną domenę ze stroną internetową a w następnej kolejności sprawdzamy jej poprawne działanie przy pomocy dowolnego serwera.
 5. Wsparcie powdrożeniowe- realizujemy specjalne szkolenia, które obejmują w swoim zakresie obsługę panelu do zarządzania treścią. Projektowanie stron internetowych Kraków to 100% pewności profesjonalnej opieki nas projektem a także gwarancja wsparcia technicznego!

Współpracując z nami masz ciągły dostęp do wszystkich prac wykonywanych na każdym etapie działań. Praca z nami to pełen komfort i wygoda!

Bezpieczeństwo wykonywanych stron internetowych

Podczas tworzenia stron internetowych zwracamy uwagę nie tylko na ich świetną prezencję, ale także szybkość ładowania. Istotne jest to, aby każda strona była przyjazna dla użytkowników. Aczkolwiek jest jedna kwestia o której należy bezwzględnie pamiętać- bezpieczeństwo! Bezpieczeństwo strony internetowej wpływa na budowanie wizerunku w oczach Klientów. Bezpieczeństwo witryny również ważne z powodu obowiązujących konsekwencji prawnych i kar.

Niestety firmy, w których wyciekają dane Klientów nie cieszą się zbyt dobrą opinią! Słaby wizerunek w oczach Klientów może stwarzać duże zagrożenie, zwłaszcza jeśli powadzisz mały biznes. Dzisiaj prawo kładzie bardzo duży nacisk na kwestie bezpieczeństwa w sieci, podnosząc jednocześnie koszty kar finansowych. Pamiętaj, ze profesjonalna strona internetowa musi spełniać wszystkie standardy bezpieczeństwa. Jednakże wybierając strony internetowe Kraków, możesz spać spokojnie. Przestrzegamy wszystkich standardów W3C i innych wymogów prawnych. Oferujemy rozwiązanie, które gwarantuje bezpieczeństwo nie tylko właścicielom firm, ale również i Klientom.

Nowoczesne strony typu Landing Page

Atrakcyjny wygląd witryny ma ogromne znaczenie! Przeprowadzone badania pokazują, że innowacyjne serwisy landing page wyróżnia bardzo wysoka skuteczność, przede wszystkim w kwestii prezentacji produktów i usług. Jednak należy pamiętać, że landing page muszą być w taki sposób stworzone, aby potrafiły osiągnąć wyznaczony cel!

Nowoczesna strona landing page to po pierwsze atrakcyjna i zachęcająca użytkowników szata graficzna oraz odpowiednia treść, która nie tylko dobrze zareklamuje firmę, ale pomoże jej zbudować pozytywny wizerunek. Serwis landing page posiada także wezwanie do działania, czyli „call to action”. Stawiając na profesjonalne i kompleksowe usługi COOLONE, możesz być pewien, że zaprojektowany landing page wyróżni się na tle całej konkurencji, dzięki czemu szybciej odniesiesz sukces!

Spójność marki na stronie internetowej

Powinieneś wiedzieć, że każdy projekt strony www składa się z kilku elementów m.in. strona główna, o firmie, aktualności czy blog. Czasem na witrynie jest jeszcze dodatkowa strona opisująca oferowane usługi lub produkty. Pamiętaj, że poszczególne elementy strony muszą tworzyć jedną spójną całość, bowiem dzięki takiemu rozwiązaniu strona będzie się znacznie łatwiej pozycjonować. Nowoczesny design, UX, UI oraz RWD pozwala nam stworzyć w pełni profesjonalną stronę internetową, która będzie się prezentować doskonale w sieci!

Dlaczego profesjonalna strona internetowa jest tak ważna w dzisiejszych czasach?

Dzisiaj praktycznie na każdym kroku można usłyszeć o obecności internautów w sieci, a przede wszystkim w social mediach. Mowa tutaj m.in. o portalach społecznościowych typu: Facebook, Instagram czy TikTok. Co więcej? Wzrasta także popularność treści Video. Jeśli posiadasz swoją stronę www, możesz otrzymać naprawdę wiele!

Dzięki pełnej kontroli strony internetowej, nie musisz martwić się zmieniającymi się algorytmami. Nie musisz przejmować się również, że dostaniesz „bana” np. za nieprzestrzeganie regulaminu. Mimo tego, warto jednak pamiętać, aby dbać o swoją prezencję w sieci, bowiem wpływa ona znacząco na odbiorcę. Posiadając swoją stronę, możesz ją linkować z innych źródeł, poprawiając tym samym konwersję. To bardzo dobry i sprawdzony sposób na reklamę i promocję swojej firmy. Co istotne? Wykorzystując ten sposób, nie reklamujesz konkurencji! Profesjonalna witryna to fundament do osiągnięcia wysokich pozycji w Google.

Czy wiesz, że czyli ciekawostki o Kraków

 • Formalnie Kraków był stolicą Polski w latach 1038- 1795. Od 1596 roku rozpoczął się proces przenoszenia dworu królewskiego Zygmunta III Wazy z Krakowa do Warszawy, zakończony ok. 1611 roku.
 • Hejnał Mariacki rozbrzmiewa z północnej wieży Kościoła Mariackiego co godzinę. Co ciekawe, za każdym razem melodia urywa się w pewnym momencie, co ma symbolizować zabitego w 1240 roku trębacza, który został ugodzony w gardło tatarską strzałą w trakcie trąbienia na alarm (historia została wymyślona w latach 20 wieku)
 • Około 200 tysięcy mieszkańców miasta to studenci. W Krakowie studiują ludzie z całego świata. W mieście znajdują się aż 24 uczelnie wyższe!
 • W 2010 roku otwarto Podziemia Rynku Głównego w Krakowie. Znajdują się tam eksponaty pochodzące sprzed kilkuset lat m.in. monety, ozdoby i narzędzia.
Strony internetowe Kraków
5/5 - (1 głos/ów)

Strony internetowe Kraków - FAQ

Tworzenie stron internetowych Kraków - ile to kosztuje? +
Koszt stworzenia strony www zależy od wielu różnych czynników. W przypadku małych wizytówek zaczyna się on od ok. 1500 zł. Mimo, iż w tej cenie otrzymać możesz małą wizytówkę, jednak jest ona perfekcyjnie dopracowana i możesz ją wykorzystać w celu poszukiwania nowych Klientów. Z kolei, jeśli potrzebujesz bardziej rozbudowanej strony internetowej, musisz liczyć się też z wyższą ceną. Warto dodać, że możesz skorzystać także ze specjalnie przygotowanych pakietów- oferujemy optymalne rozwiązanie, zapewniamy gwarancję i profesjonalny serwis przez 365 dni!
Ile czasu zajmuje projektowanie stron www Kraków? +
Freelancerzy mogą przygotować dla Ciebie witrynę nawet w kilka godzin. Aczkolwiek będą to projekty o niskiej jakości! Specjaliści COOLONE na wykonanie w pełni profesjonalnej strony potrzebują około 3-4 tygodni. Taki czas jest niezbędny, ponieważ jako eksperci w branży przywiązujemy uwagę do wszystkich, nawet bardzo małych detali. Wybierając nasze usługi możesz być spokojny o prawidłowe działanie strony.
Strony internetowe Kraków- czy utrzymanie coś kosztuje? +
Owszem, utrzymanie stron internetowych kosztuje. Pamiętaj, że zarówno serwis, jak i domena to najbardziej istotne elementy, jeśli chodzi o prawidłowe działanie witryny. Stawiając na strony internetowe Kraków, możesz wykupić serwis i domenę! Co więcej? Nie musisz martwić się także na późniejszym etapie, gdyż będziemy regularnie i za Twoją zgodą przedłużać abonament.
Tworzenie stron www Kraków - jak wygląda realizacja stron www? +
Każda współpraca zaczyna się od podpisania umowy, a w następnej kolejności pobieramy określoną kwotę zaliczki. Następny etap do wykonanie planu strony (kreatywnego briefu). W każdym momencie możesz dawać nam nowe wskazówki dotyczące wyglądu Twojej strony internetowej. Co dalej? W chwili, kiedy już wiemy jak będzie wyglądać Twoja strona, przygotujemy odpowiednią grafikę i treści. Choć przygotowanie projektu strony trwa dosyć długo, jest to spowodowane zwracaniem uwagi naszych specjalistów na jakość! Z kolei, gdy już wszystko jest gotowe przygotowane wcześniej treści zostają umieszczone na szkielecie strony. Następny krok to wykonanie specjalnych testów, w których również i Ty możesz brać udział. Na tym etapie staramy się znaleźć i poprawić ewentualne błędy. Ostatni krok to optymalizacja strony, tak aby mogła działać szybko i sprawnie. Po przeprowadzeniu wszystkich powyższych czynności, strona internetowa jest gotowa do publikacji!
Strony internetowe Kraków - jak powinna wyglądać dobra strona internetowa? +
Profesjonalna witryna to wizytówka Twojej firmy! Dlatego tak istotne jest, aby zawierała wszystkie ważne informacje m.in. opis oferty czy dane kontaktowe. Posiadając własną stronę internetową warto również zaprezentować swoje portfolio. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko pozyskasz szerokie grono Klientów.
Tworzenie stron Kraków - jakie korzyści może dać Ci strona internetowa? +
Wiesz już, że strona www stanowi wizytówkę Twojej firmy. To właśnie dzięki niej Klienci mają możliwość precyzyjnego zapoznania się z ofertą o każdej porze! To bardzo dobry sposób na kontakt z Klientem, który poprawia wizerunek firmy i wpływa na większą liczbę odbiorców. Nowych Klientów, możesz pozyskać także za pomocą wyszukiwarki Google oraz poprzez prowadzenie bloga ( w tym przypadku możesz dodatkowo zarabiać).
Projektowanie stron internetowych Kraków - czy jest to trudne? +
Tworzenie stron internetowych to praktycznie to samo, co tworzenie witryn dla innych rodzajów branż. Nasi wieloletni eksperci bez żadnego problemu przygotują dla Ciebie nowoczesny i funkcjonalny projekt strony www. Projektowanie stron internetowych Kraków to doskonały wybór dla Ciebie i Twojej firmy!
Strony internetowe Kraków- czy projektujecie też sklepy internetowe? +
Jasne, że tak. Oferta naszej firmy obejmuje również tworzenie sklepów online. A więc, jeśli potrzebujesz innowacyjnego e- sklepu, koniecznie skontaktuj się z nami. Wykorzystując tylko i wyłącznie sprawdzone metody, przygotujemy dla Ciebie nowoczesny i u funkcjonalny sklep internetowy. Osiągane bardzo dobre efekty sprawiają, że cieszymy się pozytywną opinią wśród wielu Klientów.
Czy na moją stronę mogę sam dodawać treści? +
Tak, ponieważ każda zaprojektowana przez nas witryna wyposażona jest w łatwy i prosty w obsłudze system zarządzania treścią (CMS WordPress). Oferujemy rozwiązanie, które pozwoli Ci na własną rękę dodawać m.in. nowe portfolio.
Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych i w pełni funkcjonalnych stron internetowyc. Nie zastanawiaj się dłużej, postaw na wiedzę i doświadczenie fachowców!

Zależy Ci na profesjonalnej stronie internetowej? Nie wahaj się dłużej, wybierz strony internetowe Kraków! Specjaliści COOLONE sprawią, że Twoja firma szybko odniesie duży sukces na rynku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przejrzenia naszej bogatej oferty. Czekamy na Państwa kontakt- zawsze i chętnie służymy pomocą!